>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 23: Nottingham -2, Kosice, Blois, Praga

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Albot +2 @ 1,85 Tobet ✅

Martin jest dobry obrońcą , dość regularnym ale kiedy nie musi zbytnio prowadzić wymiany i szukać punktów, niestety po drugiej stronie siatki również bardzo dobry defensor tylko z jedną różnicą że jak ma okazję to potrafi zaatakować. W dodatku lepsza forma w ostatnich dniach na korzyść Albota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Jonathan Eysseric v Alejandro Gonzalez @ 1.66 6:1 / 0:6 / 4:6 ⛔

2 runda turnieju w Blois, reprezentant gospodarzy podejmie przybysza z Kolumbii.
Gram w stronę faworyta po całkiem przystępnym kursie. Eysseric to jak dla mnie jeden z lepszych graczy młodego pokolenia we Francji (oczywiście na pewnym poziomie) , w 1r odprawił już innego COL Salamance. Wcześniej w Arad też ładnie się pokazał, odpadł dopiero w półfinale z Copilem, po drodze pykając np. Ruffina.
Gonzalez jak większość graczy z ameryki płd w Europie radzi sobie przeciętnie, ostatnie jego mecze to zjazd do bazy po pierwszym meczu. W ostatnim turnieju w Furthcie pogonił go jak dla mnie anonim Giustino Lorenzo (?!).
Forma obu graczy, Eysseric u siebie, ciekawszy zawodnik.

pic it !

e: be365
 
E 107

emile44

Użytkownik
Haider Maurer - Minar DW. 2 : 0 Fortuna
@ 2.55
Maurer wydaje się być zdecydowanym faworytem i taki kurs bardzo kusi. Turniej rozgrywany w Pradze - ojczyźnie Minara ale myślę , że nie będzie miało to wielkiego znaczenia. A dyspozycja zdecydowanie na korzyść Austriaka , pewne wygrane z Riba i Sikora. Zaś Minar już w 1 rundzie męczył się z Korolevem. Warto wspomnieć , że Maurer był w stanie na RG urwać seta Almagro i dobrze grał w tamtym meczu . Jak dla mnie kurs warty grzechu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ghem @ 4,1 marathonbet

Nie wiem czemu kursy tak winduja w gore, oby byl czysty mecz. Kukuły dawno nie widzialem, dzis bedzie okazja, wiadomo piłke w korcie umie utrzymac i pobronic, jednak wyniki nie nadzwyczajne. Ghem gra tak jak powinien a nie zawsze to robi ???? Mocny serwis, mocne strzały czyszczace linie a czasem dropy, wczoraj z Mecirem pokazal sie jako gracz kompletny. Ostatnio bardzo dobra forma i to nic dziwnego, oby tylko dzis to podtrzymał. Warto dodac ze wygral juz raz i to w czasach gdy Kukulski był na fali.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Dusan Lajovic v Julian Reister dla Mecz. WYNIK 16 76 67 ✅✅✅
KURS: 2.50
Stawka: 77 | Do wygrania: 115.50 PLN
Bet365

Oj za wysoki ten kurs na Juliana!! Raz już w tym roku pokonał Dusana, więc dlaczego nie miałby pokonać go drugi raz? Niby Julian się trochę męczył w drodze do finału ale już na finał się na pewno zmobilizuje. Ostatnio oglądałem go w Rzymie, gdzie w finale po walce pokonał faworyzowanego
G. Garcia-Lopez. Jutro wg mnie będzie podobnie i stawiany wg booków w roli tego &quot;słabszego&quot; w finale pokaże na co go stać. Dusan wg mnie może odczuwać trudy ostatnich dni, przecież od RG gra bez przerwy, w Caltanissetta wygrał turniej grając 5 spotkań, tutaj już cztery mecze i jutro kolejny. Na pewno Lajovic to spory talent który niedługo powinien zameldować się w TOP100 ale bardziej doświadczony i wypoczęty Julian w finale udzieli mu srogiej lekcji ???? Przynajmniej takie jest moje zdanie...

EDIT po meczu:
strasznie dziwne spotkanie, Julian gładziutko wygrywał, w drugim secie miał już przełamanego rywala i 2 brek pointy na kolejne przełamanie a tu nagle zrobiło się 4:4 a w TIE BREAKU wygrywa Dusan. W trzecim secie natomiast Julian dał się złamać i wydawało się, że przegra (obronił piłkę meczową) ale przy stanie 4:5 odłamał rywala a później w TIE BREAKU nie dał szans Dusanowi. Wielkie brawa za walkę, chociaż mógł rozstrzygnąć ten finał znacznie szybciej i bez takiej dramaturgii.
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał z propozycji ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom