>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
SKA - Severstal
Typ poniżej 5.5 bramek @ 1.98 Pinnacle
Ostatnie sparingi nie do końca przemawiają za typem underowym, ale ja zdecydowałem się dzisiaj postawić na taki scenariusz. Powodów jest kilka. Po pierwsze SKA jest jeszcze w fazie ciężkich treningów. Po drugie mają nowego trenera - Nazarova, który najzwyczajniej w świecie nie mógł przekazać swojej wizji taktycznej w tak krótkim czasie. Po trzecie w przerwie letniej odeszło kilku wartościowych zawodników z linii ataku. Mowa przede wszystkim o Panarinie, Cervence, Martessonie, Thoreseniei Ericssonie. Znaleźli się następcy, ale potrzeba czasu, żeby nowe linie zaczęły funkcjonować poprawnie. Oczywiście można mówić, że od pierwszych sparingów SKA strzela, ale rywale nie szczególni poza Lokomotywą ( ale po tym co zobaczyłem wczoraj w wykonaniu ich defensywy, to jakoś mniej te bramki SKA nie dziwią ). Severstal nie jest rywalem z najwyższej półki, ale z pewnością bardzo solidnym. Ubiegły sezon pokazał luki szczególnie w defensywie, ale działacze mocno popracowali wzmacniając zespół solidnymi nazwiskami i trzeba przyznać, że są tego efekty. Dzisiaj liczę, że pokażą fajny hokej szczególnie w tercji obronnej. Rywalem mistrz kraju, więc motywacja powinna być podwójna.
3:2 po karnych

Dinamo - Vityaz
Typ poniżej 5.5 bramek @ 1.76 Pinnacle
Niedawno obie ekipy spotkały się w meczu towarzyskim. Górą okazali się miejscowi, ale trzeba nadmienić, że mecz miał nieco dziwny przebieg. Po dwóch tercjach prowadzili goście 1:2, by w ostatniej odsłonie stracić pięć goli (w tym 3 w PP) i przegrać 6:2. O sytuacji w Dinami e pisałem już - generalnie bardzo silna obsada w bramce i rywalizacja od pierwszych sparingów pomiędzy Sedlackiem i Erikssonem. Nie ukrywam, że dzisiaj również liczę na dobre interwencje któregoś ze wspomnianej dwójki. Z kolei Vityaz po ubiegłorocznym sezonie mocno przebudował swoją defensywę. Obecnie w kadrze jest 12 defensorów. Zgrania odpowiedniego jeszcze nie będzie, ale liczę, że przy takiej rywalizacji w składzie, każdy zawodnik zostawi sporo potu na tafli.
2:0
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Kazan - Lada
Typ 1.5 Kazan @ 1.95 Pinnacle
Długo zastanawiałem się czy podać ten typ, ale ostatecznie wygrała moja żyłka hazardzisty. Kazan zaczął od przegranej z Lokomotivem, tym samym który dostał wczoraj dobrą lekcję właśnie od Lady. Dlaczego stawiam zatem na Kazan? Dla Lady będzie to już trzeci kolejny mecz w trzecim dniu. Takie sytuacje zdarzają się często w okresach przygotowawczych, będąc niejako jedną z dróg przygotowań do sezonu zasadniczego. Wczoraj Lada wygrała tylko dzięki swojej szybkości, lepszemu przygotowaniu fizycznemu i katastrofalnym błędom defensywy i bramkarza Lokomotivu. Dzisiaj liczę, że zmęczenie da o sobie znać. Z kolei Kazan wczoraj spędził czas na treningach taktycznych, więc można przypuszczać, że zawodnicy nieco odsapnęli. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ale nie zmienia to faktu, że typ warty ryzyka.
2:1 szkoda...
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Niznekamsk - UFA
Typ +1.5 Niznekamsk @ 1.96 Pinnacle
Na koniec perełka... UFA nie zachwyciła w pierwszym spotkaniu i trochę szczęśliwie pokonała ekipę gospodarzy. Dzisiaj buki stawiają ich w roli faworyta, ale aż takiego? W obecnej sytuacji to duże nieporozumienie. Biorąc pod uwagę, że dzisiaj w bramce z parą przeciętnych bramkarz (Svedberg dostał wolne) oraz bez obrońców: Lekomtseva, Lepisto i dwóch strzelb Grigorenko i Hartikainena. Trzeba po takim kursie próbować.
0:3
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typ 1
Jokerit - Novosibirsk
Typ X2 @ 1.97 unibet
Dziwi mnie rozkład kursów na ten mecz, ale trzeba to wykorzystać. Jokerit zaczął treningi dopiero 20 lipca i w chwili obecnej mają najcięższy okres. Ich rywale trenują znacznie dłużej i są w cyklach &quot;do przodu&quot;. Ponadto w Helsinkach doszło do wielu zmian. Pożegnano największe strzelby: Mosesa (36+21), Omarka (16+31) i świetnego obrońcę Gundersona (7+ 29). Oczywiście są następcy, ale jak zwykle trzeba czasu, żeby się to wszystko poukładało. Rywale również ze sporymi zmianami, ale tak jak już wspomniałem są dłużej na lodzie i dzisiaj powinniśmy to widzieć. Na zakończenie dodam, że za dwa dni Jokerit gra mecz z SKA i to temu wydarzeniu najwięcej miejsca poświęca tamtejsza prasa. Myślę, że zespół również bardziej myśli o ekipie mistrzowskiej niż o dzisiejszym rywalu.

Typ 2
UFA - Kazań
Typ zwycięstwo Kazań @ 1.88 unibet
Tutaj bardzo krótko. Oglądałem obie ekipy na turnieju w Nowogrodzie i jak dla mnie lepiej wygląda Kazań. Przewaga szczególnie w przygotowaniu fizycznym, co dzisiaj będzie kluczowe.
UFA w osłabionym składzie
http://hcsalavat.ru/news/salavat-yulaev/sostav-salavata-yulaeva-na-match-s-ak-barsom/

tylko 4:5... a w strzałach 15:44... kochany hokej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Nie sposób się nie zgodzić z typem w stronę Sibiru, który mimo sporych osłabień przed sezonem, pokazał się z bardzo dobrej strony w grach kontrolnych przeciwko Dynamo. Na pewno może cieszyć fakt że Sibir jest skuteczny, co akurat w dzisiejszym meczu może okazać się bardzo istotne. Wiadomo że w takich meczach wynik jest drugorzędną sprawą, ale wydaje mi się że ekipie z Helsinek może być bardzo ciężko zwłaszcza pod względem zgrania i działania w ofensywie. &quot;Mołzi&quot; i Omark to naprawdę klasowi gracze i obawiam się że bez nich Jokerit wiele straci w ataku. Pierwszy oficjalny sparing, spore obciążenia treningowe, Sibir na dalszym etapie przygotowan, wiemy co gra i wygląda to przyzwoicie, także hendi +1,5 na gości biorę z pocalowaniem ręki ;)
Sibir (+1,5) / 1.62 Pinnacle ⛔ rzeź straszna 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
UFA - LADA
Typ X2 @ 2.15 betsson
Dla Ufa będzie to już trzeci kolejny mecz na przestrzeni trzech kolejnych dni. Wczorajszy wynik 4:5 przeciwko Kazaniowi może sugerować bardzo wyrównany mecz (tym bardziej, że 3 gole Kazań strzelił w ostatniej odsłonie), ale nie do końca tak było. Ufa dobrze wyglądała tylko w pierwszej odsłonie, bo na tyle starczyło jej sił. Później było znacznie gorzej. Statystyka strzałów tylko to potwierdza 15:44 dla Kazania... Dzisiaj idę w kierunku ekipy, która jest jedną z najlepiej przygotowanych do tego turnieju pod względem szybkościowym i siłowym. Spodziewam się, że Lada bez większego problemu pokaże na co ja stać, tym bardziej, że wczoraj miała dzień przerwy. Bardzo prawdopodobne jest zwycięstwo w całym meczu, ale ja dla bezpieczeństwa typu podstawiam go x.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Slavia Praga - Karlovy Vary
Typ: Karlovy Vary ( Zakład na zwycięstwo )
Kurs: 1.72
Stawka: 4/10
Bet365
5:2 ⛔

Karlove Vary ropoczynają serie spotkań w ramach przygotowań do nowego sezonu pierwszym przeciwnikiem będzie Slavia która już pierwszy sparing ma za sobą przegrywając go z Jihlava 4:3 po karnych. Karlovy Vary doskonale zakończyli zeszłoroczny sezon seria pięciu pewnych zwycięstw pod rząd co na pewno rozbudziło apetyty wśród fanów tym bardziej że zespół w letnim okienku na prawdę został wzmocniony ciekawymi zawodnikami mowa o doświadczonym zawodniku Pardubic V.Benak ( 46m/7g/14a ), młodym i bardzo utalentowanym zawodnikiem Olomouca R.Marosza ( 52m/9g/25a ), M.Hascak ( 48m/5g/6a ) którego znamy nie tylko z bardzo dobrych występów w Reprezentacji Slovakii ale też z KHL gdzie występował w barwach Dinama Rigi w sezonie 13/14 oraz ostatnio w Amur Khabarovsk ponadto dołączyli M.Gulasi ( 49m/2g/3a ) oraz T.Rachunek który plątał sie w zeszłym sezonie w trzechy klubach ( Metallurg,Slovan oraz Olomoucu) natomiast stracili z tych ważniejszych zawodników O.Smacha (49m/2g/9a), S.Balan (51m/13g/18a) oraz R.Psurnego (40m/5g/1a) pozyskania zdecydowanie na plus i będą mocni w tym sezonie. Slavia Praga no cóż jak to najczęściej bywa po spadku rewolucja w składzie spore ubytki i ciężko to będzie załatać po za tym takie zmiany potrzebują czasu więc nie spodziewam sie po nich nic szczególnie na tym etapie przygotowań. Kurs na Vary kuszący ale pogram bezpieczniejszą wersje z dogrywka i karnymi.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Asploven - Lulea
Typ -2 Lulea @ 2.28 unibet (handi europejskie czyli w razie remisu porażka)
Normalnie nie ruszałbym tego meczu, ponieważ jest to początek przygotowań Niedźwiedzi, ale... Asploven jest jeszcze mocno zdekompletowany. W zespole ja na razie zakontraktowano 20 zawodników. Dwa dni temu zespół zmierzył się z fińskim HPK i dość niespodziewanie wygrał, jednak Finowie są kompletnie nieprzygotowani w tym okresie. Czytając wywiady ze sztabem szkoleniowym Lulei, jedno zdanie mocno zrzuciło mi się w oczy: &quot;będziemy chcieli zobaczyć szybkość i intensywność&quot;. Można zatem wnioskować, że Niedźwiedzie nie będą mieć dużo w nogach. Dzisiaj wychodzą praktycznie najmocniejszym składem - brakuje Rajali i Sigaleta. Dodam tylko, że w przerwie letniej nastąpiła spora zmiana, a mianowicie pożegnano braci Abbotów i ściągnięto w końcu strzelców: Sweatta, Micflikiera i wspomnianego już Rajale. Ciekawym nabytkiem może okazać sie również Kanadyjczyk zakontraktowany właśnie z Asploven czyli Lagace. W tamtym sezonie zdobył bagatela 57 punktów. Oczywiście było to w niższej klasie rozgrywkowej, ale liczę, że w SHL zakręci się w okolicach 30 oczek.
1:5 bardzo mocna Lulea ????
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Typ 1
Bjorkloven - Skelleftea
Typ 1X @ 2.85 betsson
Typ 2
Almtuna - Djurgarden
Typ 1X @ 2.38 unibet

Szybka analiza, bo maluje mieszkanie ???? Ekipy z SHL są mocno osłabione i moim zdaniem rywale będą wstanie zagrozić niejednokrotnie ich bramce. Mecze derbowe, więc motywacji nie powinno zabraknąć szczególnie ekipą z Allsvenskan.

Typ 3
Lulea - Modo
Typ poniżej 4.5 bramki w meczu @ 2.38 Pinnacle
Lulea grała wczoraj i zagrała naprawdę nieźle. Niemniej dzisiaj liczę na mało bramek ze względu na ich przeciwnika. Trener Modo w jednym z przedmeczowych wywiadów stwierdził, że najważniejszy aspekt dla niego w tej batalii to gra obronna. Biorąc pod uwagę, że w ofensywie wygląda to średnio oraz to, że Lulea ma jednak mecz w nogach - liczę, że typ wejdzie.

Typ 4
Cherepovets - JYP
Typ 1 @ 2.40 WH
Rosyjska ekipa jak dotąd prezentowała się z niezłej strony. Fajne wzmocnienia i w tym sezonie najprawdopodobniej realna walka o play-off. Dzisiaj zmierzą się z JYP, które dopiero co zaczęło przygotowania do sezonu. Trochę dziwią mnie te kursy, bo Rosjanie są w cyklu mniej więcej od początku lipca. Dzisiaj widzę okazję w pograniu na ich zwycięstwo.
Z całego zestawu 125 jednostek na plusie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Saipa - Cherepovets
Typ under 5.5 @ 1.71 Pinnacle
Saipa bardzo dużo straciła w przerwie wakacyjnej. Odejścia Spiny i Salcido mocno osłabi siłę uderzenia. Oczywiście są następcy, ale jak zwykle trzeba czasu, żeby ten zespół się zgrał. Dodatkowo dzisiaj sztab szkoleniowy dał wolne sporej grupie zawodników, która w ofensywie jest niezbędna. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak iść w kierunku małej ilości bramek, bo Finowie jak na Finów przystało, bronią bardzo dobrze.

https://www.facebook.com/SaiPaofficial
7:5... hmm..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Frolunda - Farjestads
Typ zwycięstwo gości @ 1.98 unibet
W tamtym sezonie taki mecz, trzeba byłoby typować w kierunku gospodarzy, którzy grali fajny i solidny hokej. Poczynaniami ofensywnymi kierował Olimb, który był prawdziwym playmakerem notując bagatela 39 asyst. Niestety dla kibiców Indian, Norwega już w składzie nie ma. Biorąc pod uwagę jak zespól był &quot;uzależniony&quot; od jego działań, nie sądzę, aby trener Ronnberg tak szybko poukładał grę swoich podopiecznych. Tym bardziej, że w przedmeczowych wywiadach dało się odczuć, że niespecjalnie jest zadowolony z takiej sytuacji. Z kolei kibice BK mogę mieć więcej powodów do zadowolenia. Zespół poczynił fantastyczne wzmocnienia, które powinny dać szanse walki o medale. Holos, Nygren, Skogs, Earl, Johansson i Ryno - czapki z głów. Jedynym zagrożeniem dla typu jest fakt, że fantastycznie zmontowana defensywa BK, może potrzebować nieco czasu, żeby grać optymalnie.
4:2
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Asploven - Modo
Typ poniżej 5.5 bramek w meczu @ 1.79 Pinnacle
Ponawiam typ na under w meczu Modo. Myślę, że Asploven zagra solidnie po jednodniowej przerwie. Modo tak jak już pisałem wczoraj powinno być skupione na poczynaniach defensywnych.
4:2
JYP - Kookoo
Typ powyżej 5.5 bramek @ 2.16 Pinnacle
Wczoraj obie ekipy nie popisały się przegrywając swoje mecze do zera. Dzisiaj spodziewam się otwartego meczu z dużą ilością sytuacji i w końcu goli, tym bardziej, że potencjał ofensywny w obu ekipach przewyższa defensywny. KooKoo jak na razie to zlepek różnych zawodników, ale myślę, że nie powinno im zabraknąć motywacji, bo chłopaki walczą o kontrakty i grę w pierwszym składzie.
6:0
Ingolstadt - Znojmo
Typ -1.5 gospodarze @ 2.45 betsson
Potencjał gospodarzy jest znacznie większy niż Znojmo. Dodatkowo goście mają w całkowitej przebudowie linię defensywną i nie sądzę, żeby dzisiaj wyglądali dobrze. Ostatni sparing wygrali niespodziewanie z Litvinowem, ale Czesi również budują nowy zespół po ubiegłym sezonie. Ingolstadt jest zdecydowanie stabilniejszy i dodatkowo wzmocnili się kilkoma fajnymi nazwiskami.
2:3 po kar.
Nie rozpisywałem się, bo naprawdę dzisiaj nie mam czasu ????
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Omsk - Magnitogorsk
Typ zwycięstwo Omska @ 2.18 betsson
Finał turnieju i z tego co widzę, to buki mocno idą w kierunku Magnitogorska. Jak dla mnie szanse 50:50 tym bardziej, że Omsk wygląda naprawdę dobrze. Mają liczniejszą kadrę, co też nie będzie bez znaczenia - dzisiaj ekipy rozegrają czwarty mecz na przestrzeni pięciu dni. Wczoraj Magnitogorsk zupełnie mnie nie przekonał pokonując z dużym trudem fajnie radzący sobie Jekaterynburg. Zadecydowały formacje specjalne. Dzisiaj poprzeczka pójdzie znacznie wyżej.
5:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Espoo - SKA
Typ powyżej 5.5 bramek w meczu @ 1.87 Pinnacle
Espoo postawiło na stabilizację i nie przeprowadzali wielu zmian w składzie. Niemniej parę faktów należy przytoczyć. W bramce zadebiutuje Engstrand. Szweda można pamiętać z występów w SHL w barwach Linkoping - szału nie robił. Dzisiaj stanie przed trudnym zadaniem, bo wszyscy wiemy jaką siłę rażenia ma SKA. Ponadto w składzie miejscowych zabraknie dwóch ważnych defensorów: Kaijommy i Malmivaara. Obaj Panowie są najbardziej doświadczonymi graczami. Dzisiaj liczę, na sporo okazji po stronie SKA. Espoo też ma kim odpowiedzieć, więc liczę na gole.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Jokerit - Novosibirsk
Typ X2 @ 2.24 betsson
Dzisiaj ponownie idę w kierunku ekipy z Rosji. Co prawda pierwsza batalia zakończyła się blamażem i pewnym zwycięstwem Jokerit, ale dzisiaj na koniec zgrupowania w Finlandii, liczę, że Sibir pokaże się z dużo lepszej strony. Oglądałem skróty meczu plus jeszcze rywalizację Jokerit z SKA i nie mogę powiedzieć, że dzisiaj są murowanym faworytem. Gra obronna mocno kuleje i tak naprawdę gdyby nie fajna postawa Heleniusa (w meczu z Sibirem) to mogłoby być różnie.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Liberec – Mlada Boleslav
Typ -1.5 Pinnacle @ 3.04
Goście przyjeżdżają w nieco osłabionym składzie i jeszcze z mocno przeciętną jeśli nie powiedzieć słabą parą bramkarzy. Dodatkowo w przerwie letniej sporo zmian i jak sam wspomniał trener Vyborny – w dalszym ciągu testują różne warianty. Po stronie gospodarzy nieco spokojniej. Fajne wzmocnienia w postaci Sevca, Birnera i Repika. Cała trójka powinna być dużą wartością dodaną. Liberec mocno szykuje się na Hokejową Ligę Mistrzów, więc liczę, że dzisiaj będą wyglądać dobrze, bo przecież pierwsze mecze zbliżają się dużymi krokami.
https://cs-cz.facebook.com/bkboleslav
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Linkoping – Skelleftea
Typ 2 @ 2.34 Pinnacle
Typ bardziej podyktowany sytuacją w Linkoping, niż jakąś rewelacyjną formą AIK, ale po kolei. W szeregach gospodarzy sporo zmian począwszy od ławki trenerskiej a skończywszy na zawodnikach. Działacze pożegnali Rogera Melina, który zajmował stanowisko od trzech sezonów. Jego miejsce zajął dotychczasowy asystent Dan Tangnes. Obecnie Norweg ma w kadrze 23 zawodników z czego pięciu będzie dzisiaj niedostępnych. Dodatkowo trzeba napisać, że zespół bardzo mocno zmienił się w okresie wakacji. Zawodnicy, którzy decydowali o jego sile: Micflikier (24+23), Taffe (18+41), Sjogren (9+17) odeszli. Dodatkowo za ocean wyjechał rewelacyjny młodzian Jakub Vrana (12+12) o którym pewnie już niedługo usłyszymy w NHL. Następcy są, ale z uporem maniaka powtórzę, że potrzeba czasu. W szeregach Skelleftea zdecydowanie mniej problemów dlatego upatruje tutaj szansy.

http://www2.lhc.eu/artikel/67926/
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Litvinov – Amur
Typ powyżej 5.5 bramek @ 2.24 Pinnacle
Dzisiaj gospodarze z przeciętnie zestawioną defensywą. Za to z przodu wszystko co najlepsze. Z kolei goście nie dawno zakończyli turniej na Białorusi (2 dni temu ostatni mecz), więc liczę, że będą rotacje w składzie ze strony sztabu szkoleniowego i nieco rozluźnienia na lodzie. Ponadto cztery ostatnie mecze underowe, więc z każdym kolejnym prawdopodobieństwo overa jest coraz większe.
https://www.facebook.com/hokejlitvinov
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Vaasa - Karpat
Typ under 4.5 bramki @ 2.04 Pinnacle
Dzisiaj zestawienia defensyw wyglądają zdecydowanie korzystniej w stosunku do możliwego potencjału w ataku. Po obu stronach nieco osłabień. Teoretycznie więcej traci dzisiaj Karpat. Nie zmienia to jednak faktu, że w bramce naprawdę solidny Tarkki. Po stronie gospodarzy nowy nabytek Jarvinnen, który wraca do Finlandii po różnych perypetiach. Liczę na dobry występ tego 26- latka.


http://www.oulunkarpat.fi/fi/uutiset/artikkeli/karpat-sportin-vieraaksi-vaasaan.html

http://www.vaasansport.fi/uutiset/kokoonpano-karpat-otteluun.1506
 
Do góry Bottom