>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 15: Pereira, Mersin, Blumenau, Leon

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Pereira

Location: Pereira, Colombia
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://www.tennissegurosbolivar.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/5063/mds.pdf


Mersin

Location: Mersin, Turkey
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://www.ttf.org.tr/2012/03/mersin-atp-challenger-cizgi-hakemligi-basvurusu/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6488/mds.pdf


Blumenau

Location: Blumenau, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.abertosc.com.br/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/3407/mds.pdf


Leon

Location: Leon, Mexico
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/1539/mds.pdf
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Lajovic 1.75 - Cervenak
Betsafe
Lajovic jest zawodnikiem posiadającym wyższe umiejętności od Cervenaka. Od dluzszego czasu odnosi dobre wyniki, co do tego turnieju - po wyeliminowaniu Klizana widze w nim jednego z głównych pretendentów do tytułu. Czech w obecnym sezonie nie odniósł żadnych istotnych wygranych, grywa przeważnie w ITF-ach w dodatku bez znaczących sukcesów. Wygrana w 1szej rundzie zdecydowana, bardzo dobre statystyki przy własnym podaniu ALE grał z zawodnikiem o klase słabszym od serba (Molchanow).
Reasumując duże value, szanse powodzenia typu szacuje na 65% co dale value= 1,137
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Spróbuję dziś przeanalizować mecze dzisiejsze w challengerach:
Andre Ghem (315)- Damir Dzumhur (267) 1 1.45 (milenium) 11.04.2012, 16:00 ⛔ 6:4 4:6 4:6
Challenger Blumenau
Andre Ghem gra u siebie, bardzo wysoki zawodnik, rywal Bośniak, w challengerach z wyższą pulą nie grał, w przeciwieństwie do Ghema, myślę, że poradzi sobie Brazylijczyk, przy takich liczbach, statystykach, wymiarach i miejscu.
Gastao Elias (222) - Grzegorz Panfil (414) 2 2.90 (totolotek) 11.04.2012, 16:00 ⛔ 6:3 6:1
Challenger Blumenau
Właśnie ten Elias to dziwny jest, jakby obstawiał zawsze, na outsidera, bo z faworytami wygrywał, a będąc fawotytem przegrywał, to moje domniemanie, ale liczę też na Polaka, który 3 meczyki już tutaj w kwalifikacjach rozegrał. Klikając na stronce ze statystykami na Gastao Eliasa, zaznaczając wszystkie nawierzchnie i turnieje otrzymamy: sprawdzalność typu jako faworyt: 47.4 %. To mniej niż połowa. 2tygodnie temu przy takich samych kursach porażka z Klecem 0:2. Jestem za Panfilem.
Leonardo Kirche (358) - James Duckworth (186) 2 1.60 (totolotek) 11.04.2012, 17:15 ✅ 7:6 5:7 5:7
Challenger Blumenau
Patrząc na statystyki jednomyślnie daję na Jamesa Duckwortha. Albowiem w pierwszej rundzie Leonardo Kirche wygrał z 688 w rankingu ATP, Tiago Fernandesem, mając 63% skuteczności w 1. serwisie i 36% w drugim serwisie. Tylko jeden as i 6 double faultów, a Fernandes miał aż 12 podwójnych błędów serwisowych, naprawdę słaby to był rywal a Kirche wygrał ten mecz 6:7(3), 6:3, 7:5. Duckworth wygrał w 1. rundzie ze znacznie lepszym Pablo Galdonem, Australijczyk miał 5 asów, 1 double fault, 70% skuteczności z 1. serwisu i 50% skuteczności z drugiego. Dodając, że lepsze staty z lepszym rywalem, jestem pewny wygrany Duckwortha.
Alberto Brizzi (442) - Marcin Gawron 1 1.90 (302) (totolotek) 11.04.2012, 18:45 ✅ 6:0 6:1
Challenger Blumenau
Włoch Brizzi wygrał nieoczekiwanie w 1. rundzie z Nikolą Ciricem, mając zadziwiająco dobre staty, 19/22 czyli 86% skuteczności z 1. serwisu i 13/15 czyli 87% skuteczności z drugiego serwisu. Naprawdę zadziwiające. Brizzi co prawda przegrał w tym roku z Gawronem, ale wygląda na to, że zrewanżuje się za to Polakowi, który w 1. rundzie ograł Geralda Melzera 6:3 6:2. Minimalnym faworytem dzisiejszego meczu jest Polak, ale stawiam na Brizziego.
I tak typy bez analizy na 11.04.2012:
Challenger Blumenau:
Kavcic (112) - Giorgini (298) 1 1.35 ✅ 6:2 6:4
Veic A. (150)-Crugnola M. (288) 1 1.35 ✅ 6:1 kr. Crugnoli
Dutra Silva R. (129)-Hocevar R. (309) 1 1.40 ✅ 3:6 6:0 6:2
Challenger Mersin:
