>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 10: Kyoto, Santiago

Status
Zamknięty.
A 47

all_in

Użytkownik
Tatsuma Ito- James Lemke 2:0 1,40✅ -20,5g 1,80⛔ masakra mecz śmierdzi wałkiem na odległośc. Ito w 1. secie 0:5 i wyciąga na 7:6:smile:

Challenger w Japonii w Kioto. Ito obok Soedy jest faworytem gospodarzy do zwycięstwa w turnieju. W 1r. trafia na 24-letniego Australijczyka. Będzie to dla niego idealny sparingpartner. Nie potrafię zrozumiec dlaczego James pcha się do kwali do turniejów ATP a nawet challengerów. Lubię patrzec na jego grę ale jego pojedynki przypominają treningi tenisistów. Jego świetna koordynacja ruchowa i kondycja pozwalają mu na znakomitą defensywę tylko że oprócz niej ten zawodnik nie ma nic. Bardzo regularny ale nie zagrażający przeciwnikom. Przebija czasami niesamowite piłki na drugą stronę tylko to nie robi w ogóle krzywdy. Uderzenie defensywne, serwis słaby choc niezły kierunkowo. W futuresach nieźle sobie radzi z racji tego że tam popełnianych jest masa UE i czasami sami zawodnicy nie wierzą że ich zabójcze piłki wracają na drugą stronę. Niestety na poziomie challengerów może trafic na paru grajków którym taka gra nie leże ale przeważnie jest skazany na pożarcie. Jego 2. serwis to już jest kompletna klapa, baaardzo podatny na returny. Ito może i popełnia nie małą ilośc UE ale jeżeli nie będzie widział zagrożenia ze strony rywala będzie to skrzętnie wykorzystywał, częściej biegał do siatki. Dobry serwis Japończyka na pewno będzie sprawiał problemy Lemke a przede wszystkim znacznie utrudni po powrót do poprawnej defensywy.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Mitchell-Wang
Typ:2
Kurs:1.50
Bukmacher:Expekt
Dojdzie dziś za pół godziny do spotkania między Australijczykiem a Chińczykiem, o ile ten pierwszy nie świeci formą to ten drugi juz w miarę tak, pomijając to że Wang rozgromił Mitchella i to w rodzinnym kraju bo w Australii w niebywałym do tego jeszcze stylu 3-6, 0-6 to dodatkowo nie widzę żadnych szans w obecnej formie na jakiekolwiek możliwości wygranej Mitchella, ładny kurs, naprawdę warto, pozdrawiam.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Santiago (III) 2012 / Chile, clay
J.Brzezicki vs F.Argüello ???? Argüello, Facundo @ 1.75 (Panbet) ⛔
Kursy już spadły..kilka godzin temu faworytem był Brzezicki..Za cholerę Funt nie zgadnie jakim cudem..Arguello splawi go w dwóch szybkich..Brać póki jeszcze kurs pow. 1.7..Bez dwóch zdań promocja dnia..Po powrocie z pracy Funt popisze więcej o tych dwóch jegomosciach..
**********
Zgodnie z obietnica coś więcej o tych dwóch Argentyńczykach..
Juan Pablo Brzezicki to 29 letni weteran challengerowych kortów..Najlepsze lata swojej kariery przeżywał 3-4 lata temu..Gdy parokrotnie udało mu się wskoczyc do pierwszej setki..W lutym 2008 roku osiągnął swoje maksimum czyli pozycję nr. 94..Miesiąc później wyleciał z pierwszej &quot;setki&quot; i juz nigdy do niej nie wrócił..Błąkał się pod koniec drugiej setki przez kolejne dwa lata..Potem trzecia..Obecnie to już pozycja numer 356..
Ale cóż się dziwić..Formy nie ma..Grywa w kwalifikacjach do większych turniejów challengerowych bez sukcesów zresztą bądź w tych drobniejszych gdzie od przypadku do przypadku wskoczy do jakiegoś ćwierćfinału..W tym roku na clayu rozegrał 6 meczy..Z czego trzy wygrał i trzy wtopił..Te 3 wygrane to kwalifikacje..
Głód..Chłód i Ubóstwo..Funt zgaduje, że to jeden z ostatnich jego sezonów..Bo taką gra to nawet na chleb i mleko ciężko naskładać, a gdzie jeszcze na bilety?.. ????
Dziś naprzeciwko naszego weterana stanie jego rodak...Młody wilczek..Dziewiętnastoletni bardzo dobrze zapowiadający się Facundo Arguello..Chłopak ma w sobie to coś co zgasło u Brzezickiego 4 lata temu..Głód sukcesu..
Trzy lata temu o tej porze roku mógł jedynie marzyć o pierwszym tysiącu w rankingu..Grywał jako junior...W marcu 2010 juz wskoczył na pozycję 674..I od tamtej pory regularnie pnie się do góry..Rok temu już ponad 300 miejsc wyżej (334)..W lipcu zeszłego roku osiągnął dotychczasowe maksimum (204)..Dziś spadł do 250..W tym roku a clayu zagrał 8 meczy z czego 5 wygrał..Z kim grał..I z kim przegrał można podpatrzeć poniżej..Dwa ćwierćfinały i raz druga runda..Dwie z trzech wtopek po zaciętych trzech setach..Wygrywał zdecydowanie w dwóch (pomijając mecz z faworyzowanym Gonzalezem)..

Dziś jakoś zupełnie Funt nie widzi starszego Argentyńczyka..Nos czuje że to młodość weźmie górę w tym meczu..Czy w dwóch setach?..Lepiej nie kusić losu..
A kurs i tak piękny.. ????
**********
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
eriksson88 16

eriksson88

Użytkownik
Warto dodać, że jeszcze kilka tygodni temu po przegranej w kwalifikacjach do Buenos Aires z Waynem Odesnikiem podjął decyzję o zakończeniu kariery, po czym... wyszedł na kort z Ricardo Mello we Florianopolis (i przegrał w dwóch setach). Moim zdaniem, świadczy to o braku: a) zdecydowania (Acasuso popłakał na konferencji, ale rozstał się z kortami i - chyba - nie planuje rychłego powrotu), b) motywacji (jego ostatnie wyniki to nieporozumienie, rozmienia się na drobne i zaraz nikt nie będzie pamiętał, że jednak w setce JPB bywał). To tylko przemawia do grania przeciwko &quot;El Polaco&quot;.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brzezicki konczyl kariere to fakt, ale jeszcze ma zamiar wystartowac w 2-3 chalkach w Południowej Ameryce
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Capdeville Paul vs. Molteni Andres 1,40✅
Niezłą promocje dały nam tutaj buki. Kurs taki jak w 1r meczu Paula a przeciwnik jak dla mnie dużo słabszy. W 1r, nie grałem na Capdeville, wiedziałem, iż będzie to ciężki mecz i tak było. Wygrał i dla mnie jest głównym faworytem do wygrania tego turnieju. Andreas 350 w rankingu nie może mu zagrozić. Argentyńczyk w tym sezonie wygrał dwa mecze, na trzeci będzie musiał jeszcze trochę poczekać, dla mnie pewne dwa sety dla gospodarza turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich...
Prosze znawcow dyscypliny tenis o opisanie szans zawodnikow na wygranie meczu Pablo Brzezicki-Schwank...
W 1 etapie JPB rzutem na tasme wygral z mlodszym argentynskim rywalem i to na pewno byla spora niespodzianka, nie patrzac na kursy...
Z gory dziekuje....
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Włodar kiedys przytoczył statystyke Schwanka z pusherami, cos ponad 80% wygranych ????
Jednak troche uwazalbym ze stawka, forma taka sobie a mecz wczesniej nie brac pod uwage,bo SuperBol prawdopodobnie zatankował w 1R
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Capdeville Paul vs. Pella Guido 1,50
Paul urodził się właśnie tutaj w Santiago, i jak wspomniałem w ostatniej analize jest dla mnie głównym faworytem w tym turnieju. Swoje zdanie nadal utrzymuje, pewnie pokonał Molteniego. Dzisiaj rywal trochę trudniejszy a kurs tylko nieznacznie wyższy. Trudniejszy rywal bo na fali, Pella wygrał ostatnio chalanger w Salians. Pokonał naprawdę uznanych zawodników, Lorenzi, Rufin... Tutaj jak na razie dwa trudne mecze, ale pokonanie Dutra Silva ponownie trzeba zapisać na listę tych grajków z naprawdę wysokiej challangerowej pułki. Chilijczyk jak przegrywa to z grajkami poziomu ATP, Starace, Andreev, Myślę, że tak zostanie i teraz, szykuje sie wyrownany mecz ale Capdeville nie zawiedzie swoich miejscowych fanów.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Veic-Capdeville 2 1,47 Bwin ✅ 3-6 7-6 3-6

Tak jak pisał Widzu,Cadpeville doszedł do finału,w swoim mieście,w którym zmierzy się z Chorwatem Veicem.Capdeville wygra i nie widze inne opcji,gra u siebie,forma jest,nie przez przypadek znalazł się w finale i zapewne nie zawiedzie swojej publiczności.Osobiście myślałem,że Chilijczyk przegra dzisiaj z Rufinem a on wygrał z Francuzem 6-4 6-4,co dodatkowo uwierdza mnie w przekonaniu,że Capdeville ma po prostu tutaj wygrać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom