>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2016/2017 (29.12.2016 - 06.01.2017)

lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Markus Eisenbichler - Manuel Fettner
Typ: 2
Kurs: 2,10 (Bet365)
Wynik: ✅
Fettner wczoraj 4 i 3 miejsce na treningach przy 11 i 6 miejscu Niemca. W kwalifikacjach był gorszy o jedną pozycję, skacząc o jeden metr krócej. Także na 3 oddane skoki, 2 miał lepsze i to znacząco.
Eisenbichler od początku sezonu dobra forma, ale ostatnio jest nieco mniej pewny i szans na kolejne podium w sezonie mu dzisiaj nie daję. Z kolei Austriak ewidentnie tendencja zwyżkowa ze skoczni na skocznie jeśli chodzi o dyspozycję. Może być loteria, jednak value jest tym bardziej, że ziemniaki w tymże zestawieniu dają kursy rzędu 1,55 na Fettnera, a Bet365 aż 2,10. Nie byłbym sobą, gdybym nie spróbował.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
milenium
1 seria Kraft (+2,5pkt) - Stoch 1 1,6
Schiffner - Ziobro obaj awans do 30tki? - NIE 1,4
Kubacki - Altenburger obaj awans do 30tki? - NIE 1,68

Schiffner - Aigner 1 1,7
Kraft - Tande 1 1,48

Kot - Eisenbuchler 1 1,7
Fettner 1-6 1,9

żenada, a nie konkurs
I garść typów ode mnie pogranych w różnych kombinacjach...zacznę od końca.
Wobec absencji Hayboecka zrobiło się miejsce dla Fettnera w TOP6, skacze on u siebie, prezentuje równą formę i powinien się uplasować gdzieś minimalnie za trio Stoch/Kraft/Tande....ewentualne 2 miejsca rezerwuje dla któregoś z naszych czy Domena;-)
Kot ładnie w kwalach, skocznia mu leży, Niemiec przenosi się na austriacką cześć turnieju i liczę na obniżenie jego lotów, a może też dostanie grypy jak kolega Freund?;-)
Kraft wygrał kwale, jest moc, skacze w Austrii, większa presja na sędziach jeśli chodzi o noty. Tande coraz częściej miewa ciut słabsze skoki, do tego kostka, kolano itd...moze być różnie, ale na pewno nie wygra dzisiaj. Milenium pierwszy raz rzuciło handi na 1 serię i +2,5 w starciu z Kamilem to dla mnie bet dnia....para mega wyrównana i dla mnie to dwaj główni faworyci do wygrania na Bergisel. Pobrałem i grubo pograłem.
Schiffner i Aigner....dwójka z zaplecza austriackiej kadry, Schiffner już coś tam sie pokazał rok temu, w dodatku łatwiejszą parę w 1 rundzie (Janek Z.) gdzie jest faworytem czego nie mozna powiedzieć o Aignerze, który musi pokonać powracającego powoli do formy Jermeja Damjana.
2 typy na obaj nie wejdą do 30tki....
Jedną z par opisał Robson.....moja argumentacja w przypadku Kubacki vs Altenburger taka sama....zbyt wiele wyrównanych par by było miejsce tu dla któregoś z nich w przypadku porażki...Kraft, Fannemel, Tepes, Koudelka,Johansson, Ito, Geiger - oni wszyscy będą walczyli o jedną z 6 pozycji jako LL. Altenburgera tam nie widzę ;-)
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Kubacki - Stejren typ [email protected]

Owszem Kubacki coraz lepiej skacze, widać forma idzie do.gory, ale.patrZac na wyniki Stejrena jest daleko, który prezentuje znacznie lepsza formę. Wyniki z treningów i qwal, gdzie to był w pierwszej dziesiątce dwa razy i na początku drugiej najlepiej to potwierdza.

Wellingrtb- Freitag typ. [email protected]

Niemiec dużo lepszy w całym turnieju, również swoją wyższość pokazał w treningach oraz qwal.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Markis Schiffner - Jan Ziobro Kto lepszy w 1 serii typ: 2 kurs 2,75 forbet ✅

Liczę tutaj na zwycięstwo Polaka. Austriak w kwalifikacjach okazał się lepszy od Polaka ale już w serii próbnej to Ziobro skoczył 122,5m a Schiffner tylko 113. Wiatr może mieszać w konkursie dzisiaj. Liczę na niespodziankę, a po takim kursie warto zagrać
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Freund i Hayboeck bedą mieli status nie wystartował więc wszystkie zakłady z ich udziałem na konkurs będą zwroty. Nie było sensu nawet grać jak juz wiadomo było że ich zabraknie bo tylko konto można sobie zlimitować.
Większej wartości za to nabierają zakłady na top X na innych zawodników bo głównie Hayboeck zrobił nieco więcej &quot;miejsca&quot;. Patrząc jednak na kiepske prognozy to moze byc loteria i nie warto sie napalać. Dla przykłądu przypomne podobny loterynjy konkurs w Innsbrucku z 2014 roku kiedy to wygrał... Anssi Koivuranta.
Ciekawie natomiast wyglądają zakłady na klasyfikacje ogólną T4S. Przykładowo bah trzymał do końca zakłady na generalkę po dwóch konkursach, była para Hayboeck - Żyła i ciekawy jestem jak to teraz policzą. Wystarczy dzisiaj jakikolwiek konkurs nawet jednoseryjny i Polak juz będzie wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Trudne warunki na skoczni.
Skaczacy Kot dostaje +5 za wiatr a zaraz po nim Stoch -4,6 straszna różnica. Tande +12 Wellinger +14,6 .
Oj będzie się działo podczas konkursu.
 
