>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje fifa

R 125

roger12

Użytkownik
Witam
Czy ktoś z was wie może, może są tu tacy którzy próbowali swoich sil w głównych turniejach fifa.Dotychczas grałem na serwerach czy to Xbox cz PS. Wiadomo e-sport rozwiną się niewyobrażalnie wiadomo taka gra jak Fifa jak narazie takiej popularności nie ma choć już tworzą ligi w swoich krajach. Legia np ma już 2x swoich zawodników. Moje pytanie brzmi jak wyglądają takie turnieje na czym one polegają czy do takich turniej typu eliminacje do mistrzostw przymusowe jest granie w Ultimate team czy można grać zwykłymi drużynami. Ogólnie jak takie coś wygląda chciałbym się trochę zaangażować w e-sport.
Pozdrawiam.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam
Czy ktoś z was wie może, może są tu tacy którzy próbowali swoich sil w głównych turniejach fifa.Dotychczas grałem na serwerach czy to Xbox cz PS. Wiadomo e-sport rozwiną się niewyobrażalnie wiadomo taka gra jak Fifa jak narazie takiej popularności nie ma choć już tworzą ligi w swoich krajach. Legia np ma już 2x swoich zawodników. Moje pytanie brzmi jak wyglądają takie turnieje na czym one polegają czy do takich turniej typu eliminacje do mistrzostw przymusowe jest granie w Ultimate team czy można grać zwykłymi drużynami. Ogólnie jak takie coś wygląda chciałbym się trochę zaangażować w e-sport.
Pozdrawiam.
Może powiem Ci jak to było we Wrocławiu, sam nie brałem w tym udziału, ale kolega trafił na taki turniej.
Wymogiem w tym przypadku było zagranie któregoś z rzędu sezonu Śląskiem w karierze tzn. Fifa 17 czyli powiedzmy grasz w sezonie 22/23 Śląskiem, więc się z tym identyfikujesz itd ;), zgłosiło się kilka osób patrzyli na wyniki z LW. I tak trafił do turnieju, gdzie grali w drużynie gracz fifa + prawdziwy piłkarz w przypadku Śląska - Łyszczarz. Później nie było opcji zostania e-piłkarzem w Śląsku.
Wydaje mi się, że najlepiej jest pisać do klubów z pytaniem czy chcą się zaangażować itd, jeśli oczywiście grasz dobrze - Elite 1, Elite 2 w LW. Jeśli grasz przeciętnie tzn. Goldy i niżej w LW, to raczej bym się nie pchał w to, ale próbować zawsze warto. ????
Z takich graczy e-sportowych --&gt; Paniol - GKS Tychy - ma kanał na YT, obczaj sobie, może coś znajdziesz jak zostać pro playerem ;).
Wiem też, że były organizowane MP Polski w Fifie 17 , ale nie brałem udziału to i nie wiem jak to wyglądało do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom