>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2016/2017 (29.12.2016 - 06.01.2017)

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Freund - Geiger
Typ: 2
3.00
Bet365

ZWROT
Freund tylko 1.36. Nie róbmy z Severina, aż takiego faworyta. Od początku nic ciekawego nie pokazuje. Widać, że po kontuzji brakuje formy i do tego dochodzi brak pełnego przygotowania do zawodów.
Jutro ma jeszcze wiać, więc wszystko może się zdarzyć, ale 3.00 na Geigera, to atrakcyjny kurs.
I i II trening na korzyść Freunda, gdzie w drugim treningu wygrał o 1.3 punkta. Natomiast kwalifikacje już na korzyść Geigera.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kamil Stoch wygra @ 5,00 Betsafe
Hayboeck wygra @ 6,00 Bet365 /iForBet
Powariowali z tymi kursami i ja wjeżdżam w to bez wahania. Pierwsza i druga seria to dwa mega dalekie skoki Kamila, które dały mu pewne wygrane. Głównym jego rywalem jutro nie będzie Kraft, a Hayboeck, który Bergisel uwielbia co dobitnie pokazał w treningach plasując się minimalnie za Polakiem. W kwalach przegrał punktacją za wiatr bowiem współczynnik wykazał, że Rekin skakał w ciszy co dało mu zaledwie 0,2 pkt.
Przy tak wysokich kursach na Kamila i Hayboecka &quot;wjeżdżam&quot; zdecydowanie w ich wygrane. 2,75 na Krafta? Mało. Tym bardziej patrząc na to co wyczynia Stoch i Michael. Krafta o wiele bardziej warto wyczekać na live.
Resztę typów podam jutro.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Ciekawa propozycja według mnie na bet365
1 runda - H2H:
Roman Koudelka vs Simon Ammann @1,80 ⛔ Przegrał z warunkami niestety
W kwalifikacjach wyglądało to tak:
22. AMMANN S. / 8 (numer belki startowej) / +0.13 m/s (uśredniony wiatr pod narty) / -1.1 pkt (odjęte punkty za wiatr pod narty) / 127.0 m (odległość) / 121.0 pkt (nota za skok)
29. KOUDELKA R / 8 (numer belki startowej) / +0.05 m/s (uśredniony wiatr pod narty) / -0.4 pkt (odjęte punkty za wiatr pod narty) / 122.5 m (odległość) / 118.1 pkt (nota za skok)
Na treningach Szwajcar za każdym razem plasował się przed Czechem.
 
glodny-119195 0

glodny-119195

Użytkownik
Czy Markus Eisenbichler (GER) zajmie miejsce w top 7? (zakład nieważny, jeżeli zawodnik nie wystartuje) TAK 3,40 bwin
Jedyny Niemiec który broni honoru w TCS więc główne przygotowania i ciężar jest zwrócony na niego, też sędziowie dośc przychylnie wystawiają mu oceny - przykład z dzisiejszych kwalifikacji - noga mu odjechała przy lądowaniu a noty wysokie jak na tego typu lądowanie.
I oczywiście dobra forma na równym poziomie od pewnego czasu, dobre skoki w treningach i w kwalifikacji dzisiejszej (130m - 6 miejsce).
Na pewno myśli jeszcze o generalnym podium całego turnieju.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Czy Markus Eisenbichler (GER) zajmie miejsce w top 7? (zakład nieważny, jeżeli zawodnik nie wystartuje) TAK 3,40 bwin
Jedyny Niemiec który broni honoru w TCS więc główne przygotowania i ciężar jest zwrócony na niego, też sędziowie dośc przychylnie wystawiają mu oceny - przykład z dzisiejszych kwalifikacji - noga mu odjechała przy lądowaniu a noty wysokie jak na tego typu lądowanie.
I oczywiście dobra forma na równym poziomie od pewnego czasu, dobre skoki w treningach i w kwalifikacji dzisiejszej (130m - 6 miejsce).
Na pewno myśli jeszcze o generalnym podium całego turnieju.
Napisz potem jak to rozlicza bo to ewidentnie ich błąd.
Eisenbichler w top 5 @2,50 a top 7 @3,40, taa ????
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam,
Moja propozycja na jutro z stsu wyglada tak:
Stoch - pozostali 2 1,4
Fetner - Kot 1 1,45
Welinger - Laye 1,7

kraft w kwalifikacjach oddal najdluzszy skok dnia dlatego wedlug mnie nasz kamil moze przegrac z nim, kurs 1,4 maly ale wielce prawdopodobny maja byc loteryjne warunki wiec mysle ze 1 do 49 pozostalych daje spore szanse. Co do fetnera to jego skocznia nawet przy zlych warumkach jakos sobie poradzi a welinger byl lepszy w kwalifikacjach treningu wiec mozna zagrac taki tribel wiadomo ze to skoki jeszcze ma wiac wiec nie ma co przesadzac za stawka..ale dla lepszego ogladania ja to zagram ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
TCS - Innsbruck środa 14:00
Schiffner - Ziobro obaj w 30? NIE @ 1,48
Hayboeck - Maciej Kot 1 @ 1,40

Fettner - Peter Prevc 1 @ 1,37✅✅
AKO @ 2,49 po opodatkowaniu milenium

Schiffner i Janek to słaba para umówmy się. Ziobro potrafi w treningu skoczyc dobrze, ale zobaczcie jak w konkursie potem to wyglądało w Ga-Pa i Oberstdorfie. Schiffner tez mega poziomu nie gwarantuje więc o awans jednego z LL będzie cieżko.
Lucky looser to w takie pary jak Kraft-Stoch pewka, więć zostają jeszcze czter y inne raptem, a są pary Eisenbichler - Taku, Korniłow - Tande, Freund - Hayboeck, Ammann-Koudi, Domen - cienias Ito, Fannemel - Żyła więc sami widzicie.

Hayboeck skacze tutaj rewelacyjnie, w ogóle Austiracy na swoich skoczniach będą w TCS nadawać rytm wg mnie. Kot będzie w top10, ale czy tak wysoko jak Hayboeck? Wg mnie nie bardzo, Hayboeck o pudło walczy racze.

Fettner 3 , 3 i 7 to miejsca z dziś, Peter Prevc kolejno 37, 20 i 14. Skoki Fettnera są pewne i równe. 128, 128,5 i 129 wczoraj gdzei Peter nie ma tej stabilizacji obecnie i takiego wysokiego poziomu nie prezentuje. Fettner jak dobrze pójdzie to w top6 moze się znaleźć choć ciasno będzie. Ale Peter raczej okolice 10 obecnie jego miejsca
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Kubacki-Hula
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Wczoraj w kwalifikacjach Hula 16 miejsce a popularny &quot;Kuba&quot; był 20 i pewnie dlatego buki faworyzują Stefanka.Uważam że zajmą miejsca blisko siebie ale to Kubacki będzie wyżej sklasyfikowany.Stefcio musi się narazie pogodzić z rolą 5-tego w naszej drużynie i myślę że dziś się to potwierdzi,a kurs warty gry.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
A.Wellinger-R.Freitag - kto lepszy
Twój typ: 1 Kurs: 1,45✅
D.Prevc-P.Zyla - kto lepszy
Twój typ: 2 Kurs: 2,00✅

bukmacher betgun

Pierwszy typ pomimo słabego kursu bardzo mi się podoba ???? Rysiek tutaj słabo i we wszystkich skokach pokazał, że nie jest jakimś pewniakiem, zarówno, jeśli chodzi o zwycięstwo w parze, jak i ewentualnie bycie LL. Andreas solidnie pierwszy trening jeszcze jako tak, następnie już top 10, nawet przy awansie Freitaga spora przewaga na tej skoczni młodszego.

