>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turyn 2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Rosja - Kanada
To spotkanie zapowiada sie pasjonująco. Obie druzyny na pewno zagraja na swoim najwyzszym poziomie - ciezko aby bylo inaczej, w koncu przegrywajacy odpada z turnieju. Rosjanie na tym turnieju zachwycaja. Po porazce w pierwszym spotkaniu ze Slowacja, wygrali pozostałe cztery mecze, prezentujac jednoczesnie doskonały hokej. Siła napedowa tej druzyny sa młodzi ambitni zawodnicy tacy jak: Kovalchuk, Oviechkin, Malkin, Afinogenov, Frolov, Tyutin... W połaczeniu z dojrzałościa prezentowana przez np. Kovaleva, Sushinskiego i Kharitonova, stanowi to mieszanke zdolna zagrozic wszystkim. Kanadyjczycy natomiast zawodza. Odniesli juz dwie porazki w turnieju (ze Szwajcaria(!) i z Finlandia), a styl spotkan które wygrali nie byl powalajacy na kolana. Tej druzynie brakuje przede wszystkim skutecznosci - oddaja mnóstwo strzałow, a bardzo mało z nich znajduje droge do bramki. Dzis rowniez trudne zadanie przed napastnikami ekipy &quot;Klonowego liścia&quot;, bowiem w bramce Rosji bedzie stal doskonały goalkeeper - Yevgenyi Nabokov. Kolejnym plusem dla Rosjan jest to, ze w tym turnieju pokonali juz druzyne (USA - 5:4), która prezentuje bardzo podobny styl gry do Kanadyjczyków. Podsumowując, uwazam ze Rosjan stac na sprawienie niespodzianki i pokonanie mimo wszystko faworyzowanych Kanadyjczyków.
Typ: 1
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Podobnie i ja mysle, rosjanie graja bardzo dobrze, widac ze zalezy im na zwyciestwie w tym turnieju.Natomiast to co wczoraj pokazali Kanadyjczycy w 3 tercji ( jak powiedzial Szpakowski - &quot; w 2 polowie&quot; ???? ) moze zalamac.Czesi przycisneli ich do wlasnej tercji i gdyby nie dobra gra Brodeur&#39;a moglo by sie skonczyc calkiem inny wynikiem.Ja jednak bardziej od wygranej jednej ze stron w tym spotkaniu postawilbym na under w tym spotkaniu.Nie wiem dlaczego ale czuje ze nie bedzie tu zbyt wysokiego wyniku.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mecz Czechy -Słowacja typ na awans awans Słowacji....... ⛔ .gdyby tak się skończyło miałbym 250 zł ,a tak to nic.Jak tego nie można strzelić z 10 cm do bramki w końcówce,nie mogę tego zrozumieć,byłby remis i w dogrywce,Słowacy by wygrali.Wycofali bramkarza i w ostatnich sekundach Czesi strzelili 3 bramke.Szkoda......
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Mecz Czechy -Słowacja typ na awans awans Słowacji....... ⛔ .gdyby tak się skończyło miałbym 250 zł ,a tak to nic.Jak tego nie można strzelić z 10 cm do bramki w końcówce,nie mogę tego zrozumieć,byłby remis i w dogrywce,Słowacy by wygrali.Wycofali bramkarza i w ostatnich sekundach Czesi strzelili 3 bramke.Szkoda......
Coz jak pech to pech ???? bo wczoraj wszystko ladnie wchodzilo, oprocz tych Slowakow, ktorzy przez wszystkie mecze grupowe grali dobrze i musieli sie wylozyc juz na cwiercfinale.

Co do polfinalow to licze na undery w tych spotkaniach, napewno wszystkie druzyny beda graly bardzo uwaznie w obronie i strzela bardzo malo bramek.Do tego bramkarze wszystkich druzyn grajacych w polfinale graja na bardzo wysokim poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom