>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spotkania towarzyskie i inne...

pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Nadal nie ma tematu ligi EBEL więc pisze tutaj.

Dornbirn-KAC Klagenfurt under 5,5 Bet365 1,88✅

Piąta kolejka EBEL rozpocznie się w czwartek w niewielkim mieście Dornbirn. Gospodarze tego meczu po czterech kolejnych porażkach na swoim lodowisku podejmą zespół z Klagenfurt zajmujący obecnie siódmą pozycję. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest właśnie drużyna gości. Klagenfurt w obecnym sezonie zanotował dwa zwycięstwa i warto od razu zaznaczyć, że oba na własnym lodowisku oraz dwie porażki na terenach rywali. Właśnie ze względu na dość niepewną grę Klagenfurtu na wyjazdach i nieobecność wśród zawodników takich postaci jak Manuel Gaier, Kevin Kapstadt i David Fischer odradzał bym typowanie w tym meczu zwycięzcy. Moim typem na ten mecz jest under 5,5 już wyjaśniam dlaczego. Mimo tego, że analizując 8 spotkań (4 Dornbirn i 4 KAC) to w aż 7 meczach over został pokryty to uważam, że jutrzejsze spotkanie będzie miało innych charakter. Trener Macqueen zwraca uwagę, że zespół musi zacząć grać prosty hokej i skupić się na obronie, bilans 6:19 jest bardzo rozczarowujący. Dlatego sądzę, że to na co jutro będzie nałożony największy nacisk to właśnie defensywa z jednej jak i drugiej strony. Warto przypomnieć, że po sezonie Dornbirn opuścił młody bramkarz David Madlener, który przeniósł się właśnie do Kac Klagenfurt. Trener gości na pewno wykorzysta jego wiedzę o rywalu oraz umiejętności jutro, a sam bramkarz będzie zmotywowany do pokazania się przed swoim ostatnim pracodawcą.
 
R 8

remigiush

Użytkownik
Na dziś 2 typy z hokeja:
1. Łotwa, LC Pardaugava +9,5
2. Ukraina, Kryvbas -1,5
W obu sytuacjach na typy wpływają czynniki kadrowe, General Kiev od pewnego czasu ma problem z zawodnikami kontuzjowanym co widać po wynikach. Natomiast na Łotwie Riga oszczędza się przed kolejnym meczem, grają z najsłabszą drużyną, która u siebie potrafi pokazać pazur, Riga jest przedostatnia więc też w zasadzie nie jest to potentat a linia 10 będzie ciężka do złamania, jak na pojedynek ostatniej drużyny z przedostatnią wygląda to przynajmniej dość śmiesznie.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Hiszpania K - Nowa Zelandia K
MŚ kobiet już się zaczęły, pierwszą rundę przeczekałem, ale tutaj nie mogę przejść obojętnie. Pamiętam obie reprezentacje sprzed roku, jak to Hiszpanki dużo lepiej jeździły na łyżwach, były szybsze i nawet w osłabieniu potrafiły strzelać bramki i poważnie zagrażały rywalkom. Nowo Zelandki były wtedy zagubione i nie miały za wiele do powiedzenia. Hiszpanki miały dobrą taktykę, oddawały krążek, po czym ściągały we własną tercję rywalki, a potem kontra i bach. Wtedy skończyło się 11:1.
Jak będzie dziś? Moim zdaniem wysoko, Hiszpanki w pierwszym meczu z Meksykankami zupełnie się nie popisały, przegrały ten mecz, gdzie był wyraźnymi faworytkami. Sądzę, ze dziś sobie trochę postrzelają za tamten mecz i zobaczymy sporo bramek.
Hiszpania -3,5 @ 1,95 ⛔
 
