>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trustly

A 861

amigo007

Użytkownik
Dzisiaj zostałem niemile zaskoczony przez trustly. Grałem w 2 kasynach wczoraj w dzień i w nocy. Teraz po 15-tej zostałem niemile zaskoczony. Moje depozyty wróciły. Wygrane zleciłem także niestety poprzez trustly, i nad ranem zostały wszystkie zaakceptowane. Udało mi się trochę wygrać. Oczywiście wygrane nie wpłynęły, tylko zwroty depozytów z adnotacją &quot;rachunek zlikwidowany zwrot przelewu&quot;. Nosz kur** to zleconych wygranych nie otrzymam? Mam je w bukach/kasynach jako zrealizowane i zatwierdzone.. Z kim się kontaktować jak nie dostanę tych wypłat?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No może zaczęli coś blokować. U mnie z kolei w 2 innych bukach/kasynach wpłaciłem depozyty normalnie, pieniądze były u bukmacherów. Ugrałem trochę. Zleciłem wypłaty, buki je zatwierdziły ze swojej strony. A wczoraj wpłynęły nie zlecone wypłaty, ale zwroty depozytów które wpłaciłem! Z adnotacją &quot;rachunek zlikwidowany zwrot przelewu&quot;. I co teraz? Nie po to ryzykuje i wpłacam, żeby otrzymać zwroty depozytów zamiast wygranej. Z ciekawości wpłaciłem 4zł do lottoland, i depozyt dotarł. Co zrobić w takiej sytuacji? Mam szansę dostać te wypłaty?
Edit. o super użytkownik &quot;urząd celny&quot; polubił ten post, może on pomoże. On na pewno pomoże.. Swoją drogą specyficzny nick kolegi, czego się nie robi żeby zaistnieć na forum. Ktoś wie coś więcej, co z tym trustly?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dam znać. Czekam na odpowiedzi z 2 różnych bukmacherów/kasyn. Bardzo dziwna sytuacja. Wpłacałem po 2 depozyty do jednego i drugiego buka w zbliżonym czasie. Wszystko jak zawsze zatwierdzone, następnie udało się coś wygrać. Wypłaty już zatwierdzone. A w piątek wróciły wszystkie 4 depozyty od trustly. Najgorsze że tym samym kanałem wypłacałem, i obawiam się że wypłat nie będzie. Normalnie wypłaty powinny być już w piątek, a były tylko zwroty depozytów.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Dam znać. Czekam na odpowiedzi z 2 różnych bukmacherów/kasyn. Bardzo dziwna sytuacja. Wpłacałem po 2 depozyty do jednego i drugiego buka w zbliżonym czasie. Wszystko jak zawsze zatwierdzone, następnie udało się coś wygrać. Wypłaty już zatwierdzone. A w piątek wróciły wszystkie 4 depozyty od trustly. Najgorsze że tym samym kanałem wypłacałem, i obawiam się że wypłat nie będzie. Normalnie wypłaty powinny być już w piątek, a były tylko zwroty depozytów.
Ciekawe jakbyś przegrał czy też byłby zwrot^^
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Czyli co? Czyli juz trustly padło?
Dla Polaków z tego co widać tak.
Pozostaje wpłata inna metodą i wypłata także inna metodą. Ja spróbuje w Betsafe wypłacić Ecopay&#39;em. Czekam najpierw na weryfikacje konta Ecopaya i lece z tematem, dam znac jakie efekty
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja dostałem odpowiedzi z supportów, że moje wypłaty dojdą w przeciągu 1-2 dni roboczych. Wątpię, bo korzystam długo z trustly. Zresztą te zwroty depozytów mnie niepokoją. No nic muszę jeszcze czekać. Dodatkowo formułka &quot;kopiuj wklej&quot;:
W tym momencie niestety doświadczamy pewnych problemów technicznych zwiazanych z wypłatami na polskie konta bankowe za pomocą Trustly. Odpowiedzialny dział pracuje z najwyzszym priorytetem nad rozwiazaniem tego problemu i postaramy sie naprawic ta usterke najszybciej jak to mozliwe. Przepraszamy za spowodowane niedogodnosci. Prosimy przyjac nasze szczerze przeprosiny.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Przy depozycie pojawia mi się komunikat: &quot;Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować?&quot;.
Wcześnie nigdy nie miałem problemów z tą metodą wpłaty. Macie podobnie?
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Przy depozycie pojawia mi się komunikat: &quot;Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować?&quot;.
Wcześnie nigdy nie miałem problemów z tą metodą wpłaty. Macie podobnie?
Ja tak miałem na weekend a dzisiaj rano już normalnie poszło w Betsafe.
A co wypłacić nie idzie przez trustly? To trzeba się ewakuować chyba
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
U mnie wypłata zlecona w weekend przez trustly w unibet również dzis nie dotarła co nigdy wczesniej nie miało miejsca.
Na czacie pracownik mi napisał żeby czekać do 3 dni i wtedy zgłaszać.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Przy depozycie pojawia mi się komunikat: &quot;Kwota przekracza bieżący limit natychmiastowych wpłat, dlatego też pieniądze nie będą dostępne aż do następnego dnia roboczego. Czy chcesz kontynuować?&quot;.
Wcześnie nigdy nie miałem problemów z tą metodą wpłaty. Macie podobnie?
Tak.tam jest jakiś limit.Na początku jak wpłacałem miałem pieniądze u buka od razu po jakimś czasie pieniądze są ksiegowane na drugi dzień.Chyba że wpłata jest rano to po 15tej już u buka.
konto w bgz paribas
 
V 0

volleytennis

Użytkownik
Tak.tam jest jakiś limit.Na początku jak wpłacałem miałem pieniądze u buka od razu po jakimś czasie pieniądze są ksiegowane na drugi dzień.Chyba że wpłata jest rano to po 15tej już u buka.
konto w bgz paribas
Bgz i Ing ksieguja natychmiast,nie wiem jak z reszta
 
A 861

amigo007

Użytkownik
U mnie także właśnie dotarł ostatni z 4 przelewów. Zatwierdzony w piątek koło 6 rano. 3 inne doszły wczoraj z innego rachunku. Długo się teraz czeka. Także sumując otrzymałem w piątek zwroty depozytów i wszystkie wypłaty. Tak to można grać :) A poważnie to teraz czekam kiedy ktoś się zgłosi po te depozyty.. Uprzedzając pytania to &quot;myk&quot; już nie działa, to jednorazowy błąd.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłacać można, przed chwilą wpłaciłem. I polskie banki widzę wróciły do wypłat trustly. Więc wygląda to raczej &quot;tylko&quot; na awarię.
 
Do góry Bottom