>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne, drużynowe i towarzyskie - 2016

Status
Zamknięty.
H 1K

horosz

Użytkownik
MŚ U21 - II runda - Pardubice
Adam Ellis : Josh Bates, BET 365, @ 1.72
5:5. Ellis zawody zaczynał od defektu. W drugim biegu wywieziony w płot. W ostatnim tracił pozycje na dystansie. Bates w ostatnim biegu na dystansie zdobywa 5 punkt. Nie wiem jak już grać żużel bo co gram... to szczegóły decydują na in minus. Nie gram jakiejś wielkiej masówki, analiza jest. Wszystko nie tak. Więc jednak czas na przerwę. Powodzenia dla reszty ! ????
Dwaj młodzi, którzy rzadko starują poza wyspami. Jednak dla mnie Adam to większy potencjał, większe objeżdzenie i większa chęć bo ostatni finał mu nie wyszedł - wykluczenie i taśma utrudniła mu pozytywny występ. O ile utrzyma nerwy na wodzy powinno być dzisiaj lepiej. Bates tylko w Coventry spisuje się dobrze, wyjazdy wyraźnie kuleją. U Adama również są wyjazdowe śliwki jednak o wiele rzadziej sie przytrafiają.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
warto dodac ze w kwalach do finalow IMSJ tutaj w Pardubicach Adam wywalczyl 12 oczek ( 3 2 3 2 2)
i ze w betssonie w tej parze @1.87 Ellisa

rozwazam takze:

Wiktor Kulakov - Erik Riss [1] 1.80 betsson

Kulakov przed rokiem tutaj 12 ( 2 3 2 2 3), w tym roku podczas kwali 13 ( 3 3 1 3 3 ) takze tor powinien mu pasowac
Riss fajne wyniki na dlugich torach (starty w 5) i to moze martwic, bo jednak tor bardziej pod dlugie jak krotkie.. (dł. 391m szer. proste 15 m łuki-21 m)
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Pieszczek wygra IMŚJ 2.10
Fricke 30, Lambert 30, Pieszczek 29, Berge 25, Holder 25, na tym kończy się lista zawodników walczących o podium. Berge radzi sobie nadspodziewanie dobrze, jednak to nie ten level na zwycięstwo, przy słabszej dyspozycji kogoś z przodu, może zawalczy o brąz, jednak &quot;papier&quot; wskazuje 5 lokatę. Młody Holder troszkę bardziej znany, jednak strata zbyt duża, w Czechach dobry występ, na więcej jak powtórkę bym nie liczył, większe szanse daje mu na zachowanie 4 lokaty. Lambert moim zdaniem mniej groźny, bo wyspiarz, świetną pozycje startową zapewnił sobie w pierwszej rundzie, na kontynencie odstaje od swojej dyspozycji z domu, choć jak mawiają znawcy wielki talent, to chyba czym prędzej muszą go zakontraktować w innych ligach, żeby złapał kontakt z nieco innym żużlem, ale to nie na opowiadanie tutaj. ???? Dla mnie o mistrza zostaje nasz i Fricke. Australijczyk świetnie sobie radził w tym sezonie, może złapał lekką zadyszkę ostatnio, jednak rok bardzo udany, przecież to już solidny ekstra ligowiec. Zostaje mój faworyt to złota. Jeździł w Gdańsku wiele lat jako junior, wychował się na tym torze. W naszej lidze lepiej radził sobie na wyjazdach, dodatkowo ma na tym torze spory sukces, gdzie ograł całą najlepszą stawkę na świecie, w jednodniowym finale IMME. Turniej, turniejowi nie równy, pewnie i nawierzchnia może być trochę inna, jednak nie ma bardziej sprzyjającego miejsca na taki sukces Krystiana, niż jego macierzysty tor.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Max Fricke - Pawelek Przedpelski [2] 2.75 but365 ⛔

Dla mnie para bez faworytem, a moze nawet wieksze szanse dalbym polakowi, wczoraj swietnie zaczal.. i pogubil sie na zewnetrznych.
Dzis fajne losowanie zaczyna i konczy z pola A, Max gorzej bo 2 x pole C
Max wiadomo bardzo grozny.. bedzie dzis walczyl o IMSJ, ale po takim kursie mysle ze warto.
+ lekko na wygrana w gdansku @ 10.00 bet365 (przy 4.5 betssona)

Powodzenia.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Bartosz Smektała vs Adam Ellis (H2H)
Typ: Bartosz Smektała
Kurs: 1,44

Bartek w Gdańsku powinien być jedna z czołowych postaci i trudno mi sobie wyobrazić, żeby Ellis postawił dla niego jakiś opór.
Eduard Krcmar vs Dominik Kossakowski (H2H)
Typ: Eduard Krcmar
Kurs: 1,44

Gdanska para. Ewa w tym roku nie pojeździl w Polsce za bardzo, ale i tak powinien być górą w tej parze. Dominik pod koniec sezonu słabiej stał że sprzętem. W Gdańsku raczej zawodzil poza małymi wyjątkami od reguły. Czech nawet jeśli słabiej zacznie to z czasem powinien iść w górę. Kto wie, może nawet otrze się o final.
Typ: Krystian Pieszczek (Wygra)
Kurs: 2,37

Myske że Krycha dzisiaj przypieczetuje tytuł zwycięstwem w turnieju. Na IM Ekstraligi pokazał klasę a tutaj jednak będzie o 2 poziomy łatwiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
power30 18K

power30

Forum VIP
Mistrzostwa Elite League
Iversen - Lindgren 2 @ 2,37 Bet365 ✅
Zarówno PUK, jak i Fredka są faworytami do zwycięstwa w tej imprezie. Duńczyk dość niespodziewanie wygrał ostatnie GP. Również forma Szweda w końcówce sezonu poszła do góry, bowiem przyczynił się do mistrzostwa Wilków,a także wskoczył do czołowej ósemki GP. Obaj na tym torze notowali świetne wyniki. Duńczyk wykręcił tu odpowiednio 12 i 16 pkt (w 6. startach), natomiast Szwed 12 (płatny komplet) oraz 14. pkt. Dla mnie to typowe zestawienie 50/50. Szwed ma komfortową sytuacje w GP - ma pewny udział w przyszłorocznych rozgrywkach. Ostatnio jeździ dość ostro, o odpuszczaniu nie ma mowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 1K

horosz

Użytkownik
A ja pójdę krok dalej i typuje:
Fredrik Lindgren win, BET 365, @ 3.50
Lindgren od zawsze na wyspach solidnie, już dawniej przed kilkoma laty tam rządził i dzielił a obecna jego dyspozycja może mu pozwolić na powrót na tron ligi. Brakuje wielu dobrych zawodników ale zapowiadają się ciekawe zawody. Szyki mogą mu pokrzyżować Iversen i King, który jedzie na domowym torze. Motywacji Lindgrenowi z pewnością nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom