>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Trustly

P 50

papadopulos

Użytkownik
Robił ktoś wpłatę tą metodą ?

Wczoraj chciałem zlecić, zleciłem i pisało, że będzie na następny dzień roboczy czyli dzisiaj, a orientuje się ktoś w jakich godzinach to dojdzie?

I ktoś też miał taki problem, że jak zlecił tą wpłatę wszystko wypełnił itp itd to na końcu wyskoczył jak by błąd komunikat, a pieniądze z konta bankowego poszły :p?
 
Z 0

zutin

Użytkownik
Ta metoda depozytu jest bezpieczna? Z tego co widzę proszą mnie o podanie hasła i numeru do konta bankowego.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Tak jest bezpieczna. Juz dla calkowitego bezpieczenstwa mozna zawsze miec oddzielne konto do wpłat ta metoda
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
i tak warunki sa lepsze niz przy 50% reloadach jakie robili 2x w roku - bo tam minimalny kurs byl 2.0 i bonus tylko 50% a nie tak jak tutaj 100%.
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Nawet Ci co meila nie dostali odnośnie bonusu wystarczy ze zapytaj się na chacie i też będą mogli się ubiegać o bonus
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Fajnie że to trustly działa. Rozbrajają mnie posty użytkowników takich jak hydroas, zamiast się cieszyć, że w ogóle wszystko jeszcze działa. To narzekanie. Extra bukmacher daje w promocji jeszcze nawet 400zł, a i tak źle... Ja dzisiaj zauważyłem jednak spore przeciążenie strony alior bank. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Być może większość graczy, rzuciła się zakładać konto w aliorze. Chyba jako jedyni z listy banków natychmiastowych trustly, mają zakładanie konta online :) Wystarczy konto w innym banku, z obsługą opcji szybkich płatności. Nie potrzeba kuriera. Więc alior w kilka dni zdobędzie pewnie ładnych kilka/kilkadziesiąt tysięcy nowych klientów. Miejmy nadzieję, że strona nie będzie padać. I oby rząd jakoś nie zablokował tego trustly, bo praktycznie nic już nie zostanie. No i samo trustly, odnotowało zapewne ogromny wzrost klientów :) O ile wcześniej pewnie z 5% graczy wybierało depozyt trustly, tak teraz z 90% klientów tak będzie płaciła.
 
A 205

amindada

Użytkownik
A orientuje się ktoś jak jest z bankiem Millenium ?? Jakis czas temu przy próbie depozytu przez Trustly następowała automatyczna blokada dostępu do konta, trzeba było jechać do oddziału i odblokowywać. Dwa razy mi się to zdarzyło, za pierwszym razem myślałem ze coś może źle zrobiłem, ale po drugiej blokadzie okazało się ze ta transakcja podwyzszonego ryzyka i została zablokowana automatycznie. O dziwo Sofort działał zawsze bez zarzutu. A jeszcze jedno pytanie - jak wpłacacie przez trustly to wypłata może być tylko na konto bankowe więc to chyba nie jest za bezpieczne.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Amindada np.w betsson/betsafe (obecnie tylko kasyna), wypłata później jest także przez trustly. Czyli przelew dostajemy od firmy trustly. Za wiele metod ci nie zostanie. Visa/Mastercard podobno niektóre banki blokują tranzakcję hazardowe. Możesz jeszcze założyć konto, i wyrobić kartę visa entropay. Ale wtedy masz przewalutowania do euro na pln. Ale to najbezpieczniejsza opcja.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja keidyś korzystałem z Trustly sporadycznie i przelew zwrotny był chyba od jakieś szwedzkiej firmy, konto mieli w PEKAO SA. A jesteście pewni że to takie bezpieczne? Przelewy24 chyba też są w miarę bezpieczne póki co.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A gdzie masz jeszcze przelewy24? Nie ma już chyba nigdzie. Czy trustly jest bezpieczne? Wygląda na to że najbardziej anonimowe i najbardziej zaszyfrowane. Co prawda podajemy im swój login i hasło do banku. Ale wierzę, że idzie to tylko do tej jednej tranzakcji przez połączenie szyfrowane. Nic innego zresztą praktycznie nie zostaje. A wypłata przez trustly idzie mi najczęściej z raiffeisen polbank. Ze 2 razy szło z innego banku. Ale nie z pekao sa. A no i jest to rzeczywiście Szwedzka firma.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Wystarczy poczytać w sieci opinie o tym Trustly lub akcje Paypal - Trustly. Ja nigdy z tego badziewnego serwisu nie skorzystam.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Fajnie że to trustly działa. Rozbrajają mnie posty użytkowników takich jak hydroas, zamiast się cieszyć, że w ogóle wszystko jeszcze działa. To narzekanie. Extra bukmacher daje w promocji jeszcze nawet 400zł, a i tak źle... Ja dzisiaj zauważyłem jednak spore przeciążenie strony alior bank. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Być może większość graczy, rzuciła się zakładać konto w aliorze. Chyba jako jedyni z listy banków natychmiastowych trustly, mają zakładanie konta online :) Wystarczy konto w innym banku, z obsługą opcji szybkich płatności. Nie potrzeba kuriera. Więc alior w kilka dni zdobędzie pewnie ładnych kilka/kilkadziesiąt tysięcy nowych klientów. Miejmy nadzieję, że strona nie będzie padać. I oby rząd jakoś nie zablokował tego trustly, bo praktycznie nic już nie zostanie. No i samo trustly, odnotowało zapewne ogromny wzrost klientów :) O ile wcześniej pewnie z 5% graczy wybierało depozyt trustly, tak teraz z 90% klientów tak będzie płaciła.
Leże :grin:
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie leż. Wyciągnąłeś z kontekstu. Bukmacher daje dodatkowo nawet extra 400zł. A nie że bet-at-home jest extra.. Bet-at-home zawsze był słabawy, z ich kiepskimi kursami. Ale obecnie tak nas polimitowali. Że niewiele zostało. Jest trochę lepszy unibet. I równie kiepskie betclic/expekt. No już niewiele tego zostało. Co jest jeszcze do grania? Bez wielkich kombinacji z vpn, i zagranicznym adresem.
 
B 0

bartc1

Użytkownik
Reasumując, jesli zlecimy wpłatę na BAH poprzez Trustly via jeden z podanych banków a następnie powiedzmy wypłatę z BAH tą samą drogą ( bo tylko taka będzie możliwość) to bank nie widzi rozumię czy wpłata/wypłata idzie i wraca od buka? Widzi tylko pośrednika czyli Trustly więc wszystko prawnie OK?
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Reasumując, jesli zlecimy wpłatę na BAH poprzez Trustly via jeden z podanych banków a następnie powiedzmy wypłatę z BAH tą samą drogą ( bo tylko taka będzie możliwość) to bank nie widzi rozumię czy wpłata/wypłata idzie i wraca od buka? Widzi tylko pośrednika czyli Trustly więc wszystko prawnie OK?
Tak. Trustly jest szwedzkie. Możliwe że ruch BaH zamiany Przelewy24 i Skrilla na Trustly to typowe oszczędzenie sobie problemów klientom i samemu sobie. Skrill raczej wyda organom historię pochodzenia środków jeśli będzie taki wniosek. Z tym że raczej musi być uzasadnione podejrzenie, ślady etc...
W tym momencie Skrill to chyba tylko płacenie i wypłacanie kartą Skrilla jest bezpieczne. Na konto bym uważał. Choć obecnie jest jeszcze bardzo ciekawy case &quot;prania&quot; środków ze Skrilla wpłatą Skrillem do STSa i legalną wypłatą na konto bankowe.
Ciekawe jak z Trustly, ale wydaje mi się że tam jest to trudniejsze do uzyskania w ogóle, podobnie jak było z Przelewy24 (rozróżnienie czy wpłaciłeś do buka czy do Amazona chyba nie jest oczywiste, jest ID transakcji ale nie jawny adresat). Może ktoś siedzi technicznie, branżowo i prawnie w poszczególnych systemach płatności i się wypowie.
Z tymi bankami to też jest ciekawe, niby wszystkie dostały przykaz ale jak będą restrykcyjnie podchodzić do sprawy. Stawiam że im bardziej &quot;egzotyczny&quot; bank tym mniej. Transakcje kartą mają kod MCC, ale raczej inny będzie bezpośrednio do buka a inny do pośrednika. Przykładowo świeża rzecz:
https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/firmy/post,7818,ustawa-o-grach-hazardowych-%E2%80%93-obowiazki-mbanku.html
BTW: Dziś chciałem wpłacić przez Trustly z ING na BaH żeby zgarnąć bonus alei jakiś błąd techniczny (&quot;zgłosiliśmy, spróbuj za kilka godzin blebleble&quot;). Dziwne jeśli nie działa w BaH w weekendy online, jeśli bank jest na liście... doładowanie Skrilla przez Trustly jakoś działo ...
 
B 0

bartc1

Użytkownik
Czy ktoś się jednak wypowie kto już korzystał z TRUSTLY ? AndyvelXaero@, Papadopulos@ jak w końcu u Was doszło do transakcji, wpłaty bez problemów ???
 
Do góry Bottom