>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2016/2017 (29.12.2016 - 06.01.2017)

bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Siemanko &quot;zimowe świry&quot; po którkiej przerwie. :-D Ja propouję całkiem fajny tripel z oferty bukmachera Dafbet:
Eisebichler - Kot 1 @1,60 ( @Heros123, niezbyt opłacalne moim zdaniem jest granie tego typu w Milenium po @1,37, jeszcze z podatkiem). ✅
Kraft - Fettner 1 @1,55 ✅
Stoch - Hayboeck 1 @1,55 ✅
AKO: @3,72 ✅ PIĘKNIE :-D

Maciek w treningach druga i trzecia dziesiątka, Niemiec pierwszy i drugi. W kwalach Maciek wyprzedził go o jedną pozycję, ale było to spowodowane tylko i wyłącznnie zachwianiem Eisebichlera przy lądowaniu. Myślę, że Markus zakręci się w okolicach pierwszej piątki, dla Maćka miejsce w dziesiątce będzie małym suckesem.

Kamil skacze tutaj świetie i myślę, że powalczy z Tande o triumf w konkursie. Przez treingi i kwale nie schodzi z podium, Hayboeck jak to on, dość solidnie, ale bez tego błysku, który ma Kamil. Wystarczy spojrzeć na tę ekspresyjną radość po udanych skokach, będziemy mieli z niego pociechę w tym sezonie. ;)

Kraft w treningach przeciętnie, ale już na kwale się zmobilizował i był 3. Fetter pewnie i solidnie, ale jakoś nie mam przekonania do tego zawodnika i jestem niemal pewny, że nie jest to skoczek, który mógłby powalczyć o wygraną w całym turnieju, za to Stefan jak najbardziej.

Moim zdaniem 3 fajne typy, a Eisenbichlera z Kotem gram dodatkowo singlem, super kurs. Pozdro i widzimy się zarobieni po konkursie. :-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
S 135

seba96

Użytkownik
Trochę dziwi mnie fakt, że wiele osób idzie w stronę Kubackiego w parze z Klimovem. Jak dla mnie jest to para 50/50 a kursy na to nie wskazują. Klimov bardzo regularny skacze w okolice 125, wczoraj 127 metrów. Kto bardziej przygląda się skokom wie, że Dawid jest nieregularny w swoich skokach. Zawsze podczas dnia w którym odbywają się skoki zdarza mu się jeden, który odstaje od reszty. Zazwyczaj jest to druga seria, ale nie wiem jak na Kubackiego wpłynie bezpośrednia rywalizacja. To, że będzie lepszy od Klimova w serii próbnej jest niemal pewne, w konkursie może być bardzo różnie. Liczę na solidny skok Klimova w okolicę 127 metrów. Zwycięzca w tej parze zapewne wygra mniej niż dwoma punktami. Kubacki skacze jko pierwszy więc Klimov będzie wiedział na jaką odległość &quot;polować&quot;. Na pewno Rosjanin będzie miał bardziej komfortową sytuację skacząc jako drugi i znając odległość rywala. Kurs jest zachęcający tak, więc pobieram.
Kubacki - Klimov 2.66 Fortuna ✅ Brawo Klimov, Dawid walczył dzielnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Andreas Wellinger - Severin Freund 2,03 Betsson ✅
Betsson już wystawił kursy na noworoczny konkurs.
Freund po obiecującym otwarciu sezonu w Finlandii nie błyszczy. W Obersdorfie wyglądało to słabo zarówno w treningach, jak kwalifikacjach i konkursie. Dziś dopiero 20. miejsce po dwóch dość równych skokach, które odzwierciedlają jego formę. Wellinger wydaje się o wiele mocniejszy, ale nie zawsze potrafi przełożyć to na konkurs. Dziś pierwszy skok zepsuty, w drugim pokazał umiejętności i znacznie poprawił swoją lokatę w konkursie. Treningi przed dzisiejszym konkursem pokazują, że młodszy z Niemców potrafi skakać o wiele lepiej. Myślę, że w Ga-Pa to potwierdzi kolejny raz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
GA-PA

Daniel Andre Tande - Michael Hayboeck
Typ: Tande
Kurs: 1.75 buk: BWIN
✅

Typ do pogrania również w Betssonie jednak z trochę niższym kursem.
Dlaczego Tande, odpowiedź jest prosta to jeden z 3 głównych faworytów do triumfu w TCS obok Stocha i Krafta. Dziś Tande zepsuł pierwszy skok jednak już drugi skok świetny, uważam że w GA-PA weźmie się za siebie i zaprezentuje dwa świetne skoki które poprowadzą go do zwycięstwa.

Andreas Kofler - Andreas Stjernen
Typ: Kofler
Kurs: 1.60 buk: BWIN ⛔

Kompletnie dla mnie niezrozumiała para. Kofler walczy o 10 natomiast Stjernen ma często problemy z wejściem do 15 a nawet 20. Chyba bukmacherzy sugerują się treningami w Oberstdorfie gdzie minimalnie lepszy w obu treningach był Norweg. Jednak już w kwalifikacjach i konkursie lepszy był Kofler, który ma jeszcze jeden plus nad Norwegiem. Austriak ma bardziej stabilną formę i skacze w miarę równo czego, na pewno nie można powiedzieć o Stjernenie. Myślę że obaj zawodnicy mogą w niedzielę zająć podobne miejsca do wywalczonych w dzisiejszym konkursie w Oberstdorfie.
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Witam ???? jakie buki polecacie do grania skoków, głównie typów h2h. Do tej pory korzystałem z naszych opodatkowanych lokalów, ale teraz chcę przerzucić się na granie przez internet, podpowie ktoś? Z góry dzięki ;&gt;
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Witam ???? jakie buki polecacie do grania skoków, głównie typów h2h. Do tej pory korzystałem z naszych opodatkowanych lokalów, ale teraz chcę przerzucić się na granie przez internet, podpowie ktoś? Z góry dzięki ;&gt;
Euro dafabet, betcity, pinnacle, sbobet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Daniel Andre Tande - Michael Hayboeck
Typ: Tande
Kurs: 1.75 buk: Bwin

Typ do pogrania również w Betssonie jednak z trochę niższym kursem.
Dlaczego Tande, odpowiedź jest prosta to jeden z 3 głównych faworytów do triumfu w TCS obok Stocha i Krafta. Dziś Tande zepsuł pierwszy skok jednak już drugi skok świetny, uważam że w GA-PA weźmie się za siebie i zaprezentuje dwa świetne skoki które poprowadzą go do zwycięstwa.
Nie no Hayboeck też jest w gronie faworytów do wygrania TCS, tym bardziej, że turniej kończy się w Innsbrucku i Bischoshofen.
Typ może i wejdzie,ale wg mnie akurat obaj skoczkowie są w stanie wygrać, typowe 50/50 w mojej ocenie para.
Ale coś takiego dzisiaj o Tande przeczytałem jakoby miał problemy z kostką i kolanem, nie wiem na ile to prawda. Freund na początku sezonu też miał sobie nie radzić z kontuzją a był w czołówce. Dopiero teraz go dopadł kryzys. Sami zobaczcie -&gt; http://www.skokinarciarskie.pl/aktualnosci/15525,Problemy_zdrowotne_Tande

Ga-Pa kwalifikacje sobota 13:45
(353) Wellinger- Żyła 1 @ 1,70 ⛔
(627) Murańka awans do konkursu? TAK @ 1,60⛔

(581) Stoch - Domen Prevc 1 @ 1,32
AKO @ 3,59 milenium

Wellinger jest w formie, widać to było w Oberstdorfie. Nie wyszedł mu jednak jeden skok w 1 serii konkursowej. Żyła super miejsce, ale jednak to Żyła nadal. Wellinger skacze u siebie i wg mnie pokaże się z dobrej strony.

Murańka skacze sabilnie, w okolice pkt - K powinien dolecieć, a to wg mnie da już awans do konkursu. W okolicach 40-50 miejsca będzie. W stawce sporo Amerykanów, Koreańczyk, krajowy skład Niemców, Nomme itp itd. Jest z kim wygrać.

Stoch jaką ma formę każdy widzi. Domen wpadł w dołek ewidentnie. Wczorajsze dwa zepsute skoki muszą dać mu wiele do myślenia i ta głowa może dziś być kluczem. Stoch ma spokój i swoje skoczy na lajcie myślę.
W tym typie to warto zaznaczyc, że będzie liczony tylko jak obaj zawodnicy staną na starcie kwalifikacji, ale wg mnie staną.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
No to zaczynamy Nowy Rok 2017.
Wszystkim powodzenia i wytrwałości w walce z bukami.

Jak to zwykle bywa 1 styczeń konkurs w GA-PA i kwiatki w ofercie, jednak w tym roku analitycy chyba wystawiali ofertę przed balowaniem bo większych błędów(wielbłądów) nie dostrzegam.


KO

Anze Semencic - Robert Johansson
Typ: Semencic
Kurs: 1.65 buk:BWIN
⛔

Typ w którym ciężko wskazać faworyta ale tak jak bukmacherów faworytem jest Słoweniec, tak i ja uważam że lepiej wypadnie Semencic. W treningach Słoweniec 20 i 24, natomiast Norweg 48 i 34, kwalifikacje to podobne skoki, obaj skoczyli po 127.5 metra, i wiatr zdecydował że Słoweniec został sklasyfikowany wyżej. Semencic nawet dobrze prezentował się w Pucharze Kontynentalnym dlatego dostał szansę od trenera Słoweńców, aby wystąpić w TCS. Norweg ostatnio w Oberstdorfie 39 miejsce i myślę że podobne miejsce może zając jutro. Podsumowując uważam że Słoweniec potwierdzi to że lepiej prezentuje się na tej skoczni i jutro odprawi Norwega.

Andreas Wank - Mackenzie Boyd-Clowes
Typ: Boyd-Clowes
Kurs: 2.20 buk:bet365
0.3 pkt ⛔ :grin:

Według mnie kursy powinny być 50/50 a tu jednak bukmacherzy faworyzują Niemca, z czym ja się nie zgadzam i gram w tej parze na Kanadyjczyka. Po tym co Wank prezentował w treningach nie wierzę w niego, Boyd-Clowes też nie jest jakimś świetnym skoczkiem ale jeśli któryś z tych zawodników ma wygrać stawiam na Kanadyjczyka.

Evgeniy Klimov - Jakub Janda
Typ: Janda
Kurs: 2.00 buk:bet365
0.3 pkt ⛔ :grin:

Kolejna para w której mam inne zdanie niż bukmacherzy. Stawiam tu na doświadczenie. Janda w 3 skokach oddanych dziś w GA-PA w każdym skoku lepsza odległość i uważam że jutro też skoczy 2-3 metry dalej i wygra w tej parze.

Miałem jeszcze grać parę Fannemel- Hula na Norwega ale się zastanawiam ponieważ Norweg potrafi zepsuć kompletnie swój skok i ryzyko typu wydaje się duże. Dlatego zagram ale zdecydowanie mniejszą stawką.

H2H

Andreas Wellinger - Severin Freund
Typ: Wellinger
Kurs: 2.03 buk:betsson
✅

Pojedynek wewnątrz niemiecki gdzie według mnie faworytem jest Andreas. Severin strasznie męczy się na skoczni widać że skoki nie przynoszą mu takiej radości jak w poprzednich sezonach. Para owszem na papierze prezentuje się tak jak są wystawione kursy 50/50, ale jednak zostaję przy swoim że to Wellinger będzie jutro wyżej w klasyfikacji,zapewne będzie to bardzo mała różnica ale jednak na korzyść Wellingera.

Zdarzenie specjalne

Leyhe - Ziobro
Typ: Obaj awansują do 30
Kurs: 3.50 buk:Milenium
⛔

Biorę to zdarzenie ze względu na bardzo przyjemny kurs, i moim zdaniem duże prawdopodobieństwo że obaj awansują do 30. Ziobro skakał dziś dobrze w treningach, trochę gorzej zaprezentował się w kwalifikacjach, dlatego trafił na tak silnego zawodnika w parze KO. Jednak myślę że Janek ma szansę zostać szczęśliwym Lucky Loserem. Jest 5 miejsc 3 są zajęte według mnie pozostają 2 i myślę że Ziobro postara się o dobry skok aby zrobić sobie noworoczny prezent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Na jutro gram wszystko przeciwko Tande. A to dlatego: http://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/655931/daniel-andre-tande-ma-problemy-z-kostka
Kostka wygląda bardzo słabo, w dodatku przeciążone kolano. Od razu przekłada się to na krótsze skok. Z każdym skokiem będzie co raz gorzej bo przeciążenia są ogromne. Nie trenuje razem z drużyną co też na pewno dobrze nie wpływa na formę. Moim zdaniem po jutrzejszym słabym konkursie ( nie wyobrażam sobie żeby był gdzieś wysoko) odpuści drugą część TCS, żeby wyleczyć kontuzje i walczyć o czołowe lokaty w następnych konkursach na co niewątpliwie go stać w pełni zdrowia.
Stoch - Tande 1 @1,7
Tande - Eisenbichler 2 @2.3
Tande - Domen Prevc 2 @2.42

Ponadto gram bezpiecznie podium Kamila @1,7. Polak w ogromnej formie, ze skoku na skok co raz lepiej. Moim zdaniem między nim, Kraftem i Eisenbichlerem rozegra się walka o trium całego cyklu. Jutro liczę na zwycięstwo Stocha ale obawiam się troche Eisenbichlera dlatego bezpieczniej pograć na podium.
Wszystkie kursy z STS
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Na jutro gram wszystko przeciwko Tande. A to dlatego: http://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/655931/daniel-andre-tande-ma-problemy-z-kostka

Kostka wygląda bardzo słabo, w dodatku przeciążone kolano. Od razu przekłada się to na krótsze skok. Z każdym skokiem będzie co raz gorzej bo przeciążenia są ogromne. Nie trenuje razem z drużyną co też na pewno dobrze nie wpływa na formę. Moim zdaniem po jutrzejszym słabym konkursie ( nie wyobrażam sobie żeby był gdzieś wysoko) odpuści drugą część TCS, żeby wyleczyć kontuzje i walczyć o czołowe lokaty w następnych konkursach na co niewątpliwie go stać w pełni zdrowia.

Stoch - Tande 1 @1,7
Tande - Eisenbichler 2 @2.3
Tande - Domen Prevc 2 @2.42

Ponadto gram bezpiecznie podium Kamila @1,7. Polak w ogromnej formie, ze skoku na skok co raz lepiej. Moim zdaniem między nim, Kraftem i Eisenbichlerem rozegra się walka o trium całego cyklu. Jutro liczę na zwycięstwo Stocha ale obawiam się troche Eisenbichlera dlatego bezpieczniej pograć na podium.

Wszystkie kursy z STS
kursy pospadaly okropnie u kazdego buka inaczej ,ale w betsson jest tak:

Stoch - Tande [email protected]
Kraft-Tande [email protected]
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Kot - A.Kofler 1 1,50 [7-21]✅
S.Freund - A.Wellinger 2 1,90 [21-13]✅

= 2,85✅✅✅
Betsafe

Maciek oddaje dobre skoki w GaPa. Sam w wywiadzie powiedział,że ta skocznia mu pasuje. Kofler wygląda słabo przy Maćku. W kwalach Polak 134m przy 129,5m Austriaka. W treningach jeszcze większa różnica 6-7m w długości skoku .

Druga para bardzo dziwna a kursy jeszcze dziwniejsze. Wyraźnym faworytem tu jest Wellinger. w każdym skoku potwierdza że na tej skoczni to on lepiej się czuje. Freund skoki przeciętne. Severin nie może zbliżyć się do 130m natomiast Wellinger tylko w kwalach 129,5m a tak to odległości 132,5 i 137m.


Stephan Leyhe - Andreas Kofler 1 1,50 [8-21]✅
M. Eisenbichler - TOP 6 - 1,30 [4]✅

= 1,95 ✅✅✅
Expekt

Koflera opisałem powyżej. Leyhe notuje jeszcze lepsze wyniki niż Maciek Kot i to wystarczy na uzasadnienie dlaczego wybrałem tą parę. Tu jest bardzo duża różnica.
Markus wyskoczył z formą i dzisiaj wiele wskazuje na to,że ma szanse powalczyć o podium. Wygrywa kwalifikacje w treningach 1 i 3.Skoki po 136,5-137,138m mówią wszystko. Tutaj gram bezpiecznie na pierwszą szóstkę bo jest kilku kandydatów do wygrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
D. Kubacki - V. Descombes S 2 @1.70 [20-9] ✅
Buk: Milenium
Mimo, że Dawid prezentuje dobrą formę, to Francuz na tej skoczni skacze jeszcze lepiej. Zarówno w kwalifikacjach, jak i na treningach plasował się w okolicach pierwszej dziesiątki, a na drugim treningu zajął nawet drugie miejsce. Jeżeli Francuz zrobi swoje, to nawet przy dobrym skoku Dawida powinien go pokonać.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Maciej Kot - Domen Prevc 2,70 Unibet ⛔
Jak dla mnie to mocno przesadzony kurs na Maćka. Jak pisał RADULA wcześniej, Kot dobrze wypowiada się o tej skoczni, przyjeżdżał tu już na olimpiadę dzieci lata temu i pasuje mu ten obiekt. Na treningach skakali bardzo podobnie, nieznacznie dalej lądował Maciek. W kwalifikacjach z kolei o jedną pozycję wyżej był Domen. Ten z kolei miał fatalne wejście w TCS i w końcowej klasyfikacji się nie liczy.
Kurs jest według mnie nieadekwatny do tego, co pokazał ostatni konkurs i treningi oraz kwalifikacje. Widocznie bukmacher ocenił, że Domenowi nie pasowała skocznia w Obersdorfie, a teraz powinno wszystko wrócić do normy. Ja mam inne zdanie, a Kot powinien zakręcić się w czołówce.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Maciej Kot - Domen Prevc 2,70 Unibet
Jak dla mnie to mocno przesadzony kurs na Maćka. Jak pisał RADULA wcześniej, Kot dobrze wypowiada się o tej skoczni, przyjeżdżał tu już na olimpiadę dzieci lata temu i pasuje mu ten obiekt. Na treningach skakali bardzo podobnie, nieznacznie dalej lądował Maciek. W kwalifikacjach z kolei o jedną pozycję wyżej był Domen. Ten z kolei miał fatalne wejście w TCS i w końcowej klasyfikacji się nie liczy.
Kurs jest według mnie nieadekwatny do tego, co pokazał ostatni konkurs i treningi oraz kwalifikacje. Widocznie bukmacher ocenił, że Domenowi nie pasowała skocznia w Obersdorfie, a teraz powinno wszystko wrócić do normy. Ja mam inne zdanie, a Kot powinien zakręcić się w czołówce.
Ja bym nie przekreślał Domena. Walkę o końcowy triumf ma z głowy więc i ciśnienia już takiego nie będzie. Teraz może pokazać to co potrafi, a wczoraj skakał na podobnym poziomie co Maciek. Ba uważam że to Kot ma większe problemy z głową i nie potrafi oddać w konkursie dwóch równych skoków.
Kot będzie lepszy po pierwszej serii , ale w konkursie przegra z Prevcem
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Również uważam że nie ma się co sugerować jakimiś kostkami. Tande w Oberstorfie w 2 serii był chyba najlepszy z wszystkich, pierwszy skok niecło słabszy przez co tylko 4 miejsce. Gdyby miał jakieś problemy to w GA PA by sie oszczędzał a on tutaj normalnie skakał na treningach i w kwalifikacjach, zawsze daleko, jeden trening nawet wygrał. Dzisiaj pewnie powalczy o wygraną.

Prevc, Domen - Fettner, Manuel 2 @2.09 maraton ⛔ Fettner bardzo przecietnie w konkursie
Fettner nieco w cieniu kolegów z drużyny Krafta i Hayboecka, jednak od jakiegoś czasu jego forma wyraźnie zwyżkuje i potrafi oddać dwa dalekie powtarzalne skoki. w Obersdorfie bardzo dobry występ i 5 miejsce, w GA PA w każdym ze skoków w ścisłej czołówce, myślę że stać go na bardzo dobry występ. Z Domena natomiast jak sporo osób przewidywało uszło nieco powietrze, juz nie przeskakuje rywali, trafiają mu się przeciętne skoki. Myślę że dzisiaj raczej nie odpali, zakręci się gdzieś w pierwszej dziesiątce, piętnastce, i bedzie to za mało aby być wyżej od Austriaka.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Stoch 1-4 1,35
Kraft - Eisenbichler 1 1,5
Semenic - Johansson (k.o)2 2,37
Amman - Vassiliev 1 1,42

Altenburger - Ito (k.o.) 2 1,3
milenium 7,78 po podatku

Pozwoliłem sobie na taką taśmę, bo póki co dobrze idzie, a i noworoczna fantazja daje znać o sobie ;-)
Kamila nie ma co komentować, jest teraz jednym z 3-4 zawodników mogących wygrać konkurs, tylko jakieś anomalie pogodowe spowodują, że ten typ nie wejdzie.
W Eisenbichlera nie wierzę, a Kraft obok Kamila i Tande to jeden z głównych faworytów dziś....wygranie kwali to jedno, a konkurs drugie, pewność siebie Niemca powinna zostać już zachwiana gdy przegra w parze z Kamilem. Głowa to póki co największa przeszkoda Niemca w osiągnięciu szczytu.
Nie rozumiem kursów na Semenica....niby dlaczego on ma być faworytem? bo treningi? bez przesady....para 60/40 na korzyść Norwega, na początku sezonu też był bardziej widoczny od Słoweńca.Para bardzo źle oszacowana przez buka...
Dwóch doświadczonych, lądujących na dwie nogi skoczków...Simmi ma jednak przebłyski,lepszą formę no i może też przejść przecenianego Francuza. Dima na przeciwległym biegunie, w tym sezonie wyszedł mu chyba jeden skok...
Na koniec Ito z młodym Austriakiem....komentarz zbyteczny, kurs zawyżony, a Ito mimo, iż nie ma super formy to jednak ciągle TOP20 w stawce, jego przeciwnik z puli krajowej Austrii może co najwyżej pomarzyć o takim wyniku...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ga-Pa niedziela 14:00
Wellinger - Cene Prevc 1 @ 1,60✅✅
1 seria KO Daiki Ito - Altenburger 1 @ 1,30⛔Ito dramat!
AKO @1,83 po podatku milenium

Wellingera gram konsekwentnie w Ga-Pa. Myślę, że dziś top10 osiągnie. Cene Prevc wyskoczył z kapelusza w Oberstdorfie trochę i zanotował suepr wynik. Dziś jednak go już tak wysoko nie widzę. Wellinger ma formę, gdyby każdy skok tak pewnie i daleko latał jak ten w drugiej serii w piątek to byłby bardzo wysoko.
Cene dziś około 15 miejsca moim zdaniem.

Ito może i bez błysku, ale jednak nadal jest o klasę lepszy od Altenburgera. Dziwnie wysoki kurs jak na taką parę moim zdaniem.
Japończyk około 20-25 miejsca zapewne będzie, jego skoki to gwarantują.
Altenburger w kwalifikacjach dobrze skoczył, ale nei przesadzajmy. Ito to Ito.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom