• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Turnieje, mecze towarzyskie i inne...

Temat na forum 'Hokej' rozpoczęty przez gumbi82, Grudzień 15, 2007.

Więcej tematów od gumbi82
    1. suomi Użytkownik

suomi
      Polubienia:
      16
      Reputacje:
      21
      Myślę, że można poszukać overów :) To turniej towarzyski, więc kto wie, czy na tyłach nie będzie luzu i trochę takiego radosnego hokeja :)

Ostatnia edycja: Listopad 8, 2018 o godzinie 08:27
    2. alpha Dobrze znany użytkownik

alpha
      Polubienia:
      85
      Reputacje:
      468
      Łotwa B - Estonia (Baltic Challenge Cup Wilno)

Nie znalazłem nigdzie kadry Łotwy B na ten turniej, ale w meczach towarzyskich jakie rozgrywali w zeszłym roku zdecydowana większość to byli gracze z ligi łotewskiej, więc zapewne tak też będzie podczas tego turnieju. W jednym z takich spotkań pokonali dzisiejszego przeciwnika aż 13-0.
      Co do Estończyków to nie znalazłem pełnej kadry, z powołanych zawodników na pewno jest gwiazda reprezentacji Robert Rooba, który występuje w fińskim Jyp. Na pewno można wyróżnić młodego Arraka, który występuje w lidze fińskiej u20. Z pozostałych graczy jest ktoś z 2 ligi norweskiej, 3 i 4 ligi szwedzkiej, 3 ligi fińskiej, ligi alpejskiej, dwóch niespełna 40 latków, z których jeden gra w lidze estońskiej obecnie(w przeszłości występował w lidze białoruskiej i kazachskiej), a o drugim wiadomo tylko tyle, że przez wiele lat występował we Francji, ale ostatni sezon rozegrał tam 3 lata temu.Co do bramkarzy to podstawowy występuje obecnie w lidze węgierskiej w bardzo słabiutkim Vasas, który w 18 spotkaniach stracił ponad 80 bramek.

Myślę, że Łotysze powinni ten mecz spokojnie wygrać strzelając przy tym trochę goli:

1/+6.5 @1.87 fortuna :minus: 4-1

Mecz o 14:30

Ostatnia edycja: Listopad 8, 2018 o godzinie 16:41
      rasijskij lubi to.
    3. jozzy22 Dobrze znany użytkownik

jozzy22
      Polubienia:
      297
      Reputacje:
      3084
      Panowie to może zaryzykowac coś takiego:

Polska - Dania

Typ: Dania wygra do zera Kurs: 4.6 :minus:

Skoro nasz skład wygląda tak a nie inaczej to może lepiej pograc w ten sposób. Z tego co widzę to najbardziej doświadczeni są nasi bramkarze wiec przy dobrej ich postawie wszystkie over i hcp mogą wziąć w łeb i jak dla mnie "najpewniejsze" wydaje się powyższe. Co powiecie?!

Wynik:

e: czułem ze z tymi over ami może być lipa.

Ostatnia edycja: Listopad 9, 2018 o godzinie 21:59
    4. RekreTyper Dobrze znany użytkownik

RekreTyper
      Polubienia:
      105
      Reputacje:
      816
      A u jakiego bukmachera taki becik?

5. jozzy22 Dobrze znany użytkownik

jozzy22
      Polubienia:
      297
      Reputacje:
      3084
      fortuna

RekreTyper lubi to.
    6. MatBie Dobrze znany użytkownik

MatBie
      Polubienia:
      811
      Reputacje:
      2640
      Hokej Polska vs Dania typ: Dania i over 5,5 kurs 2,21 praz over 6,5 kurs: 2,7 (efortuna) godz 17:30 myślę że mecz godny uwagi. Już pisałem w temacie hokejowym o problemach kadry i bojkocie wszystkich najlepszych graczy. Kadra na ten turniej w Gdańsku to większość debiutantow i młodych zawodników, reszta z powodu zaległości finansowych nie przyjechala. Wiadomo Dania tez nie w pelnym skladzie, wiekszosc zawodnikow z rodzimej ligi, kilku ze szwecji czy finlandii. Myślę że Duńczycy sobie z nami spokojnie poradzą, nawet nie ma co porównywać poziomu. U nas tylko bramkarze z podstawy. Turniej na 100 lecie szumnie zapowiadany a moze byc kompromitacja. Mlodzi tez będą pod wielka presją takze Dania powinna latwo sie z nami rozprawic. Warto próbować.

Mark1973 lubi to.
    7. alpha Dobrze znany użytkownik

alpha
      Polubienia:
      85
      Reputacje:
      468
      Panowie znowu nie przesadzajcie z tym składem ''B'' i brakiem doświadczenia, bo powołani też zostali: Chmielewski, Bepierszcz, Galant, Wronka, Dziubiński, Malasiński, Pociecha, Dronia, Wanacki, Bryk.

Ja bym szedł w over w tym spotkaniu, bo strzelać jest kim, natomiast nie mam zaufania do obrony ciągle mając w pamięci tegoroczne mecze dywizji 1A, z której notabene spadliśmy. Nie znam składu rywali, ale zapewne będzie się on głównie opierał na graczach występujących w lidze duńskiej. Na pewno są faworytami tego spotkania, ale nie aż takimi by wchodzić w jakieś wysokie handicapy. Myślę, że najrozsądniej będzie pograć overy, bo kursy są całkiem niezłe. Ostatnie mecze przeciwko Duńczykom rozegraliśmy 2 lata temu. W kwalifikacjach do IO przegraliśmy 2-5, a nieco później w turnieju towarzyskim na Węgrzech. 1-3.

Polska-Dania

over 5.5
      @1.85 fortuna
      over 6.5(z dogrywką/karnym) @2.45

Co do innych spotkań to myślę, że Węgrzy u siebie powinni nie mieć problemów ze strzeleniem kilku bramek Koreańczykom, którzy na ten turniej przyjechali bez czołowych graczy, mowa o tych wszystkich pochodzących z Kanady. W bramce brak Daltona, który w ostatnich 3 latach bronił praktycznie we wszystkich meczach kadry. Po prostu nie ma dobrego zmiennika.
      Węgrzy zagrali słabe spotkanie przeciwko Kazachom i zapewne dziś będą chcieli się zrehabilitować. Skład tak jak pisał Marek, mają solidny także ja wchodzę mocniej w ich zwycięstwo połączone z overem. Koreańczycy jak dotąd stracili po 5 bramek w meczu z Włochami i Kazachstanem. Zagrają też 3 mecz dzień po dniu co też może mieć jakieś znaczenie.

Węgry-Korea

1/+5.5 @1.91 fortuna
      1/+6.5 @2.48

@MatBie, skąd info, że ''tylko bramkarze są z podstawy''? Bo nigdzie nie znalazłem info, że powołani, których wymieniłem mają nie zagrać.

Ostatnia edycja: Listopad 9, 2018 o godzinie 09:25
    8. MatBie Dobrze znany użytkownik

MatBie
      Polubienia:
      811
      Reputacje:
      2640
      Z doswiadczonych w obronie ma zagrac tylko Bychawski i Jaśkiewicz. Z napastnikow tylko Bepierszcz. Z Tychow zagraja tylko Jeziorski i Goscinski reszta nie jedzie. Wronka, Malas, Dziubinski maja nie zagrac.
      --- Odpowiedź dołączona, Listopad 9, 2018 o godzinie 09:40, Czas odpowiedzi: Listopad 9, 2018 o godzinie 09:33 ---
      Info z hokej.net

- Do Gdańska nie pojadą: Krystian Dziubiński, Grzegorz Pasiut, Patryk Wronka, Tomasz Malasiński, Jakub Wanacki, Aron Chmielewski, Paweł Dronia, Patryk Wajda, Maciej Kruczek i (kontuzjowany) Damian Tomasik. Decyzja o pozostaniu w klubach ma związek z fiaskiem negocjacji z władzami PZHL. Chcemy, by kibice zrozumieli że dla każdego członka Stowarzyszenia Zawodników Hokeja na Lodzie możliwość gry z białym orłem na piersi to wielka duma i honor. Jeszcze raz jednak podkreślamy, to nie bojkot reprezentacji, a indywidualna decyzja każdego z zawodników. Wielu powołanych członków Stowarzyszenia, takich jak Oskar Jaśkiewicz czy Przemysław Odrobny jedzie na turniej EIHC. O decyzji nieobecnych w pierwszej kolejności został poinformowany selekcjoner Tomek Valtonen.

RekreTyper i alpha lubią to.
    9. alpha Dobrze znany użytkownik

alpha
      Polubienia:
      85
      Reputacje:
      468
      Dzięki, przeglądałem parę razy dziennie hokej net, a jakoś tego nie zauważyłem. Teraz patrzę, że informacja z powołanymi graczami była z 19 października. Sorry za wprowadzenie w błąd.

Koniec końców overy i tak do gry ;)

Ostatnia edycja: Listopad 9, 2018 o godzinie 09:52
    10. Mark1973 Znawca - Formuła 1

Mark1973
      Polubienia:
      580
      Reputacje:
      1463
      Zgadzam sie ze ten over jak najbardziej do gry.
      Duńczycy przywiozą w miare młodą kadre ale to są najlepsi zawodnicwy w swoich klubach w Danii.
      Najlepszy punktujacy ligi duńskiej Spelling, bedacy w czołówce tej klasyfikacji Scheel, bracia Hojbjerk , Jacobsen, to sa czołowe postaci w swoich klubach ich obrona to z kolei gracze w wiekszosci z pierszej ligi Niemiec, Szwecji czy finlandi wiec tutaj ewentualnie kwestia zgrania ale jakosć , umiejstniosci techniczne po stronia Danii

Do dubla taki typ Dania minus 1,5 kurs 1,41 fortuna

11. Mark1973 Znawca - Formuła 1

Mark1973
      Polubienia:
      580
      Reputacje:
      1463
      Warto spróbować po takim kursie

12. ejber24 Użytkownik

ejber24
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      2
      Gdzie można znaleźć kadrę Duńczyków? Jak bardzo jako hokejowi eksperci określacie dysproporcje w składach?

13. Kaszpir88 "Król Ekstraklasy"

Kaszpir88
      Polubienia:
      42
      Reputacje:
      297
      Austria - Norwegia
      Norwegia -1.5
      @2.24

Stanisław Snopek podczas meczu Polski, mówił że Austria przez jakieś problem dzisiaj będzie grać tylko w 14.
      Zmęczenie w 3 tercji da im się we znaki
      fortuna

14. MatBie Dobrze znany użytkownik

MatBie
      Polubienia:
      811
      Reputacje:
      2640
      Dzisiaj to już żadne mecze się nie odbędą bo dziura w lodzie i mecz Polaków odwołany...co za kompromitacja. Znowu się błaźnimy tym razem w hokeja, a nie w piłkę. Ciekawe co jest z tym krajem nie tak, że w żadnym sporcie nie możemy być dobrzy? No dobra może poza siatkówką :D Zresztą jeżeli chodzi o typy na ten mecz to wszystko by było na minus :minus: i takie pewnie będą bo jutro ma być dokończony ten mecz, chociaż u nas to nigdy nie wiadomo. Lepiej jakby porobili zwroty :D brawo Polacy, nigdy nie stawiaj przeciwko naszym ehh chyba, że na mundialu w piłkę...

RekreTyper lubi to.
    15. Grac45 Forum VIP

Grac45
      Polubienia:
      545
      Reputacje:
      5849
      Raczej średnio. A 14 to chodziło chyba o pierwotną godzinę rozegrania meczu.

Powodem jest brak części sprzętu sportowego ekipy austriackiej, który nie doleciał do Gdańska z powodu złych warunków atmosferycznych. Za zgodą obu drużyn spotkanie zostało zaplanowane na godz. 20.30.
      Austriacy przylecieli do Gdańska z częścią sprzętu w czwartek, reszta ekwipunku miała samolotem Lufthansy dotrzeć na miejsce z Frankfurtu dzień później. W związku z mgłą samolot został przekierowany na lotnisko w Berlinie.

----------------------
      Na Węgrzech podobny problem, mecz odwołany. Koreańczycy jutro wracają do domu.

Ostatnia edycja: Listopad 9, 2018 o godzinie 22:28
    16. RekreTyper Dobrze znany użytkownik

RekreTyper
      Polubienia:
      105
      Reputacje:
      816
      Czytam i łapie sie za głowę, lepsza organizacja jest na turnieju osiedlowym. Żenuła. Szkoda cokolwiek grać z tego pseudo turnieju.

17. shaq9 Nowy użytkownik

shaq9
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      9
      Przerwane z powodu problemów z lodowiskiem piątkowe mecze turnieju EIHC w Gdańsku zostały decyzją Dyrektoriatu zawodów uznane za nierozegrane.
      Wszystkie cztery zespoły do sobotnich spotkań przystąpią z zerowym dorobkiem punktowym i bramkowym. Wyniki niedokończonych pojedynków będą miały znaczenie dla ustalenia kolejności końcowej jedynie przy równej ilości punktów i różnicy bramek zespołów grających ze sobą w piątek. Harmonogram turnieju na sobotę i niedzielę został zachowany
      Źródło: hokej.net

No to panowie ostro przyfarciliśmy, bo czekają nas zwroty:cwl:. Już żadnych betów z tego śmiesznego turnieju nie warto grać.:czerwona::czerwona:

18. MatBie Dobrze znany użytkownik

MatBie
      Polubienia:
      811
      Reputacje:
      2640
      Dokładnie chociaż tyle dobrze bo sam przebieg meczu to dla mnie spora niespodzianka i chyba faktycznie lepiej sobie odpuścić ten turniej...

19. RekreTyper Dobrze znany użytkownik

RekreTyper
      Polubienia:
      105
      Reputacje:
      816
      Piekna wiadomość :dance::spoko: i zapominamy o tym turnieju.

Poleć forum