>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

D 706

don1

Użytkownik
Van Der Duim, Antal - Galovic, Viktor 2 @1,87 Bwin 0-2 ✅

Fajne spotkanie znalazłem w turnieju rangi ITF. Mecz za około 8 minut nie ma wiele czasu na pisanie. Więc krótko. Faworytem spotkania jest Galovic. Jest to zawodnik, który już grywał w turnieju rangi ATP challenger. W przeciwieństwie do rywala, który gra tylko w turniejach rangi ITF. Myślę, że tutaj górę weźmie doswiadczenie Galovica. Polecam!
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
ITF Kanada Sherbrooke
Felix Auger Aliassime - Gleb Sakharov
Godz:19
Typ: 2
Kurs:2
Bukmacher: Bet365
Auger 16 latek zajmujący 511 miejsce kontra 28 letni Sarharov zajmujący 276 miejsce. Jak dla Mnie kursy przesadzone. Ciezko mi opisac cos 2 zawodnikow typ bardziej z moich spostrzezen (gdyz gram Challengery i ITF&#39;y). Auger po drodze w turnieju raczej nie miał nikogo wartego uwagi do pokonania no moze oprocz Corriego ale on nic nie gra. Bilans 16 latka w tym sezonie to 21/4. 16 latek może pomysleć, że to jego szansa na jakaś wygraną, ale na przeciwko stanie Sakhrarov majacy bilans w tym roku 26/5 ktory w tym turnieju miał bardziej wymagajacych rywali. Wczoraj wygrał mecz walkowerem z młodym Shapovalovem ktoremu uległ tydzien temu w finale innego Futuresa. Jak widac dla obu jest to szansa na wygrana ale stawiam tu na bardziej doswiadczonego Sakharova, który w dodatku wczoraj mial dzień odpoczynku.
 
sllawkoo 4

sllawkoo

Użytkownik
Coppejans Kimmer v Choinski Jan 1 bet365 1.53 2-0✅

Coppejans gracz prezentuje stały poziom jesli przegrywa to tylko z przeciwnikami wyżej w rankingu, spokojnie poradzi sobie z przeciwnikiem typu Choinski, który rozegrał w tym roku zaledwie jeden mecz na hardzie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Younes El Aynoui - Bernd Kossler @1,83 Bet365
Wchodzę tu zdecydowanie w Austriaka. Nie będę nic gadał o jego stylu gry, bo powiem szczerze, że nigdy go nie widziałem, ani też o nim nawet nie słyszałem. 9 setka rankingu.
Powiem jednak coś o gościu, który stoi po drugiej stronie siatki.
To Marokańczyk Younes El Aynoui, była gwiazda tenisa (high.no14 atp), który w tym roku kończy 46 lat! Gość nie gra profesjonalnie w tenisa od, bagatela, 9 lat właściwie!
To jest emeryt, dziadek i wg mnie naprawdę nie ma znaczenia to kim kiedyś był.
Kossler to oczywiście przeciętniak, nie wystawia nosa poza turnieje rangi ITF, nie odnosi nawet w nich wielkich sukcesów, ale jak przejrzymy sobie listę jego meczów, to zobaczymy, że ma na rozkładzie kilka nazwisk, które można kojarzyć z challengerów, bądź też potrafił grać w miarę wyrównane mecze z takowymi. Mówiąc krótko - nie jest to jakiś beznadziejny amator, który powinien przegrać z 50 latkiem.
Dzisiaj Younes dostał jeszcze jakiegoś słabego Hindusa z 2 tysiąca, to go ograł po mega wyrównanym meczu (76 67 64), ale jutro już myślę zabraknie paliwa na Austriaka.
 
C 35

constantine

Użytkownik
JACQ, Gregoire - OLIVETTI, Albano @2,00 4-6 6-3 1-6
Bilans w tym roku obu panow Jacq 12/8 a Olivetti 7/7 . Obecnie dysponuja oni umiejetnosciami przyblizonymi do siebie co pokazuje ranking 364-370 chooc we wczesniejszych latach Albano znajdowal sie w pierwszej 300 rankingu i nawet cos tam probowal wyzej niz itf czy challenger. Do zagrania na Olivettiego przekonal mnie kurs oraz fakt ze panowie grali 2 razy w tamtym roku i oba spotkania spokojnie 2-0 wygrywal Olivetti stad tez moj typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 35

constantine

Użytkownik
Banes Maverick - Polmans Marc @2,00 7-6 6-7 4-6
Starcie dwoch australijczykow na wlasnych smieciach. Banes 25 letni gracz na 396 miejscu w rankingu ,natomiast Polmans 20 letni na 220 miejscu wiec dlaczego typ na starszego z graczy , z kilku powodow. Po pierwsze Polmans moze odczuwac wieksze zmeczenie poniewaz ma serie 12 meczy bez porazki, a kazdy mecz na nawierzchni ziemnej jest meczace. Po drugie forma w tym turnieju Marc pokonal Walkina , Romboliego, Fukude i Beale czyli nikogo az tak ciezkiego, natomiast Banes pokonal Delaneya, Bolta, Motta oraz rozstawionego z 1 Sampera-Montane i to wszystko bez straty seta. Ostatnia rzecz ktora zachecila mnie do zagrania to h2h 6-1 na korzysc starszego z australijczykow. Mysle ze po tym kursie warto zagrac.
 
C 35

constantine

Użytkownik
Musialek Alexis - Denolly Corentin 1,50
Musialek 28 letni zawodnik na 530 miejscu zmierzy sie z 20 letnim rodakiem plasujacym sie na 460 miejscu. Faworytem jest Denolly , bilans w tym roku na clay 11/4. Panowie grali ze soba 2 razy w tamtym roku na nawierzchni hard wygral 6-4 6-3 Donelly , a 2 lata temu rowniez lepszy okazal sie mllodszy z Francuzow wygrywajac na clayu 6-3 3-6 6-3. Widac ze Donelly dysponuje wiekszymi umiejetnosciami i powinnien dzisiaj to pokazac i zwiciezyc.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ITF mężczyźni singiel: Santa Margherita Di Pula 5 (Włochy), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Guilherme Clezar - Rhyne Williams
Typ: 2
Kurs: 3,71
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Faworytem tego spotkania bez wątpienia jest Clezar ale widzę tutaj pewny potencjał u zawodnika Amerykańskiego i próbuję pograć w jego stronę. Osobiście uważam, że kursy ciut przesadzone i myślę, że jeżeli Clezar wygra to spotkanie to ale namęczy się dużo bardziej niż wskazywałyby na to kursy. Williams jak na Amerykanina o dziwo ostatnio bierze udział w samych turniejach ceglanych i Brazylijczykowi tutaj myślę, że łatwo nie będzie ograć tego gracza. Owszem Clezar jest faworytem, na cegle jest bardziej doświadczony itd. ale ja tutaj dostrzegam pewny potencjał u jego rywala i próbuję zagrać na niespodziankę. Rhyne od 27 marca gra w turniejach rangi ITF tutaj we Włoszech na kortach ceglanych i już myślę, że dobrze sięzaznajomił z ta nawierzchnią. Wprawdzie nic wielkiego nie ugrywa ale myślę, że przeciwstawi się dzisiaj Clezarowi i postawi mu trudne warunki. Ja próbuję i gram odważnie na jego zwycięstwo. Grubo bym tego nie zagrał ale za jakieś drobne idzie spróbować a jeżeli macie u buka w ofercie handicap +1.5 seta dla Williamsa to też idzie zagrać, bo kurs też pewnie będzie fajny a spodziewam się, że napędzi Clezarowi tutaj sporo strachu i jeżeli nie uda mu się wygrać całego spotkania to przynajmniej tego 1 seta mu urwie. Zobaczymy jak będzie ja nie mam w bah w ofercie tego spotkania z handicapem więc próbuję samego zwycięstwa Williamsa w tym spotkaniu.
⛔ 2-0 (7-6 , 7-5)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
To spotkanie rozgrywane jest na turnieju w Bresci, jest to mecz kobiet rangi ITF. Pierwszego seta wygrała Ganna 6:1, w drugim prowadziła już 3:0, wówczas gdy zrobiła się jakaś dłuższa przerwa w grze. Następnie zawodniczki wróciły na kort, i zrobiło się 3:4. Ogólnie dziwny przebieg, była informacja, że przerwane z powodu deszczu. Teraz moje pytanie dotyczy tego czy ktoś z Was jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji odnośnie możliwości wznowienia spotkania, ewentualnie o której godzinie mają jutro grać. To spotkanie kończy mi dobry kupon, więc będę wdzięczny za informacji, może ktoś ćwierka? Mam na myśli to spotkanie: Poznikhirenko, Ganna - Komardina, Anastasiya
http://itfprocircuit.tennis-live-scores.com/scoreboard.aspx?tid=W-WITF-ITA-13A-2017
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Będzie ktoś z Was przynajmniej na jednym ze spotkań, a być może na całym turnieju rangi ITF w Toruniu, który odbędzie się na przełomie czerwca i lipca?
Uważam, że warto się wybrać, obejrzeć być może polskie, nowe, przyszłe gwiazdy. Startują młode zawodniczki, ale jeszcze kariera przed nimi.
Tu jest strona internetowa turnieju: http://bellacup.pl/
Jutro ma się ukazać pierwsza lista zawodniczek, a wraz z rozpoczęciem turnieju pojawią się kursy, jak również i typy ;)
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Uff, dawno mnie tu nie było.

Walter Trusendi - Matteo Trevisan over 20.5g + 1.88 8/10 57 36 ✅, Walter oddal meczyk dla kumpla mlodszego ;) weszlo.

Włoska maczką i dwóch specjalistow od roznych akcji i mam to wiele na mysli. Trevisan swego czasu wielki talent, spore nadzieje pokladane, ale ucichlo o nim. Dobry przebijaka, taki troche wlasnie jak Trusendi i czuje, ze Walter zagra jednego dobrego seta, jak to zwykle ma, a pozniej pusci mecz, zacznie cos nie wychodzic i bedzie sporo bledow. Specyfika graczy mniej wiecej taka sama, Trusendi ma ciut lepszy serwis, co czasami skutkuje lepszym podaniem, ale ogolnie ta sama liga i kursy powinny byc wyrownane, no ale buk wszystkiego nie wiem. Nie wie tez o tym do konca, ze dzisiaj ktos cos dzisiaj tutaj &quot;pusci&quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Semjan Marek Dubrivnyy Artem 1 3.00 6/10 57 46 zabraklo Markowi regularnosci, sam mecz wyrownany. ⛔

Zobaczyłem kurs i się uśmiechnąłem. Promocja? Nie wiem, to zależy tylko i wyłącznie od dnia i formy Marka, który dostaje młodego, wchodzącego w szeregi ITF Artema który powoli ciuła pierwsze punkty do rankingu, ale przed nim jeszcze dużo meczy. Tak na prawdę biorąc fakt, że Marek gra u siebie, to raczej nie będzie chciał łatwo oddać tego meczu i co by nie było, młodziak raczej nie postawi sie na tyle, by go tutaj od tak sobie pokonac. Roznicy klas nie ma, a kurs to jest jakies nieporozumienie, tym bardziej, ze jak wspomnialem mecz jest na Slowacji, Semjan nie bedzie kalkulowal, ani nie sadze, ze pojdzie jakis tutaj fix, bo to kompletnie bez sensu, 12 lat roznicy miedzy zawodnikami i prawde mowiac doswiadczenie i umiejetnosci jeszcze za Semjanem. Ciekawie.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Durasovic - Gutierrez-Ferrol 1 2.64 bet365 8/10 26 62 26, zabraklo konsekwencji ⛔

Kurs nie wiem dlaczego taki? Bardzo ciekawe, Durasovic ciekawy mlody Norweg ktory potrafi zrobic dobry wynik, mloda strzelba, moze sie liczyc w przyszlosci, jak dla mnie to zawodnik ktory wkrotce bedzie atakowal TOP200, Gutierrez Ferol niespelniony, chociaz solidny, nigdy nie wybil sie na dobre, ciekawy serwisant ktory swoja gre opiera wlasnie na dobrym podaniu, ale on byl i jest jednym z wielu i taki mlody, gniewny Durasovic moze spokojnie go ograc. Kursy zle ulozone w moim przekonaniu - wiec Panowie, lapcie okazje.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Ficovich Juan Pablo - Masar Juraj 1 1.22 ale mozna dostac wiecej, 9/10 26 62 75 ✅

Argentynczyk tutaj znacznym faworytem, spory talent, widzialem go w akcji i sporo potrafi, nie zly bh, solidny obronca jeden z ciekawszych Argentyczykow ale powoli, powoli ciagnie do przodu, trzeba jeszcze czasu. Masar nie sadze, zeby sie postawil, duzo o nim nie wiadomo, ale co jak co Ficovich go powinien zjesc.
 
Do góry Bottom