Joao Sousa (172)- Jesse Huta-Galung (220) 2 1.85 ⛔ 6:7 6:2 7:5
Challenger Pereira:
Marco Trungelliti (287) - Michael Quintero (995) 1 1.50 ✅ 6:2 6:3
Ruben Ramirez-Hidalgo (110) - Duilio Beretta (371) 1 1.20 ✅ 6:3 6:4
podane typy: 10
trafinone 7 (70%)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brizzi Alberto vs. Gawron Marcin 1,75 3/10⛔
W tym sezonie Marcin absolutnie mnie do siebie przekonał, a to nie było łatwe. Jetem dość sceptycznie nastawiony do Polskich grajków, ale Gawron zrobił na mnie wrażenie. Zaczynając od stylu gry, ofensywny, praktycznie od pierwszej piłki stara się narzucić swoje warunki, stara się wchodzić w kort i grać agresywnie. Taki tenis lubię, forma od tygodni jest świetna, regularnie przechodzi kwale, ciągły awans w rankingu pozwolił mu tutaj na start w turnieju głównym. 1r i zniszczył Gerarda Melzera, grał tak jak napisałem powyżej. Melzer tylko momentami dotrzymywał mu kroku, ale z biegiem czasu Polak zdominował go i biedny Melzer mógł tylko rzucać rakietą po korcie. Brizzi obecnie 442 w rankingu, ale powinien być gdzieś w okolicach top 200. No ale w tym roku sezon zaczął dopiero w lutym i podobnie jak Gawron musi przebijać się przez kwale i 2r to jego max. Więc obaj mają szanse na najlepszy wynik w tym sezonie. Włoch to szalenie grozny zawodnik, ale w wyraznym dołku, po kontuzjach- Polak ma dużą szanse na najlepszy wynik. Będę mu mocno kibicował.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Huta Galung 1.91 - Sousa
Betsafe
Huta Galung niewątpliwie jest w formie, dobrze przestawił się na nawierzchnie ceglane. Jest to jego 2gi turniej, w pierwszym porazka w drugiej rundzie z Hanescu, wczesniej wyeliminował Lojde. W Casablance w R1 odesłał do domu Naso. Sousa osiąga w tym sezonie na mączce niezłe wyniki, jednak nikogo poważnego nie ograł. W obecnym turnieju wpadka ze Schmidtem.
Szanse dla JHG ok 65%, value = 1,17
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Sijsling 2.0 - Teixeira
Betsson
Igor praktycznie od początku tygodnia utrzymuje bardzo wysoką dyspozycje, ograł kilku wyżej rozstawionych zawodników, wygrał 2 dobrze obstawione turnieje. Teixeira prezentuje się słabiej niż w zeszłym sezonie. Widziałem go kilka razy w akcji w zeszłym sezonie - wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo ofensywnie grającym zawodnikiem dysponującym b dobrym forehandem. W tym sezonie nie odnosi już tak dobrych wyników. Zagrali w tym sezonie 1 mecz, który wygrał Teixeira poprzez krecz.
Szanse na powodzenie typu oceniam na 55%, co daje value= 1,1
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Salamanca Carlos - Diez Steven 2 @ 3.0
Expekt
W 1/16 finału challengera w kolumbijskim Pereira reprezentant gospodarzy Carlos Salamanca zmierzy się z Hiszpanem Stevenem Diez. Tenisista z Ameryki Południowej zajmuje 248 miejsce w rankingu ATP, natomiast jego rywal 291, czyli można rzec, że niewiele ich dzieli. Sądzę, że bukmacherzy nie poznali jeszcze potencjału młodego Stevena, stąd wyraźne value. Warto zwrócić uwagę na spory postęp Dieza, gdyż od października u.r. awansował w klasyfikacji tenisistów o 160 pozycji. Jak przystało na Hiszpana, Steven najlepiej czuje się na kortach ziemnych i na takich gra najczęściej. Póki co uczestniczy głównie w futures’ach i challenger’ach, ale za pewne już za niedługo zobaczymy go w turniejach wyższej rangi. W tym roku zaliczył już 2 finały, z czego w jednym wygrał. Z drugiej strony kortu wystąpi Salamanca, który najlepsze lata kariery ma już za sobą, ale i tak nigdy nie przebił się do TOP100. Jest faworytem buków pewnie z takiego powodu, że gra u siebie, ale nie wiem czy to wiele da, gdyż patrząc na jego ostatnie wyniki, raczej jest bez formy. W pierwszej rundzie pokonał po trzy setowej walce Cacica(365), natomiast Diez szybko rozprawil się z Kumantsovem(366) 6-1,6-0. Dużą rolę odegra szybkość i kondycja, a w tych kwestiach na pewno przoduje Diez. Uważam, że pojedynek będzie wyrównany,ale warto spróbować zagrać na Hiszpana ze względu na wyższy kurs.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Sousa 2.03 - Hajek
Betsafe

Nie będę się rozczulał zbytnio nad typem - i tak plusa nie dostanę bo użytkownicy tego forum wolą suchary w postaci kursów 1,2 - 1,4. Świadczy o tym chociażby reputacja użytownika Scotratez (dział WTA) który notorycznie podaje typy mieszczace sie w tym przedziale a reputacje ma b wysoką.
Przejdźmy do typu, Sousa odesłał do domu już kilku faworytów, Huta Galung i Brands to zawodnicy których jego dzisiejszy rywal - Hajek by nie przeskoczył. Sousa gra tu bardzo pewnie, zresztą już we wczesniejszych turniejach pokazał się z dobrej strony. Hajek wrócił po dłuższej przerwie, &quot;nikogo&quot; tu nie pokonał, a z tymi którymi grał miał duże problemy. Dziwię się dlaczego bukmacherzy widzą w nim faworyta.
Szanse powodzenia typu oceniam na 60%, value bardzo wysokie = 1,22
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 58

lgaw

Użytkownik
Alund 1.8 - Salamanca
Betsafe

Długo myślałem nad tym meczem, Alund lekkim faworytem wg bukmacherów, tym razem z nimi się zgodzę. Nie jest to łatwy mecz do typowania (jak np Sousa-Hajek), jednakże uważam że Alund będący od dłuższego czasu w bardzo dobrej dyspozycji ogra dziś zawodnika gospodarzy. Salamanca gra bardzo ofensywny tenis, szuka okazji do jak najszybszego zakończenia akcji, posiada także silny sewis. Alund również ofensywny z tą różnicą że potrafi na pewno skuteczniej się bronić - myślę że da mu to zwycięstwo. Pewne jest jedno - nie powinien być to łatwy mecz. Stawka trochę niższa - 8/10j
Szanse oceniam na 60%, value nie najgorsze = 1.08
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ram - Viola @ 1.55 ✅ 63 75
Rajeev na szczeblu challengerów w hali czy na hardzie jest aktualnie bardzo mocny jego streak w tym roku to 8-3 porażki ze Smyczkiem, Borvanovem czy Zverevem jak dla mnie to nie powód do smutku.
Amerykanin pnie się w rankingu, dawno nic nie zrobił na szczeblu ATP lepsze sukcesy były parę lat temu, ale jakoś nie był promowany, aktualnie też niezbyt i wziął sprawy w swoje ręce i ciuła punkty na challach bo już niedługo przecież RG, Wimby i IO.
Włoch totalnie nie odpowiada mi na gracza który poradzi sobie z takim doświadczeniem jaki ma Rajeev w tym cyklu, on po prostu zmierza tutaj spokojnie do finału challengera.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
Marti 1.72 - Sousa
Betsson

Obydwoje w formie, jednak wyżej cenie umiejętności Martiego. Jego ostatnie 2 wygrane bardzo przekonujące. Po drodze do finału pokonał lepzych tenisistów od Portugalczyka. Powinien dziś wygrać to, myślę że w 2 setach.
Szanse oceniam na 60-65% co daje value = 1,03- 1,12
 
A 132

acemilan

Użytkownik
Ram - Viola @ 1.55 ✅ 63 75
... ciuła punkty na challach bo już niedługo przecież RG, Wimby i IO.
Ściema z tymi IO czy piszesz poważnie? Poczytaj sobie zasady kwalifikacji olimpijskich, bo sądząc po tym poście są Ci zupełnie obce ;). A teraz Ci wymienię rodaków Rama, którzy przed nim pojadą na IO:
- Fish, Isner, Roddick, Young, Harrison, Blake i Querrey. Dalej mi się wypisywać nawet nie chce, bo następnych 10-iu jest +-20-25 miejsc w rankingu obok niego. Teraz policz sobie ile punktów jest w stanie zdobyć (sam wiesz dobrze, że tylko IH/H wchodzi w grę). Do 11 czerwca Ci zostają turnieje:
- Tajwan (tam nie zagra)
oraz
- Ateny/Busan/Quente
- Fergnana
Na żadnej z wstępnych list na razie jego nazwiska nie ma. To sam sobie odpowiedz jakie szanse ma na IO i jakie bajki wciskasz użytkownikom tego forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom