>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 27: Braunschweig, Winnetka, Todi

Status
Zamknięty.
barto22 226

barto22

Użytkownik
Devvarman ma pewne problemy czasem z serwisem. Widać to było na początku tego marnego challengera, ale się rozegrał. Poza tym góruje techniką i doświadczeniem nad Nguyenem. Kurs na Hindusa zachęcający. Jeżeli nie będzie miał dziś złej dyspozycji serwisowej, to powinien mieć mecz pod kontrolą i spokojnie wygrać. Nguyen faktycznie miał dość łatwą drabinkę, a w półfinale miał megaleszcza Bossela, na którego nie mogę patrzeć. Profanacja tenisa. To, że Nguyen go pokonał byłoby oczywistością, gdyby nie to, że w tym turnieju działy się już takie cyrki, że nawet Bossel w finale nie byłby sensacją. Cały ten turniej to cyrk i parodia tenisa, ale doświadczony Devvarman nie po to doszedł do finału tego cyrku żeby przegrać z przeciętnym Nguyenem, który nie ma żadnego istotnego argumentu przeciwko Hindusowi.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Gonzalez/Cipolla - Beck/Gojowczyk
CHALLENGER - DEBEL: Todi (Włochy), ziemna - Finał
11.07.2015 17:00
Beck/Gojowczyk @ 2.35 B.win ⛔ 6-4 6-1
Beck/Gojowczyk 1 set @ 2.20 B.win ⛔ 6-4
słabiutka postawa Niemców :;/:
Ten kurs to jakiś nieśmieszny żart w mojej opinii, naprawdę, rozumiem że Beck/Gojowczyk we wczorajszym meczu się mocno męczyli, nie zaprezentowali już tak regularnej i solidnej postawy jak we wcześniejszym meczu z Ramirez/Reyes-Varela, których zwyczajnie rozbili. Mimo to starczyło to na zwycięstwo, i teraz przed nimi finał z totalnie mnie nieprzekonywującą parą, osobiście wystawiłbym maksymalnie 1.72-2.00 w stronę włosko-argentyńskiej pary bo jednak ogranie stoi po ich stronie, ale nie przesadzajmy. Niemców opisała Roxanne oraz ja powyżej. Włosko-argentyńską parę natomiast opisywałem już w podczas turnieju w Padwie:
Niedawno szukałem niespodzianki w jednym z meczów Cipolli, licząc na odzyskanie przez niego formy po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Jednakże po obejrzeniu tego spotkania mocno się na 31-letnim Włochu rozczarowałem. Wymiany na powiedzmy przyzwoitym poziomie, ale serwis - tragiczny, procent wygrywanych piłek przy pierwszym podaniu poniżej 50%, a drugie podanie było praktycznie za każdym razem zachętą do zdobycia punktu bezpośrednio z returnu dla jego rywala, co spowodowało skuteczność wygranych piłek przy drugim podaniu w granicach 20%. Jeżeli niczego znacząco od tego czasu w tym elemencie nie poprawił to jestem przekonany, że Gaio/Gianessi otrzymają mnóstwo szans na odebranie podania argentyńsko-włoskiej parze w gemach serwisowych Flavio Cipolli. Może to przesądzić ostatecznie o wyniku całego spotkania, stąd stwierdzam, że kursy na poziomie 2.75 na włoską parę są stanowczo zawyżone.
Oglądałem ten mecz i podtrzymuję to co wcześniej napisałem, średnio ta para funkcjonowała, każdy gem serwisowy Cipolli oznaczał męczarnie i jeżeli już był wygrany to do 30 albo po decydującej piłce przy 40:40. W półfinale tutaj ta para zmierzyła się z Cerratani/Paval, którzy tego samego dnia wcześniej musieli dokończyć ćwierćfinał i grali drugiego seta oraz super tiebreak z parą Martin/Melzer. Pokonali ich po dwóch długich setach 7-5 7-6. We wcześniejszych swoich dwóch meczach byli mocno faworyzowani przez bukmacherów, ale niczego specjalnego nie pokazali, 7-5 6-2 w pierwszej rundzie oraz 6-3 6-7 10-6 w ćwierćfinale. Spodziewam się bardziej wyrównanego meczu niż wskazują na to kursy, stąd typy na parę niemiecką.

Donati - Kicker
CHALLENGER - SINGIEL: Todi (Włochy), ziemna - Półfinał
11.07.2015 19:00
Donati @ 1.69 Uni.bet (@ 1.68 Pinnacle) ⛔ 6-7 6-4 3-6

Kicker faktycznie zrobił wrażenie w tym turnieju, wyrzucił Montanesa i Gonzaleza każdego w dwóch setach, ale wydaje mi się, że temu graczowi na razie brakuje regularności. Wcześniej ostre baty od Lee w Padwie i cała poprzednia część sezonu na mączce też mocno w kratkę. Donati jest w mojej opinii bardziej regularny, pokazał tu solidną formę w wygranych nad Pouille i Arnaboldim i na pewno jest zmotywowany by u siebie zawojować na poważnie w turnieju. Kicker już osiągnął więcej niż się po nim spodziewano, w dodatku wczoraj do późna toczył bój w deblu z parą Beck/Gojowczyk, wcześniej też dwa deblowe mecze, ja bym tu wystawił @ 1.50 na Donatiego.

Bedene - Cecchinato
CHALLENGER - SINGIEL: Todi (Włochy), ziemna - Półfinał
11.07.2015 21:30
Bedene @ 1.64 Pinnacle ✅ 7-6 6-3
Bedene -1.5 seta @ 2.66 Pinnacle ✅ 7-6 6-3

Widzu już Brytyjczyka opisywał i zgodnie z przewidywaniami szybko rozprawił się on z Gigounonem, rozstawiony z jedynką zawodnik jest tutaj spokojnie w na tyle dobrej formie by pokusić się o sięgnięcie po tytuł. Już parę tygodni temu na trawie, która nie jest jego ulubioną nawierzchnią prezentował dobrą formę, ograł Stepanka i urwał seta Troickiemu. W półfinale jego przeciwnikiem jest Włoch Cecchinato, który gra bardzo dużo ostatnimi czasy, przez ostatni miesiąc rozegrał 18 meczów. Co rzuca się oczy - gdy spotyka gorszych od siebie rywali praktycznie zawsze rozprawia się z nimi w dwóch setach, ale gdy przychodzi starcie z trochę bardziej wymagającym przeciwnikiem pojawiają się spore problemy. Jedynie w Turynie na początku maja doszedł do finału i tam go wygrał z Coppejansem, ale to nie był mocno obsadzony turniej. Późniejsze 4 challengery we Włoszech to przegrane półfinały z Fratangelo, Dutra Da Silva, Carreno-Busta, a w ćwierćfinale w Padwie już w ćwierćfinale odpadł z Hemerym 3-6 4-6. Obserwowałem parę jego meczów z gorszymi zawodnikami i tam jego styl gry przechodzi, czyli umiarkowanie agresywne przebijanie, gdzie po średnio długiej wymianie rywal robi błąd i przynosi to Włochowi wygrany punkt. Z lepszymi zawodnikami, którzy potrafią już coś od siebie wnieść takie coś nie przechodzi i widać to jak na dłoni po wynikach. Wczoraj z Robertem co prawda 2-0 wygrana ale niezbyt przekonywująca, Robert w najważniejszych momentach nie wytrzymywał i o ile dobrze pamiętam w drugim secie już prowadził z przełamaniem. Bedene to w moich oczach mocny faworyt, i nawet jego wygraną bez straty seta po wysokim kursie w mojej opinii warto spróbować.
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Devvarman 2:0 Nguyen @2,20 bet365
tutaj idę w stronę Hindusa, wczoraj wyglądał bardzo dobrze i pewnie, nie pozostawił złudzeń Harrisonowi. Nguyen mnie nie przekonuje, i gdyby nie szczęśliwa drabinka to pewnie już by go tutaj nie było. Gra średnio, typowo średnio, Hindus powinien go ostro gonić po korcie, myślę, że będzie to jednostronny pojedynek ???? pzdr
7-5, 4-1 i mózg kretynowi wyparował...
 
barto22 226

barto22

Użytkownik
Zagrałem Devvarmana, wygrał, ale już nigdy więcej nie postawię ani złotówki na niego. To co on dziś tworzył to była tenisowa patologia. Obaj stworzyli w finale istny cyrk. Kto ich w ogóle wpuścił na kort... Ja nie wiem jak Devvarman ze stanu 7-5, 4-0 mógł doprowadzić do 3 seta i tie breaka. Typ przegrał z rzędu 7 gemów, potem dał się przełamać w 3 secie. Następnie odłamał Nguyena i 2 razy miał swoje gemy serwisowe na wygranie meczu. 40-15 i nagle awaria mózgu i stracił gema zamiast wygrać 7-5 w 3 secie. W tie breaku kolejne cyrki.. Hindus wygrywa 5-1 i co robi? Oczywiście odpier..la totalną patologię tenisową i po chwili jest 5-5. Jak ten gość robi takie rzeczy, to on sam tylko wie. W życiu nie widziałem czegoś takiego w tenisie męskim. Współczuję tym co postawili na tego niepełnosprytnego Hindusa, że wygra 2-0. Tak koncertowo spierdo..ić komuś kupon, to się w głowie nie mieści, a prawie poleciałyby do kibla bety na czysty win, bo porażka była blisko. Devvarman tragicznie dziś serwował. Nie wkładał mocy w serwis, bez skrętu ciała często, na zbyt sztywnych nogach. Nie warto na niego stawiać, bo jak mu serwis nie idzie, czemu sam jest tylko sobie winny ze względu na złą technikę, to może przegrać z każdym.
 
marsel 107

marsel

Użytkownik
Aljaz Bedene versus Nicolas Kicker

Słoweniec mający Brytyjskie obywatelstwo bardzo pewnie dąży do wygrania trzeciego turnieju rangi Challenger w tym sezonie, w Todi wygrywa swoje mecze stosunkowo pewnie, gra bardzo solidny tenis, który w 100% wystarczał do pokonania wcześniejszych rywali, no ale tego trzeba się spodziewać od tenisisty notowanego na 75. miejscu w rankingu ATP. Kicker to grajek, który praktycznie pojawił się znikąd, przeze mnie od zawsze był traktowany jako tenisista ciułający w ITFach, a we Włoszech wygrywa cztery mecze w wielkim stylu i trzeba się dokładnie przyjrzeć temu tenisiście. Argentyńczyk prezentuje bardzo wszechstronny tenis - jest tenisistą dobrze radzącym sobie w grze ofensywnej, jedynym mankamentem może być chyba jedynie brak pójścia za ciosem, Nicolas niechętnie wchodzi w kort, pewnie jest to motywowane słabą grą pod siatką. Kicker bardzo dobrze kontruje grając defensywnie. Kursy na ten mecz są zaskakujące, ale czego się spodziewać po starciu zawodników, których różni ponad sto miejsc w rankingu. Warto przeanalizować grę Kickera i zastanowić się czy dzisiejszego wieczoru będzie w stanie po raz kolejny zagrać na tak wysokim poziomie.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
ATP Challenger Todi - F
Aljaz Bedene - Nicolas Kicker
12.07.2015 / 21:30
Nicolas Kicker (+5,5 gema) @ 1,641 ✅
Pinnacle

Dzisiaj co prawda wszystkie oczy na Ferdka i Nole, ale nie samym Wimbledonem człowiek żyje ;) Kolega wyżej już opisał &quot;czarnego konia&quot; Chalka w Todi, ja od siebie dodam, że aż takie faworyzowanie Bedene w tym spotkaniu jest w moim mniemaniu dość dziwne, zważywszy na to, iż Słoweniec (a obecnie Brytyjczyk) miał wiele przestojów w grze (szczególnie w spotkaniu z Geraldem Melzerem i Andreasem Beckiem). Kickera oglądałem w dwóch spotkaniach (z Gonzalezem i z Donatim), nie wyglądał on w nich na przestraszonego stawką, co więcej, umiał przejąć inicjatywę i kontrolować spotkanie. Po tym co zobaczyłem, jestem niemal przekonany, że Argentyńczyk pokryje dzisiaj handi 5,5 gema, a kto wie, czy nie jest w stanie sięgnąć po coś więcej (np. seta).
wynik: 7-6(3), 6-4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom