>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Jonas chyba też obstawił Lamparta bo wycofał się po pierwszym nieudanym biegu. Mistrz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
IMME Gdańsk
Iversen - Pawlicki @2,10 but365 ✅ 8 - 10
Wczoraj PUK nic nie pojechał, dziś pewnie będzie podobnie.
Kołodziej - Pieszczek @2,37 but365 ✅ 3 - 11
Zawodnik swojego toru, vs Pieszczek który ma sezon życia wracający do Gdańska. Wg mnie Janusz jedzie bez ambicji o nic, a Pieszczek da z siebie wszystko w Gdańsku. @2,37 super kursik.
Woffinden - Pedersen @2,20 ⛔ 10 - 7
W GP Nickiego nawet po 2,70 bym nie zagrał. Patrząc na poprzednie IMME Nicki zawsze podchodził do nich poważnie, a Taj jechał na motorynkach i testował. Dziś zakładam, że będzie podobnie bo Nicki nie odpuści, a Taj nikomu nic nie musi udowadniać.
Ako @10,97 but365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 1K

horosz

Użytkownik
Dzisiaj taka zacna obsada zawodów, że ciężko coś pograć i dzisiaj skromnie tylko jeden typ.
Jason Doyle : Patryk Dudek, BET 365, @ 2.00

Jeden jak i drugi walczą dzisiaj o zwycięstwo więc strasznie ciężko uzasadnić taki typ. Duzers zawsze świetnie jeździ w takich indywidualnych turniejach - to samo można powiedzieć o Doylu w tym sezonie. Typ z przeczucia bez szaleństw ze stawką ;)
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Holder wygra bet365 17
⛔
Stawka jaka jest każdy wie, Crispy ostatnio forma dobra, kurs mnie zachęca, przeczucie ale w takiej obsadzie to już wiele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 1K

horosz

Użytkownik
Dzisiaj w Lublinie odbędzie się mecz towarzyski POLSKA : DANIA. Obsada turnieju jest bardzo ciekawa co stanowi nie lada gratkę dla spragnionych żużla kibiców w Lublinie ????

Składy wd. Sportowefakty

POLSKA:
9.Protasiewicz
10. Zengota
11. Janowski
12. Przemek Pawlicki
13. Zmarzlik
14. Kołodziej

Dania:
1. M.J.J
2. N. Pedersen
3. B. Pedersen
4. Thomsen
5. Madsen
6. Kildemand

1. POLSKA (-8) : Dania (+8), BET 365, @ 1.90

Gram dzisiaj w kierunku Polaków. Wiadomo jak czasem przebiegają takie turnieje - mniejszy ciężar gatunkowy czego konsekwencją może być różne podejście zawodników czy testy sprzętu przed PlayOff.

Polacy występują dzisiaj bardzo silnym składem, gdzie każdy zawodnik może pojechać świetnie. Protasiewicz na kadrę zawsze motywuje się niesamowicie, w tym roku miał/ma sporo żalu do trenera Cieślaka o brak angażu na DPŚ więc może być nastawiony ofensywnie. Sprzęt na Falubaz ma odstawiony ale tak na prawdę każda jednostka w tym roku jedzie. Janowski wraca na dobre tory, przed PO takie zawody mogą mu się wręcz przydać. Zmarzlik to już jest TOP. Mimo, że trafiają mu się słabsze biegi, over 10 praktycznie pewny.
Do tego mamy solidnego Przemka Pawlickiego, Kołodzieja który w tym sezonie nie ma nic do stracenia i Zengotę, który coś dorzuci.

Dania... no cóż. Ogólnie każdemu z tych zawodników można w tym sezonie coś zarzucić. M.J.J nie jest gwarancją punktów w takiej obsadzie. O Pedersenie już nie ma co pisać bo jest kompletnie nieobliczalny - podobnie jak Madsen czy Bjarne. Powracający do formy Kildemand czy ambitny Thomsen również mnie nie przekonują. Duńczyków stać na 38-40 punktów. Oczywiście jest to turniej towarzyski - więc grane raczej bez szaleństw. :cool:
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Hey
Też skłaniałbym się na ten bet. Zawsze mówiono, szczególnie jak zmieniała się formuła DPŚ z 5 zawodników na 4, że to na niekorzyść Polaków, którzy mogą wystawić największą liczbę żużlowców nie tracąc przy tym na jakości. Tutaj jest aż 6 zawodników, u nas mocny skład można by było zaliczyć do nieobecnych zajętych na pewno Dudka, Piotra Pawlickiego, dla mnie osobiście jak tak teraz myślę szkoda braku Hampela nie ze względu na rezultat bo to wcale nie musiało by być jakoś mega korzystne ale zwyczajnie fajnie by było Jarka zobaczyć w takim meczu, chociaż jest jutro łańcuch herbowy, następnie liga więc może wystarczy ???? Indywidualnie z naszych na pewno Zengota na minus z formą a na plus Janowski, takie moje odczucie. U Duńczyków Pająk fajnie, Niki niewiadoma, pod nieobecność przede wszystkim PUKa jak i Bjerre ta druga para wydaję mi się w takim meczu mizerna. Też widzę Duńczyków max do 40 Pozdro ????
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Leon Madsen (suma punktów)
Typ: Leon Madsen - powyżej 7
Kurs: 1,90

Bardzo przyjemna linia do grania .wydaje się, że tor powinien sprzyjac Leonowi. Dysponuje on dobrymi stratami a i na trasie umie się bronić. Inna sprawa, że raczej dużo walki dziś nie będzie. Zrobią beton i chyba wyjdzie trochę antyzuzel. Dwie kwestie klyczowe: co zrobi Kildemand i czy będą taktyczne. Jeśli Peter nie zdominować tej pary, a raczej nie powinien i jeśli Leon dostanie jeszcze jeden bieg extra to powinno być ok. 10 na koniec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 1K

horosz

Użytkownik
GP Challenge
1. Patryk Dudek win, BET 365, @ 4.50
✅✅✅
Świetny sezon. Ilość wygranych zawodów indywidualnych jest imponująca, gdzie potrafił zdobyć Mistrza Polski z kompletem punktów. Ta impreza jest dla Patryka priorytetowa. Dużo się o tym mówi zarówno w Zielonej Górze jak i w teamie Patryka. Takie zawody wyzwalają często duże emocje i mobilizacje. Ale Patryk dobrze spisuje się w takiej roli i przy odrobinie szczęścia może dzisiaj osiągnąć zwycięstwo w całym turnieju i awans do GP. Z osobistej sympatii tego mu życzę i trzymam dzisiaj kciuki bo mu się należy. Jestem pewien, że dzisiaj w Vetlandzie ma swoje najlepsze jednostki silnikowe. Zresztą po treningu Team jest zadowolony. Dla statystyków można podać, że w tym roku w lidze w Vetlandzie zdobył 12 pktów w 4 startach (3,3,3,3).

Patryk Dudek : Fredrik Lindgren, BET 365, @1.40

Piotr Pawlicki : Kenneth Bjerre, BET 365, 1.50

Kto by pomyślał że Bjerre może otrzeć się o awans... Piotrek słabo, wycofał się z ostatniego biegu przez ból - szkoda, że na zwrot nie ma co liczyć :/
AKO 2.09​

Tak jak wyżej. Lindgren mimo całej sympatii ostatnio spuścił trochę z tonu. Dobre GP w Gorzowie ale reszta zawodów bardzo słabo.
Piotrek wraca po upadku w GP. Po odpoczynku dzisiaj walczy o TOP 3 i awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Dzisiaj TOP 3 dla mnie to Dudek, Kasprzak, Lindgren (kolejność przypadkowa).

Lindgren TOP3 @ 2,95✅ Betsson
KK TOP3 @ 2,50⛔ Betsson
KK-Vaculik 1 @ 2,00⛔ Bet365

Dudka na TOP3 nie wrzucam bo uważam że kurs śmieszny. KK czuje po prostu w kościach, forma jest a temat awansu rozstrzygnie się raczej między 5cioma zawodnikami. Po kursie 2,50 z Betssona można spróbować (ale już po 1,80 z Unibetu już bym to odpuścił). Lindgren jedzie świetny sezon + do tego szedzki tor. Na lidze z tego co kojarze był jednym z lepiej punktujących zawodników Indian, przegrywał w zasadzie tylko z miejcowymi matadorami. A Vacula dzisiaj nie widzę więc typ przeciwko niemu.

W typy na TOP3 nie polecam grać grubo bo jeden defekt, taśma, wykluczenie i może być ciężko. Wciąz mam w pamięci Kildemanda sprzed kilku lat kiedy miał po 3 startach chyba 3,3,2 i awans na wyciągnięcie ręki, a potem złapał taśmę i wykluczenie i musiał obejść się smakiem. Taki urok GP Challege, nie mniej uważam że w te bety warto wejść.
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Dzisiaj TOP 3 dla mnie to Dudek, Kasprzak, Lindgren (kolejność przypadkowa).
Lindgren TOP3 @ 2,95 Betsson
KK TOP3 @ 2,50 Betsson
KK-Vaculik 1 @ 2,00 Bet365
Dudka na TOP3 nie wrzucam bo uważam że kurs śmieszny. KK czuje po prostu w kościach, forma jest a temat awansu rozstrzygnie się raczej między 5cioma zawodnikami. Po kursie 2,50 z Betssona można spróbować (ale już po 1,80 z Unibetu już bym to odpuścił). Lindgren jedzie świetny sezon + do tego szedzki tor. Na lidze z tego co kojarze był jednym z lepiej punktujących zawodników Indian, przegrywał w zasadzie tylko z miejcowymi matadorami. A Vacula dzisiaj nie widzę więc typ przeciwko niemu.
W typy na TOP3 nie polecam grać grubo bo jeden defekt, taśma, wykluczenie i może być ciężko. Wciąz mam w pamięci Kildemanda sprzed kilku lat kiedy miał po 3 startach chyba 3,3,2 i awans na wyciągnięcie ręki, a potem złapał taśmę i wykluczenie i musiał obejść się smakiem. Taki urok GP Challege, nie mniej uważam że w te bety warto wejść.
Typów nie neguję, ale weź pod uwagę, że Fredka jedzie ostatnio kompletny piach. W poniedziałek na Wyspach 2 mecze u siebie 4 i 7 pkt, we wtorek w Hallstavik 01002 ... Może to zasłona dymna przed Challenge, ale wg mnie spadek formy. Co do Vacula to jeździł dla Vetlandy kilka lat i zna ten tor doskonale, chociaż jeździ strasznie nierówno może sporo namieszać dzisiaj.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
bet365
H.Andersen - M.Smolinski 1 1,57 zwrot
P.Ljung - T.Jędrzejak 1 1,61 ✅
= 2,53

P.Dudek wygra 4,5 ✅
Betsafe
P.Dudek TOP3 - 1,65 ✅
Hansior dość dobry sezon. Miewa wpadki ale w Szwecji w lidze jeździ i tor zna dobrze. Co prawda w tym roku slabo tu wypadl ale ja mu zaufam. Smolinski poza swoimi torami wiele traci i dzisiaj tez tak pewnie bedzie.
Ljung objechal w lidze dobry mecz 9 oczek w 5 startach. Jędrzejak na arenie międzynarodowej nie błyszczy i dzisiaj w tak mocnej stawce mimo ze w naszej lidze spisywal/spisuje sie dobrze nie widze jego jakiegos super wystepu.
Dudi faworyt do wygrania. Sezon bardzo dobry. W lidze strzelil tu komplet. Oby bez defektow/wykluczen a bedzie awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
GP CHALLENGE
Peter Ljung vs Tomasz Jędrzejak (H2H)
Typ: Peter Ljung
Kurs: 1,61

Szwed ostatnio jest w świetnej formie i powinien być dzisiaj jednym z faworytów do awansu. Ogór w Polsce radzi sobie całkiem nieźle, ale poza Ekstraligą prawie nigdzie nie jeździ. I to w takich zawodach powinno wychodzić. Dla Polaka sam awans do tej fazy to ogromny sukces, ale czołówka klasyfikacji wydaje się być poza jego zasięgiem.
Krzysztof Buczkowski vs Robert Lambert (H2H)
Typ: Krzysztof Buczkowski
Kurs: 1,72

Obaj powinni dzisiaj raczej statystować, ale Buczek nieco mniej. Robert to spory talent, ale po świetnym początku sezonu wydaje się, że spuścił z tonu. Nawet w Anglii nie jeździ już tak świetnie. Ten zjazd ma swój początek w okolicach 1.Finału IMŚJ w Kings Lynn. Tak więc typ bardziej przeciwko Anglikowi.
Martin Vaculik vs Krzysztof Kasprzak (H2H)
Typ: Martin Vaculik
Kurs: 1,72

Wydaje się, że Martin czekał cały sezon na ten turniej. Dostał się do niego trochę psim swędem, ale jak pokazuje przykład Pieszczka tacy zawodnicy potrafią wykorzystywać swoje szanse (patrz IMŚJ). Vacul to duży faworyt zawodów. Świetnie zna tor w Vetlandzie i niemal zawsze notuje tam świetne mecze. Wspominał o tym zresztą szef Elit Vetlandy, który przez parę sezonów był szwedzkim pracodawcą Martina. KK jedzie nieźle, ale dzisiaj go za bardzo nie widzę. W tym roku w lidze KK 7, Martin 11. Dzisiaj powinno być podobnie.
/edit
RADULA, cenię Ciebie jako typera, ale granie dzisiaj w stronę Hansa to jakaś zupełna aberracja. Po pierwsze, według Sportowych Faktów Hans wycofał się z zawodów &lt;&lt; KLIK &gt;&gt;. Ale nawet jakby jechał to on miał przecież złamaną kość śródręcza!
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
H 1K

horosz

Użytkownik
Fakt, Hans wycofał się z zawodów. Za dużo kontrowersji budziłby fakt jego startu z kontuzjowaną ręką - szczególnie w tym sezonie i na takim szwedzkim torze.Może Raduli i bukom umknął ten fakt - bo w sumie w pełnej dyspozycji Hans łyka Smolińskiego w pełni i kurs 1.57 byłby bardzo fajny do takiego ww. doubla ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
RADULA, cenię Ciebie jako typera, ale granie dzisiaj w stronę Hansa to jakaś zupełna aberracja. Po pierwsze, według Sportowych Faktów Hans wycofał się z zawodów &lt;&lt; KLIK &gt;&gt;. Ale nawet jakby jechał to on miał przecież złamaną kość śródręcza!
Masz racje. Wycofał się. Moj błąd.
Zapomniałem oczywiście o kontuzji przyznaje się... :oops:
 
K 5

kukos

Użytkownik
Dzisiaj TOP 3 dla mnie to Dudek, Kasprzak, Lindgren (kolejność przypadkowa).

Lindgren TOP3 @ 2,95 Betsson
KK TOP3 @ 2,50 Betsson
KK-Vaculik 1 @ 2,00 Bet365

Dudka na TOP3 nie wrzucam bo uważam że kurs śmieszny. KK czuje po prostu w kościach, forma jest a temat awansu rozstrzygnie się raczej między 5cioma zawodnikami. Po kursie 2,50 z Betssona można spróbować (ale już po 1,80 z Unibetu już bym to odpuścił). Lindgren jedzie świetny sezon + do tego szedzki tor. Na lidze z tego co kojarze był jednym z lepiej punktujących zawodników Indian, przegrywał w zasadzie tylko z miejcowymi matadorami. A Vacula dzisiaj nie widzę więc typ przeciwko niemu.

W typy na TOP3 nie polecam grać grubo bo jeden defekt, taśma, wykluczenie i może być ciężko. Wciąz mam w pamięci Kildemanda sprzed kilku lat kiedy miał po 3 startach chyba 3,3,2 i awans na wyciągnięcie ręki, a potem złapał taśmę i wykluczenie i musiał obejść się smakiem. Taki urok GP Challege, nie mniej uważam że w te bety warto wejść.
Nie chcę się wcinać, ale typowanie dzisiaj przeciwko Vaculikowi uważam za niemądre.
Vaculik wiele lat jeździł dla Elit Vetlandy, więc tor zna znakomicie. Forma również dobra. Numer startowy daję mu możliwość startowania dwa razy z pola A.
Co do Hansa, dzisiaj byłem zdecydowany grać przeciwko jemu. Podejrzewam, że bukom nie umkła informacja o złamaniu, dlatego dawali go w bezpieczniejszych parach ze Smolińskim. Niestety &quot;Ugly Duck&quot; wycofał się.

Ja od siebie dodam również typ na Ljunga z Jęrzejakiem @ 1.70. Ljung w solidnie jeździ przyzwoicie, tor w Vetlandzie mu pasuję. Natomiast Ogór, jeździ tylko w Polsce.

Oraz z oferty naziemnej Milenium :

Vaculik - Bjerre 1 @ 1.45✅

Vaculik można powiedzieć jedzie na swoim torze, kilka sezonów spędził jeżdżąc dla Elit Vetlany. Porównując średnie biegowe zawodników, również lepszy Vaculik. A także jego umiejętności cenię duża bardziej niż Bjerre.

Masters - Covatti 1 @ 1.45⛔

Masters duży Australijski talent. W tym sezonie w Szwecji nie spisuję się najgorzej. Covatti w Lonigo już raz był bliski do SGP, ale dzisiaj na torze, który większość zawodników dobrze zna, nie powinien odegrać znaczącej roli. Dodatkowo numer startowy również na korzyść Mastersa.
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Z oferty naziemnej Milenium ciekawie wygląda typ:

Ljung - Buczkowski 1 1,65✅

Mimo całej sympatii dla Buczka, w tym sezonie nie radzi sobie nigdzie poza H4. Czy to w Szwecji czy w Anglii ostatnio bardzo przeciętnie, a w naszej ekstralidze bardzo słabo. Wydaje mi się, że nie trafił w tym sezonie ze sprzętem, jest strasznie wolny na trasie. Ljung ostatnio w Szwecji chyba w życiowej formie i na dobrze sobie znanym torze powinien być lepszy.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Fricke : Masters 1 1.83✅

Typ na zawodnika jeżdżącego wszędzie, na bardzo przyzwoitym poziomie, jedno z odkryć roku, dla czego ma nie powalczyć w tak ważnym turnieju, w Szwecji objechany pełny sezon, bez szału z Vetlandą, ale w tym roku ma zdecydowanie przewagę nad Mastersem, który niezbyt chętnie pojawia się na kontynencie, stawiam na Maxa.

Vaculik win 5.50⛔ unibet 1-3 1.85 unibet✅

Tutaj nie widzę półśrodków, albo będzie dzielił i rządził tu gdzie jeździł chyba 5 lat jako gospodarz i zna każdy centymetr toru, albo pojedzie z nastawieniem, że to co najważniejsze jest jutro, weźmie jakieś osiołki ze szrotu byleby odjechać. Ten drugi scenariusz wcale nie jest jakoś nieprawdopodobny przecież starty w GP tak naprawdę &quot;zabrały&quot; mu rok dobrego ścigania. Jednak moim zdaniem motywacja chęci ścigania się z najlepszymi w tym cyklu plus dzika karta nie pozwoli przejść obok takiego turnieju, pewnie jego team jest o parę lat mądrzejszy i przy ew. awansie do GP dadzą radę, czego Vaculowi trzeba życzyć bo to fajny chłopak ????

brawo dla Patryka jak i grających na niego. Oby naszych było 4 w GP 2017 ????
 
K 5

kukos

Użytkownik
Fricke : Masters 1 1.83
Typ na zawodnika jeżdżącego wszędzie, na bardzo przyzwoitym poziomie, jedno z odkryć roku, dla czego ma nie powalczyć w tak ważnym turnieju, w Szwecji objechany pełny sezon, bez szału z Vetlandą, ale w tym roku ma zdecydowanie przewagę nad Mastersem, który niezbyt chętnie pojawia się na kontynencie, stawiam na Maxa.
Vaculik win 5.50 unibet 1-3 1.85 unibet
Tutaj nie widzę półśrodków, albo będzie dzielił i rządził tu gdzie jeździł chyba 5 lat jako gospodarz i zna każdy centymetr toru, albo pojedzie z nastawieniem, że to co najważniejsze jest jutro, weźmie jakieś osiołki ze szrotu byleby odjechać. Ten drugi scenariusz wcale nie jest jakoś nieprawdopodobny przecież starty w GP tak naprawdę &quot;zabrały&quot; mu rok dobrego ścigania. Jednak moim zdaniem motywacja chęci ścigania się z najlepszymi w tym cyklu plus dzika karta nie pozwoli przejść obok takiego turnieju, pewnie jego team jest o parę lat mądrzejszy i przy ew. awansie do GP dadzą radę, czego Vaculowi trzeba życzyć bo to fajny chłopak ????
Hmm niezbyt chętnie na kontynencie ? Masters :
W Szwecji odjechał w tym sezonie 5 spotkań, ze średnią biegową 1,52.
W Polsce odjechał w tym sezonie 6 spotkań, ze średnią biegową 1,903.
W Anglii odjechał w tym sezonie 20 spotkań, ze średnią biegową 2,02.
Frickie początek sezonu miał bardzo udany, jednak moim zdaniem ostatnio troszkę spuścił i stonu i już nie jest tak szybko jak na początku. Masters cały czas solidnie, bez szału. Numer startowy lepszy Mastersa, daje mu dwa razy pole A. Według mnie para no bet. Co do typu na Vaculika to się zgadzam.Gdyby nie chciał awansować do GP to by nie startował w eliminacjach. Na pewno chcę wrócić do GP i pokazać, że już do tego dorósł.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
kontynent w tym wypadku dla Australijczyka/ Brytyjczyka to właśnie wymieniona przez Ciebie Polska i Szwecja (przynajmniej o to mi chodziło) i to wychodzi tak na oko 40 % meczów... no nie powala Pozdro ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Dzisiaj mam 2 perełki z finału duńskiej ligi.
K Hansen - Bech Jensen @2,50 but366
Bach jest w słabej formie, dobre występy przetlata słabymi. Dziś o punkty będzie trudniej bo tabela biegowa na finał jest troche inna niż w regularnej części sezonu. Kolega Hansen gdzie jak gdzie, ale w Danii to solidny punkt zespołu. Kursidło jest zacne, ponieważ w tym h2h większe szanse dałbym Hansenowi. Kenneth według mnie będzie lepszy o jakieś 2-3 oczka od Becha, który gdzieś nam ostatnim laty przepadł w szarość...
Korneliussen - MJ Jensen @2,30 but365
Mads to król tego toru. Jedzie u siebie i do tego w finale. Niech was nie zwiodą ostatnie mecze Jensena gdzie w Poznaniu wygrał bieg! O Boże w 15nastym czy tam 16 meczu EneaE wygrał wyścig brawo! W Niemczech w GP też był waleczny! Super brawo jest w formie! Bzdura, bzdura, bzdura! Tutaj powinien być kurs 1,66 - 2,37 w strone Madsa co najwyżej, a mamy @2,3 pięknie brawo. Pobieram - pieniążki liczę. MJJ ma najgorszy sezon w karierze, 2 dobre występy wiosny nie czynią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom