>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 23: Prostejov, Caltanissetta, Nottingham, Furth

Status
Zamknięty.
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
czy nie myślicie, że jutro olbrzymie value na Bautistę?

Robredo wrócił po długiej przerwie, pokonał kiepskiego Lajovicia i od razu zdecydowany faworyt w pojedynku z młodszym rodakiem, który na mączce na poziomie challengerów właściwie nie ma sobie równych? Oczywiście Tommy w pełnej dyspozycji to półka wyżej, ale jednak w zaistniałej sytuacji wydaje mi się, że kursy powinny być na odwrót.
A może ktoś oglądał Robredo w pierwszym meczu i rzeczywiście zaprezentował się jak sprzed kontuzji?;)
bautista spuscił z tonu w ostatnich tygodniach a Robredo wygłodniały gry powinien go ograc na luzie
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Jest teraz w niezłej formie ale dał ciała w kwalach Rg ograł go inny kołek Sijsling
Z Sijslingiem również myślałem, że to kwestia cienkiej psychiki Jurka, ale słyszałem, że w tym spotkaniu odnowiła mu się na początku spotkania kontuzja barku (nie wiem ile w tym prawdy, ale powtarzał to również Karol Stopa w Eurosporcie)
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Robredo urywkami widziałem 2 seta, niby takie oglądanie w kit, ale z tego co widziałem to łatwego meczu nie miał, dużo gamów po przewagach zakończonych. Kursy może trochę zaniżone , na Robredo koło 1.7 był brał , bo póki co Agut wygląda apetyczniej jak dla mnie. Ale to takie luźne przemyślenia, bez głębszej analizy.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Data: 07/06
Wydarzenie: Tenis Challanger Prostejov
Spotkanie: Hajek J. - Gabashvili T.
Typ: 1
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza:
Krótko i zwięźle, Hajek jest po prostu graczem lepszym. I nie chodzi mi o pozycję w rankingu tylko o styl i technike gry. Jest dużo bardziej technicznym zawodnikiem z kolei Gabashvili to taki &quot;młocarz&quot;. Ostatni turniej czyli RG zakończyli odpowiednio w 3 rundzie kwali i w 1 rundzie kwali. Czasami obaj panowie grają nawet w większych turniejach, nie tylko challangerach, Czech w Rzymie, a Gaba w Bordoux, więc takimi kompletnie słabymi zawodnikami to nie są. Technika w prostejovie będzie miała przewagę nad przebijaniem dlatego wygra Hajek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jose7 40

jose7

Użytkownik
Dutra Silva - Viola | 1,58
Dasnieres de Veigy - Schukin | 1,45
A tu moim zdaniem całkiem atrakcyjne kursy na dwa dzisiejsze mecze. Jedyne co moim zdaniem przemawiać może za Włochem w pierwszym meczu to fakt, iż gra u siebie. Poziomem w mojej opinii zdecydowanie ustępuje Brazylijczykowi.
W drugim meczu, który już za chwilę, dość anonimowy dla mnie Schukin raczej nie sprawi problemów Francuzowi
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Berankis - Pospisil V. @ 1,7

Fajny kurs na Ricardasa, który grass court lubi i gra na nim swój ulubiony tenis, pełny urozmaiconej gry, sporo serve&amp;volley, niekonwencjonalne zagrywki z głębi kortu. Naprzeciw mocno drewniany Vasek, który poza serwisem niczym się nie wyróżnia, ograł De Voesta, ale w chwili obecnej mało kto by z Rikiem przegrał, także żaden to argument za nim... Litwin powinien sobie poradzić.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ward James vs. Tursunov Dmitry 1,45 ✅

Jak pisałem podczas pierwszego meczu Rosjanina, jest On dla mnie głównym kandydatem do wygrania tej imprezy. Zgodnie z planem zniszczył w 1r swojego rywala oddając mu trzy gemy. Trawa to jego nawierzchnia na pewno długo czekał na tą część sezonu. Ward swój mecz 1r zakończył dopiero wczoraj i również ograł swojego rodaka, ale po trzech setach, nie pokazał nic ciekawego. Dwóch Anglików a grali gdyby zamiast trawy był mączka, praktycznie zero wypadów do siatki, mało efektownych winnerów, grali na przerzut, żeby nie popełnić błędó. Tak gra z Tursunovem na pewno nie przejdzie. Panowie spotkali się w zeszłym sezonie w tym samym miejscu i wygrał Rosjanin w dwóch setach....
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ na Tursunova, Widzu ładnie wszystko opisał.
Ward - Tursunov @ 1,45 ✅ 3/6 3/6
dokładam do tego:
F.Nielsen - Kunitsyn @ 2,4
Kurs sporo przesadzony. Fredrik na trawie czuje się jak ryba w wodzie, co pokazały wczorajsze mecze tak w singlu jak i w deblu. Rosjanin z ujemnym bilansem na tej nawierzchni, porusza się po korcie dość nieporadnie, słabo u niego z wolejami. Duńczyk powinien sobie poradzic.
Mannarino - Becker over 22,5g @ 1,8
Widzę tu zacięty mecz, prawdopodobne 3 sety, może jakiś tie-break. Obaj z trudem przebrnęli przez pierwszą rundę. Na trawie grać potrafią, nie powinno być wielu przełamań.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to ja proponuję coś takiego:
J. Levine - R. Kendrick @ 1,77
Co tu dużo pisać - Kendrick powoli dziadek się robi, a wiadomo, że jego głównym atutem były warunki fizyczne, siła i mocny serwis. Teraz jednak z tym coraz gorzej. W tym roku gra bardzo niewiele. Ogórków ogrywa, z co lepszymi łatwe porażki. Tutaj przeszedł kwale, ale rywali miał bardzo słabych. W 1R pokonał Sweetinga, który jednak na trawie gra słabo. Dzisiaj z kolei jego rywalem będzie jeszcze względnie młody Levine, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie, na fali wznoszącej. W RG w 1R przegrał z Raoniciem, ale zaprezentował się nieźle. Na grassie gra mu się naprawdę dobrze i potwierdzają to wyniki - 24/13 bilans w karierze. Bardzo dobrze prezentuje się co roku w Wimbledonie. W 2008 pokonał Younga, odpadł po 5 setach z Melzerem, 2009 3R pokonał Safina, Cuevasa, przegrał w 4 setach z Wawrinką, w 2010 w 1R w 4 setach przegrał z Feliciano Lopezem. A więc jak przegrywał to z naprawdę niezłymi zawodnikami na trawie, widać, że dobrze się czuje na tej nawierzchni i dzisiaj nie powinien mieć problemów z odprawieniem starego Kendricka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Małe info. w Nottingham nie grają na trawie tylko na hali. Z pwododu deszczu. Nie wiem czy wszystkie mecze czy tylko częśc. Oglądam teraz mecz Matosevica-Marchenko i grają na hali, reszta pewnie też, ale nie jest to potwierdzone....
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Levine z Kendrickiem też grał na hali,więc pewnie reszta też ;)

Na jutro Tursunova nieźle wygląda,Zopp męczy ze swoimi rywalami i z Ruskiem już nie powinien dać rady.Lacko powinien też wygrać z Matosevicem bo te zwycięstwa Australijczyka mało przekonujące..
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
hmm więc możemy domagać się zwrotu? ???? Zupełnie bez jaj to jednak grass to grass i stawiałem na Levine&#39;a na grassie, a nie na indorze..
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Zopp-Tursunov 1 (2,6) bet365
Z tym meczem lepiej poczekac do momentu info gdzie bedzie rozgrywany,jesli na hali jak wczoraj to Moim zdaniem Zopp ma wieksze szanse,Tursunov wypowiadal sie na FO ze jedzie potrenowac/pograc na trawie zeby zagrac dobrze na wimbledonie,widzac taka sytuacje moze odpuscic i jechac na turniej do londynu jako WC albo kwalifikacje. Poza tym Jurgen dobrze Sobie radzi w hali na takiej nawierzchni,w sumie na takiej odniosl najwieksze sukcesu,a jego kariera to ciagla progresja.


średnio rozumiem to co piszesz... Tursunov jest w drabince głównej turnieju Queens i kompletnie nie wiem dlaczego miałby odpuszczać ten turniej.
no to nie widziałem ze jest w drabince-sorry. Odpuscic bo gra na hali mu srednio odpowiada.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Zopp-Tursunov 1 (2,6) bet365
Z tym meczem lepiej poczekac do momentu info gdzie bedzie rozgrywany,jesli na hali jak wczoraj to Moim zdaniem Zopp ma wieksze szanse,Tursunov wypowiadal sie na FO ze jedzie potrenowac/pograc na trawie zeby zagrac dobrze na wimbledonie,widzac taka sytuacje moze odpuscic i jechac na turniej do londynu jako WC albo kwalifikacje. Poza tym Jurgen dobrze Sobie radzi w hali na takiej nawierzchni,w sumie na takiej odniosl najwieksze sukcesu,a jego kariera to ciagla progresja.
średnio rozumiem to co piszesz... Tursunov jest w drabince głównej turnieju Queens i kompletnie nie wiem dlaczego miałby odpuszczać ten turniej.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Becker Benjamin vs. Tursunov Dmitry 1,55 ⛔

Konsekfetnie na Rosjanina, kurs mnie trochę zawiódł. No ale buki widzą jak Dimitry tutaj pewnie wygrywa. Pisałem od pierwszego dnia, że to On wygra ten turniej i zdania nie zmieniłem. Niemiec mial kilka cieżkich meczy, np wczoraj wygrał w TB trzeciego seta. H2H 0:4 dla Rosjanina ale te mecze były dawno temu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom