>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej w Warszawie-Live

Status
Zamknięty.
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
W piątek 7 września w super nowoczesnej Hali Widowiskow-Sportowej na ul. Rotm. Pileckiego 122. odbędzie się drugi Festiwal Gier Warsaw Open.
Honorowy patronat nad imprezą objęła min. Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz i Marszałek Sejmu - Marek JurekW trakcie festiwalu gracze rywalizować będą w różnych grach - nie tylko karcianych, nas jednak najbardziej interesuje Turniej Texas Holdem, którego sponsorem jest Betsson.com.

Podobnie jak w zeszłym roku wśród graczy pojawi się wiele znanych osób i zapewne cześć z nich zasiądzie do gry w Texas Holdem.

Turniej ten zapowiada się niezwykle interesująco - duża frekwencja i wpisowe na poziomie 180 zł powinno zapewnić pulę, o którą warto będzie powalczyć (organizatorzy szacują liczbę uczestników turnieju pokerowego na 300 osób).

Jednak główną atrakcją tego turnieju będzie nagroda główna ufundowana przez Betsson.com:
Wyjazd do Toskanii w towarzystwie znanych postaci polskiego showbiznesu
- pięciodniowa pełna atrakcji przygoda, która będzie transmitowana TV oraz opisywana w wielu magazynach w Polsce.

Aby gra o Toskanię była jeszcze łatwiejsza, każdą niedzielę i środę o 21. rozgrywamy na betsson.com Satelity do WarsawOpen !!!
Wpisowe od do satelit 10$ w niedziele i 5$ w środę.

Do zapisania się do turnieju satelitarnego można wykorzystać tickety turniejowe wygrane w Polskim Freeroll’u oraz w innych turniejach kwalifikacyjnych rozgrywanych na Betsson.com. Dzięki temu, swoją drogę do Toskanii możesz zacząć już od 0$  - wystarczy, że wygrasz ticket 10$ w sobotnim polskim freeroll’u i będziesz mógł zagrać w satelicie o WarsawOpen

Możesz też skorzystać z naszych turniejów kwalifikacyjnych rozgywanych na Betsson - zainwestuj 1$, zagraj w jednym z wielu turniejów o ticket 10$ lub 5$, dzięki któremu zagrasz w satelicie o bilety na WarsawOpen.

Jest to szczególnie łatwe i wygodne, ponieważ Betsson.com jest jedynym pokerromem, w którym minimalna wpłata wynosi 10 PLN a depozyt można złożyć w ciągu kilku minut !!!

Satelity do WarsawOpen - NIEDZIELA:
Termin: niedziela godzina 21.00
Buy in: $10+$1
Tickety: jedna wejściówka na WarsawOpen na 7 graczy w turnieju
Blindy: co 12 minut
Stack Początkowy: 1500 $

Satelity do WarsawOpen - ŚRODY:
Termin: niedziela godzina 21.00
Buy in: $5+$0,5
Tickety: jedna wejściówka na WarsawOpen na 14 graczy w turnieju
Blindy: co 12 minut
Stack Początkowy: 1500$


Zapraszamy wszystkich do gry w satelitach oraz w turnieju głównym WarsawOpen.


http://www.warsawopen.pl

Pisać czy ktoś się wybiera ????
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
Ja sie wybieram ????
Troche do Stolicy mam km... nawet wiecej niz mniej, ale wyruszamy z pomorza zwarta ekipa
na Warsaw Open II. Niskie wpisowe kusi wielu amatorskich pokerzystow z grona znajomkow.
Do tego jak juz sie wybieramy do stolicy i mamy gdzie przenocowac to grzechem bylo by zostac tylko jeden, dwa dni. Zostajemy na troche i mamy w planach okupowac stoliczne kasyna.
Wiec jak ktos ma ochote, troche czasu i możliwosci niech na PW da znac to mozna by sie ustawic na jakis termin konkretny w danym kasynie i pogadac o zyciu przy darmowym drinku.
Mam tu na mysli osoby z forum z ktorymi utrzymuje lepszy kontakt :mrgreen:
A jak ktos jeszcze sie wybiera dajcie znac faktycznie. Dobrze wiedziec kto bedzie ze &quot;swoich&quot; ;)
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Szkoda ze malo konkretne info na stronie podali np jaka czesc trafi do puli a jaka potracaja na koszty. Krupierow tez mogliby zatrudnic (albo lepiej krupierki :mrgreen: )
Chociaz z drugiej strony z Warszawy jestem, daleko nie mam to moze i sie wybiore
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom