>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2016/2017 (29.12.2016 - 06.01.2017)

arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Stoch wygra turniej 2.15 w Bettsonie, Tande wygra turniej 2.55 w STS. Mamy 99% pewny surebet - ładować grubo póki nie spada ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hristo 585

hristo

Użytkownik
Stoch wygra turniej 2.15 w Bettsonie, Tande wygra turniej 2.55 w STS. Mamy 99% pewny surebet - ładować grubo póki nie spada ????
Tande skacze słabiej i przegrywa z Prevcem, nie wchodzi do 2 serii, Kamil podmuch w plecy bądź wywrotka (czego absolutnie nie życzę!!) i wygrywa Kraft - nie można wykluczyć takiego scenariusza, nie jest rodem z filmów SF, to jednak skoki;-)....&quot;surebet&quot;, ale nie taki żeby domy zastawiać;-)
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
A ja gram znów w stronę Niemców bo widzę tutaj value
Tande-Wellinger-2- 2.60 sts
W kwalifikacjach dużo lepszy Niemiec, na treningu skoczył 9 m dalej. To jego skocznia dobrze mu idzie. Nie wiem co z wiatrem szczerze powiedziawszy ale skoro 2 razy był lepszy,to czemu 3 miałby nie być?
Leyle lepszy od Fannemela 1.57
Leyle jest tutaj dosyć dobry, skacze regularnie widzę go w top 10. Fannemelowi wyszło i nie sądzę,że będzie naprawdę taki mocny w konkursie.
Prevc P.-Ito 1 1.50 Gram to tak jak w 2 typie. Po prostu Peter jest lepszy i bardziej regularny, nie widzę innej opcji niż jego zwyciestwo. Top 12 jest jego, o Ito bym tego nie powiedział
Wszystko grane w STS . Dodane Kamil wygra 4 skoczni i wychodzi kurs 9.18. Dużo zależy od postawy Tandego ale moim zdaniem dziś nie wytrzyma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
A ja gram znów w stronę Niemców bo widzę tutaj value
Tande-Wellinger-2- 2.60 sts
W kwalifikacjach dużo lepszy Niemiec, na treningu skoczył 9 m dalej. To jego skocznia dobrze mu idzie. Nie wiem co z wiatrem szczerze powiedziawszy ale skoro 2 razy był lepszy,to czemu 3 miałby nie być?
Leyle lepszy od Fannemela 1.57
Leyle jest tutaj dosyć dobry, skacze regularnie widzę go w top 10. Fannemelowi wyszło i nie sądzę,że będzie naprawdę taki mocny w konkursie.
Prevc P.-Ito 1 1.50 Gram to tak jak w 2 typie. Po prostu Peter jest lepszy i bardziej regularny, nie widzę innej opcji niż jego zwyciestwo. Top 12 jest jego, o Ito bym tego nie powiedział
Wszystko grane w STS . Dodane Kamil wygra 4 skoczni i wychodzi kurs 9.18. Dużo zależy od postawy Tandego ale moim zdaniem dziś nie wytrzyma.
Człowieku, Niemiec to potrafi skakać, ale w treningach i kwalach, gdzie nie ma presji. W dodatku ładnie mu podwiało, dlatego odleciał. Teraz będzie skakał jako ostatni, przed nim jego kolega Eisenbichler, który jest w zdecydowanie lepszej formie. Nie widzę tutaj Wellingera w walce o top6, jest za słaby psychicznie, może znajdzie się w czołowej 10, ale to maks. Tande walczy o zwycięstwo w końcowej klasyfikacji, jest w formie, w konkursach zdecydowanie lepiej niż Niemiec, więc typ dla mnie do kosza.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Człowieku, Niemiec to potrafi skakać, ale w treningach i kwalach, gdzie nie ma presji. W dodatku ładnie mu podwiało, dlatego odleciał. Teraz będzie skakał jako ostatni, przed nim jego kolega Eisenbichler, który jest w zdecydowanie lepszej formie. Nie widzę tutaj Wellingera w walce o top6, jest za słaby psychicznie, może znajdzie się w czołowej 10, ale to maks. Tande walczy o zwycięstwo w końcowej klasyfikacji, jest w formie, w konkursach zdecydowanie lepiej niż Niemiec, więc typ dla mnie do kosza.
Argument o psychice równie dobrze ma się do Tande który ma podobna i dziś zapewne zobaczymy skok który pozbawi go jakiekolwiek miejsca na podium nie wspominając o pierwszym. Tande równiejszy ale w najważniejszych momentach pali się ! Niemcowi ta skocznia pasuje i będzie tutaj wysoko. W skokach nic nie jest do kosza od tego zacznijmy, wystarczy że powieje komuś jak Johanssenowi i pozamiatane więc kolego Tarki nie naguj typów innych użytkowników. Możesz się nie zgadzać z opinia ale uszanuj go !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 5

elitaa

Użytkownik
&quot;Teraz będzie skakał jako ostatni, przed nim jego kolega Eisenbichler, który jest w zdecydowanie lepszej formie. Nie widzę tutaj Wellingera w walce o top6, jest za słaby psychicznie, może znajdzie się w czołowej 10, ale to maks.&quot;
Nie zgodze sie ze Eisenbichler jest w zdecydowanie lepszej formie. Ja to widze tak ze Welingera forma i Layhe idzie w gore a Fraitaga i Markusa w dół.. takze w ostatniej parze zdecydowane win Welingera plus zwyciestwa z handicapami w stsie na Haybecka i Krafta no i przeciwko Kubackiemu (-28.5pkt) z Matura mysle ze az tak nie odskoczy Dawid. Warunki widac ze z godziny na godzine maja byc lepsze w pierwszej serii moze jeszcze troche krecic na 2 serie juz stabilniej. Zapowiada sie ciekawy konkurs.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
A ja gram znów w stronę Niemców bo widzę tutaj value
Tande-Wellinger-2- 2.60 sts
W kwalifikacjach dużo lepszy Niemiec, na treningu skoczył 9 m dalej. To jego skocznia dobrze mu idzie. Nie wiem co z wiatrem szczerze powiedziawszy ale skoro 2 razy był lepszy,to czemu 3 miałby nie być?
Leyle lepszy od Fannemela 1.57
Leyle jest tutaj dosyć dobry, skacze regularnie widzę go w top 10. Fannemelowi wyszło i nie sądzę,że będzie naprawdę taki mocny w konkursie.
Prevc P.-Ito 1 1.50 Gram to tak jak w 2 typie. Po prostu Peter jest lepszy i bardziej regularny, nie widzę innej opcji niż jego zwyciestwo. Top 12 jest jego, o Ito bym tego nie powiedział
Wszystko grane w STS . Dodane Kamil wygra 4 skoczni i wychodzi kurs 9.18. Dużo zależy od postawy Tandego ale moim zdaniem dziś nie wytrzyma.
Dzięki za wylapanie na bettsonie takiego zdarzenia które można łączyć ☺ Kamil lepszy w konkursie od Tandego i ze wygra zarazem turniej. Gdzie u innych bukow kurs oscyluje w granicach 1.65 heh a tu mamy 3.3
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Eh caly turniej przeleciał mi przez palce. Te konkursy w Nowy Rok, czy w środku tygodnia to porażka bukmacherska, nie ma czasu przeanalizować ;) Dzisiaj na szybko jeden typ, moim zdaniem duże value.

Typ na końcową klasyfikację TCS

Wellinger - Leyhe 2 @2.75 - całoroczny ✅

Wellinger świetne skoki w treningach i kwalach, ale każdorazowo miał mocny wiatr pod narty. Jestem bardzo ciekaw czy tak dobrze poradziłby sobie przy mnie korzystnych warunkach. Mam nadzieję, że dzisiaj się o tym przekonamy, bowiem ma być trochę spokojniej z wiatrem. Do tego możliwe, że młody Niemiec się spali, bowiem jest wymieniany jako jeden z faworytów do wygrania dzisiejszego konkursu.
A Leyhe? Fajny i bardzo udany turniej, tak jak przewidywałem przed jego rozpoczęciem. Tutaj w skokach treningowych i kwalach również bardzo równo i dobrze. Nie odstawał wyraźnie od Wellingera i co by dużo nie mówić na dzień dzisiejszy Leyhe jest dla mnie pewniejszym skoczkiem, niż Wellinger. On na pewno nie zepsuje swojego skoku.

I najważniejszy argument do tego typu blisko 5 pkt przewagi Leyhe nad Wellingerem w klasyfikacji generalnej turnieju. Ogólnie spodziewam się, że obaj zawodnicy będą blisko siebie w dzisiejszych zawodach, dlatego ten zapas punktowy może okazać sie kluczowy dla powodzenia tego typu. Kursy rzędu 1.40 - 2.75 w moim odczuciu są zdecydowanie przesadzone, więc próbuje zagrać za średnią stawkę.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Dzięki za wylapanie na bettsonie takiego zdarzenia które można łączyć ☺ Kamil lepszy w konkursie od Tandego i ze wygra zarazem turniej. Gdzie u innych bukow kurs oscyluje w granicach 1.65 heh a tu mamy 3.3
ja tu widzę niezłe promo... 3,36 vs 2,40 win Tandego w Unibecie. Zakładając, że Tande to wygra to i tak mamy piękny +. Można się nawet zabezpieczyć na jakiś scenariusz sc-fi (wygrana Krafta lub Żyły) z ew. przyszłego zysku.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kamil Stoch wygra TCS @ 2,00 Betsafe
Stawka: 1000zł
✅ piękny turniej!
Wjeżdżam grubo w Kamila. Polak w kapitalnej formie (mimo krwiaka na łapie) czuje tą skocznie bardzo dobrze. Wczoraj ledwie jeden skok gdzie pewnie zwyciężył. Tande nie wytrzyma końcówki. Niby ma problemy z kostką co wczoraj odbiło się też na wynikach. W Innsbrucku mu powiało dlatego tak odrobił. Teraz różnica między Polakiem a Norwegiem w generalce to zaledwie 1,7 pkt czyli niespełna metr. Kto jak kto ale Kamil spokojnie powinien to nadrobić. Liczę na mocny akcent na koniec TCS ????
Powodzenia wszystkim!
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Tande skacze słabiej i przegrywa z Prevcem, nie wchodzi do 2 serii, Kamil podmuch w plecy bądź wywrotka (czego absolutnie nie życzę!!) i wygrywa Kraft - nie można wykluczyć takiego scenariusza, nie jest rodem z filmów SF, to jednak skoki;-)....&quot;surebet&quot;, ale nie taki żeby domy zastawiać;-)
Oczywiscie masz racje, wiadomo ze w skokach nie jest pewne absolutnie nic ???? to taki &quot;surebet&quot; ale tylko dla tych, ktorzy sa przekonani iz ktos z tej dwojki zostanie zwyciezca i nie boja sie podjac tego (malego, bo malego) ryzyka.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Żyła miejsce 1-6
2.75
Unibet


✅✅

Piotrek dobrze się czuje, zero jakiejkolwiek presji. W TCS prezentuje dobrą równą formę. Miejsca jakie zajmował, to 7,6,7. Za każdym razem były to minimalne straty do miejsca 6 czy 5. Wczoraj Piotrek w kwalifikacjach również ładny daleki skok i zajęcie ostatecznie czwartej pozycji.
Dziś również jest okazja na zajęcie dobrego miejsca i uważam, że powyższy kurs jest atrakcyjny, a Piotrek lekko niedoceniony.

H2H

D. Prevc - P. Prevc
Typ: 2
2.25
Bet365


⛔⛔

Co to za promocja? Już tak nie wychwalajmy młodszego z braci. Widać, że nie wytrzymuje dużej częstotliwości i wychodzi brak doświadczenia.
Mnie Domen nie przekonuje... Początek sezonu super, aż do TCS. Natomiast starszy brat może nie jest w znakomitej formie, ale oddaje równe skoki i utrzymuje równy poziom. Co przekonuje mnie do zagrania po takim kursie.



Czy jakiś buk ma w swojej ofercie możliwość łączenia zakładów?
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
UP Kurs na petera jest 2,45 w 1xbet
Stoch vs Kraft 2 3,83
Tande vs Kraft 2 3,00 1xbet

No ja rozumiem ze Kraft skoczyl slabo na treningach ale no nie zartujmy, z 50/50 nagle cos takiego? Moze i rzeczywiscie lepsi sa teraz delikatnie Stoch i Tande ale no takie kursy?
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
z milenium:
Leyhe - Fannemel 1 1,42
P.Prevc - Klimov 1 1,42
P.Prevc - Stjernen 1 1,72

Kubacki - Geiger 1 1,45
Rhoads - Janda 2 1,2
1 seria Rhoads - Janda (-8,5 pkt) 2 1,85

1 seria Tollinger - Stursa 2 1,68 0,8 pkt...
1 seria Koudelka (-3,5 pkt) - Damjan 2 1,8
1 seria D.Prevc - Tande (-4,5 pkt) 1 1,75 0,5 pkt:)
Stoch wygra 2,6
Stoch 1-3 1,35

Kraft - Freitag - obaj miejsce w &quot;30&quot; TAK 1,95
1 seria Johannson (- 5,5 pkt) - C.Prevc 2 1,80

Garść typów...każdy może sobie coś wybrać:)
Leyhe - Fannemel już ktoś wyżej opisywał, zgadzam się, że Norweg to farciarz, potrafi wykorzystać warunki, ale forma ogólnie mocno przeciętna, a na pewno nie wystarczająca na Niemca.
Dużo gram dziś na Prevców, Petera zestawiłem ze Sjernenem (uzsasdnienie takie samo jak we wczorajszym poście z kwali - wczoraj weszło, dzisiaj też powinno;-) ).
Uważam też, ze będzie wyżej Klimova, rosjanin to objawienie TCS, ale wszystko się kiedyś kończy, skocznia trudna i ona zweryfikuje jego prawdziwe możliwości, a dla mnie to na chwilę obecną gdzieś 20-25 w Pucharze Świata....Peter nawet ze słabszą formą kręci się koło 10tki...
Rzadko gram Dawida, ale skorzystałem z promocji buków, którzy trochę zasugerowali się ostatnimi loteriadami...Dawid nie szaleje, ale jest szalenie równy...a Geiger to równia pochyła, na początku sezonu TOP10, a teraz zsuwamy się w dół. Pewnie jeszcze w Japonii tylko osiągnie lepsze wyniki gdy będzie okrojony skład osobowy.
Kuba z Amerykańcem, pewny bet, handi to 8,5 pkt czyli jakieś 4,5-5m. Nie zapominajmy jednak, że Czech skacze ładnie stylowo i jak doleci za punkt K, to posypią się &quot;18&quot; i na samych notach już mocno nabije przewagę nad Jankesem.
Tollinger ze Stursą - ostatnio Czech mnie zawiódł, daje mu drugą szansę. Niezły sezon, ale w TCS nie umie skoczyć na miarę swojego talentu. Oprócz tego liczę na słabość Tollingera, to nie zawodnik na 2 serię przecież.
Koudi vs Damjan....co wczoraj starczyło na Hlavę, dziś nie musi starczyć na doświadczonego Słoweńca. Para 50/50, a jak dają handi dodatnie w stronę Damjana to biorę, 3,5 pkt czyli prawie 2 m zapasu powinno spokojnie wystarczyć.
Idę też w stronę młodego Prevca...może troszkę życzeniowo, ale jednak Tande tu nie zachwyca. Rok temu Domen wykręcił tu niezły wynik, a i teraz może w każdej chwili wypalić. Tande pewnie chciałby żeby dzisiejszy konkurs odwołali ;-).
Kamil V - trochę życzeniowo, a 1-3 to już lokata, można napisać jedno - Kamil jest MOCNY. Dodatkowo wiadomo co skoczkowie maja z głową po upadkach (skaczą jeszcze lepiej;p )
Kraft słabiutko tu wygląda, ale absolutnie nie można go lekceważyć, Rychu to teraz typowy skoczejk trzeciej dziesiątki....jest na pewno w TOP 5 z tych zawodników, którzy nie są faworytami w swoich parach (za plecami Fettnera, Domena, Eisenbichlera).
Na koniec ostatni Prevc...Cene skacze swoje, raz lepiej, raz gorzej, ale gdzies w środku stawki się plasuje. Z Norwegiem to jakieś szaleństwo, po podium w Innsbrucku, jeden dobry trening w Bischofshofen i już taką gwiazdę z niego buki robią. Chciałem pograć czysty win Cene, ale jak dają jeszcze handi i dobry kurs to pobieram jako jeden z głównych betów na dziś.
 
barto22 226

barto22

Użytkownik
Jak by to powiedział Jerzy Kryszak parodiujący Lecha Wałęsę: &quot;No luuuudzie&quot;. Nie wiem kto analizuje skoki narciarskie w betssonie ale takie kwiatki trzeba pobierać.

Andreas Stjernen - Anders Fannemel 1 2.5 Betsson ✅

Andreas Stjernen to nadal numer 2 w norweskiej kadrze i po tym konkursie zapewne się to nie zmieni. Wczorajsze treningi i kwalifikacje mogłyby wskazywać co innego ale trzeba sobie jasno powiedzieć,że nie były one ani trochę miarodajne co w tym wypadku bardzo mnie cieszy. Andreas nie miał wczoraj szczęścia do warunków, wszystkie 3 skoki oddawał przy niesprzyjającym wietrze a jednak i tak potrafił oddać bardzo przyzwoite próby. Zwłaszcza kwalifikacyjna pokazała,że przy równych warunkach, a takie są na dzisiaj zapowiadane pokona swojego kolegę z kadry. Fannemel nie błyszczy formą i jestem pewien,że to się dzisiaj potwierdzi. W przeciwieństwie do Stjernena, Fannemel oddawał skoki przy tzw. &quot;huraganie pod narty&quot; co pozwoliło mu zajmować wysokie lokaty zaróno w treningach i kwalifikacjach. Żeby lepiej to zobrazować jak wygladały obie próby zawodników w kwalifiakcjach to Stjernen oddał skok z 9 belki na odległość 130,5 m przy wietrze uśrednionym 0.01 pod narty a Fannemel z 11 belki na odległość 139m przy wietrze 0.77 pod narty. W końcowym rezultacie zawodników dzieliło tylko 5pkt różnicy. Betsson jak zwykle kieruje się wynikami zawodników z ostatnich prób a w tym wypadku są one mocno zaciemnione warunkami panującymi wczoraj na szkoczni. Naprawdę warto to postawić.

Manuel Fettner - Andreas Wellinger 1 2.45 Betsson ✅

Już przedmówcy wspomnieli o Welleingerze,że nie jest to zawodnik stabilny. Potrafi oddać bardzo dobre próby a przeważnie takie oddaje w treningach i kwlifikacjach a następnie w zawodach zajmie lokatę około 20 miejsca. Tak jak przy poprzedniej analizie wspomniałem wczorajsze warunki na skoczni były zmienne i pozowliły oddać Wellingerowi dobre próby bo za każdym razem miał mocny wiatr pod narty. Fettner z kolei jest zawodnik ze światowego topu i w tym turnieju to potwierdza. Aktualnie 5 miejsce w klasyfikacji generalnej, w każdym konkursie w czubie, nie zdarzają mu się praktycznie słabe próby. Dziwnie zestawiona para nawet z tego względu,że Fettner zajął wczoraj 2 msc w kwalifikacjach i widać,ze naprawdę jest w formie. Oceniam,że przy równych warunkach Fettner już w pierwszej próbie rozstrzygnie losy tej pary na swoją korzyść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Fettner TOP-6 2,00 ⛔slaby pierwszy skok expekt

Austriak jest w czubie klasyfikacji w tym sezonie. Jego skoki sa na wysokim poziomie i bardzo dalekie. Powalczy dzisiaj zapewne o najwyższe miejsca. Podczas kwalifikacji 2 miejsce z bardzo dobrym skokiem. O wygraną będą walczyć inni ale pierwsza 6 jak najbardziej w jego zasięgu a kurs uważam,że jest warty ryzyka.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co myślicie o parze Wellinger-Eisenbichler? Kurs na Eisenbichlera 2,52.Według mnie tutaj faworyt.Wellingerowi powiało w kwalifikacjach,stąd rekord,ogólnie Andreas w kwalifikacjach zawsze dobre skoki,a gdy przychodzi konkurs wygląda to nieco gorzej.Eisenbichler będzie tutaj walczył o podium.Według mnie dobry kurs do złapania.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
jak już piszesz kurs to podawaj buka.
Wellinger to zawodnik który w tym sezonie skacze praktycznie to samo 10-15 lokata, Eisenbichlera ostatnio nie monitorowałem, ale wydaje mi się, że jest po prostu aktualnie lepszy:p
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Wszyscy jak widać ładują przeciw Wellingerowi obyśmy nie płakali popołudniu :?

Wellinger - Żyła ✅
Typ:2
Kurs: 2,51
Buk Millenium


Idę za głosem ludu szanując w pełni stabilizację Wiewióra. Piotr po MP złapał świetną formę - co najważniejsze także psychiczną. Przecież ma nawet szanse na podium T4S, co niedawno by było jakimś SF. Wchodzę w to 2,521 bo widzę valju w stabilizacji Piotrka

P.Prevc- Klimov ⛔ heh
Typ:1
Kurs: 1,42
Buk: Millenium

Tutaj grubo w dublu z Tour de Ski. Prevc pomimo iż to już nie ten Prevc, kręci się regularnie w okolicy 10. Rosjaninowi nic nie odbieram, ale powiało mu w Insbruku stąd fajne miejsce. Peter powoli wraca do formy - na ruskiego starczy.
 
Do góry Bottom