>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2016/2017 (29.12.2016 - 06.01.2017)

mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Niesamowite emocje dzięki Kamilowi.
Gratulacje dla wszystkich, którzy wygrali razem z nim ????
Kolega wyżej ustrzelił fajne kupony w betssonie, ale moja panna, która wiernie kibicuje Stochowi od lat, zrobiła lepszy numer. Zagrała na wygraną Kamila w Turnieju wtedy na samym początku grudnia, kiedy upadł i dziadowsko skakał. Kurs był 32 :grin: Przyjęli za 121 zł więc prawie 4 tys. wygrana :] Wszystkjo fajnie, tylko teraz betsson tego kuponu nie chce rozliczyć. Cały czas wisi z adnotacją &quot;OCZEKUJĄCE&quot;. A wszystkie inne kupony ze skoków normalnie rozliczył. Ma ktoś podobną sytuację? Niby to dla takiej firmy grosze, ale boję się, że zaraz usuną ten kupon z historii albo wymyślą jakiś &quot;błąd techniczny&quot; i nici z radochy :-|
mi rozliczyli ten kurs 32 , tyle że ja zagrałem za 10 złotych ..
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tak , ale to było jeszcze w listopadzie ...
A ile miałeś za sobą tych grudniowych konkursów i jaką bazę wiedzy, stawiając na niego 4 grudnia przed treningami w Lillehammer? Tak jak kolega wyżej napisał, to nie była pomyłka, bo Kamil był po 22. i 26. miejscu w inauguracji, i przed nim w kolejce było co najmniej 10-15 zawodników.
Też obawiałem się, że przyczepią się do wysokiego kursu i skorygują go na taki, jaki im teraz pasuje. Ale jest lepiej - odpisali, że nie rozliczą tej wygranej, gdyż pomylili się w opisie statusu. Prawdziwy status to nie &quot;oczekuje na rozstrzygnięcie 06.01.&quot; tylko... &quot;anulowany&quot;.
Zgodnie z naszym regulaminem:
Betsson zastrzega sobie prawo do odmówienia założenia konta, niezaakceptowania ważności zakładu, lub ograniczenia liczby zakładów, bez przymusu podawania powodów.

Fajnie, co? Przez cały miesiąc widniało &quot;oczekuje&quot;, jeszcze po upadku Stocha w Innsbrucku i utracie pozycji lidera, sprawdzaliśmy - i cały czas był &quot;oczekujący&quot;. Jak Kamil wygrał - zmieniają na anulowany. Pewnie, tak jak u kolegi wyżej, rozliczyli na plus tylko takie po 10 zł. Fajna firma, polecam :/
 
Do góry Bottom