>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej Snookerowy FB - platforma: wp.pl

Status
Zamknięty.
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Nie no, chętni się już chyba zapisali - nie ma sensu chyba robić nowej listy. Należy ustalić na jakiej zasadzie turniej będzie rozgrywany i kiedy kończą się zapisy (np. do niedzieli lub do czasu aż się zgłosi powiedzmy 32 zawodników). Proponuje, żeby ustalił to autor tematu (w końcu to jego pomysł, a myślę że inni się dostosują :jezora ???? i zapisał CZYTELNIE w osobnym poście.

Na przyszłość - gdy ktoś będzie chciał zrobić nową edycję, to niech od razu ustali zasady itd. :spokodfhgfh:
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
no to zaproponowałem liste.... bedzie widać czarno na białym ile osób gra.tylko nawet jak bedzie 20 osób to starczy na 3 rundy play off tylko. może lepjej zagrać dwie grupy i awansują najlepsi z grup i tam mecz 1 z 4 , 2 z 3 itp po wyjsciu z grupy.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
no to zaproponowałem liste.... bedzie widać czarno na białym ile osób gra.tylko nawet jak bedzie 20 osób to starczy na 3 rundy play off tylko. może lepjej zagrać dwie grupy i awansują najlepsi z grup i tam mecz 1 z 4 , 2 z 3 itp po wyjsciu z grupy.
Ok. Skoro zaproponowałeś listę, to myślę, że się dostosujemy. Tylko przydałoby się podać, kiedy zapisy będą zakończone. Piszesz o sposobie rozgrywania turnieju, no to wszystko zależy właśnie od liczby uczestników. Więc myślę, że warto od razu podać do jakiego momentu będą obowiązywały zapisy!

Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji turnieju, to chętnie służę pomocą (w razie czego PW i coś wymyślimy).

Dostosowuję się do listy:
1. squnisz
2.marcinxxx
3. Arzoo

Od razu proponuję Tobie squnisz zrobienia listy w jednym poście i gdy ktoś zgłosi się do konkursu edytować tego posta i dodać chętnego do listy. Na pewno będzie przejrzyściej. :spokodfhgfh:

Tyle z mojej strony :-D
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
1. squnisz
2. marcinxxx
3. Arzoo
4. KochaN
5. teo1992
6. princeas
7. Wilu
8. mati987
9. Kowboj
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
1. squnisz
2. marcinxxx
3. Arzoo
4. KochaN
5. teo1992
6. princeas
7. Wilu
8. mati987
9. Kowboj
10.Webb4
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
1. squnisz
2. marcinxxx
3. Arzoo
4. KochaN
5. teo1992
6. princeas
7. Wilu
8. mati987
9. Kowboj
10.Webb4
11. Assitalia

Proponuję stworzyć ligę.
Poczekamy jeszcze na 5 osób i będziemy mieli grupę 16-osobową. Zrobimy z tego 4 grupy po 4 osoby, ustalimy sobie terminarz i rozpoczneimy faze grupową. Z każdej grupy wyjdą dwie osoby, które rozegrają fazę pucharową.
W fazie grupowej będziemy grali do 4 wygranych frejmów czyli remisy będą również wchodzić w grę ;).

W fazie pucharowej zagramy tak:
1/4 finału - do 5 wygranych frejmów.
1/2 finału - do 7 wygranych frejmów.
finał - do 10 wygranych frejmów.

Odpowiada wam? Jeżeli znajdzie się jakas chętna osoba do pomocy w podliczaniu i nadzorowaniu wyników to ja mogę się zając tym konkursem.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ja jestem jak najbardziej za tym, co napisał Assitalia. W miarę możliwości mogę coś pomóc.
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
1. squnisz
2. marcinxxx
3. Arzoo
4. KochaN
5. teo1992
6. princeas
7. Wilu
8. mati987
9. Kowboj
10.Webb4
11. Assitalia
12. MlodyFan
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
1. squnisz
2. marcinxxx
3. Arzoo
4. KochaN
5. teo1992
6. princeas
7. Wilu
8. mati987
9. Kowboj
10.Webb4
11. Assitalia
12. MlodyFan
13. Prasa

ale liczę na wyrozumiałośc i elastycznośc terminów ????
________________
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
1. squnisz
2. marcinxxx
3. Arzoo
4. KochaN
5. teo1992
6. princeas
7. Wilu
8. mati987
9. Kowboj
10.Webb4
11. Assitalia
12. MlodyFan
13. Prasa
14. [email protected]
15. jurwittrans
16. yarson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom