>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Twoja nowa strona startowa w przeglądarce - Typy na piłkę nożną od LiverpoolFan

liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
W tym temacie skupię się na piłce nożnej, być może najdzie mnie kiedyś na coś z innej dyscypliny, ale generalnie nie mam tego w planach.

Standardowe kupony będą celowały w kurs około 2.00 (
zwykle będzie to wynik kilku typów o niskich kursach, ale może też być to pojedynczy typ) i będą to jedyne kupony, które bym mógł z czystym sumieniem polecić i to ich bilans będzie dla mnie najważniejszy.
Będą też kupony na wyższe kursy w tym kupony &quot;tematyczne&quot; gdzie będę starał się dobierać typy według bardzo konkretnych wytycznych (np. kupon tylko z meczami, w których widzę over 3,5).
Stawka na kupony standardowe to 100 zł i będzie zawsze tyle wynosić.
Dodatkowo będę zaznaczał jakie im daje szanse na wejście, przy czym nie będzie to dokładność co do 1%. Będą to 3 kategorie/poziomy pewności, ale podane w procentach bo to najklarowniejsze. A więc:

90% - Kupon, którego nie wejście bardzo mnie zdziwi. Na którym prędzej spodziewam się, że wszystko wejdzie ze sporym zapasem.
75% - Kupon, który spodziewam się, że wejdzie, ale w szoku nie będę jeśli 1 typ zawiedzie.
60% - Kupon, ułożony z mocno zawężonej ilości spotkań, np. z powodu przerwy zimowej w kilku ligach lub zawierający mecze drużyn, które mogą się oszczędzać na przyszły mecz w LM.

Inne kupony będą bardziej oparte na przeczuciach i będą za symboliczne stawki, bo nie chce by za mocno wpływały na ogólny bilans (to będą bardziej eksperymenty i nastawiam się w nich na serie porażek).
Głównie chce mieć dzięki tym &quot;eksperymentom&quot; więcej zabawy. Po latach piłka naprawdę potrafi znużyć nawet przy niezłym meczu, to co mówić o typowej kopaninie na 0-0. A tak dasz typ na under i już adrenalina skacze przy wspomnianym 0-0 jeśli to mecz z taśmy gdzie zostały jeszcze tylko ze 2 typy ???? Chce też mieć więcej materiału do statystyk ,dzięki którym może uda się mi zadecydować od czego mam się trzymać z dala i tym samym poprawić skuteczność kuponów standardowych.
Będę się starał zamieszczać podstawowe kupony średnio raz na 3 dni i nie będę dawał nic na siłę na tak zwane odkucie się gdy pierwszy mecz w piątek nie wejdzie itp. To droga do kolejnych wtop, pokusa jest silna gdy zostaje masa innych meczy, z których rezygnowaliśmy w swoim mniemaniu tylko z asekuracji bo kurs nam już starczył. W dodatku jeszcze się &quot;upewniamy&quot;, że to co zostało na kuponie wejdzie bo przecież jesteśmy super i od dawna nie pudłowaliśmy więcej niż 1 typ na kupon. Naturalna jest więc myśl by dać znowu to co zostało i dobrać coś jeszcze z tego wielkiego grona &quot;pewniaków&quot;. Każdy to zna i choć raz temu uległ. Najlepiej to rozładować jakąś taśmą za grosze, co ma szanse odwrócić uwagę od naszego głównego obiektu westchnień. Wszak coś już znowu mamy w grze do obserwowania. Coś trzeba przegrać i tyle, ale jak ktoś się z tym łatwo nie godzi i koniecznie musi znowu przegrać to lepiej by był to własnie taki kupon. Trzeba dopuścić myśl, że wypadła być może nie nasza kolejka, spokojnie ją przeczekać i potem mimo porażki, może się ucieszyć, z tego że się wystrzelaliśmy ze złych typów na jednym kuponie zamiast z jednego złego zrobić czarną serie. Czasem ktoś faktycznie zaznaje wielkiego pecha, nawet przy zachowaniu największej możliwej ostrożności, ale pewnie w 95% przypadków to efekt kierowania się emocjami i brak jakiegokolwiek systemu czy zasad. A potem jest wtopa i łapanie się naciąganych sytuacji i dodatkowe przejaskrawianie ich przebiegu byle tylko samemu sobie uwierzyć, że to była klątwa a nie nasz błąd w postaci decyzji, by w ogóle dalej grać.
Podsumowania będę robił mniej więcej raz na 10 dni.
Życzę wszystkim powodzenia i apeluję o rozwagę i obstawianie nie tyle wyniku w spotkaniach a tego jakie nastawienie będą miały obie drużyny w danym meczu. To ono jest ważne, my natomiast mamimy się składem na papierze, i oczywiście kursami.
Nietrafione nastawienie to under i spacerowe tempo tam gdzie miało być 4-3 i over tam gdzie mieli się murować i kopać piłki po autach. Tak przynajmniej ja to widzę.
Jeśli będzie mi szło i ktoś postanowi skorzystać to fajnie, ale pamiętajcie o podchodzeniu z rezerwą do każdego z moich kuponów. Choć dużo napisałem w tonie neutralnego obserwatora, który sam się nie myli i widzi wszystkie błędy innych to tak nie jest (i pewnie to udowodnię szybciej niż bym chciał). Większość tych przemyśleń opieram na własnych błędach, na które teraz patrze z dystansu. Tak samo uważajcie z kuponami gdzie np. nie wejdzie mi 9 na 10 i zostanie ten jeden mecz. 10 wtop na 10 to wcale nie musi być za dużo i to co zostaje na koniec nie musi być pewniakiem do wejścia. Wszak często wierzymy w trafienie 10 a czasem nawet trafiamy 10 na 10 typów. A skoro wszystko ma swoje przeciwieństwa, to wniosek nasuwa się sam. Bojaźliwość też jest często powodem frustracji i w efekcie kończy się graniem czegoś na siłę, ale na serio uważajcie. Pośpiech w emocjach i wiara, że zauważyło się jakąś zbyt długą serie wtop, wygranych, remisów, underów itd. ,która to musi zostać przerwana i naszym przeznaczeniem było to zauważyć by zdążyć się załapać...To nasi najwięksi wrogowie w świecie zakładów.
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON STANDARDOWY nr 1
Na pierwszy ogień kupon na mecze z piątku i soboty
Całkowity kurs kuponu - 2.20
Stawka - 100 zł
Bukmacher: Fortuna

Arsenal – Liverpool : 2 strzeli – 1.18
Real M. – Barcelona : 2 strzeli – 1.17
Man. City – Bournemouth : 1 strzeli +2,5 – 1.42
Burnley - Tottenham : 2 strzeli – 1.12
Szansę na wejście kuponu oceniam na 75%
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Około co 3 dni, będę też dodawał przynajmniej 4 single związane z minimalną ilością goli konkretnych drużyn. Zawsze minimum po jednym typie na over 3,5 , over 2,5, over 1,5 i over 0,5. Czasem też jakiś wyższy over.
Over 0,5 to oczywiście typ na „drużyna strzeli ?: Tak”. Z kolei over 3,5 często nie jest dostępny i trzeba wybrać równoznaczny typ „ 4+” z sekcji „dokładna ilość bramek”, przynajmniej na stronie Fortuny (to z niej pochodzi każdy kurs).
Najbardziej przesadzone kursy na ten typ zdarzeń (czyli opłacalne na tle realnych szans na ich powodzenie a nie, że najpewniejsze) na okres piątek-niedziela to moim zdaniem:
Arsenal – Liverpool : 2 strzeli +1,5 – 1.93 ✅
Stawka - 2 zł
Wygrana - 3,40 zł
Real M. – Barcelona : 2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 10.00 ⛔ 0-3
Stawka - 2 zł
Genoa – Benevento : 1 strzeli +2,5 – 2.70 ⛔ - 1-0
Stawka - 2 zł
Feyenoord - Roda : 2 strzeli – 2.29 ✅ 5-1
Stawka - 2 zł
Wygrana - 4,03 zł
Bilans z tych 4 typów to ⛔ 0,57 zł
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Kupon na typy związane z minimalną ilością goli
W przypadku takich kuponów będę wybierał tylko typy związane z minimalną ilością goli (konkretnej drużyny oraz zwykłe na mecz), tak by łączny kurs wynosił około 10.00. Dodatkowym warunkiem będzie to by na kuponie nie było więcej typów niż 5.
Całkowity kurs kuponu - 11.20
Stawka - 2 zł
Bukmacher: fortuna

Arsenal – Liverpool : 2 strzeli +1,5 – 1.94 ✅ 3-3
Real M. – Barcelona : 2 strzeli +2,5 – 3.85 ✅ 0-3
Genoa – Benevento : 1 strzeli + 1,5 – 1.50 ⛔ 1-0
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON NA KURS OKOŁO 20.00 nr 1
Takie kupony będą się składać z maksymalnie 10 zdarzeń dowolnego rodzaju.
Ich kurs zawsze będzie około 20.00
Całkowity kurs kuponu - 21.41
Stawka - 2 zł
Bukmacher: fortuna

Juventus - Roma : 1 - 1.83
Southampton - Huddersfield : 1 - 1.63
Burnley : Tottenham : 1 nie strzeli - 1.97
Deportivo : Celta : 2 - 2.76
Ajax - Tilburg (handicap 0-1) : 1 - 1.32
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON STANDARDOWY nr 1 - Wyniki
Całkowity kurs kuponu - 2.20 ✅
Stawka - 100 zł
Wygrana - 193.60 zł
Bukmacher: fortuna

Arsenal – Liverpool : 2 strzeli – 1.18 ✅ 3-3
Real M. – Barcelona : 2 strzeli – 1.17 ✅ 0-3
Man. City – Bournemouth : 1 strzeli +2,5 – 1.42 ✅4-0
Burnley - Tottenham : 2 strzeli – 1.12 ✅ 0-3
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON NA KURS OKOŁO 20.00 nr 1 - wyniki ⛔
Całkowity kurs kuponu - 21.41
Stawka - 2 zł
Bukmacher: fortuna

Juventus - Roma : 1 - 1.83 ✅ 1-0
Southampton - Huddersfield : 1 - 1.63 ⛔ 1-1 (słupek w 90)
Burnley : Tottenham : 1 nie strzeli - 1.97 ✅ 0-3
Deportivo : Celta : 2 - 2.76 ✅ 1-3
Ajax - Tilburg (handicap 0-1) : 1 - 1.32 ✅ 3-1
Szkoda, było blisko, wpierw miałem dać tu typ na gola Austina, który by wpadł po kursie 2.10 a więc starczyło by na kombi 20.00 bez typu na Ajax, który wszedł, ale po mękach.
Austin potem jeszcze zmarnował 1 czy 2 okazje a w 90 minucie Yoshida trafił w słupek i jeszcze piłka wracając trafiła bramkarza, ale niestety nie tak by wpaść do bramki. Ale, ogółem luz, takie kupony zawsze są na zasadzie &quot;kiedyś się uda&quot;, więc i tak jestem zadowolony z całokształtu i efekt motywuje do tego bym dalej próbował sprawdzić kiedy to &quot;kiedyś&quot; nastąpi.
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON STANDARDOWY nr 2
Całkowity kurs kuponu - 2.04
Stawka - 100 zł
Bukmacher: fortuna

Bournemouth - West Ham : 1 strzeli – 1.31
Chelsea - Brighton : 1 - 1.20
Liverpool - Swansea : 1 - 1.18
Crystal Palace - Arsenal : 2 strzeli – 1.10
Szansę na wejście kuponu oceniam na 60%

Tym razem same mecze z Anglii, trochę skąpy wybór i co do większości spotkań podświadomie czuje jakieś obawy, zdecydowałem, że najlepiej omijać Tottenham, Man U oraz City (to bardziej obawy, że skład się zmieni niż, że ten sam skład co ostatnio nie wygra). Newcastle miało całkiem fajne akcje z West Hamem, więc w sumie może zagrożą nawet podstawce City. Man U z kolei sam nie wiem... Niby mają powody by gryźć trawę po tym co się stało w pucharze z Bristol i z Leicester a i jeszcze można tu dorzucić świeżą w pamięci porażkę w derbach. 1-0 z Bournemouth między tymi słabszymi występami to nie coś czym się pocieszą kibice zwłaszcza gdy już widzą jak to samo Bournemouth poległo 2 razy 0-4 z Liverpoolem i Man City. Z 2 strony czy motywacja wystarczy by na tym oprzeć typ? Bo trudno mówić o przypadku, mają kłopoty z dyscypliną na boisku a ponoć też i poza nim. A Mourinho od dość dawna wydaje się jechać na dawnej reputacji i nie wiem czy jego zawodnicy właściwie reagują na to co mówi np. w mediach. Gości fanem nie jestem, uważałem, że zaczną tracić gole a wtedy przyjdzie seria, która ich zrzuci tam gdzie ich realny potencjał. To nie Leicester, które potrafiło cieszyć oczy, choć uczciwie dodam, że w sezonie mistrzowskim też cały czas uważałem, że polecą w dół i, że się to tylko opóźnia, chyba dopiero w kwietniu uważałem, że tego nie wypuszczą mając namyśli top4 a nie tytuł. Ale nie wiem czy to już. Z Tottenhamem wyszło słabo, ale kluczowy był karny, który wynikł moim zdaniem z symulki. Jak wiemy ten zespół to taktyka na autobus w polu karnym i naprawdę sobie radzą puki nie stracą tego pierwszego gola, często do samego końca... A ten ich ulubiony plan gry rozwalił sędzia. Nowy mecz... to nowy początek z 0-0 na starcie. Dla nich to może być nadal coś, czym stawią opór nawet Manchastarowi United. A nawet jak stracą to zawsze są szanse puki nie będzie 2-0. Dlatego nie grał bym na te zespoły.
Arsenal też mi śmierdzi 1x, ale sądzę że z jedną bramę trafią. Z Liverpoolem nie mieli masy okazji, może z 5-6 z czego gol na 2-2 to był prezent. W dodatku gdy miałem myśli &#39;gdyby ten Liverpool mógł zabrać im Cecha&quot; to ten udowodnił, że też robi błędy. Choć w tym przypadku jednak było bliżej do bramki i po prostu pechowo się mu odbiła od ręki po dość dziwnej rotacji. A Mignolet to po prostu sobie wymyślił, że wyciągnie jedną rączkę podczas gdy odległość była daleka i mimo mocy strzału nie można mówić, że musiał na szybko instynktownie machnąć jedną ręką.
Tottenham ma solidnego rywala, który potrafi zagrać z polotem z przodu. Punktują słabo, ale większość spotkań była remisami lub było takowych blisko nawet gdy grali z City i Chelsea.
A tak jak wspomniałem Koguty miały ostatnią wygraną z pomocą karnego. To, że z kontry potrafią wiele gdy już prowadzą to wiemy, ale raczej nikt im znowu nie podaruje tak szybko gola na 1-0.
West Ham znowu zaczyna słabo grać w tyłach, po chwilowej znacznej poprawie w lidze. Efekt nowej miotły może przestaje działać, albo ta poprawa wynikła z ostrych treningów, które w tym napiętym okresie zbiorą żniwo. Bournemouth ostatnio trafia mniej, ale to też wina tego z kim grali, praktycznie całe top 4 w 2 tygodnie gdy dodamy mecz z pucharu ligi z Chelsea. Potrafią to robić i zahartowani walką z najlepszymi powinni coś trafić a kurs w sumie na to sporo wyższy od zagrania na wygraną jednego z faworytów.
Najpewniejsze są Liverpool i Chelsea. Swansea po zwolnieniu managera może być dodatkowo niezgrana o ile to możliwe. Ale nawet gdy się poprawią to chyba za mało na Liverpool, który w ofensywie wyglądał ostatnio świetnie i nawet przy nieskuteczności powinni trafić 2-3 gole. Tamten sezon co prawda przyniósł LFC gorzką niespodziankę, ale to była inna Swansea i inny Liverpool. Stracili największe gwiazdy a ich transfery do klubu okazały się słabe. Może porażka nie będzie tak wysoka jak się wydaje, ale jednak to będzie porażka Łabędzi.
Chelsea ostatnio mało strzela, ale zwykle wtedy gdy wypadał Morata, który tym razem raczej zagra. Z Evertonem, który się mocno poprawił i tak byli blisko wygranej. Teraz powinni to sobie powetować i wygrać przynajmniej 2-0.
Pozostałe mecze kolejki pachną mi remisami, raczej bez dużej ilości bramek.
Może w meczu Watford - Leicester się ewentualnie rozkręcą, i będzie koło 2-2
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Single na minimalną ilością goli konkretnych drużyn
Najbardziej przesadzone kursy związane z minimalną ilością goli konkretnych drużyn na 26-28 grudnia to moim zdaniem:
Chelsea – Brighton : 2 strzeli – 2.35 ⛔ 0-0
Stawka - 2 zł
Tottenham – Southampton : 2 strzeli – 1.72 ✅ 5-2
Stawka - 2 zł
Wygrana - 3,03
Tottenham – Southampton : 2 strzeli +1,5 – 4.70 ✅ 5-2
Stawka - 2 zł
Wygrana - 8,27 zł
Watford - Leicester : 2 strzeli +2,5 - 4.95 ⛔ 2-1
Stawka - 2 zł
WBA – Everton : 2 strzeli +2,5 – 9.60 ⛔ 0-0
Stawka - 2 zł
WBA – Everton : 2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 39.00 ⛔ 0-0
Stawka - 2 zł
Anderlecht : Gent : 1 strzeli +2,5 - 4.10 ⛔ 1-0
Stawka - 2 zł
Newcastle – Man City : 2 strzeli + 3,5 – 3.15 ⛔ 0-1
Stawka - 2 zł

Crystal Palace
: Arsenal : 1 strzeli +1,5 - 2.78 ✅ 2-3
Stawka - 2 zł
Wygrana - 4,89 zł
Bilans z tych singli to ⛔ 1,81 zł
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Kupon na typy związane z minimalną ilością goli nr 2
Całkowity kurs kuponu - 12.99
Stawka - 2 zł
EWK - 22.86 ZŁ
Bukmacher: fortuna

Tottenham – Southampton : 2 strzeli – 1.82
Chelsea - Brighton : 1 strzeli +1,5 - 1.33
WBA - Everton : 2 strzeli - 1.52
Zulte Wargem - Charleroi : Więcej niż 2,5 - 1.93
Milan - Inter : Więcej niż 2,5 - 1.83
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON NA KURS OKOŁO 20.00 nr 2
Całkowity kurs kuponu - 20.62
Stawka - 2 zł
EWK: 36,29 ZŁ
Bukmacher: fortuna

Chelsea - Brighton : Hazard strzeli (musi wystąpić od początku) - 2.00
Man. United - Burnley - Obie drużyny strzelą?: NIE - 1.51
Watford - Leicester - Obie drużyny strzelą ? TAK - 1.54
Liverpool - Swansea : Więcej niż 2,5 - 1.43
Newcastle - Man. City : De Bruyne strzeli (musi wystąpić od początku) - 3.10
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Wyniki ostatnich kuponów
KUPON STANDARDOWY nr 2 ✅
Całkowity kurs kuponu - 2.04
Stawka - 100 zł
Wygrana - 179,52 zł
Bukmacher: fortuna

Bournemouth - West Ham : 1 strzeli – 1.31 ✅ 3-3
Chelsea - Brighton : 1 - 1.20 ✅ 2-0
Liverpool - Swansea : 1 - 1.18 ✅ 5-0
Crystal Palace - Arsenal : 2 strzeli – 1.10 ✅ 2-3
Kupon na typy związane z minimalną ilością goli nr 2 ⛔
Całkowity kurs kuponu - 12.99
Stawka - 2 zł
EWK - 22.86 ZŁ
Bukmacher: fortuna

Tottenham – Southampton : 2 strzeli – 1.82 ✅ 5-2
Chelsea - Brighton : 1 strzeli +1,5 - 1.33 ✅ 2-0
WBA - Everton : 2 strzeli - 1.52 ⛔ 0-0
Zulte Wargem - Charleroi : Więcej niż 2,5 - 1.93 ✅ 0-4
Milan - Inter : Więcej niż 2,5 - 1.83 ⛔ 0-0 ( wynik nie uwzględnia dogrywki )
KUPON NA KURS OKOŁO 20.00 nr 2 ⛔
Całkowity kurs kuponu - 20.62
Stawka - 2 zł
EWK: 36,29 ZŁ
Bukmacher: fortuna

Chelsea - Brighton : Hazard strzeli (musi wystąpić od początku) - 2.00 ⛔
Man. United - Burnley - Obie drużyny strzelą?: NIE - 1.51 ⛔ 2-2
Watford - Leicester - Obie drużyny strzelą ? TAK - 1.54 ✅ 2-1
Liverpool - Swansea : Więcej niż 2,5 - 1.43 ✅ 5-0
Newcastle - Man. City : De Bruyne strzeli (musi wystąpić od początku) - 3.10 ⛔
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON STANDARDOWY nr 3 ⛔
Całkowity kurs kuponu - 1.84
Stawka - 100 zł
EWK - 161,92 ZŁ
Bukmacher: fortuna

Sampdoria - Spal : 1 strzeli - 1.10 ✅ 2-0
Bournemouth - Everton : 1 strzeli – 1.24 ✅ 2-1
Man. United - Southampton : 1x - 1.08 ✅ 0-0
Crystal Palace - Man. City : 2 strzeli + 1,5 – 1.25 ⛔ 0-0
Szansę na wejście kuponu oceniam na 60%
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Single na minimalną ilością goli konkretnych drużyn
Najbardziej przesadzone kursy związane z minimalną ilością goli konkretnych drużyn na 30-31 grudnia to moim zdaniem:

Verona
- Juventus: 1 strzeli – 2.24 ✅ 1-3
Stawka - 2 zł
Wygrana - 3,94 zł
Atalanta – Cagliari : 2 strzeli + 1,5 – 4.65 ✅ 1-2
Stawka - 2 zł
Wygrana - 8,18 zł
Atalanta – Cagliari : 2 strzeli + 2,5 – 18.00 ⛔
Stawka - 2 zł
Atalanta – Cagliari : 2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 60.00 ⛔
Stawka - 2 zł
Benevento - Chievo : 2 strzeli +1,5 - 2.19 ⛔ 1-0
Stawka - 2 zł
Benevento - Chievo : 2 strzeli +2,5 - 4.95 ⛔
Stawka - 2 zł
Benevento - Chievo : 2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 14.00 ⛔
Stawka - 2 zł
Fiorentina – Milan : 2 strzeli +1,5 – 2.84 ⛔ 1-1
Stawka - 2 zł
Fiorentina – Milan : 2 strzeli +2,5 – 7.30 ⛔
Stawka - 2 zł
Fiorentina – Milan : 2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 28.00 ⛔
Stawka - 2 zł
Bologna – Udinese : 1 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 16.50 ⛔ 1-2
Stawka - 2 zł
Bologna – Udinese : 2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 28.00 ⛔
Stawka - 2 zł
Sampdoria - Spal : 1 strzeli +2,5 - 3.00 ⛔ 2-0
Stawka - 2 zł
Sampdoria - Spal : 1 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 6.40 ⛔
Stawka - 2 zł
Newcastle - Brighton : 1 strzeli + 1,5 – 2.33 ⛔ 0-0
Stawka - 2 zł
Newcastle - Brighton : 1 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 16.00 ⛔
Stawka - 2 zł
Watford - Swansea : 1 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 8.10 ⛔ 1-2
Stawka - 2 zł
Liverpool - Leicester : 1 strzeli + 3,5 – 3.30 ⛔ 2-1
Stawka - 2 zł
Liverpool - Leicester : 2 strzeli + 1,5 – 3.80 ⛔
Stawka - 2 zł
Man. United - Southampton : 1 strzeli + 3,5 – 4.75 ⛔ 0-0
Stawka - 2 zł
WBA - Arsenal : 2 strzeli + 2,5 – 3.20 ⛔ 1-1
Stawka - 2 zł
WBA - Arsenal : 2 strzeli + 3,5 – 7,00 ⛔
Stawka - 2 zł
Bilans tych singli to ⛔ 31,88 zł
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Kupon na typy związane z minimalną ilością goli nr 3 ⛔
Całkowity kurs kuponu - 9.72
Stawka - 2 zł
EWK - 17.11 ZŁ
Bukmacher: fortuna

Atalanta – Cagliari : Więcej niż 2,5 - 1.78 ✅ 1-2
Bologna - Udinese : Więcej niż 1,5 - 1.37 ✅ 1-2
Man. United – Southampton : Więcej niż 2,5 – 1.78 ⛔ 0-0
Verona - Juventus: 1 strzeli – 2.24 ✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON NA KURS OKOŁO 20.00 nr 3 ⛔
Całkowity kurs kuponu - 23.53
Stawka - 2 zł
EWK: 41,41 ZŁ
Bukmacher: fortuna

Roma - Sassuolo : 2 strzeli - 1.73 ✅ 1-1
Bournemouth - Everton : x2 - 1.62 ⛔ 2-1
Huddersfield - Burnley : Mniej niż 2,5 - 1.47 ✅ 0-0
Man. United - Southampton : Pogba strzeli (musi wystąpić od początku) - 3.40 ⛔
Crystal Palace - Man. City : 1 strzeli - 1.68 ⛔ 0-0
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Liverpool - Leicester : Suma żółtych kartek
Typ: + 2,5 ✅ było 5 żółtych
Kurs: 1.57
Stawka: 50 zł
Wygrana: 69,08 zł
Bukmacher: Fortuna

Zdziwił mnie ten niski próg podczas gdy inne spotkania mają zwykle 3,5. Ale po sprawdzeniu statystyk okazało się, że w meczach Liverpoolu faktycznie było bardzo mało kartek, nawet w derbach z Evertonem były tylko 4 a na ogół to 1 bądź 2. Gdy się nad tym zastanowić ma to sens. Liverpool stara się grać czysto i jest zwykle przy piłce a sami ich gracze poruszają się tak, że trenerzy rywali prawdopodobnie uczulili swoich zawodników, że bezsensu jest zatrzymywanie faulami Salaha i reszty bo inaczej już po 30 minutach będą z kartkami. Z drugiej strony w meczach Leicester jest całkowicie odwrotnie. Masa kartek, zwykle po obu stronach, nie tak dawno też czerwona Ndidiego. Dlatego ten kurs wydaje się przyzwoitą okazją, bo goście po prostu grają inaczej niż większość ostatnich rywali LFC. Leicester sporo fauluje, a i potrafi zmusić rywali do fauli. Szybcy Vardy i Grey czy świetny technicznie Mahrez to odpowiedni do tego rywale. Nie wiem czy wystąpi Emre Can, jeśli tak to już można odhaczyć 1 kartkę bo poza faulami jest to człowiek, mający pretensje po każdej decyzji sędziego niezależnie od tego jak było, jaki jest wynik i jak mało ważny sektor boiska to był. Arnold i Gomez niezależnie, który zagra to też powinien złapać żółtą bo brakuje im doświadczenia.
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Czas na pierwsze podsumowania. Okres od 21.12.17 do 31.12.17

KUPONY STANDARDOWE (celujące w łączny kurs około 2.00 i zawsze o stawce 100 zł)

Suma kuponów - 3
✅ Trafione - 2
⛔ Nietrafione - 1
Skuteczność - 66,67 %
Bilans ogólny tych kuponów to ✅ 73,12 zł (uwzględnia 12% podatku)
Do tej pory każdy z nich składał się z 4 typów.
Łącznie było na nich 12 typów

✅ Trafione - 11
⛔ Nietrafione - 1


Skuteczność - 91,67 %

Single na minimalną ilością goli konkretnych drużyn (stawka zawsze 2 zł)
Suma singli - 35
✅ Trafione 7
⛔ Nietrafione 28
Skuteczność - 20,00 %


Bilans tych singli to ⛔ 34,26 zł (uwzględnia 12% podatku)
Spodziewałem się, że tym się może zakończyć próbowanie z kursami typu 60.00.
Nawet gdy coś się wydaje okazją jak na taki kurs to na dobrą sprawę już po kilku próbach pełnych pudeł z niby symbolicznych 2 zł stawek może się zrobić kujący w oko bilans.
Teraz nawet zakładając optymistycznie, że w ciągu tygodnia trafie taki kurs to uwzględniając inne pudła po drodze zrobi się z tego góra wyjście na 0.
Jeśli skupić się tylko na singlach, których kurs wynosił max 3.00 (czyli zwykle na 1-2 gole zespołów walczącego o utrzymanie czy też grających na wyjeździe) to wygląda to tak:
Suma singli - 11
✅ Trafione 5

⛔ Nietrafione 6
Skuteczność - 45,45 %
Bilans tych singli to ⛔ 2,71 zł (uwzględnia 12% podatku)

Pewnie lepiej było by nie szaleć i zacząć się trzymać tylko tych niższych kursów, bo wystarczył jeden mecz, który by się potoczył po myśli i był by zysk a nie strata.


Kupony na typy związane z minimalną ilością goli (celujące w kurs 10.00 , stawka zawsze 2 zł)

Suma kuponów - 3
✅ Trafione - 0
⛔ Nietrafione - 3
Skuteczność - 0 %
Bilans ogólny tych kuponów to ⛔ 6 zł (uwzględnia 12% podatku)
Łącznie było na nich 12 typów (zakres kursów 1.33 do 3.85)
✅ Trafione - 8
⛔ Nietrafione - 4
Skuteczność - 66,67 %
Kupony celujące w kurs 20.00 (stawka zawsze 2 zł)
Suma kuponów - 3
✅ Trafione - 0
⛔ Nietrafione - 3
Skuteczność - 0 %
Bilans ogólny tych kuponów to ⛔ 6 zł (uwzględnia 12% podatku)
Łącznie było na nich 15 typów (zakres kursów 1.32 do 3.40)
✅ Trafione - 8
⛔ Nietrafione - 7
Skuteczność - 53,33 %
Dowolnego rodzaju Single (do tej pory 1 na kurs 1.57 za 50 zł)
✅ Trafione - 1
⛔ Nietrafione - 0
Skuteczność - 100 %
Bilans ogólny tych singli to ✅ 19,08 zł (uwzględnia 12% podatku)
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
KUPON STANDARDOWY nr 4
od 01.01.18 do 04.01.18
Całkowity kurs kuponu - 2.02 ⛔
Stawka - 100 zł
EWK: 177,76 ZŁ
Bukmacher: fortuna

Burnley – Liverpool : 2 strzeli – 1.08 ✅ 1-2
Leicester - Huddersfield : 1 strzeli - 1.13 ✅ 3-0
Southampton - Crystal Palace : 1 strzeli – 1.19 ✅ 1-2
Celta – Barcelona : 2 strzeli +1,5 – 1.39 ⛔ 1-1
Szansę na wejście kuponu oceniam na 60 %
 
liverpoolfan 39

liverpoolfan

Użytkownik
Single na minimalną ilością goli konkretnych drużyn - stawka 2 zł na każdy
Najbardziej przesadzone kursy związane z minimalną ilością goli konkretnych drużyn na okres od 1 do 4 stycznia to moim zdaniem:
Swansea - Tottenham: 1 strzeli – 1.95 ⛔ 0-2
Southampton - Crystal Palace : 1-2
1 strzeli + 1,5 – 2.04 ⛔
1 strzeli + 2,5 – 4.40 ⛔
1 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 11.50 ⛔
2 strzeli + 1,5 – 3.35 ✅ - wygrana 5,90 zł
2 strzeli + 2,5 - 9.50 ⛔
2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 39.00 ⛔
Everton - Man. United : 0-2
1 strzeli + 1,5 – 4.85 ⛔
1 strzeli + 2,5 – 19.50 ⛔
West Ham - WBA : 2-1
1 strzeli + 1,5 – 2.18 ✅ - wygrana 3,84 zł
1 strzeli + 2,5 – 4.85 ⛔
1 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 13.50 ⛔
2 strzeli + 1,5 – 4.10 ⛔
2 strzeli + 2,5 - 14.00 ⛔
2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 50.00 ⛔
Arsenal - Chelsea : 2-2
1 strzeli + 1,5 – 2.04 ✅ - wygrana 3,59 zł
2 strzeli + 1,5 – 1.99 ✅ - wygrana 3,50 zł
2 strzeli + 2,5 - 4.25 ⛔
2 drużyna: dokładna ilość bramek – 4+ – 11.00 ⛔
Bilans tych singli to ⛔ 21,17 zł
 
Do góry Bottom