>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Tutorial "uploudowania" dokumentów

vader 2,8K

vader

Forum VIP
W miejscu ulica możesz wpisać właśnie nazwę wsi. Numer domu wpisujesz w polu &quot;Numer domu&quot;. Kod pocztowy to wiadomo. Miejscowość - to ta miejscowość gdzie masz pocztę - kod pocztowy przypisany do danej miejscowości - będzie to pewnie jakaś większa wieś, miasto gminne, powiatowe itp.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Witam, wie ktoś może ile trwa weryfikacja tożsamości?? Dziś rano wysłałem skan dowodu, więc kiedy moge się spodziewać akceptacji??
Kilka postów wcześniej ktoś pisał, że do dwóch tygodni ale jest to post sprzed 2 lat więc mam nadzieje że coś śię zmieniło...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Na pewno nigdy nie trwało to dwa tygodnie. Nawet jeśli taka jest górna granica to jestem przekonany, że weryfikacja potrwa 1-3 dni. U mnie było to kilka godzin - u osób z którymi rozmawiałem o weryfikacji - bardzo podobnie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Z tego co pamiętam to nie.
Przy swojej pierwszej wypłacie nie miałem pewności &quot;czy to już&quot; czy jest coś muszę zrobić ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
wysyłają jakieś potwierdzenie na email jak zweryfikują tożsamosc ?
Owszem, wysyłają:
Szanowny Panie Xyz
Kopia przesłanego dokumentu tożsamości została zaakceptowana.
Prosimy nie odpowiadać na ten adres e-mailowy. W przypadku dalszych pytań, prosimy o nawiązanie kontaktu z Działem obsługi klienta z naszej strony kontaktowej.
Z wyrazami szacunku,
Dział finansów z bwin
Fax: +43 (1) 205 330 – 18000
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Jeśli wysłałem im skan dowodu pprzez upload w piątek wieczorem, to kiedy mogę się spodziewać weryfikacji?
Dodatkowo mam jesczze pytanie, bo zleciłem wypłatę w sobotę wieczorem. Potwierdzenia weryfikacji nie miałem, kasy na koncie też nie mam. Jak to będzie? Czy jak tylko zweryfikują to kasa automatycznie pójdzie na moje konto MB?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
tez dlugo czekalem na info o weryfikacji, po 3 dniach napisalem do supportu i zajeli sie sprawa od reki, zweryfikowali po 15 min. ;)
 
M 0

marcin133z

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wpisania miejsca zamieszkania. W nazwie mojej miejscowości pojawia się znak &quot;-&quot; i &quot;ą&quot; które są zabronione i podczas rejestracji musiałem pominąć &quot;-&quot; i zamiast &quot;ą&quot; napisać &quot;a&quot;. Nie będzie później z tym problemu ?
 
kochan 0

kochan

Użytkownik
tak w ogóle to bezpiecznie jest takie wysyłanie screena dowodu osobistego ? pytam bo nigdy nie miałem z czymś takim do czynienia, całe życie grałem albo w bukach naziemnych albo ew. w bet-at-home. Pozdrawiam
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
tak w ogóle to bezpiecznie jest takie wysyłanie screena dowodu osobistego ? pytam bo nigdy nie miałem z czymś takim do czynienia, całe życie grałem albo w bukach naziemnych albo ew. w bet-at-home. Pozdrawiam
Oczywiście że jest bezpieczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kochan 0

kochan

Użytkownik
Oczywiście że jest bezpieczne.
Czyli można śmiało wysyłać cały dokument (czy w ramach bezpieczeństwa) zakryć numer dowodu osobistego ? :&gt; pytam bo zastanawiam się na otwarciem tam konta :]
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Czyli można śmiało wysyłać cały dokument (czy w ramach bezpieczeństwa) zakryć numer dowodu osobistego ? :&gt; pytam bo zastanawiam się na otwarciem tam konta :]
Jeśli się boisz to możesz zamazać, bo słyszałem, że kilka osób stosowało takie praktyki i jakoś przechodziło. Mimo wszystko nie widzę sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom