>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne , drużynowe i towarzyskie - 2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

W tym temacie dyskutujemy oraz podajemy typy z analizami z różnych imprez żużlowych nie tylko w Polsce.

Zachęcam do dyskusji oraz podawania swoich typów wraz z analizami​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Trudno żebyś teraz widział, skoro zawody w Rawiczu trwają, a w Gnieźnie odwołali, a i tak miały się o 16 rozpocząć... Jutro eliminacje w Lublinie są i prawdopodobnie się odbędą, bo pogoda niezła.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Bylem dzis w Gnieznie i powiem wam szczerze, że dawno takiej parodii nie widziałem. I mam tu na mysli zarowno sędziego, jak i zawodników, a takze organizatorów. Zamiast zawodow obejrzeliśmy godzinne wyscigi ciągników. Po czym wyszli zawodnicy i zaczeli kopac. Na czele grupy szedl Protasiewicz, ktory najgłośniej mowil o tym, ze na pewno na takim torze nie pojedzie. A sedzia o anonimowym dla mnie nazwisku przyznal im racje. Z drugiej strony pol nocy padalo i organizatorzy zdecydowanie za pozno zaczęli prace nad torem. Jednym słowem: żenada!
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Z drugiej strony pol nocy padalo i organizatorzy zdecydowanie za pozno zaczęli prace nad torem. Jednym słowem: żenada!
I właśnie z tego powodu władze Ekstraligi zrezygnowały z rozpoczęcia kolejki już na początku kwietnia. Jednak Protasiewicz miał trochę racji - mówiąc, że takie ważne zawody organizowane są już w marcu gdzie każdy jest na różnym poziomie przygotowań. Stawka w Gnieźnie była w miarę fajna i ambitna więc myślę, że to wspólna decyzja zawodników. Każdy woli dmuchać na zimne niż męczyć się i odpaść w eliminacjach gdzie do finału wchodzi tylko czołowa czwórka.
Nie wiem kolego czy jesteś stałym kibicem żużla ale takie na takie sytuacje trzeba się przygotować. Największe jaja są latem, gdy po jakimś deszczu - rezygnuje się z możliwości przygotowania toru bo tak jest wygodniej ? bo pojedziemy za tydzień? bo ktoś tam się wykuruje ? bo więcej potrenujemy ? w takich sytuacjach często zapomina się o kibicach - i wielokrotnie sam wracałem spod bramy do domu. Nie wiem czy można było pojechać dzisiaj w Gnieźnie... podobna sytuacja może być jutro w Zielonej Górze na Memoriale. Sporo dzisiaj padało a klub i władze milczą. I zachęcają - a jutro nagle okażę się, że toru się zrobić nie da. Życie. ????
Tak czy siak - fajnie, że sezon ruszył ! Czas się obudzić ze snu :cool:
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Od wielu lat jeżdżę na różne imprezy, wiec zawsze jestem na to przygotowany. A jednak szkoda, bo z wysokości trybun wydawalo sie ze tor nadaje sie do jazdy. Większość kibicow byla podobnego zdania. Oczywiście zdrowie zawodnikow najważniejsze, ale patrzac z perspektywy kibica, który na dodatek przyjechal z Poznania to wyszlo nie ciekawie.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Mistrzostwa Par Premiership
Somerset - Poole 1 1.57 STS ✅ 12-7 zgodnie z planem Poole nie istniało
Przed chwilą info że do Somerset nie dojedzie Krzysiek Kasprzak za niego Jack Holder. Hougaard i Tungate na swoim torze z łatwością poradza sobie z parą Holder,Kurtz 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dziś turniej o koronę Bolesława Chrobrego. Zastanawiające kursy na Buczkowskiego w zestawieniu z innymi zawodnikami. Jakieś info mnie ominęło?
Myślę o czymś takim:
Milik - Okoniewski 1
Bogdanov - Buczkowski 2
Łaguta - Fajfer 1
@4,23
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Mecz towarzyski (zawodnicy H2H), Polska - Niedziela 02.04.2017
15:00
Protasiewicz P. 1.75 Zmarzlik B. 1.85
0
4085
15:00
Dudek P. 1.70 Doyle J. 1.90
0
4140
15:00
Pawlicki Pi. 1.57 Łaguta G. 2.10
0
4156
15:00
Karpow A. 1.70 Pedersen N. 1.90

Polsat Sport 14:45
Chcialbym sobie zrobić trochę emocji a nie mam czasu na analize jeśli ktoś ma jakieś dobre pomysły co do przedstawionych typów to prosze o pomoc. ????
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Biorąc pod uwagę obecną formę Nickiego i fakt, że jeżdżą w Zielonej Górze to wziąłbym pod uwagę typ na Karpova. Andrzej na początku sezonu wydaje się być dobrze przygotowany i powinien dzisiaj zapunktować lepiej od Nickiego, który kiepsko jechał w sparingu z GKM, a wczoraj z Rybnikiem na podstawie suchych wyników wręcz beznadziejnie.
Można też spróbować postawić na Pitera, ale jak wszyscy wiemy Grisza jest nieobliczalny. Może akurat będzie mu się chciało chcieć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Karpow - Pedersen 1 1,62 STS 10 - 10 Zwrot
Nie ma co tutaj kombinować &quot;Jaki jest koń każdy widzi&quot; ???? Karpow jedzie u Siebie, a Mareczek z pewnością przygotuje tor pod &quot;swoich&quot; z Zielonej Góry, jak w piątkowym Memoriale. W piątek Andriej zajął trzecie miejsce w Memiorale Rycerzy, który odbył się w Zielonej Górze. Oczywiście to początek sezonu, ale na pierwszy rzut oka widać, że Ukrainiec jest dobrze przygotowany do sezonu i nie będzie chciał oddać miejsca składzie. Co innego u Nickiego, w przerwie głośno było o wycieczkach z ukochaną w różne zakątki świata. Duńczyk odjechał dwa sparingi na leszczyńskim, ale była to bardziej karykatura niż jazda. Blokowanie, wywożenie to jest co się nie zmienia. Jak dla mnie dobry typ po dobrym kursie tylko ten podatek :;/:
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Wywaliło mi całą analizę więc będzie krócej ????
Niels Kristian Iversen - Nicki Pedersen 1 1,85 (po 15 minutach spadek na 1,65) @ Milenium ⛔ Nicki lekka reaktywacja ale także Iversen wolny ze startu.
Jaką formę ma na tę chwile Pedersen to każdy widzi. W dwóch sparingach w Lesznie pojechał słabo, może nawet bardzo słabo. Ludzie z Leszna pisali, że wczoraj był masakrycznie wolny a w biegu 11-tym w swoim stylu chciał wpakować Zengotę w dechy - nieskutecznie ???? Pedersen od ubiegłego sezonu stale pikuje w dół do tego Helenka mąci mu głowie. Co by się nie działo Nicki zawsze trzymał dobry poziom ale ostatnio to tragedia jak się patrzyło na takiego zawodnika. Dzisiaj Duńczycy razem w parze. Iversen 2x rusza z pól wewnętrznych, Nicki raz. Biegi 10-12 to mieszanka par. Bieg 10: Iversen z Karpowem vs Pawlicki i Zmarzlik, Pedersen w biegu 12 z Łagutą vs Protas i Zengota. PUK ma cięższy zestaw ale Nicki nawet w takim zestawieniu może zrobić &quot;śliwkę&quot; jeśli nie zostanie zmieniony na ewentualną taktyczną bo to wcale nie jest niemożliwe. Pedersen h2h z Karpowem w STS-ie jest już tylko po 1,4 więc w pojedynku z Iversen kurs 1,85 uważam nieco z kosmosu. Polecam najbardziej!!
Patryk Dudek - Bartosz Zmarzlik 1 1,65 @ Milenium ⛔ Dudek tragedia ze startu, na trasie bardzo duże błędy jak na jazdę u siebie ???? Bartek to jest gość! na żadnym torze raczej nie ma co grać przeciw niemu.
Najważniejszym aspektem od którego trzeba zacząć to jest fakt, że jadą w Zielonej Górze - domowym torze Patryka na którym się wychował. Kilka przejechanych już treningów na pewno pozwolił zaaklimatyzować się na nowo po przerwie zimowej. Dudek 3x w parze z Zengotą, Zmarzlik 3x z Kasparzakiem - gorzowska tradycja z ostatnich lat zachowana. Cięższy &quot;doparowy&quot; po stronie Gorzowianina. Po mieszance par Patryk z Kasprzakiem, Bartek z Pawlickim więc podobnie tak samo jak przeciwnicy zbliżeni poziomem. Patryk w ZG czuję się jak ryba w wodzie co udowodnił choćby wygrywając piątkowy turniej. Znajomość toru, doświadczenie na tym owalu i wcale nie gorszy sprzęt wg przemawiają aby zagrać w stronę wychowanka Falubazu. Jestem bardzo ciekaw jak będzie się dziś prezentować nowy jeździec w stajni Monstera.
Jason Doyle over 9,5 @ 1,75 STS ⛔ w pierwszym biegu trójka, drugi i trzeci bieg wolny jak ślimak i dwa zera.
Zacznijmy od tego, że skład Polski jest praktycznie najmocniejszy jaki mógłby być oprócz zamiany Zengoty na Jarka Hampela i może Kołodzieja. Australijczyk ma dzisiaj bardzo mocnych przeciwników co nie znaczy, że będzie z nimi przegrywał. Forma na początku sezonu wydaje się być nie gorsza niż rok temu. Bardzo dobry występ tydzień w Speedway Best Pairs, w piątkowym turnieju par w Anglii 3,3*,4,4 czyli przegrana tylko z jednym rywalem. Dziś jedzie na swoim domowym w polskiej lidze torze więc ma tutaj duże szanse na minimum 10 oczek. W parzę 3x z Karpowem - kolejnym jeźdźcem Falubazu jednak klasa obu zawodników zgoła odmienna. Być może pojedzie jako R/T np. za Pedersena ale pamiętajmy, że naziemne buki liczą pierwsze 5 startów. Jednak zawsze to lepiej jakby odpadł mu bieg 15-ty gdzie jadą najlepsi zawodnicy zawodów a pojedzie np. w biegu dwunastym. Jeśli nie straci punktów na Karpowie i nie będzie wypadków losowych to około dziesięciu oczek dzisiaj może przywieźć dziś Jason ????
TRAGEDIA! ???? Mam nadzieję, że nikt tego nie dał. A jeśli ktoś postawił to bardzo przepraszam! Trzeba poczekać do ligi bo dziś mecz towarzyski totalnie nie wypalił.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Złoty Kask Gniezno
Mirosław Jabłoński - Sebastian Ułamek 1 @1.75 STS ✅ 10-4
Typ stricte przeciw Ułamkowi. Seba jest lekko wyeksploatowany to bedzie jego 5 start w piątym dniu pod rząd i już wczoraj widziałem na sparingu w Częstochowie że brakuje troche świeżości a młodzieniaszkiem nie jest (Zielona Góra,Toruń,Tarnów,Częstochowa,Gniezno) . Mirek w piątek na Back in town w mocnej obsadzie własnie tutaj u siebie w Gnieźnie zajął wysokie 4 miejsce i na pewno też miał cały tor do dyspozycji również przez weekend żeby potrenować i dobrze przygotować się do dzisiejszych zawodów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Memoriał Smoczyka
Bartosz Zmarzlik - Piotr Pawlicki 2 @1,9 STS
Dla mnie para taka 50/50 może nawet 45/55 na korzyść Piotrka. A do tego własny tor w Lesznie, więc pobieram wyższy kurs. Młody Pawlicki od początku sezonu wydaje się w bardzo dobrej dyspozycji. Wygląda jakby przestał się bawić a wziął się ostro do roboty. Oczywiście to głównie tylko treningi i sparingi, ale mamy początek sezonu i ciężko o coś innego. Bartek też wygląda dobrze, ale sam przyznaje, że ciągle testuje różne rzeczy. Jak podejdzie dziś do zawodów - nie wiem, ale nawet jakby podszedł jak do ligi, to Piotrek i tak jest w stanie ograć go na smoczyku. Stawka nieduża, ale za 1,9 uważam, że na prawdę warto spróbować.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Ja dziś stawiam na Kołodzieja z Pedersenem, kurs marny bo 1,45 ale w ako z Pila nie wygląda źle, pograne za drobne bo początek sezonu ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Sajfutdinow - Dudek 1
Doyle - Pedersen 2
@3,23 STS
Początek sezonu, więc nie ma co za bardzo rozkminiać. Dwaj gospodarze vs dwaj zawodnicy, którzy dopiero dochodzą do optymalnej dyspozycji, co było widać przede wszystkim w meczu Polska vs Reszta Świata. Ja wiem, że testy itd, ale jeśli ktoś tutaj ma dalej testować to na pewno nie zawodnicy gospodarzy. Emil wiadomo, klasa sama w sobie, tutaj myślę nikt nie będzie miał wątpliwości. Wszyscy uczepili się Pedersena, a on przeciwko naszej reprezentacji pokazał, że kwestia czasu, kiedy znowu zacznie jeździć swoje. Doyle pierwszy mecz w Anglii przeciętny, wczoraj już było lepiej, ale wiadomo, że z przełożeniem tego na polskie tory bywa różnie. Dla mnie niezrozumiałe faworyzowanie Australijczyka.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Właśnie z iForbeta ciekawa para: Przedpełski - Kubera, obaj po @1,8. I tu moje pytanie - czy ja czegoś nie wiem? Kubera wiadomo, talent, ale mimo tego, że u siebie, to bardzo nieregularny. Pawełek to jednak gdzieś trzy poziomy wyżej obecnie, jeśli tylko nie będzie przesadnie testował to tu powinien być spokojnie lepszy od juniora Leszna. Stawka mocna, nie widzę za bardzo na kim Kubera miałby robić punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom