>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje - pokazowe, charytatywne, inne.

saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Nadal R. - Ferrer D. 2 @3,16 Marathon ::: 1,5/10j⛔
Bylo blisko. Niemniej obaj wysoka forma i według mnie jutro mają spore szanse na wygraną
To co grał David w meczu z Tsongą - poezja. Nadążał do wszystkiego, grał agresywnie, rozprowadzał Tsongę po korcie - sporo winnerów, praktycznie nie popełniał niewymuszonych błędów, returnował bardzo dobrze a wiadomo, że Jo potrafi bardzo dobrze zaserwować. Jak widać - do sezonu przygotował się bardzo dobrze. O Nadalu w sumie można mówić jedynie na podstawie występów w IPTL, a z tym prawdę mówiąc bywało różnie - pokonał Rogera Federera, który jednak grał bardzo słabo jak na niego, ograł ERV, ale bądźmy szczerzy - jako singlista ten gość niewiele znaczy i przegrał z Raoniciem. Jednak patrząc na historię występów Nadala w tej pokazówce można zauważyć, że od pewnego czasu nie przykłada się zbytnio do niej i odpada bardzo szybko. W mojej opinii tak będzie i w tym roku.
Wawrinka S. - Raonic M. 2 @2,22 1xbet ::: 2,5/10j✅
Ze Stanem sytuacja podobna - na tej pokazówce nie daje z siebie 100%. Startował tutaj zarówno rok jak i dwa lata temu i w sumie na 5 spotkań wygrał tylko jedno - z Almagro. Dla Stana ważniejszy jest turniej w Chennai, i to na nim zapewne się skupi, a ten traktuje jako taki rozruch. Milos zagrał kapitalnie z Andersonem, dobrze serwował, często wyrzucał serwisem Kevina do boku a potem kończył akcję forehandem w przeciwny róg kortu. Podejrzewam, że jutro parę podobnych akcji zobaczymy w tym meczu. Dodatkowo co można o Rao powiedzieć - zagrał dobre spotkanie, trafiał bardzo precyzyjnie, stosunkowo niedużo błędów. W takiej formie powinien sobie poradzić ze Stanem zapewne wciąż tkwiącym w śnie zimowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Ferrer D. - Nadal R.
Ferrer D. +1,5 seta ::: 1,74 ::: 2/3 ✅
Ferrer D. ::: 2,94 ::: 1/3 ⛔
Tsonga przyjechał na pokazówkę i pewnie myślał, że trochę to będzie gra pod publiczkę, niestety przeliczył się. David Ferrer zagrał w tym meczu jakby grał w finale wielkiego szlema, oddał Francuzowi zaledwie 2 gemy po bardzo dobrej grze z jego strony. Jo-Wilfired teraz może udać się do hotelu i wypić spokojnie sylwestrowego szampana.
Wydaje się, że nawierzchnia w Abu Dhabi idealnie pasuje pod grę Hiszpana i piłki odbijają się dla niego na idealnej wysokości, a warto przypomnieć, że właśnie Ferrer jest jednym z niższych zawodników w całym tourze, bo mierzy zaledwie 178 cm.
Wracając do analizy to David pokonał na tym turnieju Nadala już dwukrotnie (2013, 2011) i nie zdziwię się jak zrobi to kolejny raz. Rok temu &quot;Rafa&quot; przegrał również tutaj swój pierwszy mecz z Andy Murrayem. Fakty zresztą są takie, że poza nawierzchnią ziemną jest H2H 8:6 dla Ferrera. Mączka to inna bajka bo tam król jest tylko jeden i pewnie bardzo długo to się nie zmieni. Druga sprawa jest taka, że w roku 2016 wszyscy eksperci tenisa będą uważnie przyglądać się grze Nadala, z powodu dość kiepskiego sezonu 2015 i wielu problemów zdrowotnych Rafaela.
Wynik: 6:3 (4)6:7 6:3
???? Wawrinka S. - Raonic M.
Raonic M. ::: 2,24 ::: 1/3 ✅

H2H 4:0 z lat 2012-2015 i trzeba przyznać szczerze, że Szwajcar potrafi dobrze odczytywać kierunek serwisu osób z dobrym podaniem, chociażby nawet Ivo Karlovica czy właśnie wschodzącej gwiazdy kanadyjskiego tenisa z którym przyjdzie zmierzyć mu się dzisiaj.
Dla mnie Wawrinka to zawodnik typowo turniejowy i w pierwszych rundach gra dość kiepsko jak na niego. On potrzebuje rozkręcić się i wejść w rytm meczowy, wtedy bywa niekiedy nie do zatrzymania. Do tego w Abu Dhabi nigdy nic większego nie osiągnął. Rok temu pokonał tylko bardzo przeciętnego w ostatnim sezonie Almagro, przegrał z Nadalem i Djokovicem, w 2013 poległ po 2:0 z Murrayem i Ferrerem.
Raonic ma już za sobą pierwszy mecz z Andersonem, gdzie miał wiele okazji na przełamanie i bardzo pewnie wygrał ten mecz.
Wynik: 5:7 5:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
David Ferrer - Rafael Nadal Typ: David Ferrer @ 2.94 Pinnaclehttp://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]][/url]

Ferrer potwierdził świetne przygotowanie na początku sezonu pokonując bez żadnych problemów Tsongę. Francuz oczywiście wydatnie w tym pomógł Pitbulowi popełniając wiele niewymuszonych błędów. Jednak należy przy tym zauważyć, iż Hiszpan serwował świetnie oraz co typowe dla niego był niemal nieomylny z linii końcowej. Jego dzisiejszy rywal co prawda wygrał trzy ostatnie bezpośrednie starcia, jednak warto podkreślić, iż ich poprzednią potyczkę w Abu Dhabi wygrałł właśnie Ferrer. Być może starszemu Hiszpanowi pasują te korty i klimat, a być może ma inny cykl przygotowawczy i już na starcie roku jest w świetnej formie. Tak czy inaczej value po stronie Davida.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
a wlasciwie to w jakim celu wawrin gra w tym turnieju ?? nie mogli zaprosic kogos z jajami (chyba ze nikt tam nie chcial grać) a nie takiego pusiaka ktory tylko w wybranych meczach coś tam pokazuje. nigdy nie był typem zwyciezcy jak np. djok, roger czy nadal. brak jego zangażowania jest porażający. ciekawe czy ktoś mu wogóle kibicuje :] a wracając do meczu z RAO to dziś pieknie zagrany pierwszy set i oddanie go ze stanu 5:2 na 5:7 a drugi set wcale nie lepiej każdy swój gem serwisowy wygrywany dopiero po przewagach w tym raz dał sie polamac po wrecz komicznych zagraniach, a nawet jak raonic serwowal po set i mecz i sie polamal to stan za chiwle znow pokazal swoja wielka wole walki i dal sie pogolic 5:7. jestem jego wilkim anty fanem wlasnie za olewanie co niektorych meczow bo taka postawa nie jest godna wielkiego sportowca, zresztą szwajcar nigdy nim nie byl i nigdy nim nie bedzie przez swoja postawe na korcie.jego zaangazowanie i ambicja to miejsce w 3 setce rakningu. gdyby nie kontuzja nadala w AO to by zostal zgladzony a tak zdobyl wtedy swoj pierwszy szlem. za kazdym razem jak wychodzi na kort i dostaje becki (tak jak dzis:grin ???? ogarnia mnie wielka radość:]
gratulacje dla tych co pograli RAO (w sumie to nie bylo trudne)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Wawrinka - Ferrer 2 @2 ✅
Kolega wyżej już napisał wszystko o Wawrince i się z tym zgadzam. Ferrer tutaj wygląda lepiej niż w końcówce poprzedniego sezonu, dzisiaj niezłe spotkanie z Nadalem, wcześniej z Tsongą. Widać że jest dobrze przygotowany, Szwajcar natomiast dzisiaj pół spotkania praktycznie zagrane na prostych nogach, on już jest myślami gdzieś indziej (Chennai, AO).
Raonic - Nadal 2 @1,5 ✅
Myślę że jednak nie ma co kombinować tutaj. Nadal miał bardzo dobrą końcówkę zeszłego roku, możemy porównać te wyniki z tego okresu do 2013 roku gdzie dochodził do 1/2 w Szanghaju czy finału WTF. Dzisiaj pokazał że w okresie przygotowawczym nie próżnował. Czytałem artykuły o tym że Raonic nie jest do końca zdrowy ale tutaj gra również dobrze. Forhend dobrze funkcjonuje, serwis jak zawsze no i porusza się też lepiej niż po zeszłorocznej kontuzji. Jednak jutro Kanadyjczyk dostanie przeciwnika z prawdziwego zdarzenia i według mnie sobie nie poradzi.
Kursy z Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Ferrer D.
Ferrer D. ::: 1,97 ::: 2/3 ✅
H2H 7:7 z lat 2004-2015, a ostatnie 4 ich pojedynki wygrał właśnie Wawrinka. Grali ze sobą dość niedawno bo na turnieju kończącym sezon i z tego co pamiętam w pierwszym secie Hiszpan prowadził już bodajże 2:5, ale przegrał ostatecznie całe spotkanie 7:5 6:2.
To jednak tutaj w Abu Dhabi myślę, że cała ich wcześniejsza historia bezpośrednich pojedynków jest tak naprawdę bez większego znaczenia. Po pierwsze jest to turniej pokazowy, Szwajcar dzisiaj zagrał dość kiepsko z Raonicem, miał Kanadyjczyka na widelcu w pierwszy secie (prowadzenie chyba 5:2) i przegrał... Pod koniec II seta odłamał break-pointa, ale po chwili znowu został przełamany. Ja już wcześniej pisałem, że Wawrinka to taki zawodnik który potrzebuje &quot;rozpędu&quot; w turnieju aby wskoczyć na swój genialny poziom - tutaj tego zapewne nie zobaczymy.
Ferrer pomimo, że przegrał z Nadalem to gra to co zawsze czyli ściana, opór, determinacja, wola walka, dużo biegania - wszystko to przyjemnie się ogląda dla oka. Co prawda przegrał z Rafą, ale co by nie mówić jak &quot;Parera&quot; odpali na 100% to jedynie z Djokovicem może zagrać wyrównane spotkanie. Warto dodać do tego, że Wawrinka będzie bronić tytułu po raz kolejny w Chennai, więc lada moment i lot do Indii. Stawka mniejsza z powodu poprzednich spotkań.
Wynik: 7:6(1) 4:6 8:10
???? Raonic M. - Nadal R.
Nadal R. -2 gemy ::: 1,65 ::: 2/3 ✅
H2H 1:6 z lat 2010-2015. Tylko raz wygrał Raonic z Nadalem podczas turniej Indian Wells, ale Milos wtedy przegrał 1 seta, a w drugim wygrał tie-break do 10 więc to zwycięstwo wisiało przez moment na włosku. Nie liczę oczywiście ich spotkania podczas tego grudniowego turnieju IPTL
Raonic miał dzisiaj sporo szczęścia w meczu z Wawrinką, że w ogóle wygrał. Pierwszy set bodajże prowadzenie szwajcara 2:5 i przegrany set 7:5 o czym już wyżej wspomniałem. Nie wygląda to zbyt optymistycznie przed meczem z Nadalem który w roku 2016 ma coś wszystkim do udowodnienia. Serwis siedzi całkiem nieźle, z Ferrerem zagrali bardzo fajny 3 setowy mecz i co by nie mówić? Jedynie tylko on może zdetronizować Novaka z tronu do którego przyspawał się w 2015 baaardzo mocno. Nie gram maksymalną stawką bo to pokazówka, początek sezonu, forma Nadala jeszcze wątpliwa, a przeciwko serwismanom nigdy nie lubiłem stawiać.
Wynik: (2)6:7 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Raonic M. - Nadal R. 2 @1,57 1xbet ::: 3/10j✅
Po tym co oglądałem dzisiaj nie sposób zagrać inaczej. Co można powiedzieć o meczu Ferrera z Nadalem? Chciałoby się takich oglądać więcej. Było wszystko - zwroty akcji, fenomenalne wymiany, kapitalnie zdobywane punkty. Mecz na miarę finału Wielkiego Szlema. Ale co o Nadalu. Można powoli mówić, że stary Rafa na dobre wraca do gry. Widać, że dobrze przygotował się do sezonu. Serwis dobrze funkcjonował, parę asów udało się mu zaserwować i generalnie był trudny do odbioru. Podanie Davida do najmocniejszych nie należy to też nie miał specjalnie dużych kłopotów z jego odbiorem. Dobrze wyglądał w wymianach. Forehand funkcjonował bardzo dobrze, zwłaszcza jego firmowe zagranie - uderzenie piłki z rotacją po linii forehandem w pełnym biegu. W ten sposób zdobył kilka punktów. Dobrze grał przy siatce, wiedział kiedy do niej chodzić, nieźle czytał grę. Backhandem też operował o wiele lepiej niż jeszcze parę miesięcy temu. Wciąż w dobrej kondycji, wciąż wytrzymuje tempo wymian i całego meczu. Pokazuje, że nie przyjechał tutaj tylko po to, by sobie bez większego spinania jak Stan Wawrinka poodbijać piłkę, tylko żeby wygrać.
Raonic grał dzisiaj ze Stanem, ale tak na dobrą sprawę nie tylko Raonic ten mecz wygrał, co Stan go oddał bez większej walki. Ale co do gry - pisałem sporo ostatnio, ale jeszcze trochę dorzucę odnośnie tego meczu. Milos przegrywał już seta 2:5, by przy niemałym wkładzie Stana ostatecznie wygrać, zdobywając 5 gemów z rzędu. Gra Milosa mogła się podobać. Serwis nieźle funkcjonował, trochę tych asów zaserwował, generalnie sprawiał trochę kłopotów Szwajcarowi. Forehandem uderzał bardzo precyzyjnie, nawet backhand, który nie należy do jego silnych stron porządnie się prezentował. Popełnił trochę niewymuszonych błędów, ale zagrał też sporo winnerów. Chodził do siatki i generalnie spisywał się przy niej bez większych zarzutów. Jednak w tym meczu po raz kolejny pokazał się jego spory mankament - smecze. Miał parę razy taką piłkę, którą musiał z góry jedynie skończyć i uderzał w siatkę czy po autach. Musi to zdecydowanie poprawić. Poza tym grał dobrze, chociaż też i miewał zastoje. Dobrze poruszał się po korcie, nie widać jakichś śladów kontuzji. Nie wygląda jednak na tyle dobrze, by móc wygrać z Hiszpanem. Rafa w obecnej formie to jednak jest poziom wyżej.
Wawrinka S. - Ferrer D. 2 @2,23 1xbet ::: 1,5/10j✅
Faworytem tego meczu jest Stan, jednak ja mam odmienne zdanie na temat tego spotkania. Kto oglądał dzisiejsze mecze ten wie jak one wyglądały. Stan oddał meczu Raonicowi bez większych starań. Zresztą czy on ma powód by tutaj walczyć ze wszystkich sił? Czeka go za chwilę obrona tytułu w Chennai a potem Australian Open. Dla odmiany jego rywalowi widać, że zależy.
Jak już pisałem - w meczu dwóch Hiszpanów oglądaliśmy kapitalny tenis. David pokazał prawdziwą wolę walki, wyciągał niesamowite piłki. Myślę, że gdyby miał ciut więcej siły w rękach i nie popełnił paru prostych błędów w ważnych momentach to jego oglądalibyśmy jutro w finale. No ale tak się nie stało i stoczy bój o trzecie miejsce. Serwis najlepszy nie był, ale to akurat nigdy nie było jego siłą. W wymianach przebijał praktycznie wszystko co się dało, a czasami nawet więcej. Piekielnie szybki, nie było piłek straconych. Potrafił porządnie porozprowadzać Rafę po korcie, zagrywał bardzo precyzyjnie zarówno forehandem jak i backhandem. Grał agresywnie, często starał się uderzać w okolice linii końcowej kortu co sprawiało Rafie kłopoty.
Stan oddał mecz bez większych starań. Wyrzucał sporo piłek bądź wiele zagrywał w siatkę. Owszem, pokazywał nieraz swoje najlepsze oblicze, potrafił wciąż kapitalnie zagrać piłkę czy forehandem czy swoim znakomitym backhandem. To jednak nie było to, na co go stać. Nie ma motywacji do końcowego triumfu, przyjechał tutaj poodbijać sobie częściowo dla rozegrania się. Nawet serwis nie stał na jakimś wysokim poziomie. Generalnie grał słabo i jutro jego wygrana by mnie zdziwiła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Jakby ktos miał link do jakiejs fajnej transmisji z meczów w Abu Dhabi to byłbym wdzięczny za wysłanie mi go na priva, bo te z których korzystałem wczoraj były tragiczne ;( Z góry dziękuję.
Do usunięcia.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Piszę późno, ale dopiero wróciłem do domu, a pierwszy mecz mimo, że trwa, to jest na razie remisowy (3:2 dla Ferrera, serw Wawrinki).
Oryginalny nie będę. Zagrałem dubel Ferrer + Nadal. ✅✅
Fortuna płaciła za to jedynie (patrząc na Wasze kursy) odpowiednio 1,9 x 1,46.

Oglądałem cały mecz Ferrer-Tsonga i kawałek Nadal-Ferrer. Oba mnie zachwyciły i ufam, że ich uczestnicy zagrają znowu tak samo. Obaj wydają się być w formie w pierwszych dniach tego roku.
Wawrinkę każdy zna. Looser i chimeryk. W meczu o trzecie miejsce nie powinien się spinać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przypominam, że w Australii są jeszcze inne pokazówki niż ta. Przykładowo dzisiaj Hewitt wygrał z Verdasco, a jutro zagra z Cilicem.
Bartoli...

Analiz obszernych tutaj nie będzie, bo i po skoro turnieje pokazowe rządzą się swoimi prawami?
???? Goffin D. - Kyrgios N.
Kyrgios N. ::: 1,55 ::: 2/3 ⛔
Kyrgios nie bierze udziału w żadnym poważnym turnieju przed Australian Open, a mógłby... Zamiast tego gra w Hopman Cup i tutaj w AAMI Classic Kooyong. Nick bez wątpienia nadzieja Australii na jakieś większe sukcesy w tenisie, skoro bierze udział w tej jakże prestiżowej pokazówce to nie zdziwię się nawet jak on wygra cały turniej. Na tej pokazówce często gospodarze grali dobry tenis i na to samo liczę tym razem.
Goffin zawodnik dziwny, wysoki zrobił ranking, ale to dla mnie taki mentalny &quot;pusiak&quot; i szczerze to nie przypominam sobie jego dobrego meczu takiego z prawdziwego zdarzenia.
Wynik: (5)6:7 3:2
???? Baghdatis M. - Carreno-Busta P.
Baghdatis M. ::: 1,65 ::: 1/3 ⛔
Bagieta skoro został tutaj zaproszony to powinien moim zdaniem wygrać. W latach świetności dobre wyniki robił w Australii, ma już swoje lata i moim zdaniem wygra ten mecz. Hiszpan to typowy zawodnik na mączkę. Wielkiej analizy tutaj nie będzie, gram z powodu prestiżu Baghdatisa.
Wynik: 4:6 4:6
???? Zverev A. - Edmund K.
Edmund K. ::: 2,30 ::: 1/3 ▶
Zverev bardzo młody i szalony, raz może zrobić dobry wynik, a raz kompletnie może nic mu nie wejść, ale bez wątpienia trzeba mu się przyglądać cały czas. Edmund Kyle zrobił genialny wynik w Doha - widać, że wszedł w sezon z dobrą formą i liczę na to, że pokaże to na tej pokazówce to co na Półwyspie Arabskim. Kurs przyjemny i to przede wszystkim jest główny powód typu.
Wynik: Mecz się nie odbył

Nishikori K. - Jasika O.
Jasiko O. +1,5 seta ::: 3,70 ::: 1/3 ✅
Wynik: 6:1 (3)6:7 10:4
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Baghdatis M. - Mathieu P.
Mathieu P. ::: 2,40 ::: 1/3 ⛔
Baghdatis wczoraj przegrał z Carreno-Bustą i słabo to ogólnie wyglądało. Niekiedy wyrzucał piłki w kilkumetrowe auty, oczywiście chciał zaryzykować, ale co z tego skoro to nie wchodziło. Zrobił na mnie słabe wrażenie, tak jakby nie chciało mu bardzo zaangażować w ten mecz. Francuz przegrał z Almagro, ale moim zdaniem tutaj wcale nie jest bez szans. Cypryjczyk pamiętam jak w kwalifikacjach w Zagrzebiu 2014 zrobił niezła ustawkę z Pedja Kristin. Przed meczem kursy 1,05-9,00 coś mniej więcej koło tego, &quot;Bagieta&quot; wygrywa 1 seta 6:2, w drugim ma przełamanego młodego Serba, na live pewne kursy dochodzą do miliarda i oczywiście mecz kończy się przegraną Marcosa.
Wynik: 7:6(3) 6:3
???? Edmund K. - Jasika O.
Jasika O. ::: 3,20 ::: 1/3 ⛔

Jasika Omar to 18 letni gość z Australii, wczoraj urwał set Nishikoriemu - tak jak można się spodziewać na pokazówce są różne cyrki. Jak już wcześniej pisałem w ubiegłych latach gospodarze robili tutaj niekiedy sensacyjne wyniki. Edmund miał w Doha mistrzowską formę, ale co pokaże tutaj na starych śmieciach Australian Open?

Wynik: 6:3 6:3
???? Almagro N. - Chung H.
Chung H. ::: 1,94 ::: 1/3 ⛔

Chung pokonał w pierwszym meczu Jasikę 6:4 6:3, za to Almagro Francuza 7:5 6:3. Moim zdaniem Koreańczyk w pierwszych tygodniach tego sezonu prezentuje się całkiem nieźle, powalczył nawet z Cilicem w Brisbane, a teraz bierze w tej jakże prestiżowej pokazówce. Jest młody i na pewno da tutaj z siebie wszystko. O Almagro to nie wiem co mam w ogóle o nim sądzić, kiedyś pamiętam tego zawodnika ze ścisłego topu 20-30, później problemy ze zdrowiem, spadek w rankingu i ogólnie słaba gra. Na pewno stać go na dużo więcej niż teraz, ale czy na pewno pokaże to na pokazówce?
Wynik: 6:2 6:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Tsitsipas Stefanos - Garcia-Lopez Guillermo
Bet365 1, 4.50

0:2 ⛔
Młody nie ogarnia jeszcze ;)
Turniej pokazowy i tylko dlatego stawiam taki typ. Faworytem jest doświadczony Hiszpan z 58 miejsca ATP, który ma 33 lata. GGL jest bardzo doświadczonym, ale i uniwersalnym tenisistą, który potrafi grać na każdej nawierzchni. W tym roku ma bilans 17/18 i tak naprawdę jego forma w tym roku du*y nie urywa. Tak naprawdę w tym roku przegrywał z kim miał przegrywać i wygrywał z kim miał wygrywać, no może poza dwoma lepszymi meczami.
Jego rywalem dzisiaj będzie gość z 360 miejsca ATP...śmieszne? Jest to młody Grek, Stefanos Tsitsipas, który jest młodszy o rywal od 15 lat! Ale kim jest ten młody Grek? Jest to najlepszy junior z obecnego roku, ranking z dnia 20.06.2016 r. W singlu zaliczył ćwierćfinał Australian Open 2015, 2016, ćwierćfinał French Open 2016, II runda Wimbledonu 2015, III runda US Open 2015 oraz podobne wyniku w deblu. Oczywiście, że juniorski a seniorski świat to inne bajki. Stefanos w tym roku wygrał 24 mecze i 7 przegrał, oczywiście większość meczów było rozgrywanych na szczeblu futuresów. Aktualnie ma serię 10 meczów wygranych z rzędu (2 futuresy na clayu). Tsitsipas ma około 195 cm wzrostu także to wielki handicap na trawie, gdzie jak będzie dobrze serwował to trudno go będzie przełamać. Oczywiście, że GGL jest tutaj faworytem, ale w turniejach takiej rangi może zdarzyć się wszystko patrz przegrana Djokovica w tym i poprzednim roku.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak Panowie i Panie to prawda! Kolejny sezon najbardziej brudnego i sprzedanego sportu nadchodzi wielkimi krokami. Tuż po świętach zapinamy pasy i oglądamy karuzelę ATP przez najbliższe 10 miesięcy.
Swoją drogą chciałbym życzyć wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!
O
by kolejny rok był dla Was szczęśliwy, owocny i pełni zdrowia!

Mubadala World Tennis Championship - turniej pokazowy
Exhibition Abu Dhabi
Jest to co prawda tylko turniej pokazowy, ale za to prestiżowy jak na pokazówkę. Gromadzi on od kilku lat światową czołówkę i co najważniejsze z punktu widzenia bukmacherki – są wystawiane kursy na mecze w tym turnieju. Turniej ten był wcześniej znany pod nazwą Capitala World Tennis Championship. Nieoficjalnie rozdziewicza on sezon męskich rozgrywek tenisowych.

Data: 29.12.2016-31.12.2016

Miejsce: Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Nawierzchnia: Hard

Oficjalna strona: http://www.mubadalawtc.com/

Kursy na pierwsze mecze są już wystawione!
Berdych - Nadal
Tsonga - Goffin

Murray rozstawiony i czeka na koniec spotkania drugiej pary, a po przeciwnej stronie drabinki czeka Raonic na zwycięzcę meczu Rafy.
W turnieju mają zagrać:
Murray, Nadal, Berdych, Raonic, Tsonga, Goffin
W powyższym linku wszystko ładnie wyjaśnione i opisane kto z kim, jak i gdzie.
Historia turnieju World Tennis Championship:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mubadal...s_Championship

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Tsonga J-W. - Goffin D. 2 @ 2.5 BET365 ✅ ✅
Nie, w ogóle się nie opłacało grać na Goffina... ;)
Jak dla mnie value i to spore, początek sezonu, turniej pokazowy czyli wiele niewiadomych. Nie ma co nawet przytaczać jakiś statystyk jak było w końcówce ostatniego sezonu itp. Jak dla mnie Tsonga zawsze na takich turniejach gra pod publiczkę i ponosi go fantazja.
Belg powinien to wygrać regularnością i opanowaniem, chyba że podejdzie to turnieju na totalnej olewce w co grubo wątpie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
H 902

hank

Użytkownik
Ja też zagram w stronę Goffina. Tsonga zaliczył ogromny zjazd, zal aż wymieniać nazwiska zawodników z którymi był w stanie przegrać w poprzednim roku. Belg regularny, serwis trzyma w miarę przyzwoicie, w mojej opinii kursy powinny być tutaj wystawione odwrotnie.

No i Rafa, ten spokojnie powinien opanować Berdycha. Nowy trener, nowa fryzura, cele tylko te same. Berdych na widok top 4 ma pełne majty, na starość głowy nikt mu nie naprawi, rutynowa robota się szykuje.

Goffin 2,5 b365✅
Rafa 1,5 B365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Do góry Bottom