>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

rooni 135

rooni

Forum VIP
.
Davis vs Dodin ✅✅
typ: 2 kurs: 1.72
bet365

Davis wczoraj w dwóch secikach pokonała Belgijke co było do przewidzenia, natomiast Dodin również w dwóch setach pokonała swoją rodaczkę. Niedawno obie zawodniczki mierzyły się w Kanadzie i wygrała Dodin w dwóch setach. Obie zawodniczki w ostatnim czasie prezentują dobrą formę i finał może być bardzo ciekawy. Teoretycznie Davis miała trudniejszą drabinkę w tym turnieju ale nie ma to jakoś większego znaczenia odnosząc się do tego meczu. Co przemawia za Dodin ? Moim zdaniem na pewno to że gra u siebie, dla mnie wyznacznikiem jest to że pokonała wczoraj dość spokojnie Parmainter, która często gra na różnego rodzaju turniejach typu chall, Itf ale u siebie osiąga zawsze dobre wyniki. I jeszcze w lipcu Dodin przegrała z nią w dwóch setach, więc widać jakiś progres. Davis na dobre powinna wczoraj przegrać drugiego seta Belgijka prowadziłą już w TB 6-3 i później też miała swoje szanse, amerykanka w drugim secie nie miała zbytnio wielu szans na przełamanie Belgijki. Dodin potrafi dobrze trzymać podanie, jeżeli będzie miała dzień na pewno uprzykrzy trochę tym elementem grę Davis. Ciężko napisać coś więcej o tym meczu, ponieważ o Davis napisałem trochę wyżej. W tym meczu może być mało szans na przełamanie, będzie to moim zdaniem wyrównany mecz ale powinna go wygrać Dodin to że gra u siebie będzie jeszcze większą mobilizacją
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Elo Wiara!
Zbieram wszelkie informacje na temat Tajpera. Dosłownie wszystko co wiecie. Prośba do modów, żeby nie usuwali tego posta bo nie zamierzam tutaj nikogo namawiać do grania jego typów. Zresztą w obecnej chwili chyba sami widzicie jego staty? Jest to raczej spowodowane tym, że chciałbym go jakoś namierzyć ????
pozdro!
O Tajperze była nie raz mowa w Kąciku Ogólnobukmacherskim, szczerze to nie znam jego strony, czy tam forum, mniejsza oto. Lecz z tego co ludzie piszą fakty są takie jakie są czyli:
- Typ jest dobry z ITF, ale co z tego skoro możesz szybko dostać limit na granie ITFów i tak naprawdę niewiele zarobisz, ewentualnie będziesz bawił się w poszukiwanie nowych kont
- Drugi fakt jest taki, że jak on poda to wiara gra i kursy lecą łeb na szyję, efekt taki, że następuje korekta - nie ma value w typie
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
ITF Argentyna

Coria - Ficovich over 18.5g 1.90 8/10 bet365 ✅✅✅ Ficovich 5.00 2/10 ⛔ blisko ;)

Nie wolno takiego kursu odpuścić. Ficovich to dosyć spory talent, kto wie kiedy to tylko wejdzie do top 200/300, ale generalnie wciąż młodziutki. Może być zaskoczenie tutaj. Coria niby miał dobrze rokować, ale stał się zwykłym przeciętniakiem bez błysku. Sądzę, że tym razem będzie to spotkanie na styku, a linia 18.5 będzie łatwo pokryta. Obstawiam coś w stylu 4/6 6/1 5/7 lub 7/5 6/4.

Warty typ do pogrania.

Madaras Dragos Nicolae - Quinzi Gianluigi 2 1.23 8/10 57 26 ✅

Włoch awizowany od lat jako wielki talent, spore umięjętności, Madras niby też ciekawy, jednak dużo bardziej elastyczny jest Quinzi i w końcowych rozrachunku jednak stawiać trzeba na Włocha.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Haddad Maia vs Day
typ: 2 kurs: 1.50
bet365

Mecz Amerykanki która wygrala Juniorski US Open. Po tym turnieju uległa Belgijce Van Uytvanck w Vegas teraz kontynuuje serię 8 wygranych meczy, oczywiście w turniejach ITF, straciła w nich tylko jednego seta. Jej przeciwniczką jest Brazylijka która w tym turnieju pokonała Gibbs, no ale jakie było podejście Amerykanki też nie wiadomo. Brazylijka dzisiaj gra w półfinale, ale przed tym turniejem przegrywała praktycznie wszystko. Haddad częściej występuje na ziemi niż na nawierzchni twardej. Day jak kto Amerykanka jest dobrze obeznana z tą nawierzchnią. Na pewno jest to talent który należy szlifować ona ma dopiero 17 lat, ale wszystko po kolei. Turniej odbywa się w Ameryce, Day gra u siebie. W tym sezonie wystąpiła w kwalifikacjach do turnieju w New Heaven gdzie w kwalifikacjach ograła Broady, Filipkens oraz urwała seta Sevastovej. Day mało startów w tym sezonie, głównie właśnie na hardzie ale ona dopiero się ogrywa wszystko na spokojnie. Brazylijka nic ciekawego w tym sezonie, czy na hardzie czy na ziemi nic wartego wielkiej uwagi, ale trzeba podkreślić że jest to również młoda zawodniczka mająca 20 lat. Jednak ja dzisiaj stawiam na Day , która ma bardziej świetlaną przyszłość od przeciwniczki.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Lootsma Niels - Deviatiarov Marat 1 1.45 SportingBet 8/10 62 64 ✅✅✅

Co jak co, ale Lootsma jest bardzo grozny na szybkich nawierzchniach, chlopa ciezko przelamac na swoim serwisie, z racji poteznego serwisu ktorym generuje sporo punktow/gemow. Zaszedl daleko po raz kolejny w finale Deviatiarov ktory nie powinien w dluzszym rozrachunku sie postawic, mecz moze byc wyrownany, ale majac narzedzie taki jak Niels to on jest tutaj faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Panfil Grzegorz - Ricca Giorgio 1 1.40 bet365 8/10 ⛔

Grzegorz z tego co wiem przyjechał z zamiarem wygrania i ugrania czegoś, zawsze mówiłem, że jakiś tam potencjał ma, ale nigdy go nie udowodnił. Ricca młody Włoch, jeden z wielu, ale nie wyróżniający się. Grzesiek powinien go zrobić.

Ficovich J. - Olivieri G. 1 1.11 9/10 ✅

Ficovich to zawodnik o sporym potencjale i na pewno lepszy od Olivieriego, kolejnego młodziaka. Myślę, że tutaj nie ma możliwości aby na tym etapie odpadł Fico.

Wczoraj na 5 typów 3 weszły, zawiódł Barrere więc trzeba szukać okazji, żeby delikatnie te dwie straty podrobić.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Nie wiem co wyprawia Panfil, ale powinien w normalnych okolicznościach ten mecz dzisiaj wygrać. Ostatni futures pokazał, że potrafi ograć Huta Galunga, który jest już raczej na poziomie &quot;challenger&quot; niz futures po ty by przegrać z Woernerem na którego kurs oscylował wokół sześciu.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Na poczatku meczu kursy bardzo dziwnie sie zmienily (dla mnie przekaz byl jasny, co tam sie bedzie dzialo). Wnioski niech kazdy wyciaga jakie chce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Ruepke L. - Stanek R. 1 3.25 bet365 5/10 36 75 61 ✅ ✅
Szkoda przeoczyć taki kurs biorąc pod uwagę fakt, że Stanek ma ten sezon głęboko w... no właśnie. Przegrywa, kombinuje - jak wygrywa łatwo seta, to zaraz oddaje mecz. Słaby, nijaki, tak go można opisać, a właściwe ten sezon.
Ruepke bardziej ofensywny, co może obnażyć defensywne walory Stanka. O ile Robin czuje się najlepiej na cegle, gdzie ma czas na układanie gry, to Ruepke lubi szybkie nawierzchnie, gdzie może można forsować swój fh i serwis który jest dużo lepszy niż Stanka, a nawierzchnia dywanowa nie jak sprzyja tu w stronę Niemca. Stanek może mieć spore problemy i kto wie jak potoczy się ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Bossel Adrien - Mylokostov Denys 1 1.40 Bet365 8/10 63 36 26 ⛔ niespodzianka ogromna...
Biorąc pod uwagę fakt, że Bossel bierze to spotkanie na poważnie (o ile tak jest) a chyba nie po to na swoją ulubioną nawierzchnie poleciał do Finlandii, to spokojnie powinien Ukraińca pokonać. Mylokostov jest z wielu Ukraińców, ale nie powala, solidny warsztat, ale Adrien bardzo solidny level, aż dziw bierze, że nie zrobił większej kariery, bo zawsze uważałem go za gracza na TOP 200 spokojnie.
Spotkanie za chwilę i myślę, że Szwajcar da radę.
 
J 5

jaro922

Użytkownik
Jaki jest sens dawania typu tuż przed meczem? Nikt nie skorzysta, a chyba oto w tym chodzi, żeby analiza dotarła do jak największej ilości osób ;)
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Jaki jest sens dawania typu tuż przed meczem? Nikt nie skorzysta, a chyba oto w tym chodzi, żeby analiza dotarła do jak największej ilości osób ;)
Ja skorzystałem i dorzuciłem do dubelka :] Myślisz, że ludzie poza tym forum nie mają innych spraw? Mi samemu też często na ostatnią chwilę zdarzy się wyhaczyć coś ciekawego i wrzucam tak szybko jak tylko mogę, żeby ktoś sobie pograł i też zarobił. Nikt wrzucający tutaj swoje typy nie musi tego robić, więc jeżeli ktoś podaje dobry typ, a Ty go nie pograłeś to z łaski swojej przemilcz kwestię i staraj się następnym razem być ciut szybszym, albo sam wynajduj sobie perełki i nie podpieraj się tym forum. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 68

skoti96

Użytkownik
Ja nie do końca na temat, ale tak sobie siedzę i oglądam mecz K. Griekspoora z Majchrowiczem. Rozumiem, że Polak poleciał do Finlandii, a nie tak jak np. Drzewiecki zrobił wycieczkę do Australii, która nie mało kosztuje.. (nie szkoda pieniędzy?) Ale teksty w stylu &quot;moja stara by doleciała do tej piłki&quot; gdy wie, że na korcie jest kamera są troche nie do przyjęcia.. Kolejna sprawa profesjonalizm tych turniejów.. ostatnia piłka pół metra w aut przy serwisie i rywal Polaka wygrywa mecz. Nie wiem, czy ci chłopacy się w to bawią na poważnie, czy nie, ale farsa wychodzi z tego niezła.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Ja nie do końca na temat, ale tak sobie siedzę i oglądam mecz K. Griekspoora z Majchrowiczem. Rozumiem, że Polak poleciał do Finlandii, a nie tak jak np. Drzewiecki zrobił wycieczkę do Australii, która nie mało kosztuje.. (nie szkoda pieniędzy?) Ale teksty w stylu &quot;moja stara by doleciała do tej piłki&quot; gdy wie, że na korcie jest kamera są troche nie do przyjęcia.. Kolejna sprawa profesjonalizm tych turniejów.. ostatnia piłka pół metra w aut przy serwisie i rywal Polaka wygrywa mecz. Nie wiem, czy ci chłopacy się w to bawią na poważnie, czy nie, ale farsa wychodzi z tego niezła.
Tak, jest dużo graczy którzy jeżdżą i odpuszczają (wiadomo dlaczego). Nie ma sensu grać 100%, bo można zarabiać inaczej. Tutaj chodzi o podejście i profesjonalizm.

Gdzie była transmisja?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Zuk - Gajewski 1 1.40 bet365 10/10 76 63 ✅ ✅ ✅
Oczywiscie jak dla mnie lokata dnia, nawet jesli Gajewski ma nie zly sezon to Zuk jest z tych najmlodszych Polakow w tej chwili w mojej opinii jednym z lepszych i powinien Gajewskiego odpalic. Spore mozliwosci, ale musi jeszcze duzo pracowac, Gajewski raczej pewnie okreslonego poziomu nie przeskoczy, nikt nie wiazal z nim wielkich nadzieii natomiast Zuk to ile bedzie sie odpowiednio prowadzil, to kto wie czy o nim jeszcze nie uslyszymy, dobry fh, nie zly serwis, tutaj mysle, ze bedzie prowadzil gre z Gajewskim i swoje zrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Aliassime - Mina over 20.5g 1.80 5/10 bet365 67 46 ✅
Aliassime dzieciak, awizowany wchodzi do tour co raz to większymi krokami, już ma kilka nie złych skalpów. Teraz ma Mine, ktory jest w ITF jest solidnym levelem i mysle, ze obaj powalczą i tutaj mecz bedzie bardzo wyrownany, na styku, kto wie, moze i 3 sety, bo Mina jest malo regularny, ale na seta go stac, aczkolwiek w calej pulii kierowal bym sie na Aliassime mimo wszystko. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom