>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej dla Polaków

betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Witam

zdaje sobie sprawe, ze jest wiele turniejow, takze dla lokalnych graczy, ale moze czegos Wam brakuje ? chetnie zorganizujemy turniej z malym wpisowym dla lokalnych graczy.

macie jakies propozycje? wiekszosc turniejow to NL Holdem a moze omaha?

moze dlugie poziomy blindow i deep stack? albo pot limit ?

czekam na Wasze sugestie.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Betway się jakoś nie specjalnie wysila w przyciąganiu polskich graczy do siebie, bo napewno organizowanie dwóch marnych turniejów (bo tak trzeba nazwać te które są dla nas przeznaczone) mało osób zachęcą do wpłaty.

Jeden turniej freeroll z pulą 100$ i turniej z GTD 50$, gdzie wpisowe wynosi 1$ i jeszcze buy-in nie idzie do puli, to dosyć marna prowizorka.

Dla porównania Expekt (według mnie lider turniejów dla Polaków) daje 5 turniejów i łącznie dokłada 1500$ łącznie co tydzień.

Betway z takimi firmami jak: Expekt, Poker Stars, Unibet i Party Poker - i jeszcze można by wymienić kilka zapewne, które dbają o Polaków - nie ma poprostu szans.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
albo inna opcja na przykladzie online forum chalenge w Nordicbecie &lt; o ile kojarze to ta sama siec&gt; , dla polskich for pokerowych napewno bylaby duza liczba uczestnikow , taka propozycja ale na dzien dzisiejszy to tak jak wyzej kolega napisal..
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
wiesz my z Poker Stars konkurowac nie zamierzamy. a ten turniej to w zasadzie taki gratis dla tych graczy, ktorzy i tak u nas graja. a nie wydaje mi sie zeby turniej byl taki zly jesli wezmie w nim udzial okolo 10 graczy ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Jeżeli tak już zeszliśmy na inne tematy i porównania to z Poker Stars Betway konkurencję wygrywa , bo w obecnym czasie na Poker Stars są turnieje dla Polaków, w których wpisowe przekracza pulę dodaną. Natomiast Expekt z tego co widziałem zmniejszył nie znacznie pulę dodane w turniejach dla Polaków w Lutym , nie informując nawet o tym graczy.
Wracając do tematu. Pula turnieju buy in dla Polaków organizowanego przez betway nie jest zachwycającą. Nie przyciągnie i nie wzbudzi zainteresowania. Widać to po pierwszym turnieju, do którego zarejestrowało się 9 osób i turniej został odwołany. Sugeruję więc pomyśleć nad zmianami, bo turniej w takiej samej formie nie przyciągnie więcej osób za tydzień . Turniej powinien być w formie ADDED, a nie GTD . Pula dodana w granicach 150-200$ to absolutne minimum przy czym można zwiększyć wpisowe do max 10$.
Nie rozumiem też wypowiedzi Betway Team, że turniej dla graczy którzy ,, i tak u nas grają&quot; . Nie na tym to ma chyba polegać, bo nie sądzę , że takie turnieje zainteresują stałych i zaawansowanych graczy. Turnieje specjalne powinny być raczej dla początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają grać w pokera i turnieje tego typu są dla nich szansą na zbudowanie bankrolla. Nie na tym to chyba ma też polegać, żeby grało mało osób. Dobrze rozumiem , że poker w Betway nie jest najważniejszy, ale jak już próbujecie coś organizować to myślę, że trzeba się zastanowić czy to naprawdę ma sens, bo ,,turnieje specjalne dla Polaków&quot; z pulą 50$ na dobry wizerunek firmy wśród Polaków raczej nie wpływają.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Chris7, jeżeli weźmiesz pod uwagę Ligę CTG na PokerStars dla Polaków, która niedawno się skończyła, to mnie bardziej &quot;kusi&quot; ta liga niż dzisiejszy turniej w Betway.

Expekt nie zmniejszył pul w turniejach dla Polaków.

Co do reszty się zgadzam. Również zawsze wydawało mi się, że takowe turnieje są organizowane po to aby przyciągnąć graczy, a nie nagradzać stałych. Według mnie Betway poprostu wyrzuca pieniądze w błoto. Tylko miałbym uwagę, turnieje Added oczywiście, ale z NORMALNĄ STURKTURĄ WYPŁAT, a nie, że 10-te miejsce przy 20 graczach jest &quot;na frytki&quot;.
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
dzieki za uwagi. prosze jednak wziac pod uwage ze w czwartek robimy takze turniej freeroll.

a co do tego turnieju byc moze ulegnie on modyfikacji, tak zeby wiecej graczy bylo nim zainteresowanych.

przypominam rowniez ze Betway.com oferuje turniej One dollar baby gdzie gwarantowana pula to $250 przy wpisowym $1. turniej ten jest w kazdy wtorek i sobote o 2100.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja mam jeszcze jedno pytanie:
Dlaczego Szwedzkie forum (spelapoker), ma turnieje na Betway (zresztą nie tylko tutaj) organizowane co jakiś czas z pulą 1500$ (DODANĄ!!!! wszystki buy in dochodzą do puli), jest on w formule freezeeout.

Szwedzkie forum, gdzie grają praktycznie wszyscy Szwedzi, czyli można mówić w sumie o turnieju specjalnie dla nich, frekwencja oscyluje w okolicach 90 osób.

Dlaczego są tak duże dysproporcję w pulach do takich turniejów, a porównujemy tutaj forum-naród? Czym PokerRomy kierują się ustalając takie pule?
Zawsze mnie to zastanawiało, bo ja nie widzę w tym żadnej logiki.

Pozdrawiam.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
To akurat potrafię zrozumieć i trzeba powiedzieć sobie szczerze , że jest w tym jednak trochę logiki.
Firmy korzystając z różnych informacji i analiz ustalają sobie budżety i wybierają te regiony w których mniej lub bardziej chcą inwestować. Skandynawowie od dawna już są uważani za jednych z lepszych i profesjonalnych graczy, więc nie ma co się dziwić , że mają tak wysokie pule.
Wszystkie te turnieje added i freerolle są inwestycją, żaden pokerroom nie ma na celu rozdawać za darmo $$. Logika jest właśnie w tym widoczna, bo nie jeden już room, który inwestował we wszystkie regiony gdzie się da szybko zakończył swoją działalność.
Temat ciekawy, ale raczej nie ma co prowadzić dyskusji na otwarty forum , bo żaden z pokerroomów nie będzie się tłumaczył ze swoich decyzji. To ich wewnętrzna sprawa, a my gracze możemy tylko to obserwować i z setki różnych roomów wybrać te bardziej przyjazne dla naszego kraju, których niestety w obecnym czasie nie ma zbyt dużo.
Betway próbuje coś organizować dla Polaków, więc i to trzeba docenić ????
 
rosoneri 0

rosoneri

Użytkownik
Pokerstars niedziela godzina 20 gtd 5K BI 25$+2$
Codziennie są rozgrywane satelity do tego turnieju 0.10$ BI i 1.10$ BI z góry polecam największy turniej dla Polaków online ????
 
Do góry Bottom