>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Turnieje indywidualne , drużynowe i towarzyskie - 2017

Status
Zamknięty.
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Weź pisz normalnie te nazwiska bo aż kłuje w oczy... A interpunkcja na poziomie Bolka Wałęsy.
Skup się bardziej na typowaniach niż na poprawianiu błędów bo to nie egzamin z ortografii .Po drugie nie jesteś tutaj moderatorem żeby zwracać uwagę innym .A najlepiej to zluzuj łydkę bo ci żyłka pęknie ????
Widocznie dużo ostatnio moczysz skoro czepiasz się takich pierdół .
Odnośnie zawodów to bardzo słabe widowisko .Praktycznie 1,2 mijanki w całym turnieju .Start i jazda gęsiego .Nic na tym torze więcej nie dało się zrobić .Brawo dla Przemka Pawlickiego ,który w 18 biegu minął po dużej Madsena i zapewnił sobie pierwsze miejsce w turnieju
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wyjaśniajcie sobie dalej na priv pretensje między sobą.
Maras prośba, żebyś jednak interpunkcje poprawił, bo kropki przed zaczynającym się zdaniem, podobnie do przecinków wyglądają źle i trudniej się to czyta. Przy okazji wielką literą zawodników i tyle ode mnie.
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Jest jakaś informacja czy dzisiaj w finale DMŚJ wystąpi Max Fricke ? Jeżeli tak to kurs 1.6 w stsie na zwycięstwo Australijczyków z Duńczykami wygląda bardzo ładnie.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
DMŚJ
Dania - Wielka Brytania 1 ✅ 27-13
Lyager - Bates 1 ✅ 4-1
Ako: 2,46
pozdrawiam tego pana co hejtował typ po 1 serii startów ;) po drugiej już nie było postu ????
Bardzo mocny dubel dla mnie. Brytyjczycy poza Robertem Lambertem nie mają niczego szczególnego do zaoferowania. Anglicy są tylko u siebie mocni. Dania ma mocną czwórke i na rezerwie swojego asa w rękawie Fredrika Jakobsena. Są bardziej objeżdzeni na polskich torach i nie widze opcji żeby brytyjczycy cokolwiek powalczyli.
Drugi bet to na Lyagera. Duńczyk sporo czasu spędza w Częstochowie na treningach co mogłem pare zobaczyć i to jest talent spory co zresztą udowodnił w niedziele w Daugavpils zdobywając brąz mistrzostw europy juniorów. Bates to jest słaby zawodnik , Rawicz go próbował sprawdzić ale widać że to nie ta półka. Doświadczenie za Lyagerem i przede wszystkim forma.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Dania - Brytole fajny typ, jakoś tutaj anglików nie widzę, Lambert kolo dyszki zakręci, Ellis 7/8 pozostali odstają.. mimo ze widzę bardzo ciasne zawody Anglicy mimo wszystko raczej pewna 4 lokata, wiec biorę to : )
ode mnie:
Jack Holder under 10.5 @ 1.75 STS ⛔ 12 za szybki dzis Jacek ????
Mimo dużej sympatii dla młodej kangura nie widzę dziś u niego 11+ oczek.
Wysoka linia przy tak mocno równej stawce.
na mój gust przed ostatnia decydującą seria łapie się na granicy 7/8 oczek, w lidze w Rybniku zrobił (7 oczek 2,1,3,0,1)
mój typ: 9 oczek, spróbuje.
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
II FINAŁ IMŚJ
Lambert R. - Kubera D. 2 2.42 STS ⛔

Na drużynówce w Rybniku grałem Kuberę w parze z Lambertem po 2.5 i siadło. Kursy rosły tak samo jak w tym wypadku.Nie rozumiem po raz kolejny takich wysokich kursów na Dominika. Jedyny plus po stronie Lamberta, że miał okazję kilkukrotnie startować na torze w Gustrow (z różnym skutkiem ) w przeciwieństwie do Polaka. Lecz poziom zawodników i obecna forma nie wskazuję na takie ułożenie kursów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom