>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 15: Guadalajara, Barranquilla, Mersin, Itajai

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Guadalajara
Location: Guadalajara, Mexico
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $100,000
Tournament website: http://jalisco-open.com/en/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6284/mds.pdf

Barranquilla
Location: Barranquilla, Colombia
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://tennissegurosbolivar.com/web/actual.php?ide=76
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6250/mds.pdf

Mersin
Location: Mersin, Turkey
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €42,500
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6488/mds.pdf

Itajai
Location: Itajai, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.taroiiopendetenis.com.br/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2013/3407/mds.pdf


Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/Tournaments/Challenger-Tour.aspx
Livescore: http://www.protennislive.com/lshd/main.swf?year=2013&amp;amp;wkno=99&amp;amp;eventid=en&amp;amp;tour=&amp;amp;lang=&amp;amp;ref=www.atpworldtour.com/challengertour


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Teixeira - Trungelliti✅
Typ: 2
Kurs: 1.57


Trunge specjalista od gliny całkiem dobrze się prezentuje utrzymuje formę natomiast Teixeira ostatnio gra fatalnie więc Argentyńczyk powinien na spokojnie to wygrać w dwóch setach
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Knittel B. - Vagnozzi S.
typ: Knittel B. ✅✅✅ 6:4 7:6
kurs: 1.75 # Unibet
Chyba najlepiej wyglądający typ na jutrzejszy dzień. Spotkań sporo, ale żadne niewygląda dość pewnie i nie ma satysfakcjonującego kursu, no oprócz Knittela. Wydaje się, że z tego pojedynku Niemiec powinien wyjść zwycięsko, ale jak to na poziomie challengerów bywa, tutaj nie można być niczego pewnym. Bastian to w mojej opinii zawodnik, który posiada większe umiejętności i szerszy wachlarz zagrań i własnie dzięki temu powinien zameldować się w następnej rundzie. Jeżeli pierwszy serwis będzie wchodził to w wymianach mimo wszystko Bastian powinien kontrolować grę. Vagnozzi to grajek, który na ziemi miewa raz na jakiś czas dobry mecz, w którym dość sporo trafia i te jego przebijania są nad wyraz skuteczne, ale nie sądzę by miało to miejsce jutro, bo częściej niż, jego dobrą grę można zobaczyć gorącą głowę. Jeżeli Niemiec podejdzie do tego meczu odpowiednio skoncentrowany to da radę. Zarówno jeden jak i drugi w tym sezonie nie zachwycają, jednak dokonania Knittela są jakby nie patrzeć lepsze od Włocha. Wg mnie mecz może i mieć dziwne losy i sporo przełamań, jednak jako wygranego z tego pojedynku widzę Knittela. GL !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Pashanski - Kovalik✅:grin:
Typ: 2
Kurs: 2.25

Kurs ładny i powinno wejść. Jozef fajne wyniki na glinie turniej Pereira i teraz w Itajai. Wczoraj go oglądałem i naprawdę przyjemnie się go oglądało szczególnie mądra gra w polu oczywiście przeciwnik był mało wymagający jedynie co miał na początku spotkania to w miarę serwis mu wychodził a później wszystko się posypało
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
harvey 967

harvey

Użytkownik
Hocevar R. - Kosakowski D.
typ: Kosakowski D.
kurs: 1.90 # Betsson

Z reguły unikam stawiania przeciwko gospodarzom, jednak w tym wypadku spróbuję. Kosakowskiego widziałem niedawno w San Luis Potosi w meczu przeciwko Chiudinelliemu, który dość pewnie wygrał. Fakt, z reguły zawodnicy z USA średnio wyglądają na mączce, ale Kosakowski mnie pozytywnie zaskoczył. Fajnie prowadził wymiany i ganiał rywala po liniach, aż miło, serwis też na dobrym poziomie i o dobry return Szwajcara było ciężko. Co do Hocevar&#39;a jakoś nigdy mnie do siebie nie przekonywał. Zazwyczaj jak już osiąga jakiś dobry wynik to właśnie w ojczyźnie. W tym sezonie go nie widziałem w akcji. Ostatnio passa samych porażek, w oficjalnych spotkaniach w tym roku jedno zwycięstwo przy ośmiu porażkach. Kurs fajnie wygląda i pobieram go śmiało. Jeżeli Kosakowski zagra na takim samym poziomie co ostatnio go widziałem, to jestem spokojny o jego zwycięstwo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Korolev - Linzer 1.40 bwin krecz
Karolev w ten weekend już miał małe przetarcie na cegle, zagrał bardzo dobre spotkanie w DC z Rosolem, z którym przegrał po 4 setach. Kazach na pewno w solidnej formie. Typ zdecydowanie przeciwko Austryjakowi, który w tym sezonie rozegrał jedynie piec meczy z czego dwa przegrał na najniższym poziomie. Linzer na poziomie futuresów czesto dostaje baty w 1r. Tutaj naprawde spory sukces, przeszedł kwale ale czy da rade coś wiecej nie wiem.... Typ na pewno nie z tych 10/10 bo na pewno nie mam zaufania do Kazacha, jemu również zadarzały się wpadki, ale jest na pewno zdecydowanie lepszym zawodnikiem i po takim kursie warto go zaryzykowac, rywal naprawde słaby...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Burquier - Bogomolov 1.30 betsson✅

Francuz grywa praktycznie tylko na poziomie futuresów, w challangerach najczesciej baty w pierwszych rundach. Nie wiem kiedy pokonał kogoś chociażby z drugiej setki, na pewno nie w tym sezonie gdzie ma bilans 6/8. Tutaj w 1r pokonał grajka który jest w połowie 5 setki. Alex inna półka zawodnika, nie dawno jeszcze super sobie radził na pozionie ATP, teraz grywa w challangerach z solidnym skutkiem. Ostatnie porazki to z solidnymi grajkami jak Pella,Sela czy Young. Wątpie abym po tym meczu do tej listy dopisał słabego Burquiera, który z takim zawodnikami nie ma zazwyczaj większych szans, ale to oczywiście tylko tenis...
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Mektic - Kovalik✅
Typ: 2
Kurs: ?


Kursy jeszcze nie wystawione , mecz zaczyna się o 19.00 ale ja już dam analize. Obu oglądałem i oczywiście dużo lepsze wrażenie robi Kovalik już pisalem o nim w poprzedniej analizie chłop jest w gazie , natomiast Mektic oglądałem z Mannarino to była jedna wielka pomyłka bardzo słaba gra serwis i w polu
 
I 14

ice05

Użytkownik
Vesely Reister 2 1.4 unibet
Vesely z Lajovicem grali ponad 2h Lajovic prowadzil juz 3-0 ale mial jakies problemy na korcie i bral lekarza, na poczatku nie wiedzialem ktory bral medical bo czech jakos dziwnie poruszal sie po korcie tak jakby mu cos dolegalo, julian 2 gladkie wygrane z lepszymi zawodnikami wiec teraz powinno byc podobnie.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Wziąłem pod lupę spotkanie dwóch Argentyńczyków i stawiam na wyżej rozstawionego Bagnisa. Jednym z argumentów, dla którego stawiam właśnie na Niego, jest poprzedni pojedynek.
Po zaciętym pojedynku pokonał (mojego cichego faworyta do wygrania całej imprezy) Giraldo 7:6(4) 7:5. (Zresztą drugi raz już w tym roku.)
Panowie mają w tym turnieju już po 2 zwycięstwa, z których Bagnis według mnie lepiej sie prezentuje.
Ostatni raz Panowie zmierzyli się w 2011 roku, w kwalfikacjach do turnieju w Buenos Aires. Wygrał wtedy Bagnis oddając jedynie jednego gema.
Nie liczę na powtórkę tamtego wyniku, zadowoli mnie każdy wynik, oczywiście przy wygraniej Bagnisa.;)
Bagnis 1.53 bet365✅
Jak macie coś do dodania, to walcie śmiało;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Michon @ 1,72 tobet ⛔ 76 41 i pozniej .....
wczoraj na lajf polecałem kto widział ten mógł zarobić
Francuz gra tutaj bardzo dobry tenis, ofensywnie prowadzi wymiany swoim zawijanym leworęcznym fh, wczoraj Velotti i tak dużo wyciągnał , Diez aż tak dobrym defensorem nie jest i tutaj spodziewam się łatwiejszej przeprawy. Kanadyjczyka i tak nie powinno być tylko sam Veic wie co odwalił
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
W meksyku na dzisiaj rzucił mi się w oczy mecz Ram vs Pospisil ze wskazaniem na kanadyjczyka . Sugeruje się tylko i wyłącznie obecną formą Pospisila a jest ona bardzo solidna. Ostatnie tygodnie naprawde solidne w jego wykonaniu oczywiście mówimy tu o meczach w chellengerze. Finał w Rimouski jednak do tego bym nie przykładał wielkiej wagi ponieważ był to turniej który grał on u siebie a dwa że, na swojej drodze nie miał jakiś wybitnych nazwisk nawet jeżeli chodzi o chellengery. Bardziej bym się sugerował wcześniejszymi meczami na hardzie oraz spotkaniem w P. Davisa. Uważam że na tej nawierzchni prezentuje jak na swój poziom dosyć przyzwoitą forme. Jeżeli chodzi o ten turniej too pokonał naprawde solidnych graczy Hernych, Reynolds, Chiudinelli . Są to zawodnicy z którymi tak samo mógł przegrać a jednak ich pokonał chociaż nie było łatwo. Jezeli chodzi o Amerykanina szczerze mówiąc dla mnie bez szału pokonanie Draganja, naszgeo Michała oraz Munoza jakoś nie bardzo mnie przekonuje . Tym bardziej wczorajsza wygrana nad Hiszpana. Szczerze mówiąc grając wczoraj na Amerykanina myślałem że pójdzie mu o wiele łatwiej z Munozem a jednak nie do końca tak było . Jak dla mnie wczoraj Hiszpan był skazany na porażke po swoich dwóch pierwszych meczach w tym turnieju w których naprawde pokazał się bardzo słabo. A w pierwszym secie jednak to Amerykanin mógł równiez polec i wynik spotkania mógłby być kompletnie inny przy prowadzenie Munoza. Podsumowując ... moim zdaniem Kanadyjczyk prezentuje się na obecną chwile o wiele lepiej niż Ram. Pokazał już to w meczach w tym turnieju a gra Amerykanina jak dla mnie bez szału . Dlatego gram na Pospisila po myśle dosyć ładnym kursie jak na to spotkanie .
 
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Bagnis-De Greef 1 @1.55
Nazwisko 21- czy 22-letniego Belga, powiem szczerze, niewiele mi mowi, chociaz bez watpienia musial chlopak zlapac troche formy. W tym roku De Greff dobrze radzil sobie w turniejach Futures w USA na cegle na poczatku roku, gdzie jeden takowy turniej wygral i raz zameldowal sie w finale. Widac nie jest zle i wie Belg na czym polega rzemioslo tenisowe. Belg ogral tutaj 3 graczy, chociaz tak naprawde to zwyciestwo Belga wczorajadsze na Trungellitim to jest jakis wykladnik. Bagnis jednak tez gra bardzo dobrze i on z kolei challengera w Santiago z poczatkiem marca. Dobra gra Bagnisa jednak tutaj nie dziwi, bo Argemtynczyk wygrywal juz tego sredniej jakosci challengera w Barranquilli w 2011 roku i teraz ma duze szanse zagrac w finale jak widac. Bagnis ogral po drodze m.in Giraldo i to juz jest wyczyn, chociaz Santi tez pewnie po wygranym challengerze w Perierze wszystkich sil na szale nie rzucil. Niemniej jednak to duzy plus wart odnotowania. Poza tym Bagnis nie mial tez litosci dla rodaka Renzo Olivo. Doceniajac pozytywy w wynikach De Greffa to jednak w finalowej rozgrywce nalezaloby sie spodziewac Facundo Bagnisa.
 
mako23 27

mako23

Użytkownik
Dzisiaj nieco krócej. Stawiam zdecydowanie na Bagnisa. Po północy bez problemu rozprawił się z Olivo, wygrywając 6:3 6:1. Teraz na rozkładzie zdecydowanie łatwiejsze zadanie, Otóż rywalem będzie De Greef. Belg w tym roku, radzi sobie nawet całkiem dobrze na mączce, ALE występuję głównie w turniejach rangi ITF, a to jest spora różnica. Przewiduję zwycięstwo Argentyńczyka w dwóch setach i awans do finału, w którym prawdopodobnie zmierzy się z Delbonisem;)
Bagnis 1.5 bet365
Lekko można atakować również 2:0 2.25
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom