>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trzy akcje STS na dziś freebety

wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Musisz dokonać trzykrotnego obrotu bonusem, czyli w sumie musisz zagrać za 60 PLN, by środki z konta bonusowego trafiły na depozytowe.

Pamiętaj, że do obrotu bonusem liczą się tylko wygrane kupony z kursem minimalnym 1,91.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
kuerten - możesz opisać ścieżkę do problemu? Co klikasz i kiedy pokazuje się ten błąd?
Sciagnalem ze strony STS plik , jest w katalogu pobrane - klikam na niego i napis &quot;nie mozna otworzyć pliku&quot; nic wiecej.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Proponujemy opisać całą sytuację w mailu i przesłać wiadomość na adres [email protected] . Tam osoba odpowiedzialna za aplikacje STS rozwiąże opisywany przez Ciebie problem.
Pewnie by odpisali, ze smartfon niezgodny aczkolwiek wszystkie inne aplikacje smigaja Fortuna etc Na stronie jest napisane np ze nie wszystkie tablety sa zgodne z aplikacja.
 
R 35

rustin

Użytkownik
Odkopie temat.
Dostałem freebet 20zl.
Pierwszy mecz obstawilem 15zl po kursie ponad 1.91, dlatego 15 bo wersja mobilna na telefonie nie chciała puścić 20zl.
Drugie zakład za 40 zł z groszami po kursie ponad 2. Wygrałem I mam prawie 70zl, ile jeszcze muszę I jak zagrać aby przeszło z bonusu ma depozyt?
 
Do góry Bottom