W drugiej parze lider generalki, z naszym Piotrem. Możliwości pokazał już młody Prevc ogromne, trochę co normalne już ta forma siadła, a przede wszystkim regularność, wciąż potrafi osiągnąć rozmiar skoczni, by w następnej serii neiznacznie pokonać punkt K. Warunki pogodowe prawdopodobnie na korzyść Piotrka, na którego regularność liczę, a pokazał, już na tym turnieju, że nie jest to liczenie życzeniowe
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Najnowsze prognozy mówią o tym, że front atmosferyczny do Austrii, m. in. do Innsbrucka, dotrze już w środę. W porze rozpoczęcia zawodów siła wiatru ma oscylować w granicach 3-4 m/s. Co gorsza, wiatr ma przybierać na sile, a jego podmuchy dochodzić nawet do 10 m/s. Dodatkowo zmaganiom mają towarzyszyć silne opady śniegu.
Jeśli czarny scenariusz pogodowy się sprawdzi, środowy konkurs może składać się tylko z jednej serii i to w dodatku loteryjnej, i ciągnącej się bardzo długo. Nie można także wykluczyć scenariusza, że w przypadku pogarszających się warunków (skocznia w Innsbrucku nie ma sztucznego oświetlenia, więc organizatorzy nie mogą czekać bardzo długo), zawody zostaną odwołane i przeniesione do Bischofshofen.
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Przed nami 3 konkurs 65 TCS. Zawody w austriackim Innsbrucku planowo mają odbyć się o godzinie 14, organizatorzy obawiają się jednak o warunki pogodowe, gdyż prognozy mówią o silnym wietrze oraz dość obfitych opadach śniegu.
Faworytami do zwycięstwa według bukmacherów są: lider TCS po 2 konkursach - Kamil Stoch, zwycięzca kwalifikacji - Stefan Kraft oraz zwycięzca noworocznego konkursu na Große Olympiaschanze - Daniel-André Tande czy reprezentant gospodarzy - Michael Hayböck, który lubi skakać na Bergisel.
Ja osobiście, co oczywiste trzymam kciuki za Kamila i naprawdę życzę mu zwycięstwa!
Jednak przechodząc do meritum:
Znając wyniki treningów i kwalifikacji oraz biorąc pod uwagę fakt, że Austriacy na swoich skoczniach zawsze są żadni wygranej, zwłaszcza jeśli mówimy o prestiżowym Turnieju 4 Skoczni, to absolutnie należy stawiać na skoczków gospodarzy.
I tutaj 2 typy:
Michael Hayboeck - Daniel-Andre Tande
@1,75
Markus Eisenbichler - Manuel Fettner
@1,85
AKO @3,24
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
według skijumping.pl Hayboeck też out!! w fortunie jest z D. Prevcem 5.96 Eisenbichler 1.98 Peterem 4.58 tylko jak rozliczają?
więcj poniżej napisane wszystko jasne ????
Jedyna co można skorzystać na absencji Austryjaka to jakieś top 6, może 10 któregoś z zawodników, gdzie jeden kandydat wypada, a buki jeszcze nie zrobiły korekty ????
 
E 5

elitaa

Użytkownik
ale czy w stsie i w fortunie musowo zawodnicy musza wystartowac we wszystkich 4 konkursach? dzis loteria moze byc bo wiatr ma byc ale pkt w ogolnej kwalifikacji juz nie odrobia.. No sts juz wycofal granie na kwalifikacje w calym turnieju he
 
E 5

elitaa

Użytkownik
z tego co widze to pogoda w czasie konkursu ma sie jeszcze utrzymac.. ma przelotnie padac. wiec nie dzwiwie sie jak wszystko pojdzie normalnie.
 
Z 8

zlatan0064

Użytkownik
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem. Mam takie pytanko, obstawiłem rano w totolotku parę Tande - Hayboeck, zagrałem na reprezentanta Austrii, teraz sie okazuje ze się wycofał, jak to będzie rozliczone? Anulowany zakład czy porażka? Oprócz tej pary mam jeszcze trzy na kuponie.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem. Mam takie pytanko, obstawiłem rano w totolotku parę Tande - Hayboeck, zagrałem na reprezentanta Austrii, teraz sie okazuje ze się wycofał, jak to będzie rozliczone? Anulowany zakład czy porażka? Oprócz tej pary mam jeszcze trzy na kuponie.
jak obstawiłes na konkurs to zwrot, a jak na cały cykl to zależy już od buka...
W milenium było, że muszą wystąpić w 3 turniejach cyklu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marko87 214

marko87

Użytkownik
Manuel Fettner - Domen Prevc @1,80 iforbet ✅✅✅
Krótko i konkretnie. W dwóch treningach i kwalach Austriak lepszy. Dodatkowo jak będą trudne warunki to wątpliwe, aby młodziak sobie z nimi poradził. Fettner na swojej skoczni i zna ją bardzo dobrze. Doświadczenie też po jego stronie.
I do tego duberl od Betcity
Wellinger A. - Freitag R. @1.57
Janda J. - Klimov Evgeniy @1,57
@2,46 ✅✅✅
Freitag to niewykluczone, że z zawodami pożegna się już po pierwszej rundzie, gdyż rywalizuje z Tepesem. Wellinger z Boyd-Clowesem i tutaj problemów być nie powinno. Jeśli obaj oddadzą po dwa skoki wczoraj to i tak faworytem jest Wellinger. wczoraj w każdym skoku skakał dalej.
Janda z numerem 28, choć z Jarkko Maeaettae poradzić sobie powinien. Klimov z Granerundem raczej także. Obawiam się nieco doświadczenia Czecha, choć lepsze wrażenie sprawia jednak Rosjanin.
Loteria spora, ale typy bez nerwów :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 26

donekd

Użytkownik
Jeśli tak ja piszę Elitaa warunki na czas konkursu mają się jeszcze utrzymać , to na betssonie wisi jeszcze TOP3 Kamila - 1,70 , w dodatku jeszcze Hayboeck nie skaczę , kandydat do podium
 
Do góry Bottom