radekh 5

radekh

Użytkownik
Trudne warunki na skoczni.
Skaczacy Kot dostaje +5 za wiatr a zaraz po nim Stoch -4,6 straszna różnica. Tande +12 Wellinger +14,6 .
Oj będzie się działo podczas konkursu.
Czytam, że Kamil się przewrócił, jest ogólnie poobijany i narzeka na ból barku.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czytam, że Kamil się przewrócił, jest ogólnie poobijany i narzeka na ból barku.
Dokładnie niestety zaliczył upadek. Oby był w stanie startować dalej bo ma dużą szanse na wygranie.
Tylko dużo dziś będzie zależało od tego kto jakie warunki będzie miał. Nawet zawodnicy startujący obok siebie nie jest powiedziane że oddadzą skoki w podobnych warunkach.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Myślę że skończy się po 1 serii albo w ogóle odwołają bo nie wygląda to optymistycznie a do tego prognozy mówią że z każdą godziną ma wiać coraz mocniej . Dla samego Kamila byłoby lepiej żeby odwołali.
 
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Trzeba pamietać że tam nie ma sztucznego oświetlenia także jak do 18 nie skoczą to jadą do Bischofshofen , nie ma wymogu chyba że muszą się wszystkie 4 konkursy odbyć.
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Nie uważacie, że przy obecnych okolicznościach warto zagrać:

Stefan Kraft - zakończy na podium? NIE po kursie 3.40?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Już można napisać że ten konkurs to parodia i powinien być odwołany.
W jak skrajnych warunkach dzisiaj przychodzi im skakać. Jeden ma -12pkt za wiatr o sile ponad 1,2m/s pod narty zeby inny dostał +15 z wiatrem 1,5m/s w plecy
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Dajcie znać z ciekawości i żeby wiedzieć na przyszłość co wszystkie buki naziemne i netowe zrobiły z parami z hayboeckiem na cały turniej 4 skoczny, zwłaszcza chodzi o fortunę, gdyż to ona miała najlepsze kursy z tego co doczytałem.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Już można napisać że ten konkurs to parodia i powinien być odwołany.
W jak skrajnych warunkach dzisiaj przychodzi im skakać. Jeden ma -12pkt za wiatr o sile ponad 1,2m/s pod narty zeby inny dostał +15 z wiatrem 1,5m/s w plecy
Szkoda, że nie wszyscy trenerzy mają takie jaja jak Liegl...
Żal patrzeć na to
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Już można napisać że ten konkurs to parodia i powinien być odwołany. W jak skrajnych warunkach dzisiaj przychodzi im skakać. Jeden ma -12pkt za wiatr o sile ponad 1,2m/s pod narty zeby inny dostał +15 z wiatrem 1,5m/s w plecy
Szkoda, że nie wszyscy trenerzy mają takie jaja jak Liegl... Żal patrzeć na to
Zgadzam się z wami Panowie. Konkurs ten wypaczył wyniki TCS. Nasz Kamil swoim doświadczeniem i formą zajął dobrą lokatę jednak co ma powiedzieć Kraft czy Eisenbichler? Pewnie Austriacy i Niemcy będą kolejny raz mocno podliczać świtę.Od lat wiadomo, że ten turniej to jest nabijanie kasy i kolejne upadki czy nierówna walka skoczka z wiatrem na Hoferze i spółce wrażenia nie zrobi.
W gnieździe trenerskim były nerwy, krzywe miny ale wszyscy puszczali swoich skoczków jak kazała &quot;władza&quot;. Jeden trener Liegl pokazał co liczy się w tym sporcie - zdrowie. A gdyby do tego znaku protestu dołączyli trenerzy innych liczących się reprezentacji to pierwszy wyleciałby Hofer i świta. A tak to Liegl jest bohaterem, złymi są organizatorzy, ale tylko do jutra, bo jutro kolejne kwalifikacje. Pozostaje mieć nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
P 19

pikobelo

Użytkownik
Panowie pytanie. Wiem, że nie miejsce, dlatego później do usunięcia. Miałem w składaku Hayboecka w 6. Wszystko mi weszło, z wyjątkiem tego typu, przez który Unibet rozliczyć mi zakład jako przegrany. Możliwe to? Przecież Austriak dzisiaj nie skakał.. Wg mnie powinni anulować ten typ. Co myślicie?
Przedstaw im oficjalne wyniki. To musi być zwrot bo zawodnik nie brał udziału w konkursie.RADULA
 
Do góry Bottom