>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Freeroll tylko dla Polaków na Betway.com

betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Zapraszam do rejestracji w na Betway wszystkich, ktorzy nie mają jeszcze konta i udziału w jutrzejszym turnieju.

Start: godzina 20:00
Pula $100
Maksymalna liczba graczy: 250
Rejestracja w turnieju otwarta od 15:00


Jeśli jeszcze nie masz konta w Betway.com ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Przypominam o dzisiejszym turnieju

Informacje o turnieju:

* Data: każdy czwartek 20:00 CET
* Pula gwarantowana: $100
* Nielimitowane $1 rebuy w czasie pierwszej godziny gry
* Liczba graczy ograniczona do 250
* No Limit Texas Holdem
* Poziom blindów co 10 minut
* Liczba żetonów początkowych – 2000

jesli beda jakies problemy z rejestracja prosze wiadomosc na priv.
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Przypominam o dzisiejszym freerollu.

$100 DLA POLSKICH GRACZY!
Betway.com przygotował dla polskich graczy niespodziankę. Co tydzień w czwartek o 20:00 CET rozpocznie się turniej freeroll tylko dla graczy z Polski o puli $100. Aby wziąć udział w najbliższym turnieju należy zarejestrować konto najpóźniej do środy do godziny 24:00.
Informacje o turnieju:
* Data: każdy czwartek 20:00 CET
* Pula gwarantowana: $100
* Nielimitowane $1 rebuy w czasie pierwszej godziny gry
* Liczba graczy ograniczona do 250
* No Limit Texas Holdem
* Poziom blindów co 10 minut
* Liczba żetonów początkowych – 2000
Rozegraj 10 raked hands w ciągu 24h przed startem turnieju i otrzymaj dodatkowo 750 żetonów na start!
 
G 0

godlydream

Użytkownik
nie no macie racje bardzo mała pula , gdyż na wszystkich innych jest maxymalnie 100$ i to dla wszystkich graczy czyli najczesciej okolo 5000-9000 tutaj nas jest garstka max 250 i 100 $ do wygrania , nie no śmiech na sali , BTW dzieki za turniej , ja osobiscie nie miałem zadnych problemow z zapisami , co wiecej jest 1h przed turniejem i jest 60 osob zapisanych a 30 miejsc wygrywa ???? , nawet jak jest sie na 30 mozna wziasc juz udzial w turnieju za 0,6 $ i za darmo ruywalizowac w normalnej grze , turniej oraz pomysł wspaniały pozdrawiam team Betway ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
nie no macie racje bardzo mała pula , gdyż na wszystkich innych jest maxymalnie 100$ i to dla wszystkich graczy czyli najczesciej okolo 5000-9000 tutaj nas jest garstka max 250 i 100 $ do wygrania , nie no śmiech na sali , BTW dzieki za turniej , ja osobiscie nie miałem zadnych problemow z zapisami , co wiecej jest 1h przed turniejem i jest 60 osob zapisanych a 30 miejsc wygrywa ???? , nawet jak jest sie na 30 mozna wziasc juz udzial w turnieju za 0,6 $ i za darmo ruywalizowac w normalnej grze , turniej oraz pomysł wspaniały pozdrawiam team Betway ????
Mój błąd, usunąć
 
O 0

ozzyxxiv

Użytkownik
problem z rejetracją
Mam problem z rejestracją do turnieju Happy saturday
Mój login z Betway.com Poker : OzzyXXIV
Probowałem wysłać PW ale sie nie udało gdyż nie mam jeszcze napisanych 10 postów ????
 
Do góry Bottom