bartekpoznan 0

bartekpoznan

Użytkownik
Hiszpania K - Nowa Zelandia K
MŚ kobiet już się zaczęły, pierwszą rundę przeczekałem, ale tutaj nie mogę przejść obojętnie. Pamiętam obie reprezentacje sprzed roku, jak to Hiszpanki dużo lepiej jeździły na łyżwach, były szybsze i nawet w osłabieniu potrafiły strzelać bramki i poważnie zagrażały rywalkom. Nowo Zelandki były wtedy zagubione i nie miały za wiele do powiedzenia. Hiszpanki miały dobrą taktykę, oddawały krążek, po czym ściągały we własną tercję rywalki, a potem kontra i bach. Wtedy skończyło się 11:1.
Jak będzie dziś? Moim zdaniem wysoko, Hiszpanki w pierwszym meczu z Meksykankami zupełnie się nie popisały, przegrały ten mecz, gdzie był wyraźnymi faworytkami. Sądzę, ze dziś sobie trochę postrzelają za tamten mecz i zobaczymy sporo bramek.
Hiszpania -3,5 @ 1,95
????????????
Mam nadzieję że w 3 kwarcie szybko zrobią przewagę 2 bramek i bd zamykać chociaż coś co wsadziłem kompletna klapa ten mecz
 
S 95,7K

styrbjorn

Użytkownik
Ujpest - DVTK 18:00 2 2,20 bet365
Chciałem dać swój wpis w temacie &quot;pozostałe ligi 2015/2016&quot; ale jest już zamknięty. Jednak ostatni wpis sprzed ponad roku dotyczy ligi węgierskiej i jest tam stwierdzenie faktu, ze MAC to obok DVTK najmocniejsza drużyna ligi. Nic się nie zmieniło, nadal tak jest. W sezonie zasadniczym DVTK było pierwsze i zgromadziło 95 pkt, MAC 91, trzeci Ujpest 77... DVTK 32 zwycięstwa, 8 porażek (licząc z dogrywkami), Ujpest 26-16. Niespodziewanie (w przypadku DVTK) obie ekipy męczyły się w 1/4 i potrzebowały aż 7 spotkań aby awansować do półfinału. DVTK ponownie zaczęło kiepsko przegrywając w pierwszym meczu 1:2, po czym dwukrotnie zrewanżowało sie wygrywając 4:1 (wyjazd) oraz 4:2 (dom). W ostatnim meczu kursy DVTK były ok 1,55. DVTk wygrało ten mecz po czym grając teraz na wyjeździe kurs wynosi 2,20 (!). Nie rozumiem tego kompletnioe, bo wg. mnie nie ma większego znaczenia czy grają u siebie czy na wyjeździe. Wszak w tym sezonie Ujpest w 6 domowych meczach z DVTK wygrał ledwie 2 razy! W obecnych play-offach też pokonali DVTK tylko na wyjeździe, wygrywając minimalnie 2-1. Wydaje mi się, ze kurs 2,20 to value w tej sytuacji, więc pogram na gości, którzy zapewne spotkają się koniec końców w finałach z MAC.
 
S 95,7K

styrbjorn

Użytkownik
Ujpest - DVTK 18:00 2 2,20 bet365

Chciałem dać swój wpis w temacie &quot;pozostałe ligi 2015/2016&quot; ale jest już zamknięty. Jednak ostatni wpis sprzed ponad roku dotyczy ligi węgierskiej i jest tam stwierdzenie faktu, ze MAC to obok DVTK najmocniejsza drużyna ligi. Nic się nie zmieniło, nadal tak jest. W sezonie zasadniczym DVTK było pierwsze i zgromadziło 95 pkt, MAC 91, trzeci Ujpest 77... DVTK 32 zwycięstwa, 8 porażek (licząc z dogrywkami), Ujpest 26-16. Niespodziewanie (w przypadku DVTK) obie ekipy męczyły się w 1/4 i potrzebowały aż 7 spotkań aby awansować do półfinału. DVTK ponownie zaczęło kiepsko przegrywając w pierwszym meczu 1:2, po czym dwukrotnie zrewanżowało sie wygrywając 4:1 (wyjazd) oraz 4:2 (dom). W ostatnim meczu kursy DVTK były ok 1,55. DVTk wygrało ten mecz po czym grając teraz na wyjeździe kurs wynosi 2,20 (!). Nie rozumiem tego kompletnioe, bo wg. mnie nie ma większego znaczenia czy grają u siebie czy na wyjeździe. Wszak w tym sezonie Ujpest w 6 domowych meczach z DVTK wygrał ledwie 2 razy! W obecnych play-offach też pokonali DVTK tylko na wyjeździe, wygrywając minimalnie 2-1. Wydaje mi się, ze kurs 2,20 to value w tej sytuacji, więc pogram na gości, którzy zapewne spotkają się koniec końców w finałach z MAC.
✅ 2:5

Tak jak się spodziewałem. DVTK jest zwyczajnie lepsze. Szkoda tylko, że nic nie grałem przy 2:0 dla Ujpestu na live.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Już zauważyłem specjalny wątek do hokeja sorka to nie podaje tam bo trzeba analizy a ja same typki mam ,niestety
Przepraszam za zaśmiecenie
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Może trochę nie w temacie, ale szykuje się niezła kompromitacja na Turnieju EIHC rozgrywanym w Gdańsku. Zawodnicy bojkotują kadrę i Ci najlepsi odmówili występu w niej, ze względem na zaległości finansowe i nie możność dogadania się z władzami PZHL. Generalnie nie znalazłem jeszcze nigdzie kursów na to wydarzenie, ale pewnie buki już wiedzą o co chodzi. Rywale z najwyższej półki, czyli Elity Norwegia, Dania i Austria. Miało być wielkie święto hokeja a wyjdzie totalna porażka. Trener wysłał powołania do wielu debiutantów i mało znanych nazwisk. Te ekipy powinny nas mocno ograć. Ciekaw jestem jakie kursy będą na overy ????
Kadra PZHL:
Bramkarze: John Murray (GKS Tychy), Przemysław Odrobny (TarySki Podhale Nowy Targ), Ondřej Raszka (JKH GKS Jastrzębie).
Obrońcy: Bartłomiej Bychawski, Arkadiusz Kostek (obaj PGE Orlik Opole), Jakub Gimiński, Jakub Michałowski, Grzegorz Radzieńciak (wszyscy JKH), Oskar Jaśkiewicz (Podhale), Dawid Musioł (Comarch Cracovia), Thomas Ziółkowski (EC Hannover Indians, Północna Oberliga)
Napastnicy: Noureddine Bettahar (Heilbronner Falken, DEL2), Mateusz Bepierszcz (Cracovia), Mateusz Gościński, Bartłomiej Jeziorski (obaj GKS Tychy), Dominik Jarosz, Dominik Paś, Radosław Nalewajka, Łukasz Nalewajka (wszyscy JKH), Patryk Malicki i Kamil Paszek (obaj Unia Oświęcim), Patryk Krężołek (Tauron KH GKS Jastrzębie), Łukasz Krzemień (Polonia Bytom), Szymon Marzec (Automatyka), Mateusz Michalski i Bartłomiej Neupauer (obaj Podhale), Martin Przygodzki (Orlik).
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Panowie, od jutra ruszają różne turnieje także warto odkopać temat.
Najciekawiej zapowiada się Karjala Cup, w którym jak co roku zagrają Rosja, Finlandia, Czechy oraz Szwecja.
Nie można oczywiście pominąć turnieju w Gdańsku, który odbędzie się w dniach 9-11. Oprócz Polski wystąpią Austria, Norwegia oraz Dania.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli chodzi o turniej w Gdańsku to chyba wszystkie zakłady przeciwko Polakom będą miały duże szanse wejścia biorąc pod uwagę sytuację w naszej kadrze i zarządzie...
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
No niestety nie dzieje się najlepiej, dodatkowo dziś z występów w reprezentacji zrezygnował Grzesiu Pasiut co jest naprawdę sporą stratą i nie chodzi tylko o nadchodzący towarzyski turniej.
Niech ktoś w końcu zrobi porządek z tymi pieprz***** władzami PZHL niszczącymi polski hokej.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dania 1,47
-1,5 1,81
over 5,5 2,00 u ruska
A wiadomo jakimi składami zjadą przeciwnicy?
Gdzie masz te kursy i jaki to buk? Jeżeli na Danie jest -1,5 po takim kursie to nie ma się co zastanawiać. Ci goście co przyjadą na ten turniej to jest kadra B Polski. Spora grupa dopiero zadebiutuje w kadrze. Wiadomo, że większość tych kadr to będą rezerwy, muszę się bardziej w tym temacie zorientować. Jednak taka Dania czy Austria nawet jak przyjadę młodzikami to tych naszych powinni zlać i tyle, nawet pomimo tego, że to turniej towarzyski. To są ekipy jakby nie było z elity a my jesteśmy z 2 ligi do tego wysyłamy młodych chłopaków, którzy zagrają pod sporą presją do tego, bo ten turniej to miała być spora promocje hokeja i był szumnie zapowiadany.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Z tego co widzę tylko ruski to ma póki co. Linia over 6,5 kurs: 3,04 jak najbardziej do pokrycia. Fakt, że na bramce będą nasi podstawowi bramkarza, ale nie sądzę żeby to aż tak pomogło. Dania -2,5 kurs 2,33 również.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Dzisiaj o godzinie 16 widzę, że towarzysko grają:
Węgry 2.68 X 4.00 Kazachstan 2.05
Nie ma tutaj się co rozpisywać, bo Kazachstan ma mocniejszą ekipę i kropka. Powinien wygrać ten mecz. Myślę, że opcja -1,5 też jest warta uwagi. Węgrzy nie grali jako team bodajże od kwietnia, natomiast Kazachowie sparowali w sierpniu z Barysem, Chabarowskiem...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Gdzie masz te kursy i jaki to buk?
1xbet, oni nie czekają na nikogo i z reguły kursy jako pierwsi wystawiają
Mocne spadki na Łotwę ze Słowenią od 2,25 na 1,64 i to trzydrogowo w becie, rusek jeszcze trzyma 2,02
i Węgry spadają z Kazachstanem
Co do meczu Polski B z Dunami, myślę że najlepsza opcja to ten over 5,5 za 2,00
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To moze i ja dorzuce trzy grosze
Co do meczu Węgrów z Kazachami to ide w strone bratanków, w kadrze brakuje tylko w zasadzie Seboka, w bramce jest Rajna, w obronie sa Pozsgai, Stipsicz, Wehrs, Varga w ataku jest jest Gallo i Hari, Sofron, Nagy wiec cała obrona z ostatnich mistrzostw plus czołowe postacji ataku, u kazachów głównie Nomad i Barys2 które nie sa w czołówce swojej ligi i chyba tylko dwóch, trzech graczy z ostatnich mistrzostw. Poz tym liga kazachstanu cały czas gra , nie ma przerwy, stad nie pojechali czołowi gracze .
Mysle ze i zgranie i doswiadczenie po stronie Węgrów plus własna hala i typ
EDIT: Najmocniejszą postacia Kazachów wydaje mi sie podstawowy bramkarz Torpedo Kazinc, Boyarkin
Węgry 60&#39; kurs 2,35 fortuna
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do meczu Węgrów z Kazachami.
Po pierwsze finski trener Węgrów sprawdza nowe ustawienia i nowych zawodników, w formacjach była mieszanka młodosci i doświadczenia , było duzo taktyki i kombinacji w ataku. W samym meczu lepiej prezentowali sie gospodarze, ale zawalili poczatek drugiej tercji i w osłabieniu stracili dwie bramki i zaraz poxniej trzecia. Kazachowie wykorzystali zgranie klubowe zawodników Nomadu a bramkarz to doswiadczony gracz z VHL . I to wystarczyło by pokonać silniejszych kadrowo i doswiadczonych bratanków, którzy tutaj zameldowali sie w zasadzie w najmocniejszym swoim zestawieniu .Liga kazachstanu napewno silniejsza od wegierskiej ale tak naprawde dzis Kazachstan B a moze nawet C pokonał pierwszy garnitur Węgier.
Do czego zmierzam, ze takie turnieje jak ten beda niosły za sobą niespodzianki, bo to czas eksperymentów i sprawdzania nowych zawodników w formacjach. Te mecze sa tak naprawde o pietruszke i jest to jakis etap przygotowania do Mś w poszczególbych dywyzjach. Sam dzis troche sie na to złapałem jak uczniak.
Co do Karjala Cup to ja tego raczej nie tykam, bo składy wyrównane, trenerzy sprawdzaja zawodników i ćwiczą ustawienia. Sa zawodnicy z KHL i mocnych lig europejskich. Napewno kazdy woli wygrywać ale nie jest to na ten moment najwazniejsze, dla reprezentacji najwazniejsze sa mistrzostwa świata i olimpiada. Mozna oczywiscie spróbować poszukac za drobne jakiś fajnych betów ale powiedzmy sobie szczerze sa to mecze iście towarzyskie i nie wynik jest tu najwazniejszy.
To tyle w temacie, sam pewnie bede szukał jakis ciekawych kursów i niespodzianek za drobne bo ciągnie wilka do lasu.
 
Do góry Bottom