>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Spengler Cup
Kanada - Davos​

Czy coś może się zmienić w przeciągu dwóch dni ? Nie sądzę tym bardziej że Kanada gra tutaj bardzo mocnym składem, co więcej ich gra w defensywie i popisy w bramce Glass&#39;a czy McIntyre&#39;a są na najwyższym poziomie. 1 stracona bramka w dwóch spotkaniach na Spengler Cup to raczej niespotykane. Jedyny minus dla mojego typu jakim jest under to fakt iż Davos będzie grało 3 mecz w ciągu 3 dni i nie wiem jak to odbije się na ich kondycji. W bramce Davos zapewne wystąpi Genoni, który w pierwszym spotkaniu popisywał się kapitalnymi interwencjami. W barwack Klonowych Liści jak na razie nie ma pewności, ale raczej też nie ma to większego znaczenia. Kanada będzie pilnowała wyniku i wydaje mi się że przede wszystkim założeniem jest aby jak najmniej stracić, a wpaść zawsze coś wpadnie bo przecież jest Roy, Conacher, D&#39;Agostini czy Pyatt.
under 5.5 / 1.96 Pinnacle ⛔ ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Spengler Cup
Lugano - Kanada​

Czas na finał i nie mam zamiaru popełniać błędu z wczoraj. Team Kanada jednak nie tak wielka w defensywie jakby się wydawało, wczoraj rzutem na taśmę pokonali Davos po bardzo dobrym widowisku. Dziś kolejna szwajcarska ekipa Lugano, jesli napiszę że nafaszerowana dobrymi zawodnikami to na pewno nie będzie to kłamstwem, jest Stapleton, Brunner, Filippula, Martensson czy Klasen. Także na pewno jest tu komu strzelać bramki i myślę że tego nei zabraknie do Szwajcarów, Lugano w każdym ze spotkań na tym turnieju zdobywało minimum 3 bramki. Faworytem według buków Kanada, ale w mojej ocenie mamy tu 50/50 i kursy w okolicach 4 na Lugano to spore value.
Lugano over 2.5 team total / 2.18 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Turniej kwalifikacyjny do IO​

Węgry - Estonia

Za wiele nie ma co pisać i wymyślać niestworzone rzeczy, sytuacja jest bardzo prosta. W tym turnieju liczą się tylko Polacy i Węgrzy i to pomiędzy nimi w niedziele rozegra się kluczowy dla losów tego turnieju pojedynek. Węgrzy w przeciągu kilku lata zrobili ogromny postęp jeśli chodzi o gre reprezentacji. W składzie na ten turniej wiele znanych twarzy, które mieliśmy okazje zobaczyc już w Krakowie na MŚ dywizji. Jest Hari, Sebok, Sofron itd. Na pewno w przypadku pojedynku z Estonią róznica 1-2 klas to minimum i zapewne wynik będzie doskonałym odzwierciedleniem takiej sytuacji. Węgrzy dobrze grają w defensywie dlatego trochę się obawiam czy Estonia będzie w stanie tu zdobyć 1-2 bramki, a sami Węgrzy 5-6 to minimum. Proponuje over na linii 7.5 ale bez szaleństwa.
over 7.5 / 1.80 Sportingbet ✅
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie kwalifikacje do IO
Data, godzina: 14.02.2016 18-00
Spotkanie: Węgry - Polska
typ: Węgry ⛔
kurs: 1.85
buk: unibet
Analiza:
Zgodnie z przewidywaniami dzisiejsze spotkanie między Madziarzami a naszą reprezentacją jest meczem o zwycięstwo w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk rozgrywanym na Węgrzech. Tylko zwycięzca awansuje do decydującego turnieju kwalifikacyjnego. Nasi na szczęście nie zawiedli i dzis stoją przed szansą wygranie turnieju. Faworytem jednak całego turnieju, jak i dzisiejszego meczu sa gospodarze, którzy też spacerkiem dotarli do dzisiejszego meczu. Ja również stawiam na gospodarzy. Węgrzy są zespołem wyżej notowanym w rankingu IIHF, bo na miejscu dwudziestym, a nasi na dwudziestym trzecim. Ranking nie gra, jednak akurat moim zdaniem akurat w tym meczu bedzie widoczna różnica miedzy obama zespołami. Siłą obu reprezentacji sa zawodnicy z ligi krajowej, a siłę naszej ligi trudno nazwać, bo jesteśmyconajwyżej europejskimi słabymi sredniakami. Węgrzy to też średniacy, ale i tak są zespołem od nas mocniejszym. O tym ze nasz hokej od wielu lat kuleje nie trzeba nikomu mówić, bo tak naprawde poza Mariuszem Czerkawskim nie doczekaliśmy się w ostatnich dwudziestu latach gracza światowego formatu. Był Oliwa, ale to był okejowy rzemieślnik, Wojtek Wolski za oceanem kariery nie zrobił, wyróżnia się natomiast w rosyjskiej KHL, bo w silnym Magnitogorsk regularnie punktuje i jest czwartym najlepiej punktującym zespołu i szesnasty w całej lidze. Co z tego by zrobić z niego zespół zdolny do oczekiwanych sukcesów. Zarówndo media jak i związek pompują balonik przed każdym ważnym turniejem. Najbliżej sukcesu było w zeszłoroczych meczach dywizji drugiej, gdzie do ostatniego meczu walczylismy o awans do elity, jednak mecz o awans przegraliśmy właśnie z Węgrami. Moim zdaniem dziś też Madziarze zamkną nam drogę do Igrzysk Olimpijskich. Do tego trzeba mieć na oku sędziego, który będzie sprzyjał gospodarzom. Moim zdaniem Dziś Wegrzy przedłużą swoje nadzieje na awans do IO
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Bremerhaven (Ger) - Kadan (Cze) Bremerhaven -1,5 @ 1,75 ⛔ 2:1
Kursy lecą na łeb rano jeszcze widziałem czysty win w granicach ~1,65 teraz już tylko ~1,35 ale nie ma się co dziwić. Kadan już po 3 sparingach, wszystkie 3 w plecy i to konkretnie, 2:3 z Most, 2:7 z Litomaricami i 1:6 z Usti. Gdyby spojrzeć na te sparingi i jeszcze na zeszły sezon to czeska ekipa w 23 spotkaniach, które rozegrała w tym roku przerżnęła aż 18. Na liście kontuzjowanych zawodników przed dzisiejszym spotkaniem Kvapil, Ringler, Kus, D. Novak, Trefny, Szathmary i Hejcman. Braki więc przede wszystkim w formacji obronnej i to w większości zawodnicy pierwszego wyboru z zeszłego sezonu. Pierwszym goalie dziś Strmen z średnią 3,02 gola puszczonego w meczu. Obok niego ogórek Lukes. Pełne zestawienie na dziś: Strmen (Lukes),€“ Mrazek, Cerny,€“ Tejnor, Blaha,€“ Simek, Drobny, Walter, Cestr,€“ Vesely, Stovicek, Petras, Flek, Griger, Beranek, Osmik, Vrana, Vanek,€“ Strunz, Wagner, Kellerstein. Miernota jak się patrzy, dużo młodzieży, celem na ten sezon jest awans do play off które jest rozpatrywane bardziej pod kątem spokojnego utrzymania niż realnej walki o awans. Ogólnie to Kadan od jakiegoś czasu dramat z nędzą w finałowej scenie. Bremerhaven po udanym RS zaliczył popisowy oklep w ćwierćfinale play off, jednak w nadchodzącym sezonie zagrają w najwyżej klasie rozgrywkowej dzięki wolnej karcie po tym, jak Hamburg Freezers w związku z ogromnymi problemami finansowymi zrezygnował z udziału w rozgrywkach. Z tego co gdzieś czytałem to właściciel klubu grupa AEG zanotowała stratę blisko 60 mln euro w zeszłym sezonie i w związku z brakiem nowych sponsorów i chętnych na kupno klubu Eisschranke wycofali się z ligi. Tak patrząc na to co się dzieje to widać powoli jakby się wkradał kryzys w te średnie kluby, tutaj bankructwo Hamburga, w Finlandii podobny los spotkał Espoo Blues a i nie pewna jest przyszłość kilku mniejszych klubów m. in. w Niemczech i Austrii. Wracając do Bremerhaven, dziś to ciekawa mieszanka niemieckich zawodników z graczami zza oceanu. Pingwiny w ogromnej przebudowie, doszło 16 nowych zawodników, a dzisiejszy mecz ma szczególną otoczkę. Od rana dużo atrakcji dla kibiców, generalnie marketing na wysokim poziomie. Z tego co oglądałem ze zdjęć na twitterze to to się udało i strefa kibica pęka w szwach. Mobilizacja mimo że to sparing duża, Jack Combs jeden z nowych nabytków powiedział &quot;Wir haben hart gearbeitet im Training, jetzt freuen wir uns darauf, ein bisschen Spaß zu haben und spielen zu dürfen&quot; także ten głód gry, chęć pokazania się nowemu trenerowi, nowym kibicom na pewno doda motywacji zawodnikom i odpuszczania czy ulgowej taryfy dziś nie będzie. Nie w momencie gdy zawodnicy walczą o skład. A co do nowych nabytków to przychodzą fiński bramkarz SaiPy Jani Nieminen, obrońcy Lavallee z Iserlohn, mistrz Danii Bergman, czy napastnicy Venalainen również z SaiPy, Bast z Bystrzycy, George z Herning, czy Quirk z Sonderjyskie. Zostali Zucker, Hooton, Dejdar, Owens czy Kuhn. Bez żartów ale jakościowo to jest przepaść i to się musi skończyć wysokim wynikiem. Sam będę próbował atakować to live na wysokim handi jak znajdę gdzieś ten mecz.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nove Zamky - Martin 2 @ 2,95
Mecz typowe 50/50 więc myślę że warto spojrzeć w stronę Martina. Drużynę w tym sezonie poprowadzi duet Pavol Paukovcek i Juraj Halaj. PIerwszy z przeszłością w reprezentacji, drugi do nie dawna prowadził Poprad. Co do roszad w składzie odeszli obrońca Matejka do Koszyc, Jachym do Vitkovic i napastnik Jass. Są fajne wzmocnienia, bramkarz Corbeil z Bystrzycy i napastnicy Bilek z Kladna (45+25 w zeszłym sezonie!) i Heizer z Popradu (8+24). Po za tym skład w większości utrzymany z zeszłego sezonu więc tutaj może się zrobić ciekawie jak ten duet to sobie poukłada. Ostatni sparing wygrany z Trenczynem 4:1 po dobrej grze w PP, ale trzeba oddać, że wykluczeń było sporo w tym spotkaniu, dużo twardej, ostrej gry jak na sparing. Wcześniej dobre zawody z Koszycami czy Żyliną także coś pozytywnego się tutaj dzieje. Nove Zamky to beniaminek, który zakontraktował już kilku ciekawych zawodników, m. in. duet obrońców z Bystrzycy Cizeka i Sandgrena, szczególnie Szwed to może być świetne posunięcie (6+20 w zeszłym sezonie + duże doświadczenie) oraz Kanadyjczyka Pattersona z Sarpsborga. Z przodu też mocne wzmocnienia Brabenec (19+39 w Zvolenie), Semorad (22+23), Hvila i Kytnar. Ważniejszych zawodników też udało się z poprzedniego sezonu zatrzymać więc kadrowo myślę że mogą się włączyć o walkę o PO. Póki sparingi średnio ostatnio wpadka z Fehervar. Tak jak wspomniałem to są tylko sparingi i kadrowo nieco lepiej wyglądają gospodarze ale forma w lesie jeszcze a martin notuje solidne wyniki więc mogą powalczyć.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Polska - Słownie
Typ 1 (+2,5)
Kurs: 1,70
Buk: Bet365
Stawka 5/10

edit: gwałt
Wszystko wszystkim ale po taki kursie warto zagrać w stronę Polski. Oba zespoły nie są w najwyższej formie gdyż sezon hokejowy dopiero rusza. Spodziewam się dziś sporo walki i niskiego wyniku. Faworytami nie jesteśmy w tym spotkaniu ale ostatnio też nie byliśmy faworytem a pokonaliśmy Słoweńców 4:1 ????
Historia pokazuje że jak przegrywamy to max dwoma bramkami ????
26.04.16 WCH Słowenia Polska 1 : 4
05.11.15 IT Słowenia Polska 2 : 1
01.04.12 FI Polska Słowenia 1 : 2
17.04.10 WCH Polska Słowenia 2 : 3
03.05.02 WCH Polska Słowenia 2 : 4
oby dziś było podobnie ???? Powodzenia ????
dla Emocji ;)
Polska ML 4,25 Bet365 1/10
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
02.09.2016 godz. 18.00
Białoruś - Polska
Typ 1 (-3,5)
Kurs: 1,85
Bet365
Stawka 5/10

Jeżeli wczoraj przegraliśmy z najsłabszym (obok Nas) zespołem 1:6 a dziś gramy z ekipą która pokonała Najmocniejszy zespół (według ekspertów) to jaki może być wynik ? Po wczorajszej grze Naszego zespołu spodziewałem zdecydowanie więcej coś podobnego co było w Katowicach ale niestety w Mińsku kadra gra poniżej oczekiwań. Białoruś wczoraj zagrała bardzo dobre zawody a i ich bramkarz miał dzień konia ???? . Gospodarze będą chcieli wygrać i jeśli Oni pokonali wczoraj Danię 5:2 to dziś nie powinni mieć problemu z pokryciem Handi. Bramki w tym turnieju są ważne tak więc dziś może nie być tak wesoło na tablicy ...
Powodzenia ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
02.09.2016 godz. 18.00
Białoruś - Polska
Typ 1 (-3,5)
Kurs: 1,85
Bet365
Stawka 5/10

Jeżeli wczoraj przegraliśmy z najsłabszym (obok Nas) zespołem 1:6 a dziś gramy z ekipą która pokonała Najmocniejszy zespół (według ekspertów) to jaki może być wynik ? Po wczorajszej grze Naszego zespołu spodziewałem zdecydowanie więcej coś podobnego co było w Katowicach ale niestety w Mińsku kadra gra poniżej oczekiwań. Białoruś wczoraj zagrała bardzo dobre zawody a i ich bramkarz miał dzień konia ???? . Gospodarze będą chcieli wygrać i jeśli Oni pokonali wczoraj Danię 5:2 to dziś nie powinni mieć problemu z pokryciem Handi. Bramki w tym turnieju są ważne tak więc dziś może nie być tak wesoło na tablicy ...
Powodzenia ????
;) Ja tez tak uwazam , bo wlasnie myslalem o tym ``typku``
 
D 20

dampicks

Użytkownik
Sparta Sarpsborg - Leksands IF
Sparta Sarpsoborg x2 @2.15 ✅ wynik 4:2
Sparta Sarpsborg @3.95 Expekt✅

Nie rozumiem kursów na to spotkanie, gdzie zespół beniamika szwedzkiej ligii zmierzy się z drużyną Sparty która jest dobrą Norweską drużyną. Co do meczów towarzyskich to widać że Sparta z każdym meczem jest w lepszej dyspozycji po 2 ostatnich zwycięstwach w sparingach, natomiast Leksands ostatnie 2 sparingi przegrało, boli porażka 5-0 z Brynas. Jednak nie to jest najważniejsze, buki dali promo dnia z tymi kursami więc trzeba korzystać.
W drużynie Leksands ma dojść do wielkich roszad w składzie na to spotkanie, co w hokeju zwykle na dobre nie wychodzi. Dla mnie BET DNIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Ice Hockey / Friendlies / Kick off: 09 Sep 2016, 18:00
Timra IK - Leksands IF TYP 1 2.20 Marathonbet 3-2✅


Mecz towarzyski za najmniejszą stawkę . Ciekawe info ze Szwecji , Timra i Leksands rywalizowali ze sobą na zapleczu SHL w tamtym sezonie Timra zakończyła rozgrywki na 5 miejscu Leksands wygrało i w obecnym sezonie będzie beniaminkiem SHL !! W poprzednim sezonie grali ze sobą 5 razy 3 krotnie lepsi zawodnicy Leksands ostatnie dwa mecze wygrane przez Timre!! Faworytem na pewno jest drużyna Leksands jednak dzisiaj bez kilku zawodników
Leksands nie zagra:
Atte Engren, Patrik Norén , Fredrik Forsberg, Richard Tuck , Janos Hari is training alone and Eric Castonguay
Leksands przegrał ostatnie 4 mecze towarzyskie a ogólnie w 8 meczach przedsezonowych wygrał tylko dwa razy!! Dużo lepiej wygląda to w zespole Timry na 5 meczy 3 wygrane remis i porażka . Po takim kursie zaryzykuje!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Jako że nie ma nowego tematu wrzucę tutaj!
Ice Hockey / Norway / Kick off: 11 Sep 2016, 17:00

Manglerud Star - LIK Lillehammer TYP Over 4.50 1.38 Expekt✅

Manglerud Star - LIK Lillehammer TYP Over 5.50 1.75 Expekt⛔


1 kolejka norweskiej Get-ligaen obie drużyny z ogona stawki z poprzedniego sezonu ! Przeanalizowałem mecze towarzyskie w meczach obu tych drużyn padało sporo bramek
Manglerud rozegrał 7 meczy przed sezonowych over 5.5 padł 5/7 over 4.5 7/7 średnia bramek 7.00
Lillehammer rozegrało 6 meczy over 5.5 padł 5/6 over 4.5 5/5 średnia bramek 6.50
Obie drużyny od stycznia poprzedniego roku spotykały się 9 krotnie średnia bramek w ich meczach to aż 7.22 !! Over 5.5 6/9 Over 4.50 9/9 !!!!


Grzecho // jeśli nie ma jakiegoś tematu piszcie tutaj, w tym tyg postaram się żeby już wszystkie tematy były kompletne i później przerzucę wszystkie posty.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
TMH Polonia Bytom - Orlik Opole 1 @ 2,43

Bytom najmocniejszy od kilku lat, solidne wzmocnienia Wanacki przed wyjazdem do Ligue2 podstawowy obrońca GKS Tychy i reprezentacji, Adrian Kowalówka, Pastryk z Jastrzębia, także obrona wygląda bardzo fajnie, z przodu Sebastian Kowalówka, Danieluk, Kartoshkin, odpalić może Troshin, młody Czech Ollender też wygląda ciekawie. Do tego Słodczyk, Fraczek, Salamon, którzy wyglądali bardzo dobrze w zeszłym sezonie. Pierwszy wybór w bramce raczej Landsman. Jak nie patrzeć 8 wzmocnień, solidne nazwiska, jest atmosfera, są duże oczekiwania, fajne nazwiska, w Bytomiu może paść kilka zaskakujących wyników. Naprzeciw Opole które w oczach bukmacherów są faworytem, nie wiem czemu prawdę mówiąc. Solidne nazwiska na liście zysków? Guzik z Cracovii i chyba tyle... ponadto zaciąg amerykańsko-kanadyjski gdzie sądząc po klubach w jakich grali zawodnicy mogą prezentować jakiś tam poziom, raczej średni niż solidny, ale to tak naprawdę wróżenie z fusów. Jak dla mnie to Polonia kadrowo wygląda zdecydowanie lepiej, jest duża mobilizacja, gdzieś w wywiadzie słyszałem że oni mierzą po cichu nawet w medal no trochę to na wyrost bo to jednak nie ten kaliber chyba jeszcze, nie mniej w Bytomiu dzieje się dobrze i to może być bardzo pozytywny sezon.
 
