>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tunezja (temat zbiorczy)

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Jako, że taki temat nie powstał, w tym momencie zostaje on przeze mnie utworzony na potrzeby spotkania, które proponuję Wam do gry.

13.03.2014, 14:30
JS Kairouan - Esperance Tunis
Typ: 2
1.76 @ ComeOn


Lider ze stolicy przyjeżdża na ciężki teren do jednego ze świętych miast Islamu. Niemniej jednak twierdzę, że nawet Allah w tym przypadku gospodarzom nie pomoże. Wszak goście idą po mistrzostwo i raczej nikt ich nie zatrzyma, na pewno nie średniak znad strefy spadkowej, który pięć z ostatnich dziesięciu spotkań przegrał. Warto też spojrzeć w h2h i utwierdzić się w przekonaniu że czwarta wygrana gości z rzędu stanie się faktem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Marsa-Etoile Sahel
Przeglądając ofertę na dzisiejszy dzień natknąłem się na spotkanie ligi Tunezyjskiej, ostatnie dwa pojedynki wygrywał zespół Sahelu, goście nie przegrali od 12 spotkań, dzisiaj dwa pierwsze zespoły mierzą się ze sobą więc jest szansa przejść w tabeli przynajmniej jeden z tych zespołów. Z tego co mówią statystyki i można wyczytać mają najgroźniejszy atak w lidze Mouhbi i Bounedjah. Spróbujemy delikatnie w kierunku gości którzy mają imponujące statystyki, oraz ogromną szansę zająć drugie miejsce.
Zwycięstwo Sahel @@ 1.73
✅ ✅
 
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
świąteczno-noworoczna przerwa nie daje zbyt dużo możliwości grania
moje dwie propozycje z ligi tunezyjskiej
2015.12.30 Esperance - Zarzis

Esperance to vice lider mający świetny bilans meczy u siebie 6/0/0
najwięcej strzelonych bramek 26-11 / u siebie 16-4/
Zarzis 11 w tabeli grający &quot; w kratkę&quot; na wyjazdach 1/2/3 bramki 6-9
warto postawić na over 2.5 kurs 2.0 w bet365
wynik 1-2 ✅:grin:

2015.12.30 Sfaxien - Club African
Sfaxien trzecia drużyna w tabeli u siebie bez porażki 6/0/0 bramki 14-4
Club African ósma drużynaw tabeli na wyjazdach gra tragicznie 0/2/4 bramki 3-8
stawiam na Sfaxien po kursie 2.2 w bet365
uważam kurs za mocno zawyżony /????/ ale zaryzykuję;)
wynik 3-1✅ ????
jest jeszcze jeden mecz wart obstawienia ale nie ma go jeszcze w ofercie
Etoile Sahel - Stade Gabesien
Etoile lider tabeli w domu niepokonany 6/0/0 bramki 14-2 gra z czwartym w tabeli S.Gabesiene na wyjazdach 2/1/3 bramki 7-7
wynik 5-2✅ ????
wszystkie mecze wczesnym popołudniem (14.00) więc może jeszcze się pojawi w ofercie rano
kurs 1,4 Unibet
pozdro:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
mecz ligi tunezyjskiej
2016.01.03 Hammam-Lif - Bizertin
Typ Bizertin
Kurs 2.75 bet365
Hammam tuż nad strefą spadkową, ostatnie 6 spotkań bez zwycięstwa / 0-2-4 /
Bizertin po słabym początku rozgrywek gra całkiem przyzwoicie i teoretycznie ma jeszcze szanse na włączenie się do walki o miejsce na podium, ostatnie 6 spotkań bez porażki / 3-3-0 /
wynik 0-0 ⛔
jak się gra 30 min w10-tkę ???
pozostałych meczy nie znalazłem jeszcze w ofercie, może pojawią się rano.

pozdro ;)
 
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
Liga tunezyjska
2016.01.01 14:00
Gafsa – ES Sahel
Typ ES Sahel
Kurs 1.48 bwin
Lider gra z przedostatnim zespołem ligi
Rzut oka na tabelę i nie ma wątpliwości kto wygra
Gafsa /1-5-7 / bramki 9-17
Etoile /11-1-1 / bramki 25-7
wynik 1-1 ⛔:wowsdf:

2016.01.01 13:00
Stade Gabesien – Esperance Tunis
Typ Esperance
Kurs 1.62 bwin
Esperance po ostatniej niespodziewanej porażce z Zarzis (1-2) spadł na 3 pozycję
Gabesien również zaliczył ostatnio wpadkę z JS Kairouan (0-1) i lekki pogrom z Etoile (2-5)
Stawiam jednak na Esperance bo gra równo i jest czołowa drużyną ligi
Gabasien /6-2-5/ bramki 16-11 w domu /4-1-1/ bramki 7-1
Esperance /10-0-3/bramki 27-13 wyjazdy /4-0-2/bramki 10-7
wynik 0-1 ✅;)

2016.01.01 16:00
Sfaxien – Zarzis
Typ Sfaxien
Kurs 1.44 bwin
Sfaxien zagra z zespołem który niespodziewanie pokonał w ostatniej kolejce Esperance i pozwolił wskoczyć im na 2 miejsce w tabeli. Wszystko jednak przemawia za wygrana Sfaxien
Sfaxien /10-1-2/ bramki 24-12 dom /7-0-0/ bramki 17-5
Zarzis /4-4-5/ bramki 11-14 wyjazd /7-2-3/ bramki 8-10
wynik 2-0 ✅;)
pozdro ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wrzucę informacyjnie notkę odnośnie meczu Pucharu Tunezji.
CS Sfaxien - AS Marsa Typ: Obie drużyny strzelą gola &gt; TAK @ 2.20 w Bet365 ▶ 0-1 dla Marsy, jednak warto było pograć coś w stronę gości nawet po ~4.50, co do BTSa to spodziewam się zwrotu. Bet365 miał nieprawidłową datę i w przerwie meczu, nadal wisiał do obstawiania.
Buki zaoferowały nam spore zrzutki na gości. Z poziomu 8.00 do 4.00~. Powodem takich ruchów jest zapewne informacja, że po stronie gospodarzy nie zobaczymy zawodników, którzy pełnią obowiązki reprezentacyjne (szczerze, nie specjalnie wiem, co to za rozgrywki, w każdym bądź razie w niedziele Tunezja gra z Mali). Wśród nich znajdują się podstawowy bramkarz CSS, czyli Rami Jridi (15/0), Ali Maaloul (14/9, kto wie, czy nie jeden z najskuteczniejszych obrońców na świecie :p), Karim Aoudhi (pomocnik, 14/1), Zied Derbali (obrońca, 15/0), Yassine Meriah (pomocnik, 15/0) oraz Ali Manser (pomocnik, 11/2). Dla zobrazowania jak są to poważne braki, wrzucam grafikę z ostatniego ligowego spotkania CSS [na czerwono, zaznaczono brakujący zawodnicy]

Widać, że to trzon zespołu. Już samo powołanie do reprezentacji niech będzie wystarczającym argumentem przemawiającym za jakością tych zawodników. Sfaxien próbował interweniować w związku i złożył prośbę o przełożenie spotkania, związek jednak odrzucił ich prośbę i grać będą bez swoich kadrowiczów. Z drugiej strony goście ponoć w trakcie okienka transferowego wzmocnili swoje szeregi i mają zamiar powalczyć z osłabionym rywalem.
Przy normalnych składach Sfaxien byłoby zdecydowanym faworytem, jednak te absencje sprawiają, że Marsa może tu realnie powalczyć.
Z nieoficjalnych doniesień tak ma wyglądać skład gospodarzy na dzisiejszy pojedynek:
4-2-3-1: Gaaloul (0/0) - Hannachi (13/2), Ben Salah (2/0), Hkimi/Lejmi (6/0|1/0), Mahjbi (4/0) - Kamoun (4/0), Sokari (5/1) - Mosrati (9/0), Harbaoui (9/1), Ayayi (13/5) - N&#39;Douassel (13/5).
Widać skład mocno rotowany. Szczególnie eksperymentalnie ma wyglądać linia defensywna, natomiast z przodu trener zamierza rzucić wszystko co najlepsze. Stąd też chyba najlepszą opcją zdaje się być over bramkowy lub jakiś bts? Poczekam na kursy na bts i wybiorę coś pomiędzy overem i btsem. Po 8.00 jeszcze bym spróbował coś w stronę gości, 4.00 to już dla mnie bez wartości. Zobaczymy jak do południa będą się zachowywać kursy.
@ Zdecydowałem, że pogram BTS. Sfaxien mimo swoich nieobecności nadal jest w stanie to wygrać, ewentualnie jakiś bramkowy remis. Nie odważę się po takich kursach grać X2, ale Marsę jak najbardziej stać na strzelenie bramki, stąd też BTS dla mnie przy tak eksperymentalnej defensywie gospodarzy jest typem jak najbardziej godnym polecenia ;)
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Tunezja II LIGA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rejiche – EM Mahdia
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.95
Bukmacher: STS
Analiza: Druga liga Tunezyjska to rozgrywki wybitnie underowe, jednak widzę potencjał w tym typie. Do zamykającego stawkę Rejiche przyjeżdża bowiem EM Mahdia. Gospodarze w tej edycji jeszcze nie wygrali, a na swoim boisku nie zdobyli jeszcze nawet „oczka”. Co jednak ważne, aż trzykrotnie byliśmy świadkami btts/2,5 TAK, więc „Biało-Zieloni” u siebie, to ekipa groźna. W delegacjach przeciwnik również strzelać potrafi, co udowodnił aż w trzech z pięciu przypadków. Co więcej, Reijche ostatnio czekały dwa wyjazdy, w których nie trafiło do siatki, a ofensywna formacja musi przypomnieć, że w piłkę grać potrafi. Oba teamy nie wygrały w swoich sześciu ostatnich potyczkach, co daję nadzieję na ciekawe, ofensywne widowisko. Jeśli nie przełamać się dzisiaj, to kiedy?!
 
Do góry Bottom