>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2017/2018 (28.12.2017 - 06.01.2018)

Status
Zamknięty.
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak myślicie Stocha zje presja czy nie? Oczekiwania na wygraną są ogromne, więc może przez to skoki mu nie wyjdą na maxa. Nie wiem czy &quot;stawiać dom&quot; na niego czy nie ???? Zastanawiam się serio czy zaatakować grubo, czy jednak lajtownie bo coś może pójść nie tak. Ale serio jak nie przydarzy się nie daj bóg upadek, to Ktoś jeszcze może z Kamilem wygrać? Z Freitagiem mamy spokój..
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Kamil Stoch - V
Kurs: 1,9 fortuna✅✅✅

Oczywiście to tylko sport i skoki narciarskie, w których może wydarzyć się wszystko, o czym przekonaliśmy się w poprzednim konkursie, ale......... właśnie, ale Kamil jest w tej chwili kilka ładnych metrów przed całą stawką. Przy dość równych warunkach, a takie mają dzisiaj być, nikt nie jest w stanie z nim wygrać. Fajnie, że nie spinał się wczoraj, bo dzięki temu kurs poszedł w górę. Tylko katastrofa w postaci upadku mogłaby pozbawić go zwycięstwa w dzisiejszym turnieju, ale na szczęście Kamil jest w tej chwili chyba najlepiej lądującym zawodnikiem, gdyż bardzo dużo pracował nad tym elementem. Jestem dość spokojny o dzisiejsze zawody i śmiało idę w stronę Kamila.

Dawid Kubacki 1-3
Kurs: 4 fortuna⛔⛔⛔

Jak dla mnie kurs kosmos!!! Dawid jeśli uwolni głowę, jak robi to w kwalifikacjach, spokojnie jest w stanie zameldować się w pierwszej trójce. Z pewnością będzie atakował bo szanse na podium w generalce nadal są. Junshiro w austriackiej części turnieju jest jakiś pogubiony i wczoraj skakał słabo. 16 punktów jakie traci do Kobayashiego jest jak najbardziej do odrobienia i mam nadzieję, że Dawid pokaże dziś charakter wojownika i uda mu się wskoczyć na najniższy stopień podium. Nie będzie to takie proste, gdyż o ile japoniec jest do pokonania, to obok Kubackiego, jest jeszcze dwóch kandydatów do tego żeby zakończyć turniej w pierwszej trójce. Są to moim zdaniem Tande i Eisenbichler. Myślę że obaj nie odpuszczą i walka będzie do końca,dlatego Dawid musi dziś oddać dwa perfekcyjne skoki i stanąć na podium. Uważam, że kurs jest bardzo atrakcyjny i właśnie z niego korzystam.
Damjan-Amman 1,7✅✅✅
Jeszcze fajny kursik z Milenium. Nie wierzę w nagłe odrodzenie Simiego i w to że jest w stanie oddać dwa równe i długie skoki. Wczorajsze trzecie miejsce w kwalifikacjach to raczej jednorazowy &quot;wybryk&quot; i myślę, że Słoweniec będzie zdecydowanie wyżej po dwóch skokach. Damjan skacze tutaj równo i kręci się w okolicach 10 miejsca. Jego regularność powinna wystarczyć dzisiaj, żeby pokonać Ammana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
M. Kot - P. Żyła 2,15 forBET (1,84 Fortuna) ⛔ miejsca 41-23
Obaj nasi zawodnicy prezentują póki co gorszą formę, niż w zeszłym sezonie. Na chwilę obecną w walce o Igrzyska dorównał im już Stefan Hula, a nawet ich wyprzedził, bo skacze po prostu lepiej. Jeszcze przed Turniejem Czterech Skoczni wydawać by się mogło, że w lepszej dyspozycji od Maćka jest Piotrek. Na 7 konkursów zajął 4 miejsca w pierwszej 10 i ani raz nie wypadł z 20. Kot skakał wtedy słabiej. Tylko raz był w Top 10, a w jednym z konkursów nie zdobył nawet punktów. Ale od momentu rozpoczęcia Turnieju i konkursu w Oberstdorfie sytuacja nieco się zmieniła. Maciek jakoś specjalnie swoich skoków nie poprawił. Ale skacze równo, w okolicach miejsca 15 (w Turnieju 15, 18, 13). Za każdym razem zajmuje miejsce lepsze od Piotrka, który się trochę męczy ze swoim skakaniem. Zdarzają mu się dobre próby, ale niektóre są całkiem nieudane. Skacze nierówno i na razie jest daleko od miejsc w 10 (w Turnieju 25, 25, 14).
Obaj skoczkowie trafili na dosyć trudnych rywali w 1 serii. Maciek skakał będzie z Junshiro Kabayashim, który w kwalifikacjach oddał najgorszy skok w całym sezonie. Faworytem jest tutaj Japończyk, ale jeśli Kot skoczy na swoim poziomie, nie powinien mieć problemu z awansem. Żyła zmierzy się z Timim Zajcem. Tutaj faworytem wydaje się być Polak, ale różnie może być, bo młody Słoweniec pokazał już w tym sezonie, że jest bardzo utalentowany i potrafi skakać naprawdę daleko. I znowu, tak jak w przypadku Kota, jeżeli Piotr skoczy na miarę swoich możliwości, o awans może być spokojny.
Stawiam w tym pojedynku na Maćka. Skacze regularnie, gdzieś cały czas dobija się do najlepszej dziesiątki, w 3 ostatnich konkursach wypadał lepiej od Żyły, we wczorajszych próbach 2-1 na korzyść Kota. Myślę, że dzisiaj również zakręci się w okolicach 12-15 miejsca i będzie trochę wyżej w klasyfikacji konkursu, niż Piotrek.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Na dzisiaj dwa bety dnia z Fortuna

S.Hula vs M.Kot 1 kurs 1.35 (co prawda szału nie ma z kursem,ale pewne jak diabli ;) )
Kot trafił na ciężką parę nie wiadomo czy przejdzie do drugiej rundy, za to Hula spokojnie powinien sobie poradzić w ciągu treningów i kwalifikacji lepszy był od Kota ;)
D.Kubacki vs D.A Tande 1 kurs 1.82
Kubacki wygrał w kwalifikacjach, w treningach spisuje się bardzo dobrze, Tande za to widać ,że lekko męczy się na tej skoczni, będzie skakał jako jeden z pierwszych dzisiaj
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Kubacki D. - Kobayashi J. 1.6 Fortuna
Kubacki w każdym skoku w Bischofshofen prezentuje się lepiej od Japończyka (kolejno od pierwszego treningu przewaga o 6.2 pkt, 0.3 pkt oraz 10,1 w kwalifikacjach). Dołożyć należy do tego że Japończyk może bać się wyciągać 100% ze swoich skoków aby nie stracić podium całego TCS co jest dla niego większym priorytetem, niż wynik w pojedynczym konkursie. Dawid natomiast prezentuje się stabilnie na tej skoczni w tym sezonie. Ciśnienie związane z podium TCS myślę, że zeszło z niego całkowicie. Strata około 9 metrów do odrobienia w dwóch skokach to dużo. Podsumowując Japończyk pełne skupienie na obronie podium, Polak ambitna walka o najwyższe cele.
⛔⛔ Dzięki Horngacher ????
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wy tak serio z tym Kubackim przeciwko Tande i Kobayashiemu? XDDDD Przeciez te kursy przeciw Kubackiemu to promocja bukow.... Japonczyk i Norwego to solidne marki w tym sezonie. Kubacki umie skakac tylko na treningach. Treningi przelozyl na konkurs tylko raz.... przychodzi konkurs i 15-20 miejsce. Jesli uda mu sie wycisnac 10 to juz bedzie dobrze. Japonczyk i Norweg bez problemu stabilne top 10
Kubacki vs Tande 2 2,13
Kubacki vs Kobayashi 2 2,26
Wellinger Vs Kubacki 1 1,57
Typy pewne jak diabli biorac pod uwage kurs. O ile o Kobayashiego mozna miec jakies watpliwosci to Tande jest oprocz Stocha razem z Wellingerem najlepszy... Najwieksze value sezonu
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Junshiro Kobayashi TOP6 2,40 Marathonbet / 1,90 Fortuna/ 2,25 Milenium
Japończyk obok Stocha to w tej chwili najstabilniejszy skoczek w całym gronie zawodników. Także potwierdzają to miejsca w ostatnich konkursach oraz klasyfikacji generalnej TCS. Szósty w Oberstdorfie oraz Innsbrucku, czwarty w Ga-Pa pokazują, że lider zespołu Japończyków jest nadal w bardzo dobrej formie. Trzecie miejsce w Turnieju Czterech Skoczni i strata tylko 3 punktów do miejsca drugiego, na którym teraz znajduje się Wellinger. Stocha raczej nie myśli dogonić bo zdaje sobie sprawę, że jest poza zasięgiem ale z pewnością powalczy o drugą lokatę co dla niego będzie największym osiągnięciem w karierze.
W treningach poprawne skoki bez większych fajerwerków. Podobnie było na poprzednich skoczniach gdzie skupiał się na powtarzalności. Podczas kwalifikacji został zatrzymany na belce dobre kilka minut przez mgłę, która otaczała skocznię. Myślę, że to mogło mieć spory wpływ na oddany skok. W pierwszej serii stoczy pojedynek z Kotem i choć Maciek nie będzie prostym rywalem sądzę, że bez problemu sobie z tym poradzi lądując znów w okolice podium.
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Kraft 1-3 2.05 fortuna
Gram na Krafta, choć ostatnio co tylko na Niego pogram to prezentuje słabsze skoki. Mimo wszystko dzisiaj wierze w Austriaka. Wygrał jeden trening, na drugim zajął 3 pozycję. W kwalach też dosyć dobrze- 4 miejsce. Stefan skacze u siebie, to na tej skoczni trenuje. Wiadomo, że Austriak spisał się poniżej oczekiwań na tym turnieju. On sam dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Dla mnie Kraft nie jest zawodnikiem, który po porażkach się załamuje, wręcz przeciwnie. Uważam, że może nagle wystrzelić z formą, chce udowodnić coś sobie, oraz kibicom. Jeżeli skoczy na takim poziomie jak skakał w treningach i kwalifikacjach, to powinien załapać się do TOP 3, a być może i powalczyć o zwycięstwo. Wiadomo, że najlepiej wygrywa się na swojej skoczni.
 
B 0

bello24

Użytkownik
Bischofshofen HS140 H2H
Piotr Żyła - Maciej Kot
Typ: Kot
Kurs: 1,84 Fortuna

Obaj panowie w tegorocznym TCS spisują się poniżej swoich możliwości, jednakże Maciek ze skoku na skok prezentuje się coraz lepiej w kwalifikacjach lepszy był Żyła 16&gt;20 jednak w treningach lepsze wrażenie sprawiał Maciek który był odpowiednio 16, 26 a Żyła 29,43.

Andreas Wellinger - Daniel Andre Tande
Typ: Wellinger
Kurs: 1,70 Fortuna

Po nieszczesliwym upadku i koniecznosci wycofania sie z turnieju Freitaga , Wellinger niespodziewanie przesunał sie na 2 miejsce w klasyfikacji TCS, chcąc utrzymac te miejsce musi w dzisiejszch zawodach spisac sie dobrze w kwalifikacjach 8 mimo mgły ktora dopadła ostatnią 4 a w treningach 2 i 7 z koleji Tande spisuje sie tutaj nieco gorzej w kwali 21 w treningach 2 i 4 jednakże Daniel skacze bardzo nierówno potrafi platać dobre skoki z przecietnymi ( konkurs w GA-PA ). Mysle ze typ na Andreasa jest dobry poniewaz bedzie chciał podtrzymac honoru niemieckich skoczków i skonczyc turniej w top2 a co za tym idzie pokonac dzis Tandego
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Chciałem zwrócić uwagę na parę wystawioną w milenium:
Kiljan Peier - Sebastian Colloredo 2,11⛔
Jest to para stworzona oczywiście na cały konkurs i przypatrzmy się bliżej kto z kim skacze w parach KO:
Hayboeck - Peier
Austryjak ustabilizował formę na drugą i trzecią dziesiątkę jeżeli wogóle możemy mówić o ustabilizowaniu formy dla tak utalentowanego zawodnika, Austryjak powinien się prześlizgnąć do drugiej serii bo z kim jak z kim, ale u siebie i ze słabo spisujacym się Szwajcarem, choć tutaj widać, że ta skocznia bardziej mu pasuje i będzie chciał powalczyć z Hayboeckiem, jeżeli się nie spali psychicznie
Huber - Colloredo
Huber wczoraj dopiero odpalił w kwalifikacjach i ciężko mi jest co napisać o tym zawodniku bo ostatnie skoki nie były dobre, co innego Colloredo tutaj oddaje dobre równe skoki jest powtarzalny i bardziej daje szansę na awans 56%-44% na korzyść Włocha na ewentualny awans do drugiej serii.
Co do głównego typu nawet przy braku awansu obu zawodników Colloredo może okazać się lepszy od Peiera, a trzeba zauważyć, że to Włoch w parze KO ma większe szanse na awans.
Moim zdaniem kurs na Colloredo powinien oscylować w granicy 1,7-1,8 max
Ps. Okazało się, że sumada przewidział scenariusz ????
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
J. Kobayashi - P. Prevc
Typ: Kobayashi z kursem 1,6 w Fortuna ✅✅

Stabilizacja i solidność, kontra nie przebłyski i sinusoida. Tak sobie nazywam ten pojedynek. Japończyk w tym sezonie bardzo stabilny i w każdym konkursie w pierwszej dziesiątce. Słoweniec za to tylko raz wskoczył do pierwszej dziesiątki. Na tej skoczni, w treningach i kwalifikacjach Kobayashi nie spisywał się najlepiej, ale konkurs to inna sprawa. Prevc w tym sezonie to taki Słoweński Żyła, zachowując oczywiście proporcje. Potrafi skoczyć świetnie, by później oddać słaby skok. Ja idę w stronę stabilności i pewności z nadzieję, że i tym razem Japończyk pokaże na co go stać. Dodatkowo walczy on o podium w całym turnieju co może być dla niego wielką motywacją. Tylko z drugiej strony, czy nie za bardzo będzie się na tym skupiał, przez co głowa nie wytrzyma... Różnie to można odbierać. Ode mnie typ na Samuraja.
Wellinger - Kubacki
Typ: Wellinger z kursem 1,7 w Fortuna ✅✅


Pod nieobecność Freitaga, najlepszy niemiecki skoczek, kontra mistrz treningów i kwalifikacji. Gdyby tak Dawid skakał w konkursach to, co skacze w treningach, moglibyśmy być dzisiaj pewni, że na podium całego T4S, stanie dwóch Polaków. Jednak nie gdybajmy... Wellinger po kilku słabszych występach chyba znów złapał dobrą formę i z powodzeniem może powalczyć o podium. Poza tym, musi bronić 2 miejsca w klasyfikacji turnieju. A Kubacki? Ciężko uwierzyć mi w to, że w konkursie odda dwa takie skoki jak w kwalifikacjach. Nie będę się tutaj rozpisywał, bo chyba każdy kto ogląda bądź też interesuje się skokami, wie jak wygląda sytuacja.
Jak dla mnie dobry kurs na Niemca.

Dodatkowo proponuje jeszcze pojedynek Stjernen - Leyhe z typem na Norwega i kursem 1,7. Widać, że w ostatnich konkursach Stjernen skacze bardzo dobrze, co dało mu 6 i 4 miejsce w poprzednich dwóch zawodach. Niemiec również solidnie, bo miejsca 10 i 9. Na treningach i w kwalifikacjach Leyhe skakał jednak słabo i dlatego bardziej skłaniam się ku Norwega, bo kurs przyjemny. ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 693

generalkaman

Użytkownik
D. A. Tande
Miejsce w konkursie : 1-6
Kurs 1.50
Tande zajmuje obecnie czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej TCS exequo z D. Kubackim i dziś będzie starał się atakować podium do którego ma sporo bo 16 pkt straty oraz z drugiej strony bronić swojego miejsca ponieważ nawet 11 Forfang ma tylko jedenaście punktów starty. Skocznia Bischofschofen jest duża i wypisane przeze mnie różnice punktowe są do nadrobienia. Myślę że dziś Tande raczej będzie atakował wyższą pozycję niż bronił się przed goniacymi go rywalami. Norweg zaprezentował bardzo dobra formę w poprzednim konkursie, zajął drugie miejsce i dał sobie szansę na walkę dziś o dobry rezultat w końcowej klasyfikacji. Będzie skakał już w piątej parze ze względu na wynik w kwalifikacjach co dla mnie jest plusem. Będzie miał &quot;czystą głowę&quot; nie znając wcześniejszych wyników rywali. Belka może być wyższa ponieważ ustawiona pod słabszych skoczków a Norweg mając luz psychiczny może to przekuc na swój sukces. Tande będzie też można powiedzieć w trakcie misji odkupienia za zeszłoroczna wpadkę i utracenie szans na zwycięstwo, w tym roku dobrym występem będzie mógł odbić sobie to.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Obaj panowie w tegorocznym TCS spisują się poniżej swoich możliwości, jednakże Maciek ze skoku na skok prezentuje się coraz lepiej w kwalifikacjach lepszy był Żyła 16&gt;20 jednak w treningach lepsze wrażenie sprawiał Maciek który był odpowiednio 16, 26 a Żyła 29,43.
No ok, ale zauważ, że Maciek przyjechał na ten turniej z innym nastawieniem. Już raz się podpalił gdy w Engelbergu marudził nt. swojej formy. Teraz z tego co zrozumiałem ma skupić się na skokach, a nie wynikach i to polecenie trenera. Dlatego nie dzieli skoków na treningowe, konkursowe. Za każdym razem ma oddawać dobry skok. Systematyczności już nabrał, teraz trzeba to podkręcić by skakać dużo dalej. Piotrek już nie raz treningi traktował na luzaku, a do kwali i konkursów się przykładał. Tak było i wczoraj.
Huber - Colloredo
Huber wczoraj dopiero odpalił w kwalifikacjach i ciężko mi jest co napisać o tym zawodniku bo ostatnie skoki nie były dobre, co innego Colloredo tutaj oddaje dobre równe skoki jest powtarzalny i bardziej daje szansę na awans 56%-44% na korzyść Włocha na ewentualny awans do drugiej serii.
Huberowi TCS nie wyszedł jak i całej reprezentacji Austrii. Pisanie natomiast, że Colloredo jest powtarzalny to wielka przesada. Chyba, że masz na myśli to, że ten zawodnik w tym sezonie jeszcze nie zbliżył się do awansu do drugiej serii. Cała reprezentacja tego kraju to wielka niewiadoma, a sam Kruczek powtarza, że trzeba walczyć o powrót popularności tego sportu w kraju, a nie wyniki. Colloredo to typ zawodnika, który jednego dnia oddaje bardzo solidne skoki, a gdy następnego przychodzi konkurs jest jednym z najgorszych w gronie skaczących.
Pochylmy się jednak na Peierze bo to z nim stawiasz Colloredo, a nie z Huberem. Szwajcar tu oddawał równe skoki podobnie jak w Innsbrucku. Nawet jeśli przegra w parze ma szanse być dużo wyżej niż Włoch. W czwartek był nawet LL skacząc w parze z Freitagiem, który leżał.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
J. Kobayashi - P. Prevc 1 1.60
Tak duży kurs na Japończyka spowodowany chyba tylko słabym występem w kwalifikacjach. Peter to w tym sezonie cień zawodnika z wcześniejszych sezonów, Japończyk to objawienie tego sezonu bo chyba nikt nie spodziewał się po nim takich występów, jako jedyny zawodnik poza Ryśkiem ANI RAZU nie wypadł z pierwszej 10 co pokazuje jak równą i ustabilizowaną formę ma Junshiro, Peter zaś w owej 10 był jedynie raz, ale wtedy również był za Japończykiem, mimo słabszego występu wczoraj nie wydaje mi się żeby sytuacja z wszystkich konkursów tego sezonu miała się zmienić
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Stjernen vs Leyhe 1 1.70
Norweg od paru zawodów pokazuje, że jest w formie..w kwalifikacjach zepsuł skok..ale leyhe skoczył na maksa i ledwo co był lepszy od niego..Treningi Leyhe były słabe..21 i 29miejsce za to Stjernen 18 i 8..ale zobaczmy poprzednie zawodowy i jak wysoko jest Norweg..Niemiec dla mnie tylko u siebie pokazywal jakąś klase..
J.Kobayashi vs P.Prevc 1 1.60
Czemu taki kurs to nie mam pojęcia? sugerowanie się tylko kwali i treningami? Japończyk w tcs nie wyszedł poza 6...Jest na 3 miejscu i walczy zeby to utrzymać a nawet moze zaatakować Welingera.. a Prevc? ma dobre pojedyczne skoki zeby zaraz zepsuć kompletnie swoj skok..
5. Kraft vs Kubacki 1 1.60
tak jak pisałem wczoraj Stefan u siebie kozak...mało brakło do podium...0.5pkt zaledwie no ale cóż..Dawid dobry w Obersdtorfie..a reszta? treningi kwali kozak..a turnieje jedynie przywzwoicie...Dla mnie kurs 1.6 spokojnie mozna pobierać
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Ammann 1-6 @2.75 efortuna
Zacznijmy od tego, że ta skocznia jest bardzo specyficzna i każdy skoczek to podkreśla. Idealna dla &quot;wyjadaczy&quot; czy doświadczonych zawodników. Tym, co są w formie to nie robi różnicy, ale tym, którzy w idealnej dyspozycji nie są - lekkie spóźnienie na progu i już nie ma jak odlecieć. Ammann to stary wyga, który wczoraj dwa razy pokazał, że chce jakoś ładnie zakończyć TCS. W drugim treningu 133m i 10. miejsce, a w kwalifikacjach 136 i miejsce trzecie. Jeżeli warunki będą, jak we wczorajszych kwalifikacjach to dużo będzie zależało od umiejętności. A Szwajcar już pokazał, że umie odlecieć podczas gdy inni przed nim walczą o punk k.
Drugą parą jest wspomniany już przez wszystkich Junshiro Kobayashi. Podpisuję się pod tym stanowczo. Czemu 1.60 z Peterem? Ano dlatego, ze ten drugi to nieobliczalny zawodnik, który zawalił mi kupon h2h z Hayboeckiem w generalnej klasyfikacji. Potrafi oddać najdalszy skok w kwalifikacjach i przegrać ze średniakiem w K.O nie awansując do konkursu. Kobayashi to japońska solidność i dyscyplina w tym co robi. Jest po prostu bardzo dobrze dysponowany i ma życiową formę. Wyniki z kwalifikacji? Proszę nie sugerujmy się tym, ostatnia 5 była puszczona w bardzo ostrej mgle i po prostu mógł nie ryzykować, oddając taki sobie skok, który ostatecznie pozwoliłby mu walczyć w konkursie.
Junshiro Kobayashi - Peter Prevc @1.60 efortuna
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Miejsca 1-15:
Stefan Hula @1.40 ✅✅✅
Peter Prevc @1.40 ✅✅✅
Totolotek

Spore szanse na powodzenie. Stefan oddaje fajne skoki i myślę, że w miejscach od 1 do 15 znajdzie się w dzisiejszym konkursie. To samo dotyczy się Prevca - chociaż daleko mu do jego najlepszej formy, ale on również potrafi oddać 2 dobre skoki i miejsce od 1-15 w dzisiejszym konkursie to dla niego minimum jakie pewnie sobie zakłada. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
R.Johansson - A.Stjernen 1 1,50✅
Z.Jelar - D.Kornilov 1 1,30✅
S.Ammann - S.Leyhe 1 1,45✅
= 2,66 ✅iforbet
Taki o to kupon na ostatnie zawody TCS.
Zawodnicy na których gram maja łatwych rywali w 1 rundzie i spokojnie awansują a liczę na to,że zajmą miejsca w okolicach 10-17. Przeciwnicy nie mają pewnego występu w 2 serii. Dodatkowo Porównując występy w treningach + kwalach to zdecydowanie lepiej wypada &#39;&#39;moja trójka&#39;&#39;. Są stabilniejsi i stać ich przynajmniej na jedną petardę i drugi dobry/bardzo dobry skok. U przeciwników co jedynie mozna liczyć na poprawne skoki.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
Hula - Schlierenzauer 1 1,40 fortuna
Jak dla mnie pewny typ na dzisiaj. Stefan od początku prezentuje równą, stabilną i dobrą formę. Skacze na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki. Gregor po kontuzji nie może dojść do dawnej dyspozycji, ale to mnie akurat wcale nie dziwi, bo nie jest to takie proste po takiej przerwie. Zdarzają mu się pojedyncze dobre skoki, ale to by było na tyle. Zresztą cała kadra Austrii skacze dużo poniżej oczekiwań.
Wczorajsze sesje treningowe i kwalifikacje pokazały, że lepiej na tym obiekcie radzi sobie Hula. W każdym skoku był zdecydowanie lepszy od Gregora.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Kraft - J. Kobayashi 1 @ 1,40✅
Schlierenzauer - Fettner (KO) 1 @ 1,42⛔

AKO 1,99
fortuna
Widzę sporo typów na Japończyka, ja gram dziś przeciw niemu sugerując się częściowo jego słabszymi wynikami wczoraj, ale przede wszystkim dobrą dyspozycją Stefana Krafta. Jeszcze wczoraj kursy na top 3 w kwalifikacjach dla Austriaka były powyżej 5. Zabrakło pół punktu. Dziś już kursy na jego podium to około 2. Stefan skacze u siebie i czuje się tu dobrze. Na treningach pierwszy i trzeci, w kwalifikacjach - czwarty. Kobayashi spisuje się w Bischofshofen znacznie gorzej. Wczoraj bardzo regularnie plasował się na przełomie pierwszej i drugiej dziesiątki. Prawdą jest, że Junshiro walczy o podium TCS, ale jak dla mnie to nie jest żaden argument. Każdy będzie się starał skoczyć jak najlepiej. Serie próbne, czy nawet kwalifikacje, nie są najważniejsze, ale gdy Japończykowi skocznia pasowała, to robił dobre wyniki również dzień przed konkursem. Zauważyłem też pewną nieścisłość kursową w fortunie. Kraft jest delikatnym faworytem z parze z Wellingerem. Kurs na Niemca w parze z Kobayashim to 1,32, a na Krafta - 1,40.
W drugim typie idę w kierunku Gregora. Schlieri rozczarował w Innsbrucku, myślę, że dziś tego nie powtórzy. W kwalifikacjach uplasował się co prawda niżej, ale skoczył tylko pół metra krócej. Podczas treningów dwukrotnie był wyżej od Manuela. W poprzednich konkursach Fettnerowi ani razu nie udało się awansować do drugiej serii, podczas gdy Gregorowi tylko raz. Ale i wtedy uplasował się przed rodakiem. Austriacy mają problem i to ogromny. Ale jeśli ktoś ma się wyrwać ponad przeciętność, to myślę że prędzej będzie to Gregor, czy Stefan, niż Fettner, Hayboeck, czy inni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom