>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 28: Stambuł, San Benedetto, Scheveningen & Pekin

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Marc Gicquel - Jesse Huta Galung dla Mecz WYNIK 57 63 36 ✅✅✅
KURS: 2.10
Stawka: 80 | Do wygrania: 88 PLN
Expekt

Po tym co Jesse zrobił w meczu z Gojowczykiem to chyba tylko Haase może go w finale zatrzymać. Obronił w tamtym meczu MATCH POINTA wygrywając spotkanie w sytuacji beznadziejnej... Wielki szacun mu się za to na pewno należy a pewność zawodnika po takim wyczynie wzrasta o 200% ???? Widać to było już w kolejnym spotkaniu w którym to dość gładko pokonał Roberta (zwłaszcza drugi set - tylko 25 min). Dziś rywal groźny i w całkiem dobrej formie ale czy to wystarczy na Jessego grającego na własnym podwórku ??? Wątpię...
Marca tutaj jeszcze nie miał kto przetestować poważnie, nie miał wymagającego rywala a i tak stracił seta z młodym Brazylijczykiem Monteiro. Marc preferuje szybsze korty i raczej w hali. W warunkach outdoors clay już taki groźny nie jest, choć w tym roku ma też całkiem dobry bilans i na tej nawierzchi.
Wg mnie jednak kurs ja Jessego delikatnie przesadzony i postaram się ponownie z tego skorzystać.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na jutro trzy piki odemnie z challengerowych finałów:
Yen Hsun Lu-Go Soeda 1,44 eFortuna✅ 6:2 6:4
Gram na Lu który jest jednym z moich ulubionych graczy,piekielnie ciężko z nim wygrać na szybkich kortach, w Pekinie szedł jak burza i pewnie dotarł do finału,przypomina mi się bardzo wyrównany mecz z Murrayem na Wimbledonie gdzie Lu grał kapitalnie, po drugiej stronie Soeda który obecnego sezonu nie może zaliczyć do udanych, dużo 3-setówek w drodze do finału był bliski odpadnięcia z Zhang Ze,wydaje mi się że forma Lu jak i umiejętnosci są dużo wyższe niż Japończyka, na dodatek ostatnie dwa spotkanie pomiędzy nimi zakończone zwycięstwem Yen Hsun Lu

Robin Haase-Jeese Huta Galung Typ 1 1,30 eFortuna
Ech... co tu dużo pisac różnica klas pomiędzy obydwoma zawodnikami jest ogromna, Jeese ma farta że nie odpadł z GNojowczykiem, stary Gicquel go łamał a wiadomo że wirtuozem mączki nie jest, Robin solidny ostatnio nie powinien mieć problemów ze swoim kolegą,h2h również na jego korzyść
Benjamin Becker-Dudi Sela 1,76 eFortuna
Tutaj również nie mam wątpliwości na kogo grać, gram na win Niemca który dzisiaj zagrał bardzo dobrze z Adