>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Międzynarodowe turnieje i zawody towarzyskie

kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Zengota vs Przem Pawlicki 1 @1,72 ⛔⛔Zengi wypoczęty dobrze radzi sobie na torze w Lesznie co pokazał w meczu ligowym. Przemo po wczorajszym GP za bardzo nie miał co świętowac,ale i wczorajszy występ na pewno będzie miał wpływ na jego dyspozycje.
Maks Drabik ov 9,5 @1,7✅✅✅
Maks jedzie u siebie w Częstochowie. Nie powinien mieć problemu z pokonywaniem Dunczykow,a i Janowskiemu jakieś tam punkty może odebrać ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie, jak widzicie ten mecz towarzyski? Bo jak ja sobie liczę to jeśli nasi nie będą nic kombinować ze sprzętem, to tu się powinno skończyć jakimś 58-32, albo nawet 60-30 lekko licząc. Przecież na chwilę obecną oprócz Madsena, który w dodatku jedzie &quot;u siebie&quot; to reszta nie jest w stanie z Polakami nawiązać równorzędnej walki. W związku z tym takie typy ode mnie:
Polska -18,5 @1,8 Fortuna ✅ Ze spokojem

Kildemand poniżej 6,5 @1,8 Fortuna
✅ Pająk też zgodnie z planem
PUK jednak w lepszej dyspozycji, potem bieg z Madsenem, na Polakach punktów w ogóle nie powinien robić. Powiedzmy raz-dwa przed PUKiem, ze dwa razy przed naszymi, jakiś punkt w biegach nominowanych, a i tak jest zapas. Argumentów o jego jeździe w Częstochowie nie ma co wyciągać, bo ostatnio jak tu przyjechał zrobił 6 punktów, z czego zdecydowaną większość na kolegach z pary i juniorze Czewy.
Madsen poniżej 12,5 @2 Forbet ✅ Madsen jednak dał radę, uratował mnie Nielsen brakiem RT
Umówmy się - Leon tu nieraz będzie oglądał plecy Polaków i to pewnie obu. Ratuje go słaby kolega z pary, ale niech jeszcze z RT dostanie MJJ i kolejne punkty może stracić. Wydaje mi się, że powyżej 12 punktów nie zdobędzie.
MJJ - Kildemand 1 @1,7 STS ⛔ Niestety MJJ porażka...a może dobrze, bo przynajmniej główny typ Polska -18,5 siadł na luzie
O Pająku już pisałem. Z kolei MJJ widzę jako drugiego po Madsenie, który może w pojedynczych biegach nawiązać walkę z Polakami. Warto dorzucić Piter &gt; PUK i mamy całkiem znośne ako.
Oczywiście wszystkie powyższe typy zakładają, że nie będzie żadnych machlojek dla podtrzymania emocji ani testowania sprzętu ze strony naszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Dania +18,5 1,95 iforbet ⛔
Konsekwentnie na przeciwników Polski dopóki linie będą na takim poziomie.. Mogę tylko powtórzyć te same słowa, co ostatnio, tzn. od momentu kiedy mecze towarzyskie reprezentacji zyskały na popularności nigdy nie było wygranej biało-czerwonych wyżej niż 18 punktami. I nie spodziewam się, aby miało się to dzisiaj zmienić...
Michelsen over 4,5 1,83 iforbet ✅
Duńczyk niedoceniony, linie na I-ligowym froncie diametralnie inne i wydaje mi się, że to na tyle solidna marka, aby dzisiaj pojechać szósty raz. Oczywiście nijak się nie ma do Zmarzlika, Dudka, czy Hampela, ale któregoś z nich dzisiaj zapewne przywiezie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
funias 691

funias

Użytkownik
Dziś trzy turnieje eliminacyjne do SGP.
Lahti - Nilsson typ: Lahti 1.70 forbet ✅
Timo z powodzeniem ściga się w Daugavpils i w Szwecji, Kim dopiero zaczął sezon, bo w Polsce nie dostaje szans w Gnieźnie. Doświadczenie po stronie Fina.
L. Sundstroem - Harris typ: Sundstroem @1.92 forbet ⛔
Linus swoje punkciki w Gorzowie dorzuca, rewelacji nie ma ale tu powinien być lepszy od Harrisa, który jeździ tylko u siebie na wysoach i to w kratkę. Pewnie nie przygotowany sprzętowo na inne tory.
Lambert - Thorssell typ: Lambert @1.70 forbet ✅
Niesamowity jest ten młodziak, początki w Szwecji udane, na wyspach wymiata, w Lbn też solidny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
funias 691

funias

Użytkownik
ELIMINACJE DO SGP 2019 - 4 RUNDA ELIMINACJI - ABENSBERG
Fricke
- Smoliński @1.50 STS ✅
Cook - Andersen @1.80 STS ⛔
Berge - Tarasenko @2.00 forbet ✅
Andersen - Buczkowski @1.75 forbet ✅
Ot takie luźne propozycje na dzisiejszy turniej, co by nie było suchych typów kilka zdań. Andersen moim zdaniem oprócz Fricke i Pawlickiego główny faworyt do awansu, Cook prezentuje średnią formę, wczoraj nie było trudno wozić Gnieźnian. Smoliński u siebie może być groźny, jednak pamiętam dobry występ Maxa tam przed rokiem (Max Fricke - 9 (3,3,3)). Swoją drogą kurs na Fricke z Pawlickim przesadzony (2.65) jednak to odpuszcze. Tarasenko bardziej doświadczony od Francuza, chociaż mam nadzieję, że nie oleje turnieju nie wiadomo jak.
Buczek coś tam zapuntkuje ale nie widzę go w pierwszej trójce. Pozdrawiam.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, IM Manchester
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rory Schlein - Chris Harris
Typ: Rory Schlein
Kurs:
1,50
Bukmacher: STS
Analiza:
Tak myślałem, że jeden z bukmacherów wystawi taki zakład, szkoda, że jeszcze nie z Lambertem ???? ale nawet Schlein spokojnie powinien być wyżej od Harrisa. Chris to cień żużlowca już, odcina kupony, kiedyś jeszcze w Anglii jeździł swoje, teraz nawet u siebie ma dopiero 32 średnią w lidze zdobywając zaledwie lekko ponad 1,5 pkt na bieg, wyjazdy kiepskie, na torze w Manchesterze gdzie odbędzie się finał zanotował słaby występ zdobywając 5 pkt. Znowu Rory forma w tym sezonie bardzo wysoka, drugi żużlowiec ligi jeżeli chodzi o średnią biegową z ponad 2,3 pkt na bieg. Co prawda lepiej u siebie jeździ ale wyjazdy też solidnie i na pewno lepiej niż Harris, poza tym na tym torze w lidze 9 pkt zdobyte także solidny wynik. Warto dodać jeszcze, że 2 lata ostatnie były finały w Manchesterze i jak 2 lata temu Harris słaby występ i brak Schleina tam, to już rok temu Rory 3 miejsce podczas gdy Harris nie awansował do półfinału. Ogólnie rok temu Harris z lepszymi statystykami niż Schlein był gorszy, w tym między nimi jest przepaść jeżeli chodzi o formę i jak Rory ma szansę powalczyć nawet o zwycięstwo, a już finał to zdecydowanie tak, Harris nie ma szans według mnie na pierwszą szóstkę, a nie zdziwi mnie miejsce dopiero ok. 10-12.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 26,1K

bosky

Użytkownik
I finał IMŚJ w Daugavspils
Mikhailow - Jakobsen 1 2,10 sts ✅
Jak dla mnie kapitalny typ. Duńczyk ma wyraźny spadek formy w porównaniu z poprzednim sezonem, gdzie był liderem drugoligowego Poznania. Mikhailow jeździ w I lidze, dodajmy jeździ naprawdę fajnie, dodatkowo własny tor i szczerze mówiąc kompletnie nie widzę przesłanek do faworyzowania Duńczyka
edit: dla tych, którzy nie zdążyli - magia większego obstawiania, kurs spadł do 1,85. Ale bez obaw - dodany został zakład Hansen - Mikhailow 2 2,02 ✅ , który wydaje mi się jeszcze pewniejszy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
galgan 219

galgan

Użytkownik
I finał IMŚJ w Daugavspils
Mikhailow - Jakobsen 1 2,10 sts ✅
Jak dla mnie kapitalny typ. Duńczyk ma wyraźny spadek formy w porównaniu z poprzednim sezonem, gdzie był liderem drugoligowego Poznania. Mikhailow jeździ w I lidze, dodajmy jeździ naprawdę fajnie, dodatkowo własny tor i szczerze mówiąc kompletnie nie widzę przesłanek do faworyzowania Duńczyka
edit: dla tych, którzy nie zdążyli - magia większego obstawiania, kurs spadł do 1,85. Ale bez obaw - dodany został zakład Hansen - Mikhailow 2 2,02 ✅ , który wydaje mi się jeszcze pewniejszy ????
Czy tobie sts rowniez anulowal ten zaklad?
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Nie, uznał za wygrany. Bardzo dziwne jeśli masz anulowany i możesz się spokojnie odwoływać
Niestety zagrałem o godz. 18:02. Turniej miał się rozpocząć o 18:15, ale oficjalnie prezentacja zakończyła się o 18 i sts uznał to za oficjalne rozpoczęcie.
Nie ma co się kłócić.
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
GP CHALLENGE
Iversen N.K. - Lindbaeck A. (1) kurs .1.5 sts
Iversen ostatnio co raz lepsze występy zarówno w Polsce jak i zagranicą, widać ,że powraca, mam nadzieję, że wolno wykorzystał na dobry trening, rok temu liczył na dziką kartę i się przeliczył w tym roku myślę, że nie będzie chciał na nią liczyć i weźme sprawy w swoje ręce. Po drugiej stronie biegunu lindbaeck, który nie zachwyca przez cały sezon. Szwed widać ,że się męczy w tym sezonie na torze.

Lambert vs Milik sts (1) kurs 1.7
Stawiam na młodego i przebojowego Brytola, który wszedł do czołówki bardzo szybko. Dobre występy w SEC oraz SON napawają optymizmem na przyszłość, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego myśle, że również dzisija zakręci się w okolicy top5 , a Milik cieniuje w tym sezonie, w tamtym był nawet brany pod uwagę do dzikich kart, lecz w tym sezonie zawodzi, w Sparcie z pozycji numer 5 spadł na pozycję numer 4.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
GP CHALLENGE
Iversen N.K. - Lindbaeck A. (1) kurs .1.5 sts
Iversen ostatnio co raz lepsze występy zarówno w Polsce jak i zagranicą, widać ,że powraca, mam nadzieję, że wolno wykorzystał na dobry trening, rok temu liczył na dziką kartę i się przeliczył w tym roku myślę, że nie będzie chciał na nią liczyć i weźme sprawy w swoje ręce. Po drugiej stronie biegunu lindbaeck, który nie zachwyca przez cały sezon. Szwed widać ,że się męczy w tym sezonie na torze.

Lambert vs Milik sts (1) kurs 1.7
Stawiam na młodego i przebojowego Brytola, który wszedł do czołówki bardzo szybko. Dobre występy w SEC oraz SON napawają optymizmem na przyszłość, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego myśle, że również dzisija zakręci się w okolicy top5 , a Milik cieniuje w tym sezonie, w tamtym był nawet brany pod uwagę do dzikich kart, lecz w tym sezonie zawodzi, w Sparcie z pozycji numer 5 spadł na pozycję numer 4.
Fatalne te twoje typy .Grałbym szczególnie w tym drugim typie ,zdecydowanie na doświadczonego
Milika KURS 2,05 !!! STAWKA 8/10 .Wg mnie to prezent od sts i wchodzić to grubo panowie.Turinej takie gp chalange mają zupełnie inne odniesienie do lig czy innych turniejów.Lambert dziś dla mnie poza pierwsza szóstka zdecydowanie ,a Milika widzę na podium i reprezentanta czech w GP w 2019 r.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
GP CHALLENGE
Iversen N.K. - Lindbaeck A. (1) kurs .1.5 sts
Iversen ostatnio co raz lepsze występy zarówno w Polsce jak i zagranicą, widać ,że powraca, mam nadzieję, że wolno wykorzystał na dobry trening, rok temu liczył na dziką kartę i się przeliczył w tym roku myślę, że nie będzie chciał na nią liczyć i weźme sprawy w swoje ręce. Po drugiej stronie biegunu lindbaeck, który nie zachwyca przez cały sezon. Szwed widać ,że się męczy w tym sezonie na torze.

Lambert vs Milik sts (1) kurs 1.7
Stawiam na młodego i przebojowego Brytola, który wszedł do czołówki bardzo szybko. Dobre występy w SEC oraz SON napawają optymizmem na przyszłość, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego myśle, że również dzisija zakręci się w okolicy top5 , a Milik cieniuje w tym sezonie, w tamtym był nawet brany pod uwagę do dzikich kart, lecz w tym sezonie zawodzi, w Sparcie z pozycji numer 5 spadł na pozycję numer 4.
A ja akurat 1 typ uwazam za ryzykowny bo Antonio ostatnio zaczał łapać forme małą i mozliwe ze zacznie juz jeździc swoje a co do drugiego to loteria.. Lambert dobrze jeździ ale potrafi go złapać trema i lipa ( przyklad tdzien temu)
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Spojrzałem na ofertę LVBet z GP Challenge i wyhaczyłem fajny typ - K. Kasprzak w TOP3 po kursie 2.0. Jakkolwiek nie przepadam za nim, to muszę przyznać, że jest w tym sezonie w wysokiej formie. W lidze zawsze kręci +10pkt, wczoraj 11 z mocną Unią i widać było, że jest w gazie. Do tego ma świadomość, że czas ucieka i może to dla niego najlepszy moment na powrót do elity. Stawka uczestników dzisiejszego turnieju jak najbardziej w jego zasięgu. Nie takich asów KK przywoził za swoimi plecami, w końcu to były wicemistrz świata.
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Smoliński - Cook 1 1,60
Kołodziej - Piotr Pawlicki 1 1,60
Fricke - Bjerre 1 1,60
Kasprzak - Milik 1 1,54
Ako 6,35 sts.pl
W skrócie... Martin u siebie, Cook poza ostatnim wyskokiem w Cardiff słabo. Fricke ostatnio dobre wyniki w lidze angielskiej, Bjerre w Tarnowie a na wyjazdach to dwa różne światy. Krzysiu stała solidna forma, że spokojnie widzę go dziś na podium.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Wielka Brytania - Szwecja 2 @2.70 Totolotek @2.65 iforbet
Troche nie rozumiem dlaczego tak faworyzowana jest reprezentacja Wielkiej Brytanii w tej parze. Bo przecież nie dla tego że wygrali pewnie półfinał u siebie z rywalami przeciętnymi lub nawet może słabymi. Mają tylko Bewleya który ma doświadczenie jako takie na europejskich torach a reszta do słabi zawodnicy nawet w Anglii czyli Perks , Wajknecht czy Greaves. Młodzi szwedzi wydają się dosyć solidną ekipą która przede wszystkim jeździ regularnie w swojej lidze i mają chłopaki co tydzień kontakt ze światową czołówką i tym samym łapią doświadczenie. Na plus dla Szwecji to równa kadra , obycie z mocniejszymi zawodnikami , znajomość europejskich torów.
⛔ Joel Kling nie dojechał , reszta jakby już dała sobie siana bez lidera. klapa
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Polska -RESZTA ŚWIATA 2 4,75 forbet
Zawody jakby bez większego znaczenia .4 polaków ma jutro najważniejsze mecze w sezonie (playoffy ekstraliga ) natomiast z reszty świata tylko dwóch .Jak dla mnie to będzie wyrównany mecz z minimalna przewagą gości .pozdrawiam
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Panowie jakieś zmiany w składach ? STS -4.5 handi , but365 - 12 także coś jest na rzeczy czy STS znów przestrzelił
 
Do góry Bottom