>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Międzynarodowe turnieje i zawody towarzyskie

M 56

mazinhooo

Użytkownik
STS wrzucił eliminacje Złotego Kasku i jest w czym wybierać:
Widzę jedno zdarzenie do gry:
Miedziński - Jędrzejak 2 1.95
Jędrzejak wychowany na torze w Ostrowie, przed sezonem trenował dużo na tym torze. Miedziński słabo zaczął sezon, do tego jakieś wykluczenie/upadek może mu się przytrafić, jak to jemu.
 
M 55

matik93

Użytkownik
Jeśli chodzi o Sts to pewniaki to Pieszczek -Woźniak(typ1) kurs słaby(1.47) ale zawsze można do czegoś dorzucić.Piszczek to wychowanek Gdańska czuję się tam jak ryba w wodzie dodatkowo w pierwszym meczu ligowym zrobił dużo lepsze wrażenie niż zawodnik Stali Gorzów.
Zengota-Protasiewicz (typ1) kurs 1.70 widać że Grzegorz dobrze czuje się na początku sezonu na starcie jak i na trasie całkowicie odwrotnie sprawa wygląda u kapitana Falubazu starty już od paru lat są na słabym poziomie a widać że na początku sezonu nie dogadał się ze sprzętem.
Ostatnia propozycja z Sts to Brzozowski K. - Rolnicki P. typ 1 kurs 1.40
podobnie jak pierwszy zakład kurs słaby ale dla mnie pewniak dlaczego? to jest tor Brzozowskiego na sparingach wyglada dobrze to dobra marka wśród 2 ligowców Rolnicki pozytywnie zaskoczył w meczu ligowym jednak uważam że stać go tylko na dobre wyniki w Tarnowie.
mysle ze te typy mozna sie pokusić połaczyc i wychodzi fajny kurs
 
K 0

kabe1111

Użytkownik
Co myślicie o takim zakładzie Lampart - Kossakowski 2 sts @ 2.05
Dominik u siebie może nałapać punktów, a Dawid w meczu inauguracyjnym z Łodzią nie zachwycił.
 
M 55

matik93

Użytkownik
Co myślicie o takim zakładzie Lampart - Kossakowski 2 sts @ 2.05
Dominik u siebie może nałapać punktów, a Dawid w meczu inauguracyjnym z Łodzią nie zachwycił.
jeśli chodzi o Lamparta to ciekawszy typ jest na Forbecie Gapiński Lampart 1.67 zdecydowanie 1
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Michał Szczepaniak - Oskar Fajfer -1 (1,75)

Michał dopiero rozgryza gdański tor, fajka już wiele kółek na nim wykonał. Dlaczego więc taki typ? Otóż Michał znalazł świetne ustawienia w silniku na tor przy takiej temperaturze/wilgotności jaką mamy w Gdańsku od pewnego czasu. Pewny komplet punktów ze słabą Wandą może nie jest wyznacznikiem bo Oskar z bonusami też nastukał tych punktów. Jednak wyjścia z pod taśmy były piorunujące i jednocześnie co najważniejsze w tym typie REGULAMINOWE. Oskar ma z tym problem. Na potęgę kradnie starty. O ile w sparingach sędzia przymykał na to oko to w zawodach taryfy ulgowej nie będzie. Taśma lub ostrzeżenie, a tym samym czerwona lampka z tyłu głowy nie działa mobilizująco.

Pieszczek - Buczkowski -1 (1,60)
O wychowanku Wybrzeża poprzednik napisał. Parę z Woźniakiem biorę na inny kupon do AKO. Tu pójdę jednak jeszcze ciut dalej. Jeśli Krystian będzie miał starty jakie pamiętają gdańscy kibice to i z Buczkiem punktowo poradzić sobie powinien. Tor zna jak własną kieszeń. O dziurze na drugim łuku pamięta.

Maksym Drabik - Kacper Woryna -2 (2.02)

Buk lekko faworyzuje Maksyma. Jednak pójdę w drugim kierunku. Woryna w meczu ligowym był nie do ugryzienia, Wiem, że liga nie ta, ale nawet po słabym starcie mijał przeciwników jak tyczki. Rumaka pod tyłkiem ma godnego. U Maksia nie widziałem błysku w meczu ligowym. Jeszcze do pełni formy z zeszłego roku mu trochę brakuje.

Co myślicie o takim zakładzie Lampart - Kossakowski 2 sts @ 2.05
Dominik u siebie może nałapać punktów, a Dawid w meczu inauguracyjnym z Łodzią nie zachwycił.
Jeśli miałbym ruszać ten zakład to jednak przeciwko Kosie. Punkty swoje zrobił w meczu ligowym ale na ogórkach. Przez zimę strasznie przytył i nie wygląda to dobrze. W sparingach słabiutko. W meczu ligowym dwukrotnie tracił pozycje jadąc na 5-1.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Ja dzisiaj dość ryzykownie ale próbujemy.
Miśkowiak - Karczmarz 2 2.05 STS ⛔
Roberto w pierwszym wyścigu słabizna, pewnie byłoby cztery razy jajo (no dobra, trzy razy i dwójeczka) gdyby nie błąd Lamparta i jakoś udało mu się zgarnąć 3 punkty, jedyne w całym meczu. Od Miśkowiaka oczekuje się więcej, póki co jest bardzo wolny, do mety jedzie kilkanaście metrów za przedostatnim zawodnikiem. Karczmarz swoje w pierwszym meczu zrobił, ostro powalczył z Kaczmarkiem w biegu juniorskim a później udało mu się nawet wyprzedzić Holte. Z tej pary solidniej wygląda Rafał, chociaż pewnie obaj niewiele dzisiaj pokażą, wyższy kurs mnie przekonuje.
Miedziński - Jędrzejak 2 1.90 STS ✅
Tak jak napisał wcześniej kolega, atut toru po stronie Tomka i tutaj głównie upatruję szansy dla niego. Do tego Miedziak wolny na początku sezonu, gorąca głowa, jak mu coś nie wychodzi to od razu jedzie ostro i chaotycznie więc tutaj też może być jakaś taśma albo W.

Dubel:
Polis - Ułamek 1 1.60 STS ⛔
Kasprzak - Protasiewicz 1 1.45 STS ✅
AKO: 2.3 ⛔
Nie zdziwiłbym się, jakby Krzysiu wygrał zawody w swoich eliminacjach. Mega szybki w pierwszym meczu, wychodziło mu wszystko i nikt nie był w stanie mu zagrozić. Dzisiaj według mnie będzie mieć tylko jednego przeciwnika, czyli Jarka Hampela. Za nimi widzę Grzesia Zengotę ewentualnie właśnie Protasiewicza ale mimo wszystko z tyłu, brakuje mu szybkości. Wyprzedzał go nawet Jamróg.
Oskar z Sebastianem tworzyli parę w pierwszym meczu w Poznaniu i w mojej ocenie lepiej spisał się ten pierwszy przywożąc 9 punktów i dwa bonusy.
Drabik - Smektała 2 1.90 STS ⛔
I na koniec takie ciasteczko. Obaj w meczach pomiędzy swoimi drużynami przywieźli po 6 punktów w pięciu biegał. Bartosz jednak troszeczkę pechowo bo w pierwszym wyścigu miał małe szanse na jakiekolwiek punkty przeciwko Woffindenowi czy Hampelowi. W drugim wyścigu już juniorskim ładnie wyminął Maksyma i pojechał po trzy punkty, według mnie nieco szybszy na początku sezonu jest Smektała.
Pozdrawiam i powodzenia.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Adrian Miedziński - Mateusz Szczepaniak 1 1,70 sts ⛔
W Grudziądzu moim zdaniem to był wypadek przy pracy Miedzińskiego. Byłem na treningach i sparingach Włókniarza i jestem pewny że Adrian jest dobrze przygotowany. Betonik w Grudziądzu mu wybitnie nie leży. Szczepaniak jak sam przyznaje ma jakieś poważniejsze kłopoty sprzętowe sam to przyznał że coś jest nie tak co zresztą było widać w Rybniku. Podsumowując to Adrian jest lepszym zawodnikiem a biorac pod uwagę problemy Mateusza to ide w jego strone.
Marcin Nowak - Damian Baliński 2 2,00 sts ✅
Troche jestem zdziwiony tym kursem. Baliński to jest dalej dobry zawodnik gdzie spokojnie mogłby być liderem w któryś drużynach z I ligi ale wybrał już powrót do domu. Nowaka ciężko ocenić na wyjazdach, Gniezno jeździło głównie u siebie i tak faktycznie dobrze sie prezentował ale dziś pora na wyjazd na zupełnie inny tor i nie mam pewności że będzie już taki skuteczny.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale nie chcę zaśmiecać głównych tematów SEC. Jakby co proszę przenieść i ewentualnie nałożyć słowną chłostę :p
Parę propozycji na dzisiejsze półfinały kwalifikacyjne do SEC. Kursy szału nie robią, ale można coś chyba z tego ukręcić.
Mikkel Michelsen - Peter Kildemand @ 1,6 STS ✅
Mikkel w dobrej formie. Wyrasta na lidera zespołu Wybrzeża. Biegów słabych w jego wykonaniu można policzyć na palcach jednej ręki. Pod tyłkiem dobrze przygotowany sprzęt. Szybki na starcie, mądra jazda na dystansie.
Po przeciwnej stronie zagubiony Kildemand. Liczono na jego odrodzenie w Tarnowie, ale na tą chwilę jest dramatycznie słaby.
Renat Gafurov - Oliver Berntzon @ 1,4 STS ⛔
Rosjanin bardzo dobrze zaaklimatyzował się w drugoligowej Ostrovii. Chłopak ma niesamowite starty, które od paru sezonów są jego atutem. Dodatkowo niesamowity walczak. Wkłada głowę tam gdzie inni nie włożyliby palca. Jedyny mankament to &quot;kolekcjonowanie literek&quot; - nie jest sobą jak w program zawodów przynajmniej jednej mu się nie wpisze...
Rywal jeździ ligę wyżej tylko w teorii. Nie łapie się do składu Startu Gniezno i w rytmie meczowym za bardzo nie jest. Nie sądzę aby sprostał Renatowi.
Anders Thomsen - Piotr Protasiewicz @ 1.52 STS ✅
Jakich to czasów dożyliśmy, że na młodego duna z Protasiewiczem takie kursy są wystawiane... Protas nie może wejść coś w sezon. Najpierw stracił pozycję prowadzącego parę z młodzieżowcem, wczoraj zmieniany w trakcie meczu. Thomsen prawdopodobnie ostatni sezon na zapleczu EL. Gdyby jeszcze poprawił starty to byłby świetnym zawodnikiem. W parze z Piotrem powinien dać radę. Myślę, że Protasiewicz ma teraz większe problemy na głowie i nie będzie za bardzo przykładał się do SEC.
Dodatkowo już bez opisywania bo zaraz pierwszy turniej

Woryna - Pavlic @ 1,4 STS ⛔
Krcmar - Bellego @ 1,6 STS ✅
Thorssell - Kildemand @ 1,75 STS ⛔
Lindbaeck - Andersen @ 1,62 STS ✅
Powodzenia
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dzisiaj mecz towarzyski POLSKA - AUSTRALIA. Widowiska raczej wielkiego nie będzie gdyż prawie wszyscy w ekipie gości spisują się średnio albo zdecydowanie poniżej możliwości, zaś Polacy szaleją. Zapowiada się jednostronne widowisko ale coś obstawić można dla przyjemniejszego oglądania ????
Hampel - P. Pawlicki 2 1.9 STS ZWROT
Pioter po powrocie zaszalał w meczu ligowym zdobywając komplet. Jarek jakby ostatnio troszeczkę spuścił z tonu. Nie jedzie źle ale w porównaniu do początku sezonu to jakby nieco mniejsza jakość. W tej parze myślę, że trójeczki będzie zdobywał Pawlicki.
P. Pawlicki over 9.5pkt 1.75 Fortuna ZWROT
A jak trójeczki to spokojnie powinien pokryć linie. W najgorszym wypadku liczę na 2x2pkt reszta powinna być zwycięsko.
Hampel (-1) - Dudek 2 1.8 Fortuna ⛔ niestety, Przemek Pawlicki nic mu nie urwał
Trochę myślałem nad tym typem ale doszedłem do wniosku, że Hampelowi będzie trudniej zdobywać punkty z Pawlickim niż Dudkowi z Kasprzakiem. Patryk też w nie najlepszej dyspozycji, bardzo dobre występy (z GKM) potrafi przeplatać ze średnimi jak na jego możliwości. Liczę jednak że dzisiaj zakręci się w okolicach 10 punktów co powinno wystarczyć na taki typ.
Polska (-18.5) - Australia 1 1.8 STS ⛔ niewiele brakowało :O
U Kangurów szanse na punkty mają Holder i Fricke. Doyle nadal nie może się odnaleźć po upadku a reszta to nie ta liga. Myślę, że duużo biegów skończy się dzisiaj 5-1 lub 4-2 dla biało-czerwonych.
Max Fricke over 6.5 1.7 STS ✅
A jeśli już ktoś ma robić punkty w ekipie gości to jest to fenomenalny Max, który wykorzystuje dane mu szanse i potrafi powalczyć z najlepszymi. W ekipie gości jeśli mam liczyć na jakąś walkę to właśnie ze strony Maxa.
Ale że mecz towarzyski to wszystko się może zdarzyć, ostrożnie ze stawkami ;)
Pozdrawiam.
EDIT: nie wiem kto sie pomylil ale zamiast Piotrka pojedzie brat Przemek. Buki pewnie cofna zaklad na kurs 1.00. Wtej sytuacji typ na pare Dudek - Hampel mocno traci :O
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Życzę powodzenia. Pragnę zwrócić jednak uwagę, że Hampel wychował się na torze w Pile i może poszaleć. O tym, że nie zapomniał jak tam się jeździ niech świadczy fakt zdobycia ostatnio tam przez niego złotego kasku z punktacją 2,3,3,3,2.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Polska (+22,5) - Australia 2 1,80 iforbet
Sprawdziłem z czystej ciekoawości na stronie związku wyniki meczów towrzyskich Polaków i maksimum w ciągu ostatnich 3 lat to było 54:36. Oczywiście w DPŚ łoimy rywali, ale w zawodach towarzyskich inna jest motywacja, inna ranga zawodów. Jestem niemal przekonany, że wymieniona dwójka tzn Fricke i Holder będzie ciągnąć wynik, do tego Doyle i Tungate. W połączeniu z taktykami nie sądzę, żeby było tak bardzo do tyłu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
W dniu dzisiejszym na torze drugoligowego Ostrowa odbędzie się finał MPPK. Właśnie miejsce rozgrywania zawodów powoduje, że widzę nie małe szanse na wejście zakładu przeciwko &quot;kursowemu&quot; faworytowi.
Unia Tarnów - Ostrovia @ 2,73 Fortuna ⛔⛔⛔
Zespół ekstraligowy powołał na te zawody Artura Mroczkę i Jakuba Jamroga. Zawodnicy dotychczas szału nie robią. Sklasyfikowani odpowiednio na 43 i 30 miejscu w klasyfikacji najskuteczniejszych jeźdźców EL. Jak nie idzie to zaczyna się frustracja i grzebanie w jednostkach napędowych, które nie zawsze idzie w parze z efektywniejszą jazdą.
Po drugiej stronie para Patry Dolny - zajmujący 10 miejsce w klasyfikacji 2PLŻ i Zbigniew Suchecki.
Martwi mnie ten drugi, który nie wystąpił jeszcze w żadnym ligowym meczu, jednak na drugoligowym froncie to dość uznana marka. Patry u siebie jest mocny i może punkty na wyżej notowanych rywalach robić. Jeśli i Zbychu coś dowiezie to zakład może wejść. Nie wiadomo czy nie pojawią się rezerwowi, którzy mogą pozamieniać układ sił, jednak na tą chwilę uważam, że to zespół gospodarzy będzie wyżej.
Powodzenia
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Kolego wydaje mi sie ze pozytywne roztrzygniecie tego typu bedzie niezmiernie ciezko . Miedzy ekstraliga a 2 liga jest spora przepasc , wiadomo gospodarz gospodarzem , ale Jamrog i Mroczka powinni sobie poradzic , Tak jak piszesz Suchecki jeszcze nie startowal a Dolny jakims wirtuozem nie jest .
Ja bym dzisiaj szukam cos w kierunku Sparty Wrocław np ze Stala Gorzow 1 @1,65 fortuna ✅
Stal jedzie bez swojego lidera Zmarzlika , Kasprzak jest silny na Jancarzu a na wyjazdach juz to wyglada zdecydowanie gorzej. W Zlotym Kasku w Pile i podczas meczu reprezentacji, nie wygladal zbyt dobrze . Wydaje mi sie ze caly czas szuka czegos na tory wyjazdowe . Wozniak w lidze spelnia swoje zadanie dobrze punktuje ale jego jazda mnie jakos nie przekonuje w silniejszej stawce postascia wiadaca powinien byc w tej parze Kasprzak. Wozniak przewaznie utrzymuje pozycje zdobyta po starcie , na wielkie wyprzedzanie z jego strony nie ma co liczyc .
Para Wrocławska jest faworytem moim jak i bukmacherow. Maciej Janowski i mlody Drabik powinni sobie poradzic z para Gorzowska . Janowski wydaje sie byc na ten moment lepszym zawodnikiem niz Kasprzak, pokazal to dwa razy w Pile w krotkim okresie czasu a Drabik jest sobie wstanie poradzic z Wozniakiem . Uwazam ze w ogolnym rozrachunku Sparta wygra ze Stala 2-4 pkt
Gdyby Stal Gorzow jechala ze Zmarzlikiem w skladzie to napewno szukalbym typu na ich zwyciestwo w tych zawodach a tak widze Sparte i Falubaz w walce o 1 miejsce a Stal Gorzow z oslabiona Unia Leszno o 3. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 57

cerebrum

Użytkownik
Smektała - Musielak 2
STS 2.33 ✅✅ 1&lt;10+3
Zakładam ,że w drużynie z Leszna będą roszady. Swoje szanse otrzyma również Dominik Kubera i Smyk nie objedzie wszystkich biegów. Bartek jedzie dobrze ,ale to cały czas junior popełnia błędy i zdarzają mu się gorsze występy.Jedzie w parze z Piotrem Pawlickim ,który w pierwszym meczu po kontuzji zaprezentował genialną formę. W zeszłym roku w mecz z mocną stawką w Ostrowie Polska- Rosja Smektała zdobył 5 pkt.
Tofik początek sezonu przyzwoity, bardzo dobre starty lecz na trasie czegoś brakuję .Eliminacje Złotego kasku z przed miesiąca pokazują, że nie musi w parze w cale być gorszy od Miedziaka (tofik 9kt w tym defekt na punktowanej ,Adrian 7).W Zeszłym roku w Ostrowie w półfinale IMP ta par miała okazję razem startować z rezultatem 12-6 dla Tobiasza ,co pokazuję że zawodnik Włókniarza dobrze czuje się na tym torze.Para wyrówna dlatego uważam kurs na Musielaka za przesadzony i gram dwójkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
over 8 Ostrów @2,05 bet365✅
over 12 Tarnów @2,25✅

Ostrów jadą u siebie choć co prawda 2liga a większość drużyn z ekstraligi. Drużyny jeżdżą po 6 biegów, więc 6 punktów jakby z urzędu jest. teraz byle wyprzedzić trzech przeciwników w tych 6 biegach. Myślę że do zrobienia, defekty, upadki itp mogą pomóc. Jeden dobry start, jedno idealnie wstrzelenie się w bieg i z taką Częstochową, Tarnowem czy Gorzowem nawet są w stanie wygrać bieg.
Tarnów też linia dość niska, w dwóch biegach są w stanie wygrać i te 13 punktów to nie jest wiele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funias 691

funias

Użytkownik
Ja zagram sobie takie ako w forbecie:
Wrocław - Leszno @1.70
Tarnów - Ostrów @1.30
AKO (po odjęciu podatku) @1.95 ✅
Wrocławianie wydaję się być faworytem w starciu z ekipą Leszna, które to powalczy Piotrkiem Pawlickim i juniorami Smektałą i Kuberą. Piotrek zaliczył świetny come back po kontuzji, ale dziś jesteśmy na wyjeździe. W dodatku wydawać się może, że obaj juniorzy dostaną szansę a to moim zdaniem in minus, bo będą się gubić z przełożeniami i trudno będzie ogarnąć warunki torowe jadąc w kratkę. Wrocław to Janowski i Drabik, wyrównana para, obu stać na dwucyfrowe wyniki, tor w Ostrowie sprzyja walce, sądzę, że Maksym dobrze się tam odnajdzie.
Para Tarnowska może z nazwisk nie zachwyca, ale Mroczka i Jamróg w tym sezonie potrafili już za sobą dużo lepsze nazwiska przywozić, sądzę że na spokojnie poradzą sobie z drugoligowym Ostrowem, nawet handicap własnego toru nie będzie w stanie pomóc gospodarzom. To jest po prostu ogromny przeskok.
Powodzenia,
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Spojrzałem na listę startową SEC Challenge i szukałem zawodnika, który jest w formie, nie jest głównym faworytem zawodów, ma wiele do udowodnienia i myślę , że chciałby bardzo pokazać się w tych zawodach. Wpadł mi w oko Loktajev. Szukałem zakładów na niego i coś takiego mi wpadło w oko:
Loktajev miejsca 1-3 3,50 STS
Loktajev uzyska awans 2.35 STS

Kildemand - Loktajev 2.11 Fortuna
Loktajev -
Pieszczek 1.50 Fortuna

Nie ukrywam, że Saszka mi niesamowicie imponuje na początku sezonu. Jest bardzo szybki, punktuje najlepiej w aspirującym do awansu Orle Łódź, a jeździ tam z trudnym numerem startowym, do tego za partnera ma czołowego pierwszoligowca Andersena , a wygląda znacznie lepiej od niego. W forbecie znacznie bardziej go doceniają i tam jest np faworytem w parze z Kildemandem (kurs.1.7 tam) i 4 wśród faworytów do wygranej dla porównania w STS na 6 miejscu. Stawiam dzisiaj na niego, forma jest i liczę, że awans wywalczy w cuglach. W pojedynkach przeciwko niemu dobrałem Kildemanda i Pieszczka czyli zawodników , którzy są daleko od optymalnej formy, więc liczę , że również na lajcie ich pyknie.
 
Do góry Bottom