S 0

sphilash

Użytkownik
TMH Polonia Bytom - Orlik Opole 1 @ 2,43

Bytom najmocniejszy od kilku lat, solidne wzmocnienia Wanacki przed wyjazdem do Ligue2 podstawowy obrońca GKS Tychy i reprezentacji, Adrian Kowalówka, Pastryk z Jastrzębia, także obrona wygląda bardzo fajnie, z przodu Sebastian Kowalówka, Danieluk, Kartoshkin, odpalić może Troshin, młody Czech Ollender też wygląda ciekawie. Do tego Słodczyk, Fraczek, Salamon, którzy wyglądali bardzo dobrze w zeszłym sezonie. Pierwszy wybór w bramce raczej Landsman. Jak nie patrzeć 8 wzmocnień, solidne nazwiska, jest atmosfera, są duże oczekiwania, fajne nazwiska, w Bytomiu może paść kilka zaskakujących wyników. Naprzeciw Opole które w oczach bukmacherów są faworytem, nie wiem czemu prawdę mówiąc. Solidne nazwiska na liście zysków? Guzik z Cracovii i chyba tyle... ponadto zaciąg amerykańsko-kanadyjski gdzie sądząc po klubach w jakich grali zawodnicy mogą prezentować jakiś tam poziom, raczej średni niż solidny, ale to tak naprawdę wróżenie z fusów. Jak dla mnie to Polonia kadrowo wygląda zdecydowanie lepiej, jest duża mobilizacja, gdzieś w wywiadzie słyszałem że oni mierzą po cichu nawet w medal no trochę to na wyrost bo to jednak nie ten kaliber chyba jeszcze, nie mniej w Bytomiu dzieje się dobrze i to może być bardzo pozytywny sezon.

Witam, gdy grają? Wybacz mi za błędy, ale używam tłumacza
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Jako że nie ma odpowiedniego tematu proszę o przeniesienie jak coś później tego posta

Unia vs Stoczniowiec TYP 1 -2.50(ah) 1.55 Stawka 10 Bet365⛔
Kupon 198
Unia vs Stoczniowiec TYP over 5.50 1.38 Stawka 10 Bet365✅

Unia Oświęcim w pierwszej kolejce łatwo pokonała zawodników z Torunia 7-1 dzisiaj o zwycięstwo powinno być jeszcze łatwiej do Oświęcimia przyjeżdża beniaminek z Gdańska który ostatni raz w ekstraklasie grał 5 lat temu . Stoczniowiec dwa dni temu przegrał w Jastrzębiu z młodą drużyną JKH 5-2 ! Myślę że dzisiejszy mecz dla beniaminka będzie o wiele trudniejszy i linia spokojnie zostanie wypełniona !! Jako ciekawostke podam że w Stoczniowiec w meczu przeciwko ostatniemu rywalowi Unii czyli Nescie Toruń w meczu przedsezonowym poniósł porażkę 9-2 !! To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że dzisiejszy mecz dla hokeistów z Oświęcimia będzie spacerkiem!! ,,– Naszym celem jest oczywiście zwycięstwo. Mamy szacunek do rywala, ale jeśli chcemy zagrać w szóstce nie możemy tracić punktów we własnej hali – zapewnił Jan Daneček.

Nesta Torun vs Polonia Bytom TYP 2 -1.50 1.65 Stawka 3 Bet365✅
Nesta zaliczyła wysoką porażkę na starcie sezonu w Oświęcimiu porażka 7-1 świadczy tylko o tym że mają słabe szanse aby przed podziałem ligi dostali się do pierwszej 6! Raczej będą dostarczycielem punktów! Wręcz przeciwne cele w Bytomiu po cichu mówi się nawet o walce o medale ale ja za bardzo w to nie wierzę sukcesem będzie wejście do 6 i to powinno się udać w pierwszej kolejce pokonali wzmocniony Orlik Opole po dogrywce 5-4 dzisiaj powinno być już o punkty dużo łatwiej!!

JKH Jastrzebie - HC GKS Katowice TYP 2 3.40 Stawka 1 Bet365⛔
JKH Jastrzebie - HC GKS Katowice TYP 2 +1.5(ah) 1.50 Stawka 3 Bet365⛔
Zaryzykuje grę w stronę GKS w pierwszej kolejce nieźle zaprezentowali się na lodowisku w Nowym Targu przegrywając z zawsze groźnym Podhalem 3-2 co tylko świadczy o tym że gracze trenera naszej kadry Jacka Płachty dobrze przepracowali okres przygotowawczy ! Zespół który powstał praktycznie miesiąc temu no ale takie rzeczy tylko w naszej lidze!! GKS wykorzystał limit obcokrajowców do tego z Sanoka który się rozpadł przyszło 6 zawodników ogólnie dysponują ciekawą drużyną która może powalczyć o pierwszą 6 !! Zespół z Jastrzębia złożony niemalże z samych wychowanków (w pierwszym meczu 14 młodzieżowców!!) ze swoim kapitanem Leszkiem Laszkiewiczem według mnie znajdą się poza pierwszą 6 tego sezonu!! Przed sezonem spotykali się dwukrotnie raz lepsze JKH wygrana 2-0 a raz lepsi Katowiczanie 2-1 Powinien to być wyrównany mecz dlatego kurs 3.40 jest mocno zawyżony!!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Ice Hockey / France / Kick off: 14 Sep 2016, 20:00
Rouen - GAP TYP 1 1.50 Stawka 4 Bet365⛔


Pierwsza kolejka francuskiej Ligue Magnus . Rouen to aktualny mistrz kraju w półfinale pokonał GAP 4-2 w meczach w finale bez straty meczu pokonał Angers 4-0 !! Zespół zachował najlepszych zawodników w dodatku wzmacniając się przed sezonem, o dobrej formie mistrza Francji mogą świadczyć niezłe występy w LM co prawda na wyjeździe porażki 4-1 z Davos i 4-0 z Djurgardens jednak na własnym lodzie tanio skóry nie sprzedali dwie porażki ale dopiero po dogrywce i zakończyli udział w fazie grupowej z 2 punkcikami co na pewno można uznać za sukces!
GAP również reprezentowało Francję w rozgrywkach LM jednak oni tego startu nie mogą zaliczyć do udanych , w grupie rywalizowali z fińską Jyvaskyla oraz szwedzkim Linkopings 4 porażki zaledwie 2 strzelone bramki przy 16 straconych nie mogą być powodem do dumy i raczej nie są dobrym prognostykiem przed startem rozgrywek! Gap w tamtym sezonie rozgrywki ligowe zakończył na półfinale pomimo tego że sezon zasadniczy zakończyli na pierwszym miejscu! W tym roku o powtórzenie tego wyniku będzie trudniej , zredukowany został budżet co wiązało się z odejściem kilku zawodników . Przed sezonem rozegrali 8 spotkań nie wygrywając w żadnym z nich!!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik

Skelleftea Aik - Leksands IF TYP 1 -1.50(ah) 1.63 Stawka 3 Pinnacle 5-4⛔


Mecz towarzyski rozgrywany na neutralnym terenie w Stromsund . Obie drużyny przygotowują się do startu rozgrywek SHL które ruszają już za tydzień. Skelleftea to najlepszy zespół poprzedniego sezonu zasadniczego gdzie zajął pierwsze miejsce z przewagą 7 punktów nad drugą Frolundą w Play off dotarli aż do finału gdzie ulegli jednak w 5 meczach zespołowi Frolundy i musieli zadowolić się wicemistrzostwem Szwecji . Za nimi już grupowa faza rozgrywek ligi mistrzów, wygrali swoją grupę wyprzedzając fińską Kalpe i austriacką Vienne Capitals .
Drużyna Leksands miała spore problemy w trakcie przygotowań był nawet moment gdy kontuzjowanych było 15 zawodników , obecnie sytuacja uległa poprawie zabraknie chyba tylko dwóch zawodników ale te zaburzenia w przygotowaniach odbiją się na pewno na ich formie w dniu dzisiejszym oraz na początku sezonu. A Leksands na pewno nie należy do faworytów rozgrywek w tamtym sezonie stoczył zacięty 7 meczowy bój który zapewnił im pozostanie w najwyższej klasie. O ich słabiej formie najlepiej świadczą wyniki meczy towarzyskich na 9 rozegranych meczy aż 8 porażek!! Jeżeli popatrzymy na bezpośrednie mecze seria 7 zwycięstw Skelleftea!!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Jako że nie ma jeszcze tematu

Orli Znojmo - Salzburg TYP 2 ML 1.85 Stawka 3 Bet365 2-5✅

Wczoraj wystartowały rozgrywki w lidze EBEL dzisiaj dokończenie pierwszej 1 kolejki.
Orli i Salzburg znają się doskonale są to finaliści poprzednich rozgrywek w których po mistrzostwo sięgnęli hokeiści z Austrii wygrywając 4-2 w meczach.Salzburg również w tym sezonie typowany jest jako główny faworyt do mistrzostwa , przypomnę że w tamtym sezonie byli najlepsi również w sezonie zasadniczym 6 punktów nad drugim Linz oraz 14 punktów nad 3 Znojmo prawdziwa deklasacja! Obie drużyny przed sezonem występowały w LM jednak z odmiennym skutkiem , Salzburg wyszedł z grupy w której rywalizował z Sheffield oraz szwedzkim Hv71 odnosząc dwa zwycięstwa u siebie wysokie 8-1 z Sheffield oraz 2-1 w Szwecji co tyko świadczy o potencjale tej drużyny i rosnącym poziomie ligi EBEL . Jak wyczytałem na stronie Salzburga obie drużyny wymieniły 1/3 składu w Znojmo nie ma najlepszego gracza poprzedniego sezonu MVP rozgrywek Coltona Yellow Horna który przeszedł do HC Plzen gracz ten w poprzednim sezonie w 53 meczach miał 28 bramek i 29 asyst to spora strata!! Miało to na pewno przełożenie na słaby występ zespołu z Czech w LM gdzie rywalizowali w grupie z Fribourg i Munchen 4 mecze 4 porażki 6-19 w bramkach w tym wstydliwa porażka w Monachium w ostatniej kolejce aż 7-0!! Jeżeli popatrzymy na mecze przed sezonowe , Znojmo rozegrało 9 meczy tylko 2 wygrywając . Moim zdaniem nie powtórzą świetnego wyniku z poprzednich rozgrywek .



ERC Ingolstadt - SERC Wild Wings TYP 1 1.52 Stawka 2 Bet365 4-0✅

Dzisiaj startują rozgrywki w Niemczech . Ingolstadt to 8 drużyna poprzedniego sezonu zasadniczego i o wejście do play off musiała rywalizować z 9 Straubing przegrywając 2-0 w meczach i nie wchodząc do ćwierćfinału !! Przed sezonem miała okazja reprezentować Niemcy w LM jednak z marnym skutkiem zajmując 3 miejsce w grupie za zespołem Zurich oraz Lukko , optymizmem może na pewno napawać wynik ostatniego meczu przed sezonem wygranego w Finlandii 3-1 z Lukko . Ogólnie przed sezonem rozegrali 11 meczy bilans 5-6 . Dzisiaj wystąpią w najmocniejszym składzie w drużynie nie ma kontuzji!!
Zespoł Schwenninger to ostatnia drużyna poprzedniego sezonu w 52 meczach przegrała aż 33 razy !! Przed sezonem przeszli przebudowę pozyskali z Monachium Jerom Samson w poprzednim sezonie 12 bramek 8 asyst w drużenie mistrza Niemiec!! Do Top 10 typowany jest młody Niemiec 22 letni Marcel Kurth który w tamtym sezonie w 42 m mial 10 goli i 14 asyst według fachowców ten ma być jeszcze lepszy. Ale czy te wzmocnienia wystarczą żeby odbić się od ligowego dna? Wątpię w meczach towarzyskich spisywali się co prawda nieźle ale jednak poziom rywali był różny w 8 meczach 6 wygranych na papierze wygląda nieźle jednak myślę że liga zweryfikuje te wyniki! Ostatnich 7 meczy pomiędzy tymi drużynami na dzisiejszym lodowisku zakończyło się wygraną Ingolstadt ! W tamtym sezonie Schwenninger w 26 meczach wyjazdowych tylko 8 wygranych!! Goście wystąpią dzisiaj bez podstawowego bramkarza Joeya Macdonalda który miał bardzo udany poprzedni sezon z 92% skuteczności . Dzisiaj oraz w niedzielnym meczu ma zastąpić go Dustin Strahlmeier 24 letni Niemiec który jak na razie na poziomie DEL rozegrał 36 meczy w poprzednim sezonie rozegrał 14 spotkań w barwach Straubing legitymując się 90% skuteczności
 
Do góry Bottom