>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Kometa – Slovan
Typ zwycięstwo Komety @ 2.10 bet365
Dla mnie value w tym kursie, bo mecz oceniam co najmniej 50 na 50 jeśli nie nawet z lekką przewagą dla gospodarzy. W tamtym tygodniu obie ekipy spotkały się w Bratislavie, gdzie po regulaminowym czasie gry padł remis. Wynik zdecydowanie lepszy dla Komety, ponieważ Slovan był praktycznie 3 tydzień na lodzie. Z kolei Czesi mieli tylko kilka dni treningów na tafli. Każdy kto interesuje się hokejem zdaje sobie sprawę z problemów finansowych gości. Ekipa z KHL, ale skład wcale nie taki imponujący. Kometa ma szanse i to spore.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Vaasa - Karpat
Typ under 4.5 bramki @ 2.04 Pinnacle
Dzisiaj zestawienia defensyw wyglądają zdecydowanie korzystniej w stosunku do możliwego potencjału w ataku. Po obu stronach nieco osłabień. Teoretycznie więcej traci dzisiaj Karpat. Nie zmienia to jednak faktu, że w bramce naprawdę solidny Tarkki. Po stronie gospodarzy nowy nabytek Jarvinnen, który wraca do Finlandii po różnych perypetiach. Liczę na dobry występ tego 26- latka.


http://www.oulunkarpat.fi/fi/uutiset/artikkeli/karpat-sportin-vieraaksi-vaasaan.html

http://www.vaasansport.fi/uutiset/kokoonpano-karpat-otteluun.1506
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Spartak Moskwa wraca do KHL i to jest bardzo dobra wiadomość, miejsce takiego zasłużonego klubu jest wśród najlepszych. Żeby nie było tak kolorowo w najbliższym sezonie na lodowiskach nie będziemy już oglądać zawodników Atłanta Mytiszczi, który z uwagi na problemy finansowe został wycofany ze składu rozgrywek w sezonie 2015/16. Sezon zbliża się coraz szybciej zostało kilka dni, przed nami jeszcze mecz o Puchar Otwarcia 2015 w którym zagrają zdobywcy Pucharu Gagarina i Pucharu Kontynentu z ubiegłego sezonu, drużyny SKA i CSKA (a nie jak dotąd mistrz i wicemistrz ligi). Ok, wracając do Spartaka. Ciężko coś powiedzieć o ich grze bo transmisji w internecie jest mało, można znaleźć statystyki z poszczególnych spotkań. Póki co sparingi nie wyglądają źle, po bęckach w pierwszym meczu od Lokomotivu 1:6 gra i wyniki powoli idą ku lepszemu. 2 wygrane nad Dynamem Moskwa, powalczyli z CSKA które już preseason pokazuje świetną formę. Mocno wygląda defensywa, w ostatnich 4 spotkaniach ledwo 2 stracone bramki właśnie z CSKA.
Zaglądamy w skład zespołu na dzisiejszy mecz. Pierwszy wyborem w bramce Germana Titova powinien być Atte Engren (2.50 GAA w zeszłym sezonie, napracował się w bramce Atłanta). W obwodzie zostaje Ivannikov ale to ogórek prawdę mówiąc i przy kontuzji Fina może być problem. Póki co dziś jednak goalie od pierwszej minuty będzie Fin. W formacji defensywnej m. in. Antonov, Genoway, Girloy, Korobov czy Novopashin, z przodu też kilka ciekawych nazwisk Krutov, młody Levitsky, Radil i Radulov. Całe zestawienie na dziś https://twitter.com/spartak_hc/status/632835526727462912/photo/1 jak dla mnie to mocnym punktem zespołu może się okazać Radil, ładnie punktuje w towarzyskich, to bramka to asysta, wszedł w dobrej dyspozycji do zespołu. Ogólnie skład może nie powala ale ma potencjał by powalczyć o PO, a to będzie dobrym wynikiem po powrocie do ligi.
Podolsk słaba ekipa z beznadziejną defensywą. Tak dali się zapamiętać z poprzedniego sezonu i nie wiele zrobiono by poprawić ten aspekt. Listun w bramce puszczał średnio 3,14 gola na mecz więc mu podziękowano, został Sateri ale on też trzyma równy poziom - 2,96 GAA na mecz w Tapparze, 2,95 w Podolsku. Obrona - odszedł Porseland, produktywny grajek, przydatny w ofensywie, mocno asystujący, doświadczony Semenov z grą w NHL czy SKA, Seleznyov, poważne straty. W ich miejsce sprowadzono m. in. Eronena, ciekawy Fin fajnie jeżdżący, dużo widzi dlatego często popisuje się asystami, Yezhova i Shinkevicha. Ok, przychodzący zawodnicy na papierze wyglądają fajnie ale to nie są wzmocnienia a łatanie dziur. Odrobinkę lepiej to wygląda z przodu, jest Kempe, Horak i Afinogenov a więc najważniejsze ogniwa poprzedniego sezonu zostały, zakontraktowano do tego Olli Palole który zaliczył świetny sezon 2014/15 w Tapparze (29+20 w 60 spotkaniach), no ale jeśli myślimy o sensownych wzmocnieniach no to chyba tylko to nazwisko warto wyróżnić. Podolsk dużo goli traci w osłabieniu, w sparingach jeszcze bez czystego konta, widać że ta obrona w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia.
Spartak Moskwa @ 2,20 ✅ 4:3
DO BOJU SPARTAK !!!​

 
Otrzymane punkty reputacji: +24
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
kto interesuje się hokejem zdaje sobie sprawę z problemów finansowych gości. Ekipa z KHL, ale skład wcale nie taki imponujący.
prosze Cie zmien w koncu plyte.

Nie wiem skąd ten pomysł czy informacje ale zapewniam Cię że finanse Slovana są w dobrym stanie i zespół bez żadnych problemów przygotowuje się do nowego sezonu KHL. A co do przygotowań - jest nowy coach Milos Riha który ostatnio prowadził Pardubice, trener z ogromnym doświadczeniem w KHL gdzie prowadził m. in. Spartaka Moskwa, SKA i Avangard Omsk. Jak dobrze pamiętam to swego czasu dostał nawet nagrodę dla najlepszego trenera ligi. Co do zmian kadrowych podobno na wylocie są Nagy i Bartovic ale w sparingach z Salavatem grali więc to chyba tylko plotka. I dobrze bo to serce słowackiej ekipy. Nie ma już Libora Hudacka który przeniósł się do Orebro i bodaj Sersena, szkoda. Garść dobrych informacji to na pewno angaż nowego goalie Brusta z Jugry, obrońcę Svarnego z Mińska i kilku ofensywnych grajków - Spirko, Viedenskiego (w sumie niezły sezon w HPK) i Skokana a z tego co piszą na stronach Slovana to trwają starania by pozyskać jeszcze minimum dwóch zawodników - Zaborskiego i Bliznaka. Choc o tego drugiego będzie bardzo trudno. To tyle na teraz, w Slovanie wszystko dobrze.
Informacje o problemach Slovana z MAJA! do konca MAJA Slovan mial czas znalezc sponsora by moc wystartowac w rozgrywkach 2015/16.

http://vernislovanu.sk/index.php?id=2418
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Zajmij się typowaniem, a nie wyciąganiem pojedynczych zdać z innych analiz. Sytuacja faktycznie jest stabilniejsza, ale to wszystko. Ponadto co ma znaczyć zwrot &quot;zmień płytę&quot;? Po pierwsze to nie przypominam sobie, żebym we wcześniejszych swoich wpisach poruszał temat Slovana, po drugie to nie jestem Twoim kolegom Kmiocie, żebyś się tak wyrażał na mój temat.

PS. Skup się nad jakością typów, bo przy prawie 2000 wpisów reputacja na poziomie niecałego 1000 to jakaś żenada... Forum VIP heheh dobre
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ten post Grzecha był skierowany do mnie ostatnio. Tyle, że ja swój post zamieściłem na początku lutego kiedy dużo na Słowacji i w samej Bratysławie mówiło się o tym, że ze względów finansowych prawdopodobnie nie zagrają w przyszłym sezonie w KHL. Podobna sytuacja jak z Lvem Praga z tą różnicą, że Słowakom udało się ostatecznie sponsora znaleźć.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
PF1920 bardziej chodziło mi wpisywanie czegoś co dawno się już minęło z prawdą byle tylko mieć argument pod typ, słusznie zauważyłeś że to był luty, zobacz jak wszystko się zmieniło do dziś a o czym sam pisałem prawie miesiąc temu. Gdzieś ktoś coś kiedyś usłyszał, nie chce mu się sprawdzić dokładnie i ciągnie na tym całą &quot;analizę&quot; mijając się z tym jak jest a później pół forum w płacz bo coś nie wejdzie. Do Ciebie akurat nic nie mam bo fajnie piszesz i z sensem ale coś takiego jak wyżej po prostu razi po oczach.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ten bet bierzemy ale delikatnie, nie ma co szaleć. Mecz w hali Patinoire Richard Bozon w Chamonix a więc domowej hali &quot;Kozic&quot;. Les Chamois w mocnej przebudowie, pożegnali pierwszego goalie Fouquerela (2,76 GAA i SVS% .919 w 23 spotkaniach RS) dużo lepiej wyszły mu PO ale to już w GAP, obrońcy m. in. Hardy (10+10), Payette (1+10) i Cocar który co ciekawe wybrał grę w Ligue 2, oraz zawodnicy formacji ofensywnej Beaudry (11+15) i Tremblay. Nowym nabytkiem w bramce jest Buysse który mimo średniego bilansu 3,00 GAA w 24 spotkaniach RS w Dijon i trochę lepszego w PO 2,30 GAA w 13 spotkaniach zdążył zagrać 2 spotkania w reprezentacji. Dijon zresztą doszli do półfinału a Buysse był podstawowym goalie. Defensywę wzmocniło 2 zawodników Grenoble które było rewelacją RS poprzedniego sezonu Jalbert i Lessard (obaj 1+10) a atak wzmocnili Fin Salmivirta (7+16 w Dijon) i Cameron ale po nim szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać. Zmiany w mojej opinii mogą dać dużo zespołowi, przychodzący zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony strony w zeszłym sezonie i to jest malutki krok do przodu tego klubu. Pierwszy sparing to tęgie lanie od Lausanne 1:10 ale to jest dużo lepszy zespół który w sparingach pokonał również m. in. czeskie Pardubice, później jeszcze dwie porażki z Ruen ale już po walce. No nie ma bata to trochę czasu musi minąć zanim zacznie grać, nie mniej coś ciekawego się tam tworzy. Gros pracuje w tym klubie od 2009r a więc już trochę czasu i to może być jeden z lepszych sezonów dla niego. Rzut oka na rywala. Morzine-Avoriaz-Les Gets. Pierwszego bramkarza Hare zastąpiono naszym Przemkiem Odrobnym i myślę, że to zmiana na duży plus. W obronie stracili Graya (5+11), Dobrona (8+7), Perraulta (1+10), których zastąpili ogórki po za jednym wyjątkiem. Cescon swego czasu słabo radził sobie w Katowicach, Lanvers to dzieciak który nie dawno grywał jeszcze w 4to ligowych rezerwach, Deshaies to ligowy szarak. Tym wyjątkiem jest Fin Vakevainen (10+23 w Peliitat) choć z nim różnie może być bo chwilę wcześniej na zapleczu EBEL sobie nie poradził. Atak &quot;osłabiono&quot; odejściem Morgana i Valerki, który był tym killerem pod bramką rywala jeśli wyczyn jakim jest zdobycie 10 bramek możemy tak nazwać. Pozyskano kilku grajków z zaplecza Ligue 1, kilku Łotyszy z 2-3 ligi Łotewskiej, Freijs czy Sarkanis może i mają ciekawe staty ale to juniorzy z którymi Dynamo Ryga nie wiąże już chyba przyszłości. Jest Sindel z przeszłością w paru dobrych klubach czeskich ale ostatnie sezony to jazda w dół liga włoska, w której coś postrzelał. Jeden zawodnik zespołu nie zbawi, to się nie może udać. Zmiany patrząc na nazwiska zdecydowanie lepsze u gospodarzy. Do tego dochodzi aspekt własnej hali, gdzie Kozice przegrały z tym rywalem ostatni raz we wrześniu 2012r. Morzine ostatnio stracił 3 bramki z słabiutkim Mont-Blanc. Generalnie gospodarze mają za sobą już więcej treningów na lodzie, więcej gier, ten cykl treningowy jest u nich dużo bardziej zaawansowany. Idziemy ku gospodarzom ale że to sparing to delikatnie.

Chamonix HC @ 1,90
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Frederikshavn - Bremerhaven
Typ: 1 ML
Kurs: 1,78
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10
Miałem nie tykać sparingów ale............No cóż zobaczymy. Wiadomo przygotowania do nowego sezonu ruszają pełną parą.Frederik to trzecia druzyna ubiegłego sezonu w Danii.Z znaczących ubytków to mozna wymienić chyba tylko Birnstlla.Natomiast do drużyny dołączyli miedzy innymi Dalilstrom , Olson czy Kunes którzy powinni byc solidnym wzmocnieniem.Do tej pory rozegrane dwa sparingi i oba wygrane.Bremerhaven to drugo ligowiec z Niemiec gdzie w zwszłym sezonie doszedłaż do finału rozgrywek gdzie przegrał z Bietigheim/Bissingen.Drużyne opuściło kilku dobrych zawodników w tym Cook,Martinelli ,Stokowski czy Beck.W ich miejsce nie zostali narazie zakontraktowani tak dobrzy gracze.Doszedł Zucker czy Blank ale to jednak nie tak dobrzy zawodnicy jak ci co odeszli.Bremerhaven rozegrało narazie jeden zwycieski sparing.Dzisiaj licze że Duńczycy spokojnie wygraja to spotkanie ale trzeba liczyc sie z tym że to jednak jest sparing.
GL
⛔
Pierwszy i ostatni typ sparingowy
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Jihlava - Budejovice over 5.5@2.00 b365 ⛔ 1-1 //no comments
Głównym argumentem dla którego zdecydowałem się pograć over w tym spotkaniu jest obsada bramki po obu stronach.
W bramce gospodarzy od pierwszych minut zagrać ma niespełna 16 letni Jakub Skarek, który jak dotąd grał w juniorskich zespołach z Jihlavy i jest w kadrze Czech u-16. Jest uważany za duży talent ale wątpię by poradził sobie w debiucie przeciwko drużynie seniorskiej i to z tak mocną ofensywą jaką posiada Motor.
W ekipie z Budejovic wystąpi 3 bramkarz ubiegłego sezonu - Kudela. Dodatkowo zagrają bez niektórych swoich podstawowych obrońców. Nie mam informacji co do osłabień w ofensywie ale ostatnio przeciwko Amurowi grali w najmocniejszym zestawieniu.
Dukla w ostatnich 2 spotkaniach sparingowych straciła 11 goli.
Sporo wskazuje na to, że te minimum 6 bramek w dzisiejszym meczu wpadnie. Powodzenia!
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Puchar Kontynentalny
GKS Tychy - Partizan Belgrad
Ostre strzelanie szykuje się dzisiejszego wieczoru w Tychach. W kadrze Partizana nie ma ani jednego zawodnika, który mógłby się pochwalić występami poza rodzimą ligą, sporo młodych zawodników, kilku reprezentantów - Serbia występuje w dywizji 2A, to dwa poziomy niżej niż Polska czyli jest ogromna przepaść. Podstawowym bramkarzem jest Lukovic, który jest rezerwowym w reprezentacji.
Na początku października Partizan grał w 1 rundzie PK i w 4 osobowej grupie zajął 3 miejsce ulegając CSKA Sofii 4-12 i ekipie z Istanbułu 1-4. W 2 rundzie zagrają tylko dzięki temu, że najpierw z występu na turnieju w Tychach zrezygnowali Bułgarzy a następnie Turcy.
Pomiędzy dzisiejszymi rywalami jest taka przepaść, że linia jaką wystawił b365 czyli -15.5 jest jak najbardziej przez gospodarzy do pokrycia.
Co do kadry Mistrza Polski to w turnieju nie zagrają jedynie kontuzjowani od dłuższego czasu Woźnica i Sokół. Reszta zawodników jest dostępna także szykuje się na inaugurację mega pogrom.
GKS Tychy (-15.5) @1.85 b 365 ✅ 26-0
over 17.5 @1.85 b 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Puchar Kontynentalny (Miskolc)

Mogo Riga - CH Jaca (handicap +5.5) : 2 @ 1.85 bet.365
✅

Błąd beta,najpierw było +6.5 ale juz spadło do 5.5 ale i tak bardzo wysoko,u innych linia 3.5 i to jest prawidłowy bet. Jaca wczoraj dość dobrze sie trzymała z Jesenicami, Mogo zaś tak jak przewidywałem wygrało po super kursie z Miskolcem i tylko tym wg mnie sie sugerują buki wystawiając takie handi. Mogo raczej dziś wygra bez większych problemów ale jeśli chodzi o handi +5.5 to chyba sufit sie komuś spadł na głowe hehe, bez przesady,w tym meczu aż takiej różnicy być nie powinno bo Jaca to nie Partizan czy Istambuł ;)

FT 6-3​
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +13
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Korea Płd -Słowenia
handicap(2-0)
kurs:1,60
Myślę że handicap zostanie całkowicie i bezproblemowo pokryty w ostatnim spotkaniu między tymi drużynami był wynik 4-0 dla Słowenii więc czemu i tym razem niemiało by byC podobnie skoro Słowenia to drużyna dużo lepsza od Koreanczyków. Jest to turniej towarzyski gdzie grają \tagże i nasi zawodnicy i Austriacy,w porzednich meczach tej grupy Korea przegrała z Polską 3-1 wczoraj i z Austrią po dogrywce 2-1 a Słowenia wygrała z Austria 5-1 i z Polska 2-1.
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Austria-Polska
Polska 2,35
Dzisiaj Polacy zmierzą się z Austriakami niewyglądamy za dobrze w meczach miedzy sobą ale
z drugiej strony te mecze najwcześniejsze mecze z Austrią były rozgrywane 7 lat temu,teraz Austria niejest już tak klasową drużyna jak kiedyś więc sadzę że mozna spodziewać się ze strony Polaków będą chcieli wygryć i zająć 2 miejsce w tabeli ,w poprzednich meczach Polska przegrała ze Slowenią 2-1 a Austria aż 5-1 z Koreą było podobnie Austriacy dopiero po dogrywce przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę a Polacy bezproblemowo wygrała z Korea 3-1. Według tego i mnie to Polska powinna być lekkim faworytem a tu kursy równe proponuje zagrać na Polskę
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Polska - Słowenia
Polacy muszą wygrać ten mecz. Zwycięstwo znacząco przybliży naszą repre do powrotu do grupy A. Polacy na tym turnieju póki co pokazują się z bardzo dobrej strony, fakt wczorajszy mecz z UKR mógł się różnie skończyć ale cenne zwycięstwo po OT przybliża nas do awansu. Inna sprawa, że bardzo pomocni okazali się Brytole, którzy ograli gospodarzy.
Słowenia w tej grupie to kopciuszek i nie sądzę by byli zagrożeniem dla naszych chłopaków. W mojej ocenie utworzenie zespołu młodych w PLH zdaje na razie egzamin na 5 bo to głównie z zawodników tej ekipy składa się reprezentacja.
Jak dla mnie kurs idealny i z miłą chęcią pobieram ;)

Polska u20 60&#39; / 2.01 Betsafe :!:
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bob94 465

bob94

Użytkownik
Rosja - Szwecja
Over 5 @1.9 Marathonbet
▶ Rosjanie poza meczem dziś, fartowny zwrot
Miesiąc temu 9 bramek w meczu z udziałem tych drużyn i po wynikach widać że ekipy są nastawione na ofensywę a nie bronienie, ogólnie w poprzednim turnieju nie zrobili tej linii tylko Rosjanie w meczu z Finami, Szwedzi dali zwrot. Rosjanie u siebie i to im dużo pomaga ich 3 bramki to chyba minimum, ale Szwedzi tutaj mają skład wcale nie gorszy szczególnie w ofensywie, gdzie Rosjanie nie mają według mnie przewagi, ich minusem może być za to słabsza &quot;ekipa&quot; w obronie ale to raczej argument na &quot;+&quot; do typu. Spokojnie tutaj te 2 bramki są w stanie strzelić. Ostatnio dali linie 4,5 , dziś już ciut wyżej, ale ponownie to biorę, raczej 6:3 się nie skończy ale zakładam wygraną Rosjan 3:2/4:1 co przy odrobinie szczęścia da wygrany zakład a nie zwrot;)
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Szwecja - Czechy
Szwecja 60&#39; @1.73 Marathonbet⛔
Szwecja over 2,5 gola @1.57 Marathonbet⛔
Czesi po przegranym 0:3 meczu z Suomi u siebie w Pradze przyjeżdżają do Moskwy gdzie czeka już na nich kadra Szwecji. Miesiąc temu Szwedzi wygrali gładko 6:2, teraz też zanosi się na ich zwycięstwo patrząc na grę obu ekip. Gracze Trzech Koron dobry mecz z Rosją na ich terenie, szczególnie dobra skuteczność w ofensywie w obronie też dobrze sobie radzili, mimo że Rosjanie mieli gorszy dzień, strata tylko jednej bramki dobrze świadczy o ich defensywie. Co do Czechów mimo że grali z ekipą nastawioną na defensywę jak Finlandia to 0 bramek na koncie na własnym terenie najlepiej o nich nie świadczy, w porównaniu do poprzedniego ich meczu z napastników brakuje &quot;tylko&quot; Sobotki i Kvapila, w obronie też kiepsko wyglądali. Jak dla mnie to tutaj Szwedzi z tak dysponowanymi Czechami powinni spokojnie wygrać a już na pewno postrzelać ;)
 
Do góry Bottom