>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Trustly

krystek_96 26

krystek_96

Użytkownik
Witam, potrzebuje konta na Trustly żeby wypłacić gotówkę, teraz mam pytanie JAK MAM SIĘ TAM ZAREJESTROWAĆ? nacisnąłem &quot;sing up&quot; uzupełniłem dane i e-maila nie mam od nich, ani nic. Może po prostu zle robię coś, przepraszam bo pytanie pewnie easy, ale jestem zielony. pozdrawiam.
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Trustly to nie jest portfel tak jak Skrill czy Netelller. To jest taki pośrednik dzięki, któremu wpłacisz lub wypłacisz kase ze swojego konta bankowego. Coś podobnego do naszego przelewy24.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, potrzebuje konta na Trustly żeby wypłacić gotówkę, teraz mam pytanie JAK MAM SIĘ TAM ZAREJESTROWAĆ? nacisnąłem &quot;sing up&quot; uzupełniłem dane i e-maila nie mam od nich, ani nic. Może po prostu zle robię coś, przepraszam bo pytanie pewnie easy, ale jestem zielony. pozdrawiam.
Gotówki nie da się wypłacić za pomocą trustly. Gotówkę możesz wypłacic jedynie za pomocą karty płatniczej.
https://trustly.com/en/about/
Translator i jazda, przy okazji nauczysz się trochę angielskiego.
 
T 0

toad

Użytkownik
Chcę wpłacic kasę do buka, ale zarówno na Expekt jak i BAH podczas wyboru płatności Trustly wyświetla mi komunikat :
Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować?
Aktualny limit:0.00 PLN

O co tu chodzi ?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Chcę wpłacic kasę do buka, ale zarówno na Expekt jak i BAH podczas wyboru płatności Trustly wyświetla mi komunikat :

Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować?

Aktualny limit:0.00 PLN

O co tu chodzi ?
O to, że pieniądze trafią do buka następnego dnia roboczego.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jak już się korzysta z Trustly to najlepiej założyć konto w banku, z krórego kasa od razu wlatuje do buka, a nie następnego dnia roboczego.
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
Korzystacie? Czy jest to całkiem bezpieczna opcja wpłaty i wypłaty? Jakie jest Wasze zdanie? Ktoś może coś więcej opowiedzieć z osób, które miały do czynienia z Trustly?
 
C 0

cules90

Użytkownik
Wpłacałem tą metodą i kasa na koncie była natychmiast. Jeśli chodzi o wypłatę na konto bankowe czekałem na przelew 2 dni. U mnie odbyło się bez jakichkolwiek problemów ( konto w ING, bukmacher BaH ).
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jest wybór, można wcale niegrać u nielegalnych. I o to tej podłej władzy chodziło. Jak widać w ogromnej części udało im się tego dokonać. Zresztą po tych obecnych zmianach w sądach, może niedługo zaczną nas wszystkich zamykać. Sędziów za chwilę będą mięli swoich. Masakra, niedługo trzeba chyba będzie emigrować.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mam już trochę z nimi doświadczenia. Wpłacam najczęściej z alior bank, raz z raiffeisen polbank wpłacałem. I jak ktoś lubi grać po nocach, to nie jest to pewny sposób. 2 razy już przelewy z alior nie zostały zrealizowane, z raiffeisen raz przedwczoraj wpłacałem i kasy nie ma. Z alior wczoraj, kasy też nie ma. Raz z alior kasa sama doszła rano. Przelewy robiłem w nocy po 01:00-02:00. Innych przelewów z alior miałem całkiem sporo, w godzinach dziennych jeszcze nie zdarzył mi się błąd. Musicie mieć na uwadzę, że w nocy to może być loteria z depozytem. Raz wpłaci z sukcesem, innym razem poczekamy. Mimo że przelew mamy opisany jako natychmiastowy. Nie można w nocy 100% na tym polegać.
 
C 0

cinek1234

Użytkownik
Witam,
mam pytanie dotyczące wpłaty do Bah przez Trustly ( z banku BZ WBK).
Po wpisaniu numeru klienta pojawia się więcej pól do wypełnienia / wpisania hasła niż ma moje hasło bankowe.
Ktoś miał podobny problem ?
Co wpisaliście ?
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Panowie ja natomiast mam problem z wypłatą. W zeszłym tygodniu robiłem spokojnie +/- 500 zł i spokojnie na drugi dzień roboczy kasa na końcie. W sobotę rano zrobiłem wypłate tysiaka i do dzisiaj kasy na końce nie ma, kontaktowałem się bah i od nich podobno wszystko wyszło i, że mam czekać 3 dni robocze. Po 3 dniach napisałem ponownie to dostałem odpowiedź, źe trustly w sobotę miało problemy techniczne i wszystko się może przeciągnąć o kilka dni i tekst &quot;proszę o cierpliwość&quot; Nie wiem co mam teraz robić. Jest już czwartek. Ktoś coś poradzi?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Z tydzien temu mialem to samo na bahu, pisalem na czacie z nimi, to powiedzieli ze Trustly ma problemy techniczne i trzeba dluzej poczekac. Wyplata przyszla z tego co pamietam po 4 dniach roboczych.

Powie mi ktos czy trzeba uwazac tylko na wieksze wyplaty przez trustly i je dzielic ? czy dotyczy to rowniez wplat ?
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Według mnie to do tysiąca spokojnie można wypłacać, nawet przez trustly, kasa doszła dzisiaj wieczorem czyli po 4 dniach roboczych (podobnie jak u Ciebie widze)
 
Do góry Bottom