>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Turnieje - pokazowe, charytatywne, inne.

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Panowie przecież to turniej towarzyski gdzie nawet za wygraną w nim nie ma dużych pieniędzy. Możliwe że zawodnicy za sam start dostają więcej i przyjadą poprzebijać piłkę na drugą stronę siatki. Nie ma sensu pakować w to jakichkolwiek pieniędzy bo nie wiadomo jak z formą i zaangażowaniem poszczególnych tenisistów
 
H 902

hank

Użytkownik
Znam tą stronę, chodzi oczywiście o youtube.com ???? Tak serio to szukam jakis konkretnych informacji, typu typ nawierzchni, charakterystyka itp.
Skoro Ferrer wszystko wybierał to znaczy że błoto. Ale co do konkretów to Plexicushion Prestige, czyli to co na AO, co jest dość logiczne, zazwyczaj turnieje poprzedzającego Szlema, są rozgrywane na tym samym podłożu, żeby można było się lepiej przygotować do imprezy docelowej. Między innymi dlatego na IO grano na hardzie, mimo iż w Ameryce Południowej grywa się głównie na kortach ziemnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Panowie przecież to turniej towarzyski gdzie nawet za wygraną w nim nie ma dużych pieniędzy. Możliwe że zawodnicy za sam start dostają więcej i przyjadą poprzebijać piłkę na drugą stronę siatki. Nie ma sensu pakować w to jakichkolwiek pieniędzy bo nie wiadomo jak z formą i zaangażowaniem poszczególnych tenisistów
Co roku zjawia się tutaj czołówka i uwierz, że za darmo nie grają ????

&quot;With the world’s best competing for the Championship title and US $250,000 prize money, 2016 is shaping up to be bigger and better than ever before.&quot;
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Sezon tenisowy dopiero startuje, więc raczej nie ma sensu dawać tu poważnych typów z analizami, bo mało jeszcze wiemy. Ponadto turniej jest pokazowy, co tylko zwiększa losowość.
Ja mam na dzisiaj dość ryzykowną propozycję. Otóż z historycznych wyników wiem, że w tym turnieju zwykle działy się naprawde różne rzeczy, ale jedna rzecz jest powtarzalna z roku na rok - cokolwiek się dzieje, dzieje się w dwóch setach. Zauważyłem, że w tej pokazówce rzadko kiedy zdarzało się nam oglądać 3 sety.
Drugim moim założeniem jest to, że zobaczymy dzisiaj niespodzianke, bo przecież początek sezonu i turniej tylko pokazowy. Okoliczności sprzyjają.
Dlatego ja dzisiaj gram na zwycięstwo doga w dwóch setach.
Oto jakie kursy prezentuje nam Pinnacle:
Goffin -1.5s @3.70 ✅
Berdych -1.5s @4.55

Zwłaszcza ten pierwszy kurs wydaje się mocno zaniżony. Dlaczego? Już tłumaczę.
Jeżeli postawimy, że Goffin wygra pierwszego seta @2.20 ✅, to po tym pierwszym secie będziemy musieli na live postawić, że wygra drugiego.Teraz, jaki kurs musiałby być na to zdarzenie, żebyśmy osiągnęli 3.70 z pinnacle? 3.70/2.20=1.68.
1.68 na to, że Goffin wygra drugiego seta po wygranym pierwszym. Z doświadczenia wiem, że kursy na zwycięstwo drugiego seta, po pierwszym niewiele się różnią od kursów na wygranie 1 seta przed meczem. Stąd zakładam, że po wygranym pierwszym secie Goffina, kursy na wygranie drugiego będą w okolicach 1.83-1.83 w najgorszym wypadku. Dlatego warto zagrać że Goffin wygra 1 seta, a potem za wygraną postawić, na live, że wygra drugiego ✅ ✅, bo dzięki temu osiągniemy lepszy kurs.
Inaczej ma się sprawa z kursem na Berdycha, który moim zdaniem zaniżony nie jest, ale postawie go dopiero gdy będę znał rezultat pierwszego meczu.
Edit: Kurs po 1 secie wygranym przez Goffina, na to ze wygra drugi byl 2.00.
Edit: Odpuszczam granie na Bedycha, bo zrobiło sie value po stronie Nadala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Goffin D. - Tsonga J-W.
Tsonga J-W. ::: 1,71 ::: 1/3

H2H 2:3 z lat 2013-2015, rankingowa 11 vs. rankingowa 12 z sezonu 2016. Goffin zaliczył poprzedni sezon na bardzo wysokiej pozycji, jednak jak znam życie to po dobrym sezonie przychodzi kryzys i na odwrót, z małymi wyjątkami.
Tsonga grał tutaj nie raz na tym turnieju, przynajmniej 4 razy, toczył batalie z Soderlingiem, Murrayem, Djokovicem czy Nadalem. Widać, że lubią go organizatorzy i z chęcią zapraszają tego wesołego Francuza.
Tak szczerze to miałem grać kilka dni temu +1,5 seta na Goffina jednak kurs niezwykle spadł na niego, a takie wysokie spadki na pokazówkach w mojej opinii mogą źle się skończyć.
Wynik: 7:6(2) 6:4
???? Nadal R. - Berdych T.
Nadal R. -2 gemy ::: 1,70 ::: 1/3 ✅
H2H 19:4 z lat 2005-2015 więc dekada dobrej gry i w większości meczów Nadal masakrował Berdycha. Na Australian Open w 2015 roku stało się jednak inaczej, ale to był wyjątek od reguły, &quot;Rafa&quot; wtedy nie był sobą, zagrał słabo i skończyło się to 3:0 dla Czecha.
Hiszpan zmienił trenera, fryzurę, jest naładowany mocą, kolejne Igrzyska Olimpijskie będą dopiero za jakieś 4 lata, wzmożonych kontroli nie będzie, grał tutaj nie raz, a po drugie uważam, że Hiszpanie lubią grać na Półwyspie Arabskim.
Kalendarz Nadala na sezon 2017 wygląda tak, niedługo startuje w Brisbane:
14 turniejów na hardzie, 5 na clayu, 1 na trawie. Bardzo zbliżony kalendarz miał w ostatnich latach Djokovic. Tyle, że to władca hardu. Zobaczymy jak to Rafie pójdzie.
Wynik: 6:0 6:4
Masa mięśniowa Goffina i Nadala dla porównania:

Jaglak nie byłby zadowolony efektów z Davida - &quot;Skąd to zwątpienie sportowy świrze?&quot; :grin:
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Nadal - Raonic over 23,5 @2 bet365. ✅ Dobry początek sezonu. ;)

Pewnie zaraz się pojawią głosy sprzeciwu, no bo jak to, Nadal rozniósł Berdycha, Raonic nie grał itp. Nie czytałem nic o specyfice tych kortów, ale z tego co widziałem wydają się dość szybkie, Raonic będzie zabijał serwisem i minimum tego taja wyserwuje. Nadal wraca po dłuższej przerwie, jego forma nadal :)-D) pozostaje niewiadomą. Bardzo możliwe 3 sety, a jeśli nie, linia jak najbardziej do pokrycia w dwóch. Początkowo miałem pisać analizę pod wygraną Raonica, bo sądziłem, że kursy powinny być wystawione mniej więcej po równo, ale rok temu dostał tutaj baty 0-2 i ogólnie nie przepada za grą przeciwko Rafie, dlatego próbujemy overa. Początek sezonu więc nie ma co się rozpisywać, stawka niewielka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Pinnacle
???? Raonic - Nadal
Typ: Raonic +2.0 gemy @1.98 ⛔
Nie będę nawet rozpisywał się jakim to Kanadyjczyk jest prosperującym graczem. Sam fakt, że na ATP World Tour Finals Raonic przegrał tylko 4 sety, po dwa z Murrayem i Djokoviciem i wszystkie po tie-breaku. Jakby prześledzić wszystkie mecze w drugiej połowie zeszłego sezonu to Kanadyjczykowi bardzo rzadko zdarza się przegrywać wysoko pod względem gemów. Wiadomo, jest początek sezonu, Nadal zagrał świetnie z Berdychem, ale Raonic także zwykle dobrze zaczyna sezon. Uważam, że to mecz 50/50 i takie względnie małe handi dla Raonicia to naprawde duży margines błędu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tsonga J-W. - Berdych T.
Berdych T. ::: 2,16 ::: 1/3 Pinek ⛔

H2H 3:8 z lat 2004-2015 i tak naprawdę z tego powodu wchodzę w Berdycha, skoro potrafił zrobić to osiem razy, to po kursie 2,16 może powtórzyć ten wyczyn i 9. Obaj swoje 1 mecze przegrali, Tsonga bardzo słabo wszedł w mecz i w kluczowych momentach psuł piłki. Berdych co prawda też przegrał 0:6 z Nadalem 1 seta, ale co by nie mówić &quot;Rafa&quot; to jednak inna kategoria zawodnika. Turniej pokazowy, Berdych zawsze mi się dobrze kojarzył z turniejami na Półwyspie Arabskim itd. Gram na niego z tych dość błahych powodów. Powodzenia Tomek!
Wynik: (5)6:7 6:3 10:3
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Dzisiaj gramy na goffina kosmiczny kurs 4.00 na Bet365 . Chlopak traktuje chyba najpowazniej ten turniej, dwie wygrane po 2:0 a tu taki kurs, zupelnie tego nie rozumiem.
Raonica po kursie 3.25 tez biore, Murray chyba nie przyklada sie zbytnio do tego turnieju
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dzisiaj gramy na goffina kosmiczny kurs 4.00 na Bet365 . Chlopak traktuje chyba najpowazniej ten turniej, dwie wygrane po 2:0 a tu taki kurs, zupelnie tego nie rozumiem.
Raonica po kursie 3.25 tez biore, Murray chyba nie przyklada sie zbytnio do tego turnieju
Nie pisz takich rzeczy bo Ci ludzie jeszcze uwierzą.

Primo, piszesz, że Goffin najpoważniej traktuje ten turniej, rozumiem że dlatego że wygrał już dwa necze, w tym wczoraj z Murrayem - a potem piszesz że Murray się nie przykłada, co dość mocno zakłóca Twój tor logiki.

Poza tym wytłumacz czemu uważasz że Goffin traktuje ten turniej poważniej niż Nadal?

Oglądałem wczoraj mecz Nadala - bardzo fajne widowisko jak na początek sezonu. Co prawda to prawda - nie było dużo długich wymian - albo Raonić wygrywał serwisem, albo naprawdę udało mu się zagrać świetnie kątowo, albo wymianę wygrywał szybko Nadal. Jasne, Kanadyjczyk momentami potrafił popisać się niesamowitym końcowym uderzeniem, zwłaszcza celując udanie w backhand Nadala, ale jednak w bardzo wielu przypadkach miał problem z jedną rzeczą - rotacją nadawaną piłkom przez Nadala.

Rotacja tak naprawdę wygrała ten mecz. Czasami Raonic juz zupełnie przez to glupiał i nie wiedział co robić - poza tym oczywiście Nadal w bardzo dobrym wydaniu - świetnie kontrolujący piłkę, z dobieganiem do większości zagrań przeciwnika i uśmiechem na twarzy. Widać, że chce mu się grać i że dobrze się tym bawi.

Z drugiej strony mamy Goffina który wygrał z Murrayem. Jasne, wszyscy wiemy, że Murray bardzo wolno wchodzi w turnieje. Dodatkowo nie oglądałem meczu więc nie chcę osądzać ale uważam że Murray wyraźnie odpuścił i mrugnął jeszcze do ludzi robiąc to: nie dość że w drugim secie prowadził z przełamaniem 4:2 to po tym jak stracił przełamanie, przy stanie 5:6 serwując prowadził 40:0 - i nagle przegrał 5 piłek pod rząd. Wnioski pozostawiam już każdemu do wyciągnięcia samemu.

Jak dla mnie dzisiaj Nadal win, po prostu:)
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Nie pisz takich rzeczy bo Ci ludzie jeszcze uwierzą.

Primo, piszesz, że Goffin najpoważniej traktuje ten turniej, rozumiem że dlatego że wygrał już dwa necze, w tym wczoraj z Murrayem - a potem piszesz że Murray się nie przykłada, co dość mocno zakłóca Twój tor logiki.

Poza tym wytłumacz czemu uważasz że Goffin traktuje ten turniej poważniej niż Nadal?

Oglądałem wczoraj mecz Nadala - bardzo fajne widowisko jak na początek sezonu. Co prawda to prawda - nie było dużo długich wymian - albo Raonić wygrywał serwisem, albo naprawdę udało mu się zagrać świetnie kątowo, albo wymianę wygrywał szybko Nadal. Jasne, Kanadyjczyk momentami potrafił popisać się niesamowitym końcowym uderzeniem, zwłaszcza celując udanie w backhand Nadala, ale jednak w bardzo wielu przypadkach miał problem z jedną rzeczą - rotacją nadawaną piłkom przez Nadala.

Rotacja tak naprawdę wygrała ten mecz. Czasami Raonic juz zupełnie przez to glupiał i nie wiedział co robić - poza tym oczywiście Nadal w bardzo dobrym wydaniu - świetnie kontrolujący piłkę, z dobieganiem do większości zagrań przeciwnika i uśmiechem na twarzy. Widać, że chce mu się grać i że dobrze się tym bawi.

Z drugiej strony mamy Goffina który wygrał z Murrayem. Jasne, wszyscy wiemy, że Murray bardzo wolno wchodzi w turnieje. Dodatkowo nie oglądałem meczu więc nie chcę osądzać ale uważam że Murray wyraźnie odpuścił i mrugnął jeszcze do ludzi robiąc to: nie dość że w drugim secie prowadził z przełamaniem 4:2 to po tym jak stracił przełamanie, przy stanie 5:6 serwując prowadził 40:0 - i nagle przegrał 5 piłek pod rząd. Wnioski pozostawiam już każdemu do wyciągnięcia samemu.

Jak dla mnie dzisiaj Nadal win, po prostu:)

Jesli uwazasz ze z grajacym na 100% mozliwosci Murrayem Goffin by tak latwo wygral to chyba jestes naiwny. Nadal nawet jak jest faworytem to na pewno nie takim zeby tu wystawiac 1.25. Poza tym zawodnicy majacy wieksze osiagniecia z reguly mniej sie przykladaja do takich turniejow, ci troszke gorsi chca sie pokazac. Poza tym w takich turniejach nie atakuje sie kursow 1.2-1.3 , tu sie szuka underdogow bo zdazyc sie moze wszystko, grajac stala stawka wystarczy ze jeden z tych dogow wejdzie i juz jest ladny profit,a uwazam ze jest to bardzo prawdopodobne
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jesli uwazasz ze z grajacym na 100% mozliwosci Murrayem Goffin by tak latwo wygral to chyba jestes naiwny. Nadal nawet jak jest faworytem to na pewno nie takim zeby tu wystawiac 1.25. Poza tym zawodnicy majacy wieksze osiagniecia z reguly mniej sie przykladaja do takich turniejow, ci troszke gorsi chca sie pokazac. Poza tym w takich turniejach nie atakuje sie kursow 1.2-1.3 , tu sie szuka underdogow bo zdazyc sie moze wszystko, grajac stala stawka wystarczy ze jeden z tych dogow wejdzie i juz jest ladny profit,a uwazam ze jest to bardzo prawdopodobne
Dogów mój drogi to Ty możesz sobie szukać w pierwszych rundach, a nie w momencie kiedy Nadal jest w finale i każdy kto go oglądał widział że mu się chce.

Co do Twojego argumentu o mniejszych osiągnięciach - jak najbardziej, ale w tym wypadku nie wchodzi w grę, albowiem Nadal to zawsze walczak a poza tym w tym roku ma coś do udowodnienia po słabym tamtym sezonie.

Co do tego czy Goffin mógłby wygrać normalnie z Murrayem? W takim turnieju na początku roku ? Jak najbardziej. Poza tym jest różnica między graniem nie na 100% a oddaniem meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kurcze szkoda, że nie podałem Wam typów na over gemowy w meczu Murraya i handi gemowe Nadala ;) tak by było plusowo.
Swoją drogą to życzę wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU, SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY, PIENIĘDZY I ZDROWIA!
???? Nadal R. - Goffin D.
Nadal R. -1,5 seta ::: 1,86 ::: 2/3 +1,72 ✅
Obaj Panowie nie grali jeszcze ze sobą, ale dzisiaj powinni dać z siebie wszystko. Nie da się ukryć, że fajnie jest wejść w nowy sezon z triumfem choć mało prestiżowym. Tak po cichu przed turniejem liczyłem na Nadala, że on lub Murray mogą wygrać ten turniej, jednak Andy odpadł sensacyjnie z Goffinem. Zresztą Szkot w poprzednich edycjach Abu Dhabi nie grał jakoś wybitnie i wiele razy w ciągu sezonu w meczach zdarzają mu się przestoje.
Moim zdaniem Nadal to dzisiaj weźmie w dwóch setach, choć nie lubię grać takich ujemnych handicapów, to 1,20 na Hiszpana to trochę za mało. Pokonał pewnie Berdycha, Raonica w 3 setach i to robi wrażenie. Wszystko powinno coraz lepiej pracować, wszystkie znaki na niebie wskazują, że &quot;Rafa&quot; wraca do wielkiej gry o czym pisałem już wcześniej - zmiana trenera, fryzury, głód sukcesu, zmiana kalendarza turniejowego dość istotna. Vamos Rafa!
Wynik: 6:4 7:6(5)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
KOOYOUNG CLASSIC
Grał dzisiaj tam Jureczek!
???? Tomic B. - Goffin D.
Tomic B. ::: 2,13 ::: 1/3 ⛔
Nie jest to żadna peffunia, ani żaden fix, jednak w mojej opinii warto zagrać. Tydzień przed Australian Open to czas magii gdzie Jerzy Janowicz pokonuje Tommeigo Hassa właśnie na tym turnieju.
Jak sięgam pamięcią (mogę się mylić), to bodajże w 2009 roku Djokovic przegrał tutaj z Tomicem. Jest to &quot;szampański&quot; turniej gdzie się gra na pół gwizdka. Faworyci robią swoje, kiedyś podałem nawet typ, gdzie wyskoczył limit na baszku, spotkanie bodajże Hewitt z JMDP.
Pokazówka gdzie gospodarze nie raz na tym turnieju robili swoje, Tomic, swój chłopak z australijskiej ziemi, moim zdaniem warto zagrać, ale czy grubo? Odradzam.
Wynik: 2:6 4:6
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
taki kurs jaki byl wczoraj na Djoko to moze sie dlugo nie pokazac i fajnie, bo jeszcze urosl do 2, ludzie naiwni mysleli ,ze po kontuzji wraca. Nie bylo zadnej kontuzji, pamietajcie to.
 
Do góry Bottom