>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Arosa Challenge w Szwajcarii ciekawie obsadzona. Gospodarze Szwajacarzy, Norwegowie, Słowacy i Białorusini. Kadra naszych południowych sąsiadów ciekawa, szczerze mówiąc z zawodników którzy mają wolne mocna kadra choć mogło być trochę lepiej. Jeden duży minus czy zaskoczenie dla mnie to Hudacek w bramce który w przekroju sezonu nie bardzo wiem czym sobie zasłużył na powołanie. Granak i Daloga w obronie, jest Starosta powinno być solidnie. Z przodu trochę ubogo ale myślę Tybor czy Hudacek coś tam dołożą. Nie mam co prawda kadry Białorusinów na to spotkanie więc typ bez owijania w bawełnę trochę na wyczucie. Białoruś dwa razy ten turniej wygrała ale ich nie zależnie od tego kto był w kadrze nigdy mi się nie podobała. 2,30 wydaje się być dobrą opcją na popołudnie.
Brankári: Július Hudáček (Örebro, Švéd., 9 reprezentačných štartov/0 gólov), Marek Čiliak (Kometa Brno, ČR, 2/0)
Obrancovia: Peter Čerešňák (HC Vítkovice, ČR, 17/1), Marek Ďaloga (Sparta Praha, ČR, 36/1), Dominik Graňák (Linköping HC, Švéd., 132/6), Adam Jánošík (HC Košice, 3/0), Juraj Mikuš (Sparta Praha, ČR, 14/2), Peter Mikuš (HC Mountfield Hradec Králové, ČR, 22/1), Karol Sloboda (Lada Togliatti, Rus./KHL, 31/1), Tomáš Starosta (Slovan Bratislava, 135/5), Martin Štajnoch (Slovan Bratislava, 12/0)
Útočníci: Lukáš Cingeľ (Sparta Praha, ČR, 3/0), Vladimír Dravecký (Oceláři Třinec, ČR, 22/4), Marcel Haščák (Amur Chabarovsk, Rus./KHL, 50/3), Libor Hudáček (Slovan Bratislava, 35/6), Andrej Kudrna (Slovan Bratislava, 0/0), Adam Lapšanský (HC Košice, 11/7), Patrik Lušňák (Junosť Minsk, Biel., 19/2), Tomáš Marcinko (HC Pardubice, ČR, 22/0), Michel Miklík (Amur Chabarovsk, Rus./KHL, 68/14), Radovan Puliš (HKM Zvolen, 0/0), Roman Rác (HC Olomouc, ČR, 3/1), Radoslav Tybor (HC Pardubice, ČR, 27/3), Marek Viedenský (HPK Hämmeenlinna, Fín., 12/4)
Słowacja 2,30 ⛔ 1:2 gorsi w kazdym elemencie...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Turniej w Austrii.
Słowacja - Włochy
Wszystko było by łatwe gdyby nie fakt, że ekipa Słowaków przyjeżdża tu tzw. reprezentacją olimpijską w której będzie wielu debiutantów. Kadra głównie opierająca się na graczach z rodzimej ligi, którzy są młodzi i perspektywiczni. Oczywiście w kadrze znalazło się również miejsce dla kilku doświadczonych graczy jak Bakos, Stastny, Lapsansky czy Brejcak, ale tak naprawdę można tu śmiało powiedzieć o tym, że ten turniej jest traktowany jako przegląd bynajmniej w przypadku Słowaków. Pierwsza reprezentacja Słowacji rozegra turniej na Słowacji gdzie rywalami będą Niemcy oraz Szwajcarzy. W turnieju na ziemii austriackiej zobaczymy gospodarzy, Słowaków, Wlochów oraz Słoweńców. No i właśnie pierwszy mecz to rywalizacja Slowaków z Wlochami, którzy traktują ten turniej całkiem poważnie i przywieźli do Wiednia drużynę, która w dużej mierze składa się z zawodników, którzy grali na zeszłorocznych MŚ, a także turnieju na Wegrzech gdzie Włosi grali przeciwko Polakom. Kursy lecą solidnie w dół na Włochów, ale ja tam pewności nie mam co do 1X2 tak więc pobieram linię na over 4.5 myślę że przy takich składach bramki na pewno będą padać. Dla mnie takim numerem jeden i zawodnikiem na którego warto zwrócić uwagę w barwach Itali jest Brian Ihnacak występujący w norweskiej Valarenga, jest to zawodnik, który zarówno strzela jak i asystuje, znakomicie potrafi kreować grę, myślę że podczas PP Włosi będą mieli sporo sytuacji do zdobycia bramek. Inna sprawa, że ze strony Słowaków debiutanci na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony a czasami ambicja i motywacja nie przekłada się na dobre decyzje co też może sprawić iż zobaczymy tu sporo kar 2 minutowych.
over 4.5 / 1.65 Pinnacle ⛔
+
Italia (+1,5) / 1.61 Pinnacle ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Patrząc obiektywnie na skład Polaków i na to co dzieje się w reprezentacji Ukrainy to nasza kadra powinna spokojnie sobie poradzić z reprezentacją Ukrainy. Najlepsze jest zestawienie bramkarzy gości, z trzech goalie tylko jeden ma klub i jest nim Napnenko, który reprezentuje barwy Janowa. Ogółem widziałbym tu przekonywujące zwycięstwo naszych, ale z racji tego że w naszej kadrze mamy kilka nowych nazwisk to można podejść ostrożniej do tematu i rozjerzeć się za overkiem lub Team Total Polaków.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Uniwersjada, Hiszpania

Słowacja(-16.5)
-Chiny@1.94 marathonbet ⛔ 13-1
Młodzi Chińczycy w tym roku debiutują na uniwersjadzie.W 1 spotkaniu przegrali z gospodarzami 0-8, ale Hiszpanie oddali na ich bramkę aż 80 strzałów.Chińczyków więc przedwczoraj przed dwucyfrówką uratowała tylko i wyłącznie duża nieskuteczność rywali.W ekipie słowackiej kilka dobrych nazwisk;między innymi Kentos ze Zvolenia, Rusina z Martina, Hus, w bramce Halo z 2 ligi słowackiej.
Słowacja to inny level niż Hiszpanie także według mnie około 20 bramek po ich stronie wpadnie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Uniwersjada, Hiszpania

Słowacja(-16.5)
-Chiny@1.94 marathonbet

Młodzi Chińczycy w tym roku debiutują na uniwersjadzie.W 1 spotkaniu przegrali z gospodarzami 0-8, ale Hiszpanie oddali na ich bramkę aż 80 strzałów.Chińczyków więc przedwczoraj przed dwucyfrówką uratowała tylko i wyłącznie duża nieskuteczność rywali.W ekipie słowackiej kilka dobrych nazwisk;między innymi Kentos ze Zvolenia, Rusina z Martina, Hus, w bramce Halo z 2 ligi słowackiej.
Słowacja to inny level niż Hiszpanie także według mnie około 20 bramek po ich stronie wpadnie.
linie wzrosły od czasu jak pisałeś, teraz znów spadek i 15,5 teraz jest, hmmm... typ wygląda na papierze kozacko, powinni ich zlać ostro...
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Uniwersjada, Hiszpania
Hiszpania(+3.5)
-Sł[email protected] marathonbet ✅ 2-5
Prawie cała kadra gospodarzy składa się z reprezentantów Hiszpanii(dywizja 2A).Ich mecz z Czechami pokazał, że wcale nie są tacy słabi jakby mogło się wydawać, Czesi owszem mieli dużą przewagę w tym spotkaniu, ale skończyło się tylko 2-5 choć buki wystawiły linię 7.5(ah).
Dobrze w bramce spisuje się Alcaine, ten zawodnik to od kilku lat goalie numer 1 w reprezentacji.O reszcie graczy pisać nie ma sensu, bo i tak te nazwiska niczego nie mówią nikomu.
Dziś na rozkładzie słabsza od Czechów Słowacja.Według mnie mecz skończy się max.2-3 bramkowym zwycięstwem naszych sąsiadów.O Słowakach pisałem kilka słów wyżej, wiadomo, że jest to wyższy level, ale za Hiszpanami przemawia to, że grają u siebie i to, że większość zawodników to tak jak napisałem reprezentanci, także są ze sobą zgrani.Na pewno powalczą o dobry rezultat.
W 2 spotkaniu tej grupy Czesi grają z Chinami.Czesi 1 miejsce w grupie i awans mają już pewny także możliwe, że nie będą się specjalnie wysilać, by nie tracić dużo sił na ćwierćfinały.
Za drobne polecam pograć Chiny+ 14.5@2.04 marathon ✅ 0-9
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Rosja KHL - Mecze Towarzyskie
Dynamo Ryga - Sibir Novosibirsk
Taki meczyk jest zaplanowany na 17:30
W tym meczu poszukałbym opcji na gospodarzy po naprawdę zacnym kursie jakim na pewno jest 2.20 i więcej. Czemu akurat taki wybór ? Dynamo grało już w tej kampanii 2 sparingi i pokazali się z bardzo dobrej strony, co prawda wszystkie mecze u siebie i ten dziś również, ale to działa z pewnością na korzyść typu. Dynamo wzmocnione kilkoma znanymi nazwiskami z lodowsik KHL jak np. Schutz czy Leino, ale również zaciąg from USA w postaci bramkarza Eriksson&#39;a i obrońcy Kundratka. Z tego co widziałem z drużyny nie odeszły najważniejsze jej ogniwa, także widać że w Rydze mają chrapkę na coś więcej niż tylko ciągła walka o to czy będą na 10 czy 11 miejscu.
Jeśli chodzi o gości to oni dopiero zaczynają przygotowania, oficjalnie jest to ich pierwszy mecz towarzyski, w Sibirze sporo zmian, odeszły czołowe postacie jak Enlund, Hersley, Koskiranta i Kugryshev. Osłabienia spore, jesli chodzi o uzupełnienia to póki co co na pewno nieporównywalne do tego co Sibir stracił, pierwszy mecz i tak naprawdę pierwszy obraz tego co Sibir jest w stanie pokazać.
Na pewno nie jest to żaden pewniak itp. więc bez podniety. Prozpozycja warta uwagi ;)
Dynamo Ryga 60&#39; / 2.35 Betway ⛔ 3:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Rosja KHL - Mecze Towarzyskie

Nizhny Novogrod - UFA
Typ: UFA
Kurs: 2.65
Stawka: 3/10
Unibet
2:4
✅

Stawiać w roli faworyta Nizhny to dla mnie kompletne nie porozumienie..Kurs wystawiony chyba tylko przez fakt że UFA przegrała dwa spotkania z Slavanem na zgrupowaniu z Słowenii za każdy razem padł wynik 2:3. Nizhny również zagrało sparing przeciwko Slavanu również porażka 1:2. UFA w tym okienku solidnie wzmocniła karde przy czym nie straciła nikogo ważnego i według mnie w tym sezonie będą mocni. Nizhny natomiast zmiany na minus straty tak ważnych zawodników jak Wolski,Salminem czy Immonen odbiją już i moim zdaniem zawodnicy którzy przyszli nie będą wstanie tak szybko załatać tych dziur. Kurs marzenie i nic tylko próbować.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Jaroslav - Kazan
godz. 14:00
Typ poniżej 5.5 bramek @ 1.78 Pinnacle

Jarosław mocno przebudował swoją defensywę, która w ubiegłym roku nie należała do ścisłego topu. Pierwsze sparingi (szczególnie ten przeciwko SKA) nie dały jednoznacznej odpowiedzi czy będzie lepiej. Niemniej stawiam dzisiaj na mało bramek z kliku względów. Po pierwsze - nieźli golkiperzy po obu stronach lodu. Po drugie - Kazań w tamtym roku ustąpił tylko defensywie CSKA tracąc 115 bramek w 60 spotkaniach. Najważniejsza informacja jest taka, że defensywa praktycznie została nie ruszona. Z kolei w ataku mam dziwne wrażenie, że dokonane roszady wychodzą na delikatny minus.
3:0
Dyscyplina: Hokej - mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Nizhny Novogrod - UFA
Typ zwycięstwo UFA (dwudrogowo)
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Taki kurs na UFA - prezent, z którego trzeba skorzystać. Moim zdaniem buki zasugerowały się ostatnimi porażkami UFA ze Slovanem oraz tym, że mecz rozgrywany jest na lodzie rywala. Dla mnie jednak nie ma to żadnego znaczenia. UFA dokonała fantastycznych wzmocnień, nie tracąc przy tym praktycznie nikogo. Na początek: Omark (16+30), Chernov (16+18), Engqvist (17+18), Grigorenko (23+22)... Z kolei Novogrod pożegnał się z trzema najlepszymi zawodnikami ubiegłego sezonu: Salminen (18+29), Wolski (23+20) i Immonen (17+22). Oczywiście postarali się uzupełnić skład, ale w moim odczuciu bilans zmian wychodzi na minus. Dzisiejszy mecz jest pierwszym w silnie obsadzonym turnieju i moim zdaniem nowe twarze UFA pokażą się z dobrej strony.
2:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Plzen - Ekaterinburg
godz. 17:30
Typ 2 @ 2.30 Pinnacle

