>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2017/2018 (28.12.2017 - 06.01.2018)

Status
Zamknięty.
kitex 738

kitex

Użytkownik
Tande - Bartol 2 2,20 fortuna
Tande to już nie ten sam zawodnik co z początku sezonu, gdzie do drugiego konkursu przedświątecznego w Engelbergu nie schodził poniżej TOP 5. W TCS forma gdzieś uleciała. W Oberstdorfie był dopiero 20, niewiele lepiej było w Ga-Pa (15 miejsce). Na przeciwległym biegunie jest Bartol, który właśnie odpalił na TCS. W Oberstdorfie po dobrych skokach treningowych w samym konkursie co prawda zajął 15 miejsce, jednak już w Ga-Pa był 5 i stracił do podium tylko 1,3 pkt. W klasyfikacji generalnej wyżej jest młody Słoweniec (9 miejsce), Tande ze stratą 16,5 pkt jest 14. We wczorajszym skoku treningowym zdecydowanie lepiej zaprezentował się Bartol, w kwalifikacjach minimalnie lepszy był Tande. Podsumowując Bartol jest w lepszej formie na TCS i powinien zająć wyższe miejsce od Tande w konkursie w Innsbrucku.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
3. Pilch vs Dezman 1 1.7
4. Wolny vs Stursa 1 1.82
5. Tande vs Bartol 2 2.2
6. J.Kobayashi 1-3 2.25
Pilch młody, będzie chciał się dziś pokazac jak z najlepszej strony..Dezman dowołany teraz na Austrie..w kwali mininalnie lepszy słoweniec ale tez miał lepsze warunki...
Wolny stursa? Stursę stawiałem ze bedzie najlepszy z Czechów w TCS... ale jego forma jest tragiczna..w kwali dobrze skoczy zeby w konkursie nie dolecieć do setnego metra...Wolny skacze równo jak na siebie... wydaje mi się, że może wejsc jako LL ale jeśli Prevc nie odleci to moze wejdize od razu..
Tande..warunki będa dzisiaj trudne, deszcz, wiatr w plecy jak na razie...a tande w takich warunkach nie daje rady..jest nie stabilny.. a Słoweniec ostatnio zadziwił mnie swoją formą i nie schodzi z poziomu...
 
R 961

rabatko

Użytkownik
Miałem zakład w totolotku Fraitag w 1-3 i został rozliczony jako przegrany. Czy nie powinien być rozliczony jako ,,n,,?Przecież zawodnik nie skakał w 2 serii!
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Miałem zakład w totolotku Fraitag w 1-3 i został rozliczony jako przegrany. Czy nie powinien być rozliczony jako ,,n,,?Przecież zawodnik nie skakał w 2 serii!
Ale skakał w pierwszej i został sklasyfikowany. To tak samo jak by po 1 serii nie awansował to też byś chciał zwrot?
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Witam.Pany mam zagrane fajne AKO w Unibet gdzie m.in mam typ na generalke Turnieju Czterech Skoczni- Freitag vs Stoch.i postawiłem na Niemca niestety.i pytanie następujące- czy gdyby Freitag nie wystąpił w ostatnim konkursie to jest szansa, że zakład zostanie anulowany?nie mogę znaleźć na stronie Unibet zasad rozliczania tego typu zakładów.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nie znam regulaminu tego buka, ale na logikę zwrotu nie będzie, ponieważ ten zawodnik jest sklasyfikowany. Zwrot mógłby być, gdyby powiedzmy z powodu choroby lub innych czynników wycofał się z uczestnictwa w turnieju przed jego rozpoczęciem. Wtedy to zrozumiałe. Ludzie dostaliby zwrot, ponieważ zawodnik nie bierze udziału w zawodach, ale w momencie, gdy oddał jeden skok - jest to liczone do statystyk i jest klasyfikowany i wycofanie w trakcie tego nie wymaże.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
P. Prevc- G. Schlirenzauer
Typ: 2⛔
Kurs: 2,03
eFortuna
6/10

Prevc strasznie nierówny, wczoraj 58 w treningu ( 101 m) i 26 w kwalifikacjach (123,5 m przy delikatnym wietrze pod narty). Gregor z kolei 8 na treningu (121 m) i 22 w kawlifikacjach (121 m przy silnych podmuchach w plecy). Także widać większą stabilizację u Austriaka, który w dodatku skacze &quot;u siebie&quot;. Peter to cień skoczka z przed 2 lat.

Forfang- Hula
Typ: 2✅✅✅
Kurs: 2,20
eFortuna
6/10

Podbnie jak powyżej, Hula stabilna forma, dobrze radzi sobie przy tylnych wiatrach. Forfang z kolei potrafi odpalić ale jeden skok. Bardzo nierówny w tym sezonie. Już dwa razy zaliczył spory awans po drugim skoku. Hula 2 na treningu i 8 w kwalifikacjach, Norweg z kolei 50 na treningu i 11 w kwalifikacjach. Przy mieszanych podmuchach wiatru większe szanse zdecydowanie po stronie Stefana.
Kilka betów podobnych:
Kobayashi J.- Forfang 1 @1,48 8j ✅✅✅
o Forfangu pisałem, z kolei Japończyk solidny od początku sezonu, wygrał kwalifikacje, 11 w treningu
Hula- Damjan 1 @ 1,65 7j⛔
Słowniec mocny przy wiatrach pod narty, dziś będzie kręcić z przewagą wiatru w plecy, co podobnie jak wyżej z Frofangiem, idę w kierunku Polaka.
Stoch- Frei(Zwei)tag 1 @ 1,83 7j✅✅✅
Kamil pokazuje niesamowitą stabilność formy, nawet trudne warunki pogodowe i oczekiwanie na górze nie wyprowadziło go z równowagi. Niemiec fajny początek sezonu, jednak Rysiek to dla mnie zawodnik ze słabą głową, zresztą zawsze uważałem go za chimerycznego zawodnika. Teraz dochodzi presja pościgu za Kamilem, której moim zdaniem nie udźwignie. Obaj skaczą niemal po sobie także warunki powinni mieć porównywalne.​
No i Rysiek się spalił, czajnik się zagotował i chłopak nie wytrzymał presji i dziś juz wycofał się z TCS.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
1. Stoch vs Kubacki 2 3.43
2. Kraft 1-3 5
na kwali dosć ryzykownie ale...w Insbrucku Stoch wygrał kwali i skakał na 100% wszędzie, nawet w seriach próbnych...ale popatrzmy na pierwsze dwa konkursy...na spokojnie kwali... rok temu nawet nie startował 2-3 razy bodajze...a Kubacki? kwali skacze bardzo dobrze zawsze i często nie widac tego w turnieju...
A drugi? kraft skacze u siebie...będzie chciał pokazać, że formę jednak ma a nie jak to było wczoraj...Kobayashi, Tande, Kubacki i Kraf moim zdnaiem powalcza o zwcyięstwo 2tysiące...Więcej nie ma co tu pisać..
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Jako, że Rysiek się wycofał to Kamil gra jutro podwójną (poniekąd nawet potrójną) pulę. Przy zwycięstwie nie tylko obroni zeszłoroczne zwycięstwo TCS, ale też wpisze się w historie obok Hannavalda z 4 zwycięstwami oraz awansuje na lidera klasyfikacji PŚ i obejmie żółty plastron.

O ile w kwalifikacjach Kamil się jakoś bardzo nie spina (żadnych jeszcze nie wygrał i dzisiaj też raczej nie rzuci wszystkiego żeby to zrobić) to w konkursie raczej nie będzie miał konkurencji... W kwali bym upatrywał kogoś z dwójki Tande/Wellinger. Mimo wszystko Japońcowi jak nie dmuchnie to daleko nie odleci. W kwalifikacjach 1.65 na Stocha jest nie do wzięcia...
Wellinger @4
Tande @10
For fun zagram sobie jutro na Tandego, że zajmie w klasyfikacji ogólnej 1-3. Do Japończyka traci 16 punktów co jest do odrobienia na tak dużej skoczni. Norweg dobrze skacze, powtarzalnie - z pewnością powalczy o podium końcowe. Kurs na to 7.50
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Jako, że Rysiek się wycofał to Kamil gra jutro podwójną (poniekąd nawet potrójną) pulę. Przy zwycięstwie nie tylko obroni zeszłoroczne zwycięstwo TCS, ale też wpisze się w historie obok Hannavalda z 4 zwycięstwami oraz awansuje na lidera klasyfikacji PŚ i obejmie żółty plastron.

O ile w kwalifikacjach Kamil się jakoś bardzo nie spina (żadnych jeszcze nie wygrał i dzisiaj też raczej nie rzuci wszystkiego żeby to zrobić) to w konkursie raczej nie będzie miał konkurencji... W kwali bym upatrywał kogoś z dwójki Tande/Wellinger. Mimo wszystko Japońcowi jak nie dmuchnie to daleko nie odleci. W kwalifikacjach 1.65 na Stocha jest nie do wzięcia...
Wellinger @4
Tande @10
For fun zagram sobie jutro na Tandego, że zajmie w klasyfikacji ogólnej 1-3. Do Japończyka traci 16 punktów co jest do odrobienia na tak dużej skoczni. Norweg dobrze skacze, powtarzalnie - z pewnością powalczy o podium końcowe. Kurs na to 7.50
Jeżeli warunki będą równe dla wszystkich, bardzie bym celował w to, że prędzej Wellinger odpadnie aniżeli Japończyk. Wczoraj Niemcowi wreszcie udało się dobrze dwa razy skoczyć, a z tym u niego ostatnio wielki problem, za to Kobayashi jest równy cały sezon. Ale cóż, ile ludzi, tyle opinii ????
 
axwell 0

axwell

Użytkownik
Trzeba pamiętać też, że Wellinger jest rekordzistą tej skoczni z zeszłego roku, więc raczej powinien być wysoko.
Ale ja po wczorajszych występach Austriaków, będę to tylko grać na niedużych stawkach.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
2. Kraft 1-3 5
(...) kraft skacze u siebie...będzie chciał pokazać, że formę jednak ma a nie jak to było wczoraj...(...)
Jak Kraft będzie chciał pokazać, że formę jednak ma, skoro najzwyczajniej w świecie tej formy nie ma? Głupi on nie jest, więc zdaje sobie z tego sprawę na pewno, że dyspozycji najlepszej nie ma. Co najwyżej będzie starał się choćby w jakimś procencie zrehabilitować kibicom, za tak słaby występ całej kadry. Ale tutaj musi liczyć na dobre warunki, z wiatrem nawet lekkim pod narty jest w stanie skoczyć dobrze, doświadczenie robi swoje. Ale przy mniej sprzyjających warunkach i podmuchach w plecy - nie wróżę mu sukcesu. Właśnie w tych cięższych warunkach forma zawodnika ma największe znaczenie.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Jak Kraft będzie chciał pokazać, że formę jednak ma, skoro najzwyczajniej w świecie tej formy nie ma? Głupi on nie jest, więc zdaje sobie z tego sprawę na pewno, że dyspozycji najlepszej nie ma. Co najwyżej będzie starał się choćby w jakimś procencie zrehabilitować kibicom, za tak słaby występ całej kadry. Ale tutaj musi liczyć na dobre warunki, z wiatrem nawet lekkim pod narty jest w stanie skoczyć dobrze, doświadczenie robi swoje. Ale przy mniej sprzyjających warunkach i podmuchach w plecy - nie wróżę mu sukcesu. Właśnie w tych cięższych warunkach forma zawodnika ma największe znaczenie.
zauważ, że on ma przebłyski dobrych skoków a u siebie wydaję mi się, że jest w stanie skoczyć bardzo dobrze
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dzisiaj na kwalifikacje widzę kilka ryzykownych, ale dość fajnych kursów:
Tande-Kraft 2,15 ✅✅✅

Cóż Stefan u siebie będzie chciał pokazać że skakać potrafi i myślę, że spokojnie jest w stanie pokonać Norwega. W kwalifikacjach do tej pory był zawsze lepszy i myślę, że dzisiaj się to nie zmieni.
Kubacki-Tande 1,78✅✅✅

Uważam,że to promocja. Dawid wczoraj ewidentnie nie wytrzymał psychicznie walki o podium. Dzisiaj już będzie skakał bez takiej presji i jestem pewien, że po raz kolejny zamelduje się w pierwszej szóstce w kwalifikacjach. Co do Tande, to jak pisałem wyżej, do tej pory w kwalach słabo i dzisiaj raczej to się nie zmieni.
Wellinger-Hula 2,83⛔⛔⛔

Tutaj teoretycznie wszystko opowiada się za Andim. Rekordzista skoczni, awansował na drugie miejsce w turnieju, forma teoretycznie rośnie. Ja jednak idę w stronę Stefana, który do tej pory zawsze był lepszy w kwalifikacjach. Wellinger raczej skupi się na jutrzejszym dniu i obronie drugiego miejsca w generalce, a dzisiaj spokojnie przejdzie kwalifikacje. Stefan kiedy skacze bez presji, skacze dobrze i mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Z przebiegu turnieju uważam, że kurs na Hulę jest znacznie zawyżony i powinien oscylować w granicach 2,05, więc ten zakład wart jest ryzyka.
Wellinger-Kubacki 1.98✅✅✅

Nie ma się co tu rozpisywać, bo wszystko napisałem wyżej. Uważam, że Dawid będzie dziś po raz kolejny lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Panowie, wiecie może jak będzie rozliczony zakład, że Freitag będzie lepszy w końcowej klasyfikacji od Krafta? Bo nigdzie nie mogę znaleźć w regulaminie buka, a moim zdaniem powinien być zwrot, bo Freitag dzisiaj nie występuje nawet w kwalifikacjach.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie będzie zwrotu, bo jest zaklasyfikowany w tabeli. Wycofuje się sam, bo wie że już nie ma szans na wygraną. Ale to nie będzie miało znaczenia dla tego zakładu.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Nie będzie zwrotu, bo jest zaklasyfikowany w tabeli. Wycofuje się sam, bo wie że już nie ma szans na wygraną. Ale to nie będzie miało znaczenia dla tego zakładu.
A u jakiegos bukmachera jest dokładnie taki zapis, ze wystarczy jeden skok w takim turnieju zeby zaklad byl wazny? Bo u zadnego nie moge znalezc, co sie robi w takiej sytuacji, gdzie zawodnik nie startuje w jednych z zawodow. Jak policza to normalnie to moim zdaniem to jest zenada i tyle. Zawodnik powinien brac udzial we wszystkich zawodach zeby rozpatrywac pary h2h.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Jak Kraft będzie chciał pokazać, że formę jednak ma, skoro najzwyczajniej w świecie tej formy nie ma? Głupi on nie jest, więc zdaje sobie z tego sprawę na pewno, że dyspozycji najlepszej nie ma. Co najwyżej będzie starał się choćby w jakimś procencie zrehabilitować kibicom, za tak słaby występ całej kadry. Ale tutaj musi liczyć na dobre warunki, z wiatrem nawet lekkim pod narty jest w stanie skoczyć dobrze, doświadczenie robi swoje. Ale przy mniej sprzyjających warunkach i podmuchach w plecy - nie wróżę mu sukcesu. Właśnie w tych cięższych warunkach forma zawodnika ma największe znaczenie.
I pół punkta...jakie oceny miał Amman za lądowanie i jak wylądował?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Ammann lądował w swoim stylu - 50,5 punktu od sędziów czyli mało.
Jakoś nikt nigdzie nie wspomina nowych kaskach Niemców,czy to jest całkiem nowy kask czy ta cześć zakrywająca twarz jest doczepiana tego nie wiem,ale Wellingerowi i Eisenbichlerowi to pomaga.
Niektórzy powiedzą,że co może pomóc taka &quot;maska&quot;,ale przypominam,że skoro wg powszechnej opinii 1 cm opuszczenia spodni w kroku daje 1 metr na skoczni,to i taki niuans jak maska może dawać co nieco.
Jeśli ktoś ogląda skoki od dłuższego czasu to zapewne pamięta,że kilkanaście lat temu było kilku zawodników ( min Harada) którzy stosowali kaski połączone z maską podobne jakich używają narciarze zjazdowi,ale zostało to przez FIS zakazane.
Widocznie maski Niemców się przez ten przepis &quot;prześlizgują&quot;.

Jeszcze co do Ammanna ważna kwestia - nie wiem jak było na treningach,ale w kwalifikacjach zrezygnował z &quot;magicznych&quot; czarnych butów i efekt od razu widoczny,jeśli w konkursie też ich nie założy,to powinien się zakręcić w okolicach top 10 i to można zagrać w fortunie po @ 1,5 .⛔
W STS pojawiły się pary z Ammanem vs Kobayashi J. i Damjan po @1,85⛔ i Eisenbichlerem @2,38.⛔
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Bischofshofen HS140 H2H
Stefan Kraft - Junshiro Kobayashi
Typ: Kraft
Kurs: 1.42 Milenium ✅

Stefan będzie starał się zakończyć TCS w dobrym stylu, ponieważ ten TCS jest dla niego kompletnym rozczarowaniem 27 miejsce w Generalce po 3 konkursach to zapaść dla tego zawodnika. Wczoraj skakał bardzo dobrze 3,1 i 4 to pokazuje że Stefan mimo że stracił szansę na dobrą pozycję w TCS to jutro nie podda się łatwo. Junshiro narazie 3 w generalce i szczerze życzę mu miejsca na podium ale uważam że nie da rady psychicznie się spali. Wczoraj 10, 12 i dopiero 31 miejsce w kwalifikacjach, będzie skakał już na początku i uważam że ten czas w czasie którego będzie odpoczywał nie pomoże Japończykowi. Uważam że jutro Stefan powalczy o podium, a Kobayashi zakręci się w okolicy 8-10 miejsca.
Andreas Wellinger - Markus Eisenbichler
Typ: Wellinger
Kurs: 1.55 Milenium ✅

Pojedynek na szczycie niemieckiej kadry o miano lidera pod nieobecność Ryśka. Wellinger walczy o podium TCS i narazie zajmuje 2 miejsce z przewagą 3 pkt nad Kobayashim. Markus strasznie nierówny skoczek potrafi świetnie skoczyć aby w drugiej serii nie dolecieć nawet do pkt K. Wellinger bardziej stabilny dlatego gram spokojnie w jego stronę, myślę że nie wypuści 2 miejsca w generalce TCS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom