>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 16: Sarasota, Santos, Rome

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Sarasota

Location: Sarasota, FL, USA
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $100,000
Tournament website: http://www.sarasotaopen.org/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/5069/mds.pdf


Santos

Location: Santos, Brazil
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.institutosports.com.br/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6256/mds.pdf


Rome

Location: Rome, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.raiopen.it/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/2151/mds.pdf
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Rzym - 15:00

Golubev-Cecchinato

over 20,5 ✅
2,00

Bet365

Golubev-Cecchinato ⛔
4,50

Bet365


Golubev ostatnio na ziemii tragicznie. Do tego turniej w Rzymie i gra z mlodym Wlochem oraz niski kurs na niego a znany jest z krecenia meczami...
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Gulbis Ernests - Greul Simon @ 3.40

Podejrzana sprawa. Co Gulbis robi w challengerze? Zawodnik, który już kompletnie robi sobie jaj z tenisa, który nie może się skoncentrować nawet na występ w największych turniejach, nagle pojawia się w challengerze. Ostatnim razem na tym poziomie rozgrywkowym Łotysz grał w 2008 roku. Czemu nie pojechał do Monaco? Przecież nawet jakby mu się nie chciało grać to odpadłby sobie w 1 rundzie i potem w Montecarlo na pewno znalazłby jakąś fajną imprezkę, albo do kasyna by sobie poszedł. A tak wybrał challenger w Rzymie. Może przyjechał to odbudować swoją formę? :p Raczej wątpię. Jeśli ktos ma tutaj poprawić swoje tegoroczne wyniki to Greul, w tym sezonie Niemiec dość słabo się prezentuje, ale w tym turnieju w poprzednich latach grywał bardzo dobrze. Na 6 startów 1raz finał 1raz 1/2 2razy 1/4, także czuje się tu bardzo dobrze. Clay jest jego ulubioną nawierzchnią w przeciwieństwie do Gulbisa. Także kurs fajny i warto spróbować. Oczywiście jeśli Gulbis zagrac na 100% to z Niemca nie będzie co zbierać, ale kiedy Gulbis zagrał jakiś mecz na maxa? Na właśnie. Bilans Gulbisa w tym roku 5/7. A ostatnio w Davis Cup zaliczył porażkę z Fucsovicsem. Kojarzycie gościa? Nie. Nie dziwne. To jest jakiś Węgier, zajmujący 524 miejsce w rankingu ATP.

Z Rzymu jeszcze fajnie wygląda Schoorel po 1.80 z Serra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 132

acemilan

Użytkownik
A ostatnio w Davis Cup zaliczył porażkę z Fucsovicsem. Kojarzycie gościa? Nie. Nie dziwne. To jest jakiś Węgier, zajmujący 524 miejsce w rankingu ATP.
To, że dla Ciebie tenis kończy się ok. 150-maks 200 miejsca rankingu ATP, to nie znaczy że dla każdego.
Gość powoli przedziera się przez futuresy, posiada solidne podanie, że o innych jego atutach nie wspomnę, bo grajek dla większości anonimowy, a mój czas na oglądanie &#39;gwiazdek&#39; jest zbyt cenny. Ma 20 lat, w samym tylko tym roku 4 SF na futuresach. Do tego pewnie o karierze juniorskiej tego grajka nie słyszałeś:
- SF US OPEN 2010,
- W Wimbledon 2010 (pokonani Duckworth, Mitchell, Marsalek, których nazwiska i tak pewnie niewiele Ci mówią ;)),
- SF AO 2010,
- była jedynka rankingu juniorskiego,
- zwycięzca wielu prestiżowych turniejów juniorskich- w pokonanym polu pozostawił sporo starszych od siebie w ówczesnym czasie zawodników, którzy już teraz występują w cyklu Chall.
Chcesz zabłysnąć wiedzą, ale nieznajomość tematu, aż bije po oczach. Zrobić z talentu dziada to też trzeba potrafić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 58

lgaw

Użytkownik
Gensse 1.8 - Prodon
Betsafe

Będzie króciótko, nie chce mi się pisać analiz, zreztą co tu analizować?? - Prodon gra tragicznie od początku sezonu, przegrywa nawet z leszczami, Gensse to pożądna marka, trzyma wysoki poziom.
Szanse oceniam na 65% co daje value= 1,17
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
To, że dla Ciebie tenis kończy się ok. 150-maks 200 miejsca rankingu ATP, to nie znaczy że dla każdego.
Gość powoli przedziera się przez futuresy, posiada solidne podanie, że o innych jego atutach nie wspomnę, bo grajek dla większości anonimowy, a mój czas na oglądanie &#39;gwiazdek&#39; jest zbyt cenny. Ma 20 lat, w samym tylko tym roku 4 SF na futuresach. Do tego pewnie o karierze juniorskiej tego grajka nie słyszałeś:
- SF US OPEN 2010,
- W Wimbledon 2010 (pokonani Duckworth, Mitchell, Marsalek, których nazwiska i tak pewnie niewiele Ci mówią ;)),
- SF AO 2010,
- była jedynka rankingu juniorskiego,
- zwycięzca wielu prestiżowych turniejów juniorskich- w pokonanym polu pozostawił sporo starszych od siebie w ówczesnym czasie zawodników, którzy już teraz występują w cyklu Chall.
Chcesz zabłysnąć wiedzą, ale nieznajomość tematu, aż bije po oczach. Zrobić z talentu dziada to też trzeba potrafić ;)
Wskaż mi miejsce w którym jest napisane, że ja gościa nie kojarzę. Napisałem, że Gulbis przegrał z gościem z poza Top500, powtórzę, z poza TOP500, to wystarczy za cały komentarz. Na prawdę nikogo nie obchodzi co ten gość ugrał sobie w zupełnie innym juniorskim tenisie. Gość ma 20 lat i nie ma go nawet w TOP500. Więc proszę nie próbuj nam wmówić, że to jest jakiś super talent. Wiesz gdzie byli Djokovic, Nadal, Federer, Murray w wieku 20 lat, a nawet młodszym? Wiesz gdzie był Gulbis jak miał 20 lat? Mówimy o Gulbisie, zawodniku z potencjałem na TOP20 albo nawet TOP10, który przegrał z jakimś typkiem z poza TOP500. Dla mnie to jest kompromitacja Gulbisa. Nie pierwsza i nie ostatnia, dlatego dzisiaj kolejny raz spróbuję na nim zarobić.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Russell-Ramirez-Hidalgo 1 1,60 Milenium ✅

Amerykanin broni tutaj punktów za QF z zeszłego roku,ostatnio bardzo dobrze się zaprezentował w Houston gdzie ograł m.i.n Fisha czy Harrisona i mocno powalczył z Monaco.Hidalgo też nieźle,finał challengera w Kolumbii,gdzie uległ Salamance w finale ale to był zwykły challenger i przeciwników zdecydowanie lepszych ograł w tamtym tygodniu Russell.Licze,że Amerykanin po dobrym turnieju w Houston będzie kontyunować dobrą grę i zacznie bronić punktów ;)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Reynolds-Gabashvili 1 1,70 Milenium

Amerykanin w R1 ograł tutaj Phau 7-6 6-3 i trzeba podkreślić,że serwis Reynoldsa bardzo dobrze funkcjonował,nie dał ani jednej szansy na przełamanie dla Niemca/W poprzednim tygodniu Bobby również się pokazał z dobrej strony w Houston ogrywając Karlovica.Gaba w ostatnim czasie zupełnie bez formy,w Houston nie przebrnął kwali ulegając Gardowi tutaj Rosjanin ograł Williamsa ale Reynolds to zdecydowanie wyższa półka i jeśli znowu serwis będzie tak siedział dla Amerykanina jak w spotkaniu z Niemcem to o wynik jestem spokojny.

M.Alund-G.Pella 2 1,80 Milenium

Pojedynek dwóch reprezentantów Argentyny.Alund obecnie 158 miejsce w rankingu a Pella 201 ale jak wiem ranking nie gra.Stawiam tutaj na lepszego według mnie na tę chwilę Pelle.Guido ograł już tutaj bez większych problemów Alvesa 2:0 a Alund męczył się nieco z Giorginim dając Włochowi aż 11 break pointów,z czego Giorgini wykorzystał tylko 4.W h2h 2-0 dla Pelli,oba pojedynki kończyły się trzy setówki,grali ze sobą w tym roku i Pella wygrał 6-4 2-6 7-5,licze na powtórkę.

Junquiera-Velotti 2 1,88 Milenium
Junquiera w ogóle mnie nie przekonuje mimo,iż jest 90 miejsc wyżej od Velottiego_Ostatnie jego 5 spotkań to aż 4 porażki w tym krecz.W Santos w R1 wygrał z Galdonem po trzy setówce,Velotti z kolei o dziwo stracił seta z Soaresem ale według mnie to on wygra ten pojedynek.Junquiera dał rywalowi aż 16 szans na przełamanie z czego Galdon wykorzystał tylko 5,Velotti dał dla Soares 4 bp z czego 3 wykorzystał Brazylijczyk i jeśli wyżej notowany Argentyńczyk będzie tak dzisiaj rozdawać bp jak we wtorkowym spotkaniu to o wynik jestem spokojny.

Dutra da Silva-Andreozzi 1 1,30 Milenium

Tutaj nie ma co się za bardzo rozpisywać,Dutra da Silva to zdecydowany faworyt,dawno nie rozegrał lepszego turnieju i w końcu by się przydało zajśc dalej.Andreozzi ograł Burziego ale Brazylijczyk to już za dużo dla niego.Gospodarz nie będzie zbyt gościnny i wygra to 2:0.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
James Blake - Paolo Lorenzi 2 1.95 ✅ 3:6 2:6
Challenger na amerykańskiej ziemi w Sarasocie. James Blake jest rozstawiony z numerem 1, gra dzięki dzikiej karcie, były numer cztery rankingu ATP (2006) dziś jest cieniem tamtego zawodnika poprzez problemy z kontuzjami. Dziś ten 33-letni tenisista jest w rankingu ATP 77, a wyniki osiągane w tym roku wskazują na kolejne spadki. W tym roku w turniejach ATP odpadał w pierwszej rundzie, jedynie w challengerze w Le Gosier udało mu się ledwo ledwo wygrać jeden jedyny mecz. Dopiero tu w Sarasocie przeszedł dwie rundy, jednak w pierwszej rundzie miał grającego z dziką kartą rodaka nieklasyfikowanego w rankingu ATP, który o dziwo i tak zdołał 6 gemów ugrać. Natomiast w drugiej rundzie miał ogromne problemy z Kudlą, wygrywając 5:7 7:5 7:5. Lorenzi w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i pomimo 31 lat wspiął się na najwyższe w karierze miejsce w rankingu ATP (81 miesiąc temu). Udało mu się być w tym sezonie już w trzech finałach challengerów, wydaje się być w dużo lepszej formie od dzisiejszego rywala (pokonał tu w dwóch setach Lammera i Hernycha) i dziwi mnie że to Blake przez bukmacherów uważany jest za faworyta tego pojedynku.
 
krzysiekjurek 0

krzysiekjurek

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut - Rui Machado 1 2,20 BWIN ✅

Finał Challengera w Rzymie. Spotkają się w nim hiszpan z portugalczykiem. Wg mnie w tym turnieju jak i w sezonie zdecydowanie lepiej prezentuje się ten pierwszy. Rui powoli odzyskuje formę, ale to jeszcze nie jest optymalna jak na niego dyspozycja. Dziś w półfinale był o włos od porażki z Hajkiem. Roberto męczył się w sumie tylko w pierwszym meczu z Grannolersem. W półfinale zmiótł z kortu Lajovicia który tutaj sobie bardzo dobrze radził.

W moim odczuciu wygra jutro Roberto pewnie 2:0

Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom