>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bwin - Tutorial "uploudowania" dokumentów

D 5

dami21

Użytkownik
Uprzejmie informujemy, że kopia Pana dowodu tożsamości nie została jeszcze zatwierdzona Przez Dział Finansowy. W chwili obecnej proces weryfikacji dokumentów tożsamości zajmuje około 2 tygodni.
wiecie moze ile jeszcze bede musil czekac dokumety wyslaen 11 dni temu
 
G 0

g1a

Użytkownik
czy przesyłając skan dowodu zasłaniacie nr dowodu czy nie? jeśli bym zasłonił to czy w bwin zatwierdzą mi to?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mogę się mylić ale raczej tak.
Nie przypominam sobie sytuacji/użytkownika, któy wypłaciłby bez weryfikacji.
Na pewno nie jest to buk, który poleciłbym dla ludzi, chcących z różnych względów uniknąć weryfikacji.
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
A co w przypadku, gdy wypłaciłem kasę przedwczoraj a dzisiaj dopiero robię upload dowodu ? po prostu przeoczyłem tą kwestię w trakcie wypłaty :/
Z góry dzięki za odpowiedź
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nic. Co ma się stać?
Skoro polecenie wypłaty zostało przyjęte i przetworzone bez wgrywania zdjęć, to nie musiałeś tego robić.
Jeśli jednak oczekiwano od Ciebie dokumentów (co jest bardzo prawdopodobne) to po prostu nieco dłużej poczekasz na pieniądze.
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
No, odjęło mi kasę i w operacjach na moim koncie mam -kwota jako przekaz bankowy.. Ale żadnej wiadomości od nich nie dostałem. Jednak poczytałem co tu piszecie i wysłałem skany zdjęć.. Dłużej to ile w Twojej opinii ;) ?
Wiem kukla, może truję dupsko, ale bądź wyrozumiały przed świetami ;) 1. raz to robię i w ogóle się nie znam.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli odjęło Ci kasę i nigdzie nie masz zapisu &quot;w takcie&quot; bądź podbnego, to najprawdopodobniej przelew już został zatwierdzony.
Tak jak pisałem wcześniej - moim zdaniem to rzadkość w bwin.
Jeśli jednak rzeczywiście czekali na upload zdjęc/skanów to po prostu proces był zawieszony. Długo u nich nie gram ale weryfikacja dokumentów chyba zawsze przebiegała tam w miarę sprawnie.
Gdy zostaną sprawdzone już nic nie stanie na przeszkodzie Twoim pieniądzom w drodze na Twoje konto ????
Żadnych kar czy innych opóźnień nie musisz się obawiać

Ja zawsze staram się być wyrozumiały ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Troszkę inaczej to widzę jeśli dokonałeś wypłaty przelewem na konto bankowe to:
po 1. oni zatwierdzają wypłaty dnia następnego koło godziny 9
po 2. jeśli już dokonałeś wypłaty to kasa będzie w ich posiadaniu, nie na Twoim koncie gracza dopóki nie zweryfikują tożsamości
Czyli prawdopodobnie odezwą się jutro rano o prośbę weryfikacji ???? wyślesz im dokument i będzie ok, chyba że już dokonałeś uploadu i do jutra tzn do 9 rano zweryfikują Ci konto to zrobią przelew ;)
Oczekuj maila do max godziny 11:00 i zobaczymy co Ci prześlą ;) btw sposób uploudowania nie zawsze działa i nie zawsze otrzymują dokument, wtedy zwrócą się do Ciebie drogą mailową o dokument ;)
Btw Bwin to w mojej opinii najlepszy buk jaki jest na necie także o kasę martwić się nie powinieneś ;)

//kukla
Sylar - na przyszłość radze czytać dokładniej. Kolega napisał, że zlecił wypłatę dwa dni przed swoim postem tutaj ;) o tym, że już wgrał zdjęcia też napisał ????
Aha to przepraszam :p przeczytałem tylko 2 ostatnie posty ????
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
kasę wypłaciłem w niedzielę - mam w operacjach na koncie odjętą sumę, miałem komunikat coś typu, że zostanie to zrealizowane
zdjęcia 2 razy (przód i tył) uploudowałem we wtorek po południu..

Kukla, pisać coś do nich, co i jak, czy cierpliwie czekać ? na maila nic nie przyszło ;)

się zasiedziałem, NBA ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jak nie przyszło potwierdzenie wypłaty to napisz albo zadzwoń ;) Zawsze przysyłają maila że Twoja wypłata została przetworzona bla bla bla :p
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
przyszedł mail, że chcą dokumenty a później, że dokument tożsamości został zaakceptowany, więc powinno być dobrze :p
tak się spinam, bo o niemałą kasę dla studenta chodzi ????
jeśli oni mi wypłacają hajs, to nie ma nic przeciwko temu, bym sobie kolejny raz wpłacił, zanim dostanę od nich ?
Czy najpierw muszą zakonczyc jedną operacje, zanim zacznę drugą (wpłatę) ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Przyszedł Ci mail że chcą dokumenty -&gt; Jakie dokumenty? Dowód czy może jeszcze coś? Jeśli jeszcze coś to samo zaakceptowanie dowodu nie wystarczy, wyślij im to co chcą.
I jest taka zasada nie wpłacaj do buka dopóki Ci nie wypłaci bo później mogą dziać się cyrki ;) Radzę Ci najpierw poczekać na kaskę. Chodzi tu o 1 wypłatę później możesz robić co chcesz ;)
Napisałem Ci PM jak potrzebujesz pomocy to skontaktuj się ze mną ;) wszystko załatwimy na cacy i nie będziesz musiał czekać na odpowiedź po kilka godzin i nie będziemy zaśmiecać forum. Pozdrawiam ;)
 
M 0

motyf

Użytkownik
Witam. Mam pytanko:
Czy skan dowodu trzeba wysyłać od razu po rejestracji, zaraz przed poleceniem wypłaty, czy po zleceniu wypłaty. I jeszcze jedno: Czy zamiast skanu może być zdjęcie dowodu w dobrej rozdzielczości?
Jeszcze jedno pytanie. Jeśli adres zameldowania, który podałem na bwin i adres, na który jestem zarejestrowany w banku jest inny to nie będzie żadnych problemów?
Pzdr.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Najlepiej jak najszybciej jest zweryfikować. Wtedy przy zleceniu wypłaty już nie będziesz musiał czekać. Poza tym wypłatę miałbyś anulowaną bez weryfikacji. Zdjęcie też może być. Ważne żeby było dobrej jakości.
Edit: istotne jest aby adres jaki podałeś przy rejestracji pokrywał się z tym co masz na dokumencie tożsamości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

motyf

Użytkownik
Najlepiej jak najszybciej jest zweryfikować. Wtedy przy zleceniu wypłaty już nie będziesz musiał czekać. Poza tym wypłatę miałbyś anulowaną bez weryfikacji. Zdjęcie też może być. Ważne żeby było dobrej jakości.
Edit: istotne jest aby adres jaki podałeś przy rejestracji pokrywał się z tym co masz na dokumencie tożsamości.
Dzięki za odpowiedź. Zadam jeszcze jedno pytanie. Jestem zameldowany na wsi, na której nie ma ulicy. Jest tylko miejscowość i nr. domu i mieszkania. Co podać w rubryce &quot;ulica&quot;?
 
Do góry Bottom