Rosjanie zrobili bardzo dużo, żeby w przyszłym sezonie realnie powalczyć o play-off. Fajne wzmocnienia linii ataku w osobie Elo, Romana czy Koukala powinny przynieść wymierne efekty. Z kolei Plzen nie zaliczył ubiegłego roku do najlepszych. Niska pozycja w lidze i w rezultacie odpadnięcie w barażach o play-off. W przerwie wakacyjnej nie wiele zrobiono, aby taki stan uległ zmianie. Ostatnie dwa sparingi Plzen wygrał, ale ciężko powiedzieć coś o ich formie, bo grali młodzieżą. Dzisiaj z pewnością zobaczymy cały potencjał na lodzie. Jedynym zagrożeniem dla typy jest to, że Plzen jest nieco do przodu w przygotowaniach, ponieważ rozpoczął je po prostu wcześniej.
0:5
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kazań ma spore wyrwy w formacji defensywnej, z zespołem pożegnał się pierwszy goalie Andres Nilsson (1,71 GAA w zeszłym sezonie), który karierę będzie kontynuował w Edmonton Oilers, odszedł Ilja Nikulin top 5 klasyfikacji strzelców wśród obrońców w sezonie zasadniczym kampanii 2014/15, do nie dawna kapitan Zbornej, Olimpijczyk, uczestnik Mistrzostw Świata itd, bardzo ważny zawodnik dla zespołu, odszedł w końcu Yevgeni Medvedev (3+16) który wybrał grę dla Philadelphia Flyers. Jeśli chodzi zaś o ubytki z przodu no to warto wspomnieć takie nazwiska jak Alexander Burmistrov (10+16), Sergei Kostitsyn (7+20), Petr Vrana choć on akurat dużo się tutaj nie nagrał, niby 40 spotkań z czego połowę w PO ale nic szczególnego nie pokazał, no i Kirill Petrov, choć po tym co pokazywał w zeszłym sezonie wątpię by przebił się w New York Islanders. W bramce zostaje młody Garipov który w zeszłym sezonie zagrał raz w PO i 23 spotkania w RS, oraz ściągnięty z Dallas Fin Jussi Rynnas, który sezony temu grał kapitalne zawody w Karpacie ale już przeskok do mocniejszej ligi okazał się a duży o nie przebił w NHL grając jedynie w Texas Stars na szczeblu AHL. Zobaczymy kto przekona do siebie Bilyaletdinova, ja stawiałbym mimo wszystko na Fina. W obronie zakontraktowane nazwiska szału nie robią, bo z tych realnych wzmocnień to jedynie Marek Daloga z Sparty Praga i Albert Yarullin. Tak więc w mojej ocenie ci co deszli &gt; ci co przyszli i to zdecydowanie. Zaglądamy jeszcze do nowych nazwisk z przodu a tam jedynie Sjogren z Linkoping więc też zdecydowanie gorzej to wygląda. Zostali co prawda Azevedo, Moller czy Varnakov no ale te ubytki moim zdaniem są bardzo poważne.
Lokomotiv pożegnał się z bramkarzem Sanfordem który był rewelacją sezonu 2013/14 ale ostatni sezon już dużo gorszy i więcej grywał Kolesnik (1.81 GAA). Odszedł Holos ale szczerze mówiąc on mnie nigdy nie przekonywał swoją postawą, za dużo prostych błędów mu się przydarzało więc myślę, że bez żalu się z nim żegnano chociaż jako tako produktywny z przodu był, ale tutaj chyba większą stratą jest młody Yakovlev, który przeniósł się do SKA. Straty z przodu dwie. Duże. Odszedł Sergei Plotnikov (15+21) do Pittsburgh Penguins i Martin Thronberg (11+20) do HV. Do Kolesnikova dołączył Mirygin ale myślę że to opcja raczej nr 2, podobno zaklepany jest już Kevin Lalande z CSKA Moskwa (1.39 GAA w 23 spotkaniach RS i 1.67 w 11 spotkaniach PO) i jeśli się to potwierdzi to może to być mocny punkt zespołu na kilka lat. Obronę wzmocnili Mosalyov z Dynama Moskwa, bramkostrzelny Sigaryov i Grigoryev z Torpedo, nazwiska też na kolana nie rzucają ale tutaj do zastąpienia jest tylko Yakovlev więc w miarę równy poziom tej formacji został utrzymany. Niestety z przodu wygląda to już gorzej bo wątpię by Maltsev był w stanie zastąpić Plotnikova a Mosalyov Szweda. Mocnym punktem na pewno będzie Enlund pozyskany z Nowosibirska (17+28 w zeszłym seoznie).
Spotkanie rozegrane zostanie na neutralnym gruncie w Niżnym Nowogrodzie w ramach pucharu prezydenta regionu. Wiadomo jest to etap przygotowawczy, dużo rotacji w zespołach itd, nie mniej Lokomotiv ma za sobą już dwa sparingi gdzie najpierw rozbił wracający Spartak Moskwa 6:1 a później SKA 4:3 perfekcyjnie wykorzystując gry w PP. Kazań póki co jedna gra, wygrana 5:2 z Almetyevskiem. Póki co lepiej wygląda Lokomotiv, dziś powinno być mniej rotacji z racji tego, że młodzieżowa ekipa gra właścnie sparing więc powinniśmy zobaczyć skład zbliżony do tego, jaki może występować z lidze. W Kazaniu z tego co widziałem jakieś rotacje mają się pojawić, do tego dochodzi fakt, że Lokomotiv w ostatnim czasie potrafi grać z Kazaniem, który musi zgrywać od podstaw formację obronną.
Lokomotiv @ 2,40 ✅ 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Gdzie dotarłeś do tych informacji?
&quot;W Kazaniu z tego co widziałem jakieś rotacje mają się pojawić, do tego dochodzi fakt, że Lokomotiv w ostatnim czasie potrafi grać z Kazaniem, który musi zgrywać od podstaw formację obronną.&quot;
Masz link do jakiegoś forum lub strony (oczywiście nie chodzi mi o klubowe)
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typ 1
Gomel - Tver
Typ 1 @ 2.15 Pinnacle
Ekipa z Białorusi pokazała się z bardzo dobrej strony w meczu przeciwko Dynamo Moskwa. Renomowany rywal wygrał, ale różnicą zaledwie jednej bramki. Gomel jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie co było widać na lodzie. Dzisiaj znów pójdę w ich kierunku, dlatego, że Tver jest obecnie w fazie trudnych przygotowań ( 3 treningi dziennie). Wczoraj gra swój pierwszy sparing z młodzieżową ekipą Dynama Mińsk, który przegrał wysoko bo 1:5. W składzie byli wszyscy najlepsi zawodnicy, więc nie było mowy o jakimś odpuszczeniu meczu. Moim zdaniem wynik wziął się przede wszystkim z dużego zmęczenia i obciążeń fizycznych. Z wywiadów z trenerem Tver można wywnioskować, że oczywiście wszystkie mecze pre-sezonu chcieliby wygrać, ale te najważniejsze zagrają w Rosji na początku sierpnia.

3:2

Typ 2
Niznhy Novgorod - Niznekamsk
Typ poniżej 5.5 bramek @ 1.83 Pinnacle
Gospodarze nie najlepiej zaczęli udział w turnieju przegrywając 2:4 z UFA. Przed meczem forma zespołu stała pod znakiem zapytania, ponieważ w ekipie doszło do dużych zmian o których już pisałem wcześniej. W wywiadach pomeczowych trener Ankipans stwierdził, że potrzeba czasu, aby nowi zawodnicy zaczęli działać optymalnie w strukturach zespołu. Dodał również, że na tym etapie przygotowań to normalne, ponieważ treningów taktycznych praktycznie nie było. Jeśli chodzi o dzisiejszego rywala, to sytuacja kształtuje się podobnie. Sporo zmian w formacji defensywnej i ataku. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę fakt, że goście mieli bardzo mocny okres przygotowawczy. Dzisiaj idę w kierunku, moim zdaniem, najbardziej prawdopodobnego typy. Spodziewam się sporo walki i mało płynnej gry.
2:1


Typ 3
Lokomotiv - Lada
Typ poniżej 5.5 bramek @ 1.84 Pinnacle
Lokomotiv zagrał bardzo przyzwoicie przeciwko Kazaniowi. Zwycięstwo może cieszyć, ale sztab szkoleniowy chyba więcej radości ma z postawy defensywy. Sporo zmian i jak widać z każdym meczem efekty są lepsze. Lada sprawiła wczoraj niespodziankę, ale dzisiaj nie spodziewam się niczego więcej jak tylko sporej ilości walki i olbrzymiej ambicji z ich strony. Atutów w ataku nie mają, więc raczej zamurują bramkę i będą liczyć na kontry.
Wynik zaskakujący, ale grunt, że poniżej 6 goli.
1:4
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Yunost Minsk - Kazzinc Torpedo
Typ X2 @ 1.72 unibet
Ekipa z Białorusi jest tutaj mocno faworyzowana z czym nie do końca się zgadzam. Rywale to solidna drużyna z VHL, w której co prawda działo się ostatnimi czasy, ale mimo wszystko... Zmiany personalne w postaci Belukhina (16+17), Ivanova (12+15), Kozlova (15+12), Savenkova (10+13) czy Trusova (7+20) wyglądają nieźle. Po takim kursie warto zaryzykowac.
3:2 po karnych
 
Do góry Bottom