>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne , drużynowe i towarzyskie - 2017

Status
Zamknięty.
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
W zasadzie nie wiem gdzie to napisać to jak bedzie zle to przenieście do odpowiedniego tematu.
Liga Duńska
Holestrbo - Slangerup typ: -4,5 Slangerup 1.85 STS 40:46 ✅
Awizowane składy
Holstebro Elite: Jonas B. Andersen, Ulrich Oestergaard, Leon Madsen, Kasper Lykke Nielsen, Peter Karger

Slangerup Speedway Klub: Mikkel Michelsen, Andreas Lyager, Michael Jepsen Jensen, Kenneth Hansen, Kenni Nissen
info z duńskiej strony. Za Madsena jedzie Oskar Bober. Będzie demolka przewodzącej w tabeli ekipy Slangerup. Dodam ze Holestbro jest na dnie tabeli z dorobkiem 2 pkt. Promocja moim zdaniem
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
W zasadzie nie wiem gdzie to napisać to jak bedzie zle to przenieście do odpowiedniego tematu.

Liga Duńska

Holestrbo - Slangerup typ: -4,5 Slangerup 1.85 STS
Awizowane składy

Holstebro Elite: Jonas B. Andersen, Ulrich Oestergaard, Leon Madsen, Kasper Lykke Nielsen, Peter Karger


Slangerup Speedway Klub: Mikkel Michelsen, Andreas Lyager, Michael Jepsen Jensen, Kenneth Hansen, Kenni Nissen

info z duńskiej strony. Za Madsena jedzie Oskar Bober. Będzie demolka przewodzącej w tabeli ekipy Slangerup. Dodam ze Holestbro jest na dnie tabeli z dorobkiem 2 pkt. Promocja moim zdaniem
Na pewno Madsen nie jedzie? Pokaż stronę ze źródłem proszę
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dzis GP Chellenge w Togliatti i nikt nic nie pisze ?
Dudek w podrozy 4 dni podobno, zabral tylko silnik jedzie odjechac zawody zeby moc jutro jechac w lidze.
Zna ktos nastawienie innych zawodnikow ? Przemka Pawlickiego Zagara itp ?
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Przemek na pewno nie odpuści ,forma idzie w górę ,stres zszedł po narodzinach dziecka ,dla mnie kurs 4zl @ FORTUNA że będzie w top4 to TRUSKAWKA NA TORCIE! polecam!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Głównym faworytem jest Artiom Laguta który jedzie na swoim torze. Zna go doskonale a dodatkowo jest e wysokiej formie i jak dla mnie będzie ogromną niespodzianka jeśli Laguta nie będzie w top 3.
Wszystko wskazuje na to że Laguta wywalczy sobie awans.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wszystko fajnie ale wie ktos jak podrozowali Przemek, Zagara albo Vaculik ? Czy tez mieli takie przeprawy jak Dudek ? Czy jada na swoim sprzecie ?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Nigdzie się nie doczytałem.
W jakimś wywiadzie tylko wspominał któryś że maszyny pojechały szybciej ale który to mówił nie pamiętam.
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Ja poprobuje zagrac na młodego Lachbauma w parze z Huckenbeckiem. Ostatnie mecze u siebie ponizej 12 nie schodzi tor zna jak własną kieszeń. Betsafe daja 2,95.
Do tego Kildemand z Dudkiem za 2,50. Jak wyżej napisane Dudek przyleci odjechać zawody na pożyczonej ramie. AKO 7.38
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Jeśli chodzi o problemy z transportem to wczoraj na lotnisku w moskwie mieli Smolinski,Kildemand i Madsen. Szczegóły na fp Smolinskiego
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zagar - Dudek 1 1,80 ⛔
Przem.Pawlicki - Huckebeck 1 1,35✅
Vaculik - Kildemand 1 1,55⛔
A.Łaguta 1-3 1,45✅
Szczepaniak - Cook 1 1,60⛔
= 7,69 fortuna
Zagar w dobrej formie w ostatnim czasie. Na takie zawody gdzie jest walka o GP podejdzie na 100% o to nie mam obaw. Typ grany pod dobrą formę Słoweńca ale również pod ciut słabszą Dudka + brak swojego kompletnego sprzętu o czym można przeczytać we wcześniejszym poście.
Przemek Pawlicki po chwilowej zawieszce i słabszych meczach chyba ponownie powraca na dobre tory. Niemiec pewnie powalczy i kilka oczek zdobędzie jednak różnica jest bardzo widoczna w poziomie.
Vaculik równiejszy zawodnik niż Kildemand któremu to często zdarzają się jakieś głupie wykluczenia , upadki czy juniorskie błędy na trasie. Tutaj każdy zgubiony pkt będzie bardzo kosztowny.
Artiom jak dla mnie bierze te zawody i awansuje do GP. Pod dupą ma jakieś rosyjskie torpedy i zasuwa wszędzie. Piekielnie mocny. Dodatkowo jedzie na swoim torze zna tu każdą ścieżkę więc nie ma opcji aby nie zameldował się na podium.
Szczepaniak że tutaj jedzie spore zaskoczenie ale po dobrym starcie Mateusz może kilka oczek wywalczyć. Warto zaznaczyć,że Szczepaniak przetransportował swój sprzęt co wskazuje na to,że będzie tu chciał się pokazać z dobrej strony i urwać pkt faworytom. Cook to zawodnik typowy na Wyspy. BYło widac w DPŚ jak przyjechał do Leszna i jak wyglądał. Traci 60-70% wartości na torach innych niż te na wyspach. A dodatkowo będzie tu startował nie na swoim sprzęcie bo go nie zabrał co jeszcze obniża jego wartość w moim mniemaniu.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
podpisuję się pod kuponem Raduli .Wygląda bardzo obiecująco .Jedynie to nie jestem zwolennikiem grania top-3 w tym przypadku Artioma Łaguty.Wolałbym zastąpić ta pozycję
A.Łaguta - P.Pawlicki 1,3 fortuna ????
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
piotr pawlicki -milik 2 kurs 2 ⛔
artiom łaguta- dudek 1 kurs 1,32 ✅
ako -2,64 totolotek ⛔
Proponuje na dziś taki dubelek .Piotrek po kontuzji.Niektóre buki nawet go nie wystawią w parach .Nic wielkiego nie pojedzie .Typ bardziej przeciwko piotrasowi niż na samego milika ,aczkolwiek ten pokazuje w ostatnim czasie super jazdę i nie zdziwię się że awansuje do GP.
Artiom opisany wyżej przez Radulę i dudek tak samo .Wiec to tylko na podniesieniu kursu
Wysoka stawka!!!:cool:
 
rockygks 12

rockygks

Użytkownik
A.Laguta-Pawlicki Piotr 1 1.30

Dudek P -Pawlicki Przemek 2 2.03

Huckenbeck-Cook 1 1,50 edit:no to Angol poszalał dzisiaj

Calkowity kurs 3.96 sts
Krótko,popieram powyższe typy kolegów,od siebie dodam taki zestaw.Artiom pewniak.Dudek z Piotrem Pawlickim jadą na siłę w tych zawodach.Przemek zrobi swoje,forma powoli wraca.I w ostatniej parze rywalizacja Huckenbecka z Brytyjczykiem który wyniki kręci tylko na wyspach,a Niemiec pokazuję się z dobrej strony od dłuższego czasu na różnych zawodach.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
piotr pawlicki -milik 2 kurs 2
artiom łaguta- dudek 1 kurs 1,32
ako -2,64 totolotek
Proponuje na dziś taki dubelek .Piotrek po kontuzji.Niektóre buki nawet go nie wystawią w parach .Nic wielkiego nie pojedzie .Typ bardziej przeciwko piotrasowi niż na samego milika ,aczkolwiek ten pokazuje w ostatnim czasie super jazdę i nie zdziwię się że awansuje do GP.
Artiom opisany wyżej przez Radulę i dudek tak samo .Wiec to tylko na podniesieniu kursu
Wysoka stawka!!!:cool:
Weź pisz normalnie te nazwiska bo aż kłuje w oczy... A interpunkcja na poziomie Bolka Wałęsy.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
O ile się nie mylę, to w każdym wymienionym przez Ciebie będzie liczone normalnie, czyli 1pkt. Buki mają zazwyczaj w regulaminie, że zawodnik musi wziąć udział przynajmniej w jednym biegu, żeby H2H się liczyło. W przypadku under/over byłby zwrot.
Też nad tym ubolewam bo mi vaculik położył kupon zupełnie :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom