>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Bet365:
Australia - Wielka Brytania -&gt; Wielka Brytania (+1), @2.15
Australijczycy prawdopodobnie stracą Maxa Fricke, który wczoraj się obił i nie jechał dalej, co prawda ma wziąć udział w treningu, po którym zapadnie decyzja, ale nie wierzę w to, że jeżeli wystartuje, to będzie w 100% sprawny, a w sytuacjach stykowych może po prostu odpuścić (http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/618588/max-fricke-narzeka-na-bol-wystep-w-finale-dps-niepewny). Za niego pojedzie Kurtz, który już tak dobry nie jest i przede wszystkim nie przejechał tylu biegów w Manchesterze, co Fricke. Poza pewniakiem Doylem, mamy Holdera i Mastersa. Brytyjczycy natomiast będą u siebie, domowy tor Cooka, King też na nim startował, Woffinden jedzie praktycznie wszędzie, a Lambert to młodziak, waleczny, kilka oczek na pewno ujedzie. Dodatkowym atutem Brytyjczyków będzie z pewnością to, że będą u siebie, swoi kibice, swoje 4 ściany, wiadomo, jak to wpływa, kiedy jedzie się u siebie. Brak/kontuzjowany Fricke będzie jednak moim zdaniem tutaj kluczowy, mogą dużo na nim stracić, dodatni handicap na Brytyjczyków wydaje się bardzo fajną opcją.
/e: gładko ✅
Wielka Brytania wygra finał @6.00
A czemu by miała nie wygrać? Jadą u siebie, gdzie są z pewnością mocni, na czele z Woffindenem, Cook u siebie, Lambert i King swoje na pewno dołożą, bo jeździć potrafią. Żużel lubi niespodzianki i na takową właśnie liczę.
/e: blisko ???? DD ⛔
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ja od siebie dorzucam:

Szwecja - Australia 1 1,60 @ Doxxbet ✅✅✅
Brak Fricke to duże osłabienie. Zna ten tor i moim zdanie Kurtz w żaden sposób go nie zastąpi. W Asutralii fruwa Doyle no i to by było na tyle. Holder znacznie poniżej oczekiwań. Szwedzi bardzo solidni i z Polską powinni powalczyć o złoto.

Lindgren (-3) - Ljung 1 @ 2,20 Betsson ✅✅✅
Sory ale ja nie widzę kompletnie tutaj Ljunga. Lindgren w tym sezonie bardzo solidny i objeżdzony na wyspach. W tym sezonie jechał już 2 razy w Manchesterze. Pierwszy mecz niemrawy bo (2,1*,6,0,0) 9+1 ale za drugim razem ogarnął temat i zrobił już (3,3,3,2,3) 14. Osobna sprawa jest taka że moim zdaniem jak Szwedzi będą musieli jokerować, to joker pójdzie za Ljunga. Ani trochę się nie zdziwię jak Ljung pojedzie 4 razy a Lindgren 6. Handi spokojnie do pokrycia przez Fryderyka.

Pograne mam jeszcze overy Doyla i Kinga. ALe wrzucił te bety już @t.gogo więc nie będę się powtarzał.
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wielka Brytania powyżej 24.5 1.80 STS ✅✅✅ /na luzie, w drugiej fazie zawodów pokazali w końcu, że jadą u siebie/
Sam Tajski powinien w 6 biegach z jokerem zrobić minimum 15 punktów. Pozostała trójka te 10 punktów na własnych śmieciach też na luzie zrobi. Zdziwię się jeśli ta linia nie zostanie pokryta. Ja złapałem to jeszcze po kursie 1.85
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Pojawiło się info o Grajczonku w składzie Australii

Cook - Ljung 1 1.67 unibet⛔

Brytyjczyk u siebie, średnia na obiekcie domowym 2,13. Ljung z kolei słaby poziom, nie zachwycił w półfinale na swoim torze, w przypadku rezerwy taktycznej dla mnie pierwszy do zmiany.

P.Dudek-C.Holder - kto lepszy
Twój typ: 1 Kurs: 1,60 betgun⛔

Duzzers świetna forma, w naszej wyrównanej silnej kadrze lider. Holderowi trochę brakuje do formy z roku mistrza świata, lata tylko na swoim obiekcie w Toruniu, wczoraj na tle jednak słabszej stawki nie zapunktował za mocno, dał się jako jeden z niewielu objechać na trasie.

Sweden-Australia - kto lepszy
Twój typ: 1 Kurs: 1,70 betgun✅

Grałem na Australijczyków w barażu, wcześniej lekko na zwycięstwo w całych zawodach, jednak po race offie trzeba zmienić zdanie. Holder słabo, osłabieni brakiem Fricke, po Grajczonku przy tej obsadzie nie można się o wiele spodziewać, pewnie dziury łatał będzie Doyle, z jokerem włącznie, trójka z GP po stronie Szwedzkiej, dzisiaj szczególnie liczę na Lindgrena, wydaje mi się, że może odegrać czołową rolę w zawodach. Skład na ten moment zwyczajnie mocniejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Pojawiły się składy na stronie: monsterenergyswc.com/swc_events#final
POLAND
1. Piotr Pawlicki - C
2. Bartosz Zmarzlik
3. Patryk Dudek
4. Krzystof Kasprzak
5. Krystian Pieszczek
AUSTRALIA
1. Jason Doyle
2. Josh Grajczonek
3. Chris Holder - C
4. Sam Masters
5. Brady Kurtz
SWEDEN
1. Andreas Jonsson - C
2. Antonio Lindback
3. Peter Ljung
4. Fredrik Lindgren
5. Joel Andersson
GREAT BRITAIN
1. Craig Cook
2. Tai Woffinden - C
3. Danny King
4. Robert Lambert
5. Adam Ellis
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Tym bardziej podoba mi się mój zakład +1 Wielka Brytania vs Australia, tylko skąd taka decyzja, to nie rozumiem, Kurtz nie jest lepszy od Grajczonka?
Nie jest lepszy. Grajczonek w Swindon robi całkiem spoko wynik. Kurtz w Poole jest tylko rezerwowym. Tym niemniej uważam, że dzisiaj nie powinno to stanowić wielkiej różnicy bo obaj powinni odstawać od całej stawki.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Jeszcze coś ciekawego wpadło mi w oko, mianowicie w Bet365:
Polska - Wielka Brytania -&gt; Wielka Brytania (+7) [z podpórką na remis przy +7] @1.7
Uparcie w stronę Brytoli, którzy jadą u siebie. Faktem jest, że to reprezentacja Polski jest faworytem w pojedynku H2H, ale czy odjadą na tyle, żeby zdobyć więcej, niż 7 punktów przewagi? Tym bardziej, że w razie czego jest joker i w jednym biegu można spokojnie odrobić sporo straty. Jak wyżej - Woffinden jedzie wszędzie, Cook u siebie, więc od tej dwójki można wymagać jakiegoś wyniku, a King z Lambertem myślę, że zrobią swoje. Wierzę mocno w dzisiejszy start Brytyjczyków, trochę kasy w ich stronę poszło i myślę, że nie zawiodą :)
/e: idealnie 7, git ✅
 
T 0

troydon

Użytkownik
Piotr Pawlicki vs. Fredrik Lindgren
Typ: Fredrik Lindgren
Kurs: 2,0 ⛔ 10:10

Uważam, że kurs zachęca aby zagrać w stronę Lindgrena, który regularnie śmiga na wyspach, do tego ostatni jego występ ligowy w Machestrze (6 lipca) wypadł bardzo okazale (3,3,3,2,3) 14. Wiadomo, rywale nie tej klasy, ale jednak. Można powiedzieć, że poznał już ten tor.
Natomiast według mnie Pawlicki zapłaci małe frycowe dzisiaj, zapewne 1 raz będzie miał okazję występu na tym torze.

Bet 365
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Grajczonek w Manchesterze (Maj):
Heat 03: Cook, Grajczonek, Nicholls, Morris
Heat 07 (Re-Run): Grajczonek, Sedgmen, Cook, Zagar
Heat 11: Morris, Zagar, Grajczonek, S Worrall
Heat 14: Sedgmen, Nicholls, R Worrall, Grajczonek
Dzisiaj i tak skończy na 2-3 punktach przy 0-1 Kurtza. Żadna różnica
A Lamberta też warto brać. Najwyżej będzie zwrot. ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sam pograłem Mastersa -2 z Kurtzem i żałuję, że będzie zwrot, bo mega pefka się wydawała.
Poza tym puściłem over 5 dla Mastersa i Kinga. Masters chyba pewniejszy, bo jest trzecią strzelbą kangurów. Wczoraj dobre zawody i dzisiaj też liczę, że zrobi w okolicach 7-8pkt, więc linia za niska. King teoretycznie najsłabsze ogniwo Brytoli, bo Cook u siebie, ale pokazał nie dawno w GP, że potrafi wygrywać z najlepszymi.

Do tego over Doyle&#39;a. Jeżeli będzie taktyk to musi wejść, bo przy sześciu startach wystarczy jedno zwycięstwo i same drugie miejsca, a musi być sześć jego startów, gdyż brakuje mocy w jego ekipie i on jeden będzie nawiązywał walkę z liderami rywali. Holder czy Masters pewnie poniżej lub w okolicach 10, ale to za mało.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Do tego over Doyle&#39;a. Jeżeli będzie taktyk to musi wejść, bo przy sześciu startach wystarczy jedno zwycięstwo i same drugie miejsca, a musi być sześć jego startów, gdyż brakuje mocy w jego ekipie i on jeden będzie nawiązywał walkę z liderami rywali.
No i to tyle w teorii. A Mark Lemon i jego zmysł taktyczny pisze własne scenariusze. Jak można tak spieprzyć zawody?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
No i to tyle w teorii. A Mark Lemon i jego zmysł taktyczny pisze własne scenariusze. Jak można tak spieprzyć zawody?
Niestety, wyszło tragicznie. Jak można w taki sposób robić zmiany jak Lemon, to nie rozumiem. Zamiast dorzucić dodatkowy występ Doyle&#39;owi, to on daje go jako jokera w jego biegu. Na moje Grajczonek powinien być zastąpiony już w drugiej serii jako joker lub ewentualnie w trzeciej serii, gdzie była idealna okazja, to on puścił Mastersa.

Swoją drogą szkoda overów Mastersa i Kinga, bo pierwszy jechał fajnie do połowy zawodów, a potem już odstawał okrutnie, a z kolei King zawalił wszystko tą taśmą. Potem planowe 0 w trudnym biegu i było wiadome, że może być za niego zmiana. Łudziłem się, że może Tajski pojedzie za Cooka, ale niestety... Dopiero dwa ostatnie biegi ładne i był zwrot.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Puchar Nice PLŻ w Lublinie
Bet365
1. Daniel Jeleniewski vs SEBASTIAN UŁAMEK (H2H) 1,90
2. Jonas Kylmaekorpi vs DAWID LAMPART (H2H) 2,25
3. Hasn Andersen vs ROBERT MIŚKOWIAK (H2H) 1,83
4. MAGNUS ZETTERSTROEM vs Oskar Fajfer (H2H) 1,80 Polecam

1. Daniel zna tor w Lublinie, w końcu tam się wychował. I to by było na tyle jeśli chodzi o argumenty po jego stronie. Obecnie Seba prezentuje się sporo lepiej. Już nawet nie chodzi o wczorajszy mecz ze Stalą Rzeszów. To jest jakiś trend. Wiadomo, że Seba lubi tego typu zawody, w których jest pieniądz do podniesienia z toru i powinien dzisiaj być jednym z faworytów do triumfu.
2. Jonas po kontuzji wrócił w dobrym stylu. Ostatnio bardzo dobre zawody SEC w Dauga, ale jednak aż tak bym się tym nie sugerował. Dawid jedzie dobrze, Dawid zna ten tor i wydaje mi się, że to jest zestaw 50:50, a skoro tak to biorę dobry kurs.
3. Kurs na Miśka mógłby być odrobinę wyższy, ale i tak jest do gry. Misiek uwielbia ten tor i umie tam robić piękne liczby. Hans słabo zna obiekt. Z tego co widziałem to pojechał tam ostatnio w 2014 roku na lidze gdzie jako zawodnik Poloni B. zrobił 6+2 w czterech, czyli bez szału.
4. Odnoszę wrażenie, że Oskar już by chciał, żeby ten sezon się skończył. W niedawno przegranym meczu z Orłem padły mu dwa silniki i jakoś wątpię, żeby od tamtego czasu zdążył się odrodzić sprzętowo. Zapewne będzie testować. Poza tym nie przypominam sobie kiedy ostatnio jeździł w Lublinie. Zorro parę okazji miał i zawsze mu szło dobrze. Dawno temu chyba nawet przywdziewał plastron z Koziołkiem.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
BET 365.
1. Grzegorz Walasek wygra. @ 15.0

Za małą stawkę rzecz jasna. Walasek jak jedzie każdy wie. Zdarzają mu się różne występy, od kompletów dla Wandy po różnego rodzaju rozczarowania. W tym sezonie indywidualnie fatalnie: 1/4 IMP-u czy eliminacja do Złotego Kasku. W memoriale Rifa w ostrowie również kaszankaTe imprezy akurat były w marcu/kwietniu.maju gdzie Walas miotał się z kontraktami i miał mnóstwo problemów. Teraz gdy jeździ w Krakowie może już poukładał sobie różne sprawy a i jestem pewien, że nie pojedzie do Lublina odpuszczać.
Dodatkowo gram jeszcze to co koledzy wyżej:
2. Lampart vs Kylmakorpi BET 365 @2.00
3. Magnus Zetterstroem vs Fajfer BET 365 @1.80
 
T 5

tommy-jonsson

Użytkownik
Popieram typ na Ułamka z Jeleniewskim, jak również to że Walasek wygra za 15.0 jest warte lekko zagrania. Ale może też to być również występ Grzesia w stylu (0,d,0,d,0).
I dla Ułamka także motywacją nie są pieniądze w tym turnieju.
Wiadomo, że jest nakaz jazdy pod groźbą kary 50 tys. zł.
A wyciąg z regulaminu odnośnie nagród:
Zawodnik jest uprawniony do otrzymania wynagrodzenia za uczestnictwo w zawodach o Puchar Polskiej Ligi Żużlowej według następujących zasad:
1) I miejsce - 5000 zł netto,
2) II miejsce - 4500 zł netto,
3) III miejsce - 4000 zł netto,
4) IV miejsce - 3500 zł netto,
5) V miejsce - 3200 zł netto,
6) VI miejsce - 3000 zł netto,
7) VII miejsce - 2800 zł netto,
8) VIII miejsce - 2800 zł netto,
9) IX miejsce - 2600 zł netto,
10) X miejsce - 2500 zł netto,
11) XI miejsce - 2300 zł netto,
12) XII miejsce - 2200 zł netto,
13) XIII miejsce - 2200 zł netto,
14) XIII miejsce - 2200 zł netto,
15) XIII miejsce - 2200 zł netto,
16) XIII miejsce - 2000 zł netto,
17) XVII miejsce - 500 zł netto,
18) XVIII miejsce - 500 zł netto.Powyższe stawki obejmują całkowite wynagrodzenie, w tym wszelkie koszty związane z udziałem w zawodach (dojazd, przygotowanie motocykli, itd.) z tytułu uczestnictwa w zawodach o Puchar Polskiej Ligi Żużlowej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom