>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2016/2017 (29.12.2016 - 06.01.2017)

demolka6 514

demolka6

Użytkownik
M. Fettner - D. Prevc 1 @1.73 Milenium ⛔
Fettner w bardzo dobrej formie, cały turniej skacze świetnie. Domen jest według mnie przereklamowany. Potrafi skakać dobrze, ale generalnie z racji młodego wieku powiedzmy sobie szczerze - generalnie skacze w kratkę. Austriak niesiony dopingiem publiczności powinien ze spokojem sobie poradzić ze Słoweńcem.
V.S. Descombes - P. Prevc 1 @1.55 Milenium ✅
Francuzem jestem zachwycony. Skacze bardzo równo i często jest w okolicach pierwszej dziesiątki. W TCS bardzo regularny i nie zdziwię się jak dzisiaj powalczy o pierwszą szóstkę. Peter to już nie ten sam zawodnik co sezon wcześniej, nie deklasuje rywali, a wręcz przeciwnie - ma konkursy gdzie nie ma go w dziesiątce. W kwalifikacjach lepszy był Francuz i myślę, że powtórzy ten wynik w konkursie.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
J.Ziobro-L.Hlava - kto lepszy
Twój typ: 1 Kurs: 1,70✅
T.Vancura-J.Matura - kto lepszy
Twój typ: 1 Kurs: 1,60✅
K.Stoch-D.A.Tande - kto lepszy
Twój typ: 1 Kurs: 1,55✅
S.Kraft-D.Prevc - kto lepszy
Twój typ: 2 Kurs: 2,39✅
betgun

Wszystkei typy na cały konkurs, ale w dwóch pierwszych powinno być rozlicznone po pierwszej serii.
Janek tutaj skakał lepiej od Czecha. W Q duża bonifikata za zły wiatr, jakoś się obronił. Hlava jedyny skok ok, w dobrych warunkach, sporo przegrywał z naszym.
Vancura się prześlizgnął do konkursu, bardzo złe warunki i jedno z ostatnich miejsc, po samych treningach pewnie nie było by takiej pary, Tomasz skakał ładnie na środek stawki. Janek bardzo słabo okolice 50, jedynie te kwalifikacje i zły skok Vancury moim zdaniem pozwoliły na wystawienie tej pary, po treningach mogło by być 1.20.
Stefan- troche zeszło powietrze i nie tylko ???? Wciąż jest w topie, walczy, ale już chyba tylko o podium, Domen, no co może odfrunąć i jednym skokiem załatwić sprawę, fajny kurs, pewnie dla tego, że Kraft o coś gra w tym turnieju, ale wynikowo lepszy tutaj Domen.
Gram na Kamila bo tak ???? Wydaje mi się, że raz, że może polecieć dalej w tych samych warunkach, a dwa, że lepiej też poradzi sobie przy złym wietrze, Tande zawalił Q, może mu to paradoksalnie pomóc, gdzie trafi na fajne warunki, ale to element skoków, nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć, do tego jakoś nie błyszczał w treningach, było ok, ale nie były to skoki winnera całego turnieju
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
atapuma 17

atapuma

Użytkownik
A ja nie bardzo wierzę, że pierwszy raz powtórzy się back-to-back jeśli chodzi o zwycięstwo w turnieju zawodnika z regionu Polska-Czechy-Słowenia-Rosja. Wygrane zawodników z tych krajów w T4S były rzadkie, a co dopiero sezon po sezonie. Widać, że karma sprzyja Tande, szczególnie uwodoczniło się to w Insbrucku. I wbrew pozorom Stoch w kosmicznej formie nie jest, do tego pech na żle przygotowanym austriackim zeskoku.
Także pobieram Tande wygrana w turnieju @2.75 w całorocznym. ⛔
1956 Nikołaj Kamienski
1957 Pentti Uotinen
1971 Jiří Raška
1972 Ingolf Mork
1997 Primož Peterka
1998 Kazuyoshi Funaki
2001 Adam Małysz
2002 Sven Hannawald
2006 Jakub Janda
2007 Anders Jacobsen
2016 Peter Prevc
2017 ???
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba6 533

seba6

Użytkownik
A ja nie bardzo wierzę, że pierwszy raz powtórzy się back-to-back jeśli chodzi o zwycięstwo w turnieju zawodnika z regionu Polska-Czechy-Słowenia-Rosja. Wygrane zawodników z tych krajów w T4S były rzadkie, a co dopiero sezon po sezonie. Widać, że karma sprzyja Tande, szczególnie uwodoczniło się to w Insbrucku. I wbrew pozorom Stoch w kosmicznej formie nie jest, do tego pech na żle przygotowanym austriackim zeskoku.
Także pobieram Tande wygrana w turnieju @2.75 w całorocznym.
1956 Nikołaj Kamienski
1957 Pentti Uotinen
1971 Jiří Raška
1972 Ingolf Mork
1997 Primož Peterka
1998 Kazuyoshi Funaki
2001 Adam Małysz
2002 Sven Hannawald
2006 Jakub Janda
2007 Anders Jacobsen
2016 Peter Prevc
2017 ???
Dobra analiza , nie ma co. Jedynie co tutaj prawdziwe to ze Tande leci na farcie Z warunkami. Stoch po to się oszczędza żeby dzisiaj pokazać mu kto jest lepszy i tę twoje teorie odesłać do kosza. Norweg pokazał siłę w kwalach
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
A ja nie bardzo wierzę, że pierwszy raz powtórzy się back-to-back jeśli chodzi o zwycięstwo w turnieju zawodnika z regionu Polska-Czechy-Słowenia-Rosja. Wygrane zawodników z tych krajów w T4S były rzadkie, a co dopiero sezon po sezonie. Widać, że karma sprzyja Tande, szczególnie uwodoczniło się to w Insbrucku. I wbrew pozorom Stoch w kosmicznej formie nie jest, do tego pech na żle przygotowanym austriackim zeskoku.
Także pobieram Tande wygrana w turnieju @2.75 w całorocznym.
1956 Nikołaj Kamienski
1957 Pentti Uotinen
1971 Jiří Raška
1972 Ingolf Mork
1997 Primož Peterka
1998 Kazuyoshi Funaki
2001 Adam Małysz
2002 Sven Hannawald
2006 Jakub Janda
2007 Anders Jacobsen
2016 Peter Prevc
2017 ???
b2b to bardziej do nba można odnieść ;-)
Stoch jest bardzo mocny, oczywiście, może zdarzyć się że nie wygra TCS, ale tylko wówczas gdy Tande znów będzie miał dobre warunki i się nie spali.
Głowa ma tutaj mega znaczenie, a wiemy, że Kamil jest b.mocny psychicznie, Tande jeszcze nic konkretnego nie wygrał i nie wiemy jak się zachowa będąc pod dużą presją.
Jedyne z czym się moge zgodzić to fakt, że buki trochę za bardzo zaniżyły kursy na Stocha, ale to z jakiego regionu pochodzi zawodnik nie ma żadnego znaczenia co do końcowego zwycięstwa.
 
K 0

kedar1985

Użytkownik
Warunki powinny być dobre, nad Europa króluje wyżowa mroźna pogoda, bezwietrzna ;)
System K.O
Wellinger A. - Eisenbischler M. 1 @1,40 (FORTUNA)
Dziwię się temu stawianiu przeciw Wellingerowi. Pokazał wczoraj, że ta skocznia mu bardzo leży. Dodatkowo Eisenbischler skakał w kratkę. Dla mnie pewna 1.
Johansson R. - Prevc C. 1 @1,55 (FORTUNA)
Cene Prevc na treningach pokazał, że ta skocznia nie jest dla Niego. Odległe miejsca. Jego przeciwnik Johansson nie jest wymagający ale z reguły wyskakuje miejsca na początku drugiej 10stki. Dla mnie spokojna jedyneczka.

EDIT:
Fannemel A. - Kofler A. 1 @1,37 (FORTUNA)
Jeszcze jeden typ. Aż się zdziwiłem, że na Fannemela nie ma kursu 1,01 tylko aż 1,37. Kofler co prawda tylko skakał w kwalifikacjach i kompletnie zawalił skok to Fannemel dalej pokazuje, że jest w formie. W dwóch treningach i w kwalifikacjach skoki około 140 metrowe.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co nieco będę powtarzał propozycje jakie już tu padły w tym dziale, ale skoro coś jest dobre i dobrze wygląda to chyba warto powtórzyc prawda? ;)

Na początek zestaw typów z milenium:


TCS - Bischoshofen piątek 16:45
1 seria KO Janda - Rhoads 1 @ 1,20✅✅
1 seria KO Stursa - Tollinger 1 @ 1,65⛔0,8 pkt ehh
1 seria Ko Cene Prevc - Johanson Typ: Cene +5,5 pkt @ 1,70✅✅
Stoch - Wellinger 1 @ 1,27
✅
AKO @ 3,79 po opodatkowaniu milenium


Czesi są lepsi niż ich rywale w tych parach. Janda skacze dobrze na TCS, najlepszy z Czechów&gt; Stursa zawodzi, ale i tak Tollingera nie widzę w 2 serii więc mający dobry szeon Stursa jest po prostu lepszy.

Cene skacze swoje, a Johanson by musiał bardzo daleko skoczyć by wygrać też z tym handicapem punktowym. Raczej to będą skoki na styku.

Stoch faworyt całego konkursu dziś. Wellinger walczy o top10.

@hristo dodał do tego znacznie więcej, więc odsyłam na poprzednią stronę ewentualnie ;)


TCS - Bischoshofen piątek 16:45
Andreas Stjernen - Anders Fannemel
Typ; Stjernen @ 2,50 betsafe/Betsson 2/10✅✅


Kurs z kosmosu by nie powiedzieć brzydko po prostu z du...
Fannemel wczoraj wykorzystał tylko i wyłącznie warunki wietrzne w loteryjnych skokach. Wiatr, a raczej huragan pod narty i Fannemel potrafi odlecieć. Nie wiem do końca jak dzisiaj będzie aura wyglądała, ale wiem, że taki kurs to szok i warto to pobrać.

Popatrzmy sobie na sytuacje w całym TCS.
Oberstdorf, Stjernen nie poszalał, ale zajał 19 miejsce gdy Fannemel wszedł jako LL do 2 serii i zajął w niej 30 pozycję.
Ga-Pa, Stjernen 14 msc po dobrych skokach w okolice 131 -133 m. Fannemel znowu przegrał w serii KO i wszedł jako LL, zajął miejsce 22.
w Innsbrucku loteria, ale nie ma co na poważnie brać tych zawodów pod uwagę. A i tak Stjernen jest bardziej stabilnym skoczkiem na złe warunki niż Fannemel. Stjernen 5 msc a Fannemel gdzieś około 40...
Wczorajsze skoki to też wiatr i śnieg. Oby dziś było lepiej.

Kofler to rywal Fannemela w serii KO. Wcale Norweg nie musi awansować z tej pary, a nawet jako LL dziś będzie ciężko bo kilka par naprawdę mocnych.

Stjernen w serii KO ma młodego Austriaka także, Thomas Hofer, ale on nie powinien stanowić żadnego problemu. Więc nawet w tym względzie to plus po stronie Stjernena więc kursy kompletnie są wyimaginowane!


Pytanie ile Wam przyjmie Betsafe, bo mi przyjęli część stawki, a spora część poszła do akceptacji, która ostatecznie została rozpatrzona pozytywnie ;)

Ja mam pograne jeszcze po @2,50 co wpisałem do swojego tematu wcześniej, ale już poszły korekty i obecnie jest @2,05 tylko...
Ale ta para wyłapana już została przez użytkownika @barto22 więc jak wejdzie to jemu należą się brawa przede wszystkim ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 0

mix125

Użytkownik
Moje typy z Expekt:
D-A. Tande- TOP 3 @1,60
P. Prevc- N. Kasai 1 @1,35
AKO @2,16

Zacznijmy od pary Prevc-Kasai. Peter może i nie jest u szczytu formy, jednak jego skoki są solidne, natomiast Kasai jest w słabej formie, co prawda w kwalifikacjach 142,5, ale z &quot;churaganem&quot; pod narty. W konkursie zapowiadane są w miare równe warunki, zatem P. Prevc powinien poradzić sobie w pojedynku.
Co do Tandego, nie ma co patrzeć na jego treningi, w konkursie zawsze coś odpala, dzisiaj na pewno da z siebie wszystko aby powalczyć o wygraną w TCS.
 
K 0

kedar1985

Użytkownik
Johansson?????????????????????????
1,01 na Fannemela to nawet z Murańką nie powinno być;-) Norweg jest kompletnie nieobliczalny
Co do Johanssona mój błąd bo napisałem tak jakby cały czas tak skakał. Chodzi oczywiście o treningi i kwalifikacje ;). Skocznia Bischofshofen jest dość specyficzna ze względu na długi rozbieg. Nie wszyscy tutaj dają radę. W teorii nie patrzę nigdy na wyniki treningów ale często treningi i kwalifikacje w Bischofshofen pokrywają się z wynikami w konkursie. No zobaczymy.
Co do Fannemela czuję, że i dziś odpali ????
EDIT:
Seria próbna, jednak trochę wieje.
Cene Prevc 121 m.
Johansson 126 m.
 
S 22

sieko

Użytkownik
To i ja dodam swoje trzy grosze do analizy ????
Kamil Stoch - Daniel Andre Tande 1 @1.5 Bet-at-home
Nad tym typem nie ma co się rozpisywać. Tande jak wiadomo, owszem jest w dobrej formie, ale głównie dzięki dobrym wiatrom wyniosło go na czoło TCS przed Bischofshofen. Kamil obecnie w gazie, po upadku dalej skacze swoje, jest obecnie najrówniejszym skoczkiem w światowej czołówce. Można tylko żałować loterii w Innsbrucku i tego upadku, bo mniemam, że po 3-cim konkursie sprawa TCS byłaby już załatwiona na korzyść Kamila ????
Vincent Descombes-Sevoie - Anders Fannemel 1 @1.6 Bet-at-home
Francuz bardzo równy w TCS jak i w całym sezonie. Obecnie ma sezon życia, czego nie można powiedzieć o Fannemelu. Gość w każdym skoku praktycznie trze nartami o zeskok zaraz po wybiciu, jedynie przy huraganie pod narty jest w stanie skoczyć daleko. Descombes na ten moment to praktycznie top10 pucharu świata, rzadko kiedy zdarzają mu się słabe skoki, w tym sezonie francuz w mojej opinii jest jednym z większych zaskoczeń wśród skoczków.
Dawid Kubacki - Karl Geiger 1 @1.6 Bet-at-home
Dawid w tym sezonie skacze równo i widać u niego większą ambicje aniżeli w poprzednich sezonach. Przede wszystkim poprawił wybicie, nie kieruje go do góry całkowicie tylko potrafi płynniej przejść w fazę lotu, dzięki czemu nie traci na prędkości i odległości od razu są lepsze. Na dodatek rzadko kiedy psuje swoje skoki i nie przypina mu się już &quot;łatki&quot; z poprzednich sezonów &quot;król treningów&quot; . Geiger podobnie jak Polak skacze nieźle, aczkolwiek wydaje mi się, że Dawid jest nieco stabilniejszy w tym sezonie, dlatego mój typ idzie w kierunku Polaka ????
Stefan Kraft - Michael Hayboeck 2 @2.25 Bet-at-home
Tu wybieram wyższy kurs. Kraft od Innsbrucka skacze niemrawo. Zapewne jest to skutek grypy żołądkowej, która go dopadła, jednakże wczoraj zauważyłem agresję i rzut na progu u Krafta. Co prawda on taki styl preferuje, ale wczoraj widać było, że przedobrzył. Drugi powód to skocznia, ta ewidentnie pasuje Hayboeckowi, jeżeli będą skakać w porównywalnych warunkach to jest on w stanie wygrać ze swoim rodakiem.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Warunki powinny być dobre, nad Europa króluje wyżowa mroźna pogoda, bezwietrzna ;)

System K.O

Wellinger A. - Eisenbischler M. 1 @1,40 (FORTUNA)

Dziwię się temu stawianiu przeciw Wellingerowi. Pokazał wczoraj, że ta skocznia mu bardzo leży. Dodatkowo Eisenbischler skakał w kratkę. Dla mnie pewna 1.

Johansson R. - Prevc C. 1 @1,55 (FORTUNA)

Cene Prevc na treningach pokazał, że ta skocznia nie jest dla Niego. Odległe miejsca. Jego przeciwnik Johansson nie jest wymagający ale z reguły wyskakuje miejsca na początku drugiej 10stki. Dla mnie spokojna jedyneczka.


EDIT:

Fannemel A. - Kofler A. 1 @1,37 (FORTUNA)

Jeszcze jeden typ. Aż się zdziwiłem, że na Fannemela nie ma kursu 1,01 tylko aż 1,37. Kofler co prawda tylko skakał w kwalifikacjach i kompletnie zawalił skok to Fannemel dalej pokazuje, że jest w formie. W dwóch treningach i w kwalifikacjach skoki około 140 metrowe.
Widzę kolego że ostro na czasie jesteś ze skokami chyba oglądasz powtórki na TVP Historia z zeszłego roku i jeszcze stawiać na nieobliczalnego Norwegia po takim kursie minus podatek no cóż... Każdy sobie rzepke skrobie i jeszcze się dziwić że buki nie wystawily kursu 1,01 nie mowie że Norweg nie będzie lepszy ale może być różnie dla mnie no bet 50/50
Pozdrawiam
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Widzę kolego że ostro na czasie jesteś ze skokami chyba oglądasz
powtórki na TVP Historia z zeszłego roku i jeszcze stawiać na nieobliczalnego Norwegia po takim kursie minus podatek no cóż... Każdy sobie rzepke skrobie i jeszcze się dziwić że buki nie wystawily kursu 1,01 nie mowie że Norweg nie będzie lepszy ale może być różnie dla mnie no bet 50/50
Pozdrawiam
Amen ;-)
chociaż ja byłem delikatniejszy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Wygra TCS - Tande
Kursy w granicach 2,75 (STS), a nawet wyżej gdzieniegdzie
Stawka: 1/10 (minimalna, dla zabawy)
Wynik: ⛔
Tande prowadzi po trzech konkursach, minimalnie przed Kamilem, który wydaje się być głównym faworytem, bo na treningu wczoraj pokazał klasę, a kwalifikacje kolokwialnie mówiąc - olał. Moim zdaniem może troszkę nie znieść presji, szczególnie w drugim skoku. Do tego, jego lądowania często są niepewne i traci na notach. Jeden upadek też ostatnio zaliczył, częściowo usprawiedliwiony przez niełatwe warunki.
Norweg nie ma nic do stracenia, oczekiwania wobec niego przed turniejem były znikome. Jak wiadomo, pozostali w TCS się nie liczą, także Stoch jest przed życiową szansą, ale kursy na Tande wydają się lekko niedocenione i warte spróbowania.
Tak niepatriotycznie, choć w duszy liczę na Polaka. Warto dodać, że między nimi skacze z 20 zawodników, także mogą trafić na różne warunki, w wynik mogą się wmieszać roszady belkowe. Będzie się działo!
 
K 0

kedar1985

Użytkownik
Widzę kolego że ostro na czasie jesteś ze skokami chyba oglądasz powtórki na TVP Historia z zeszłego roku i jeszcze stawiać na nieobliczalnego Norwegia po takim kursie minus podatek no cóż... Każdy sobie rzepke skrobie i jeszcze się dziwić że buki nie wystawily kursu 1,01 nie mowie że Norweg nie będzie lepszy ale może być różnie dla mnie no bet 50/50
Pozdrawiam
Fakt ten sezon ostro odpuściłem ale co pożartować sobie nie można :grin:
Oczywiście, że Kofler może odpalić i to jeszcze u siebie. Nie przypadkowo jest na 10 miejscu w generalce PŚ. Czekam na koniec serii próbnej. Póki co Kofler znów spartolił skok a Fannemel nie tak daleko jak wczoraj ale 10 metrów od Koflera.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Kubacki - Janda 1 ⛔ Porażka o 0,1 ????:-( :?:-|:zy3ou:????
Leyhe - Fannemel 1 ✅
Eisenbichler - Klimov 1 ✅
@2,45 STS (z podatkiem) ⛔
Pierwsza para dla mnie to jakaś pomyłka, Dawid lepszy zarówno w treningach jak i w kwalach, cenię Jandę za osiągnięcia z przeszłości, ale pod względem typerskim interesuje mnie bardziej aktualna forma.
Co do drugiej pary, obaj skaczą tutaj solidnie, w treningach dwukrotnie Fannemel był o pozycję przed Leyhe, natomiast w kwalach to Niemiec był 3 pozycje wyżej, kończąc na podium. Popatrzyłem na wiatr i Fannemel za każdym razem miał bardzo dobre warunki, tak jak koledzy wyżej piszą, on jest nieobliczalny, nie trzeba dużo aby zepsuł skok. Uważam, że Niemiec jest zdecydowanie solidniejszy i pokaże to w dwóch seriach kokursowych.
Tutaj krótko, jak dla mnie to jest inna półka. Klimovovi wyszedł ostatni konkurs, ale wszyscy wiemy, jakie tam były warunki. Dziś myślę, że wróci na swoje standardowe miejsce w stawce, natomiast Markus powinien zakręcić się w okolicach pierwszej ósemki. Ja to pograłem z overem 17,5 w meczu Verdasco, no ale mecz już trwa i to nie ten dział, tak tylko wspominam. Grane stacjonarnie dlatego nie wiem jak teraz z dostępnością, ale dla mnie ten trebel to dobra i dość pewna (o ile w bukmacherce moża mówić o jakiejkolwiek pewności) opcja na dziś.
Pozdro :-D
edit: MAMY TO!! Kamil pierwszy, Piotrek trzeci, Maćkowi niewiele zabrakło do 3 miejsca... 2 naszych na podium TCS, gdyby ktoś mi to powiedział przed sezonem to po prostu bym go wyśmiał. Pięknie!!
Pod względem typerskim również świetny turniej, łyżką dziegciu okazała się porażka Kubackiego o 0,1 punkta z Jandą, no ale podobno nie można mieć wszystkiego. Oby tak dalej, czekam na wygraną Kamila w generalce! :-D
@WalkerNSP ten temat był wałkowany wielkorotnie, tak, zawsze ma ubogą. Milenium, STS, Dafbet, nawet Unibet ma bogatszą ofertę od beta.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Dzięki za wylapanie na bettsonie takiego zdarzenia które można łączyć ☺ Kamil lepszy w konkursie od Tandego i ze wygra zarazem turniej. Gdzie u innych bukow kurs oscyluje w granicach 1.65 heh a tu mamy 3.3
Święto skoków!!! Chyba coś takiego juz się nie zdarzy żeby 1 i 2 miejsce należało do naszych orłów w TCS!!!

A jakże Betsson rozliczyl na ✅✅✅ zagrałem trzy kupony a chciałem jeszcze czwarty bo jeden miałem bez ryzyka ale czwartego nie zagrałem...
Po takim kursie toż to była okazja :grin:
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Niesamowite emocje dzięki Kamilowi.
Gratulacje dla wszystkich, którzy wygrali razem z nim ????
Kolega wyżej ustrzelił fajne kupony w betssonie, ale moja panna, która wiernie kibicuje Stochowi od lat, zrobiła lepszy numer. Zagrała na wygraną Kamila w Turnieju wtedy na samym początku grudnia, kiedy upadł i dziadowsko skakał. Kurs był 32 :grin: Przyjęli za 121 zł więc prawie 4 tys. wygrana :] Wszystkjo fajnie, tylko teraz betsson tego kuponu nie chce rozliczyć. Cały czas wisi z adnotacją &quot;OCZEKUJĄCE&quot;. A wszystkie inne kupony ze skoków normalnie rozliczył. Ma ktoś podobną sytuację? Niby to dla takiej firmy grosze, ale boję się, że zaraz usuną ten kupon z historii albo wymyślą jakiś &quot;błąd techniczny&quot; i nici z radochy :-|
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Zagrała na wygraną Kamila w Turnieju wtedy na samym początku grudnia, kiedy upadł i dziadowsko skakał. Kurs był 32
Przepraszam że jak skakał ? Coś ci się chyba pomyliło , od początku grudnia cały czas w czwórce , raz tylko 9-ty (ale to było w połowie zeszłego miesiąca)
Ten kurs to pomyłka , ale powinni rozliczyć raczej...
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Przepraszam że jak skakał ? Coś ci się chyba pomyliło , od początku grudnia cały czas w czwórce , raz tylko 9-ty (ale to było w połowie zeszłego miesiąca)
Ten kurs to pomyłka , ale powinni rozliczyć raczej...
Jaka pomylka? Kamil w pierwszym weekendzie skakal slabo, a na pewno nie na zadne miejsca na podium, kurs 32 to nie byla zadna pomylka
 
Do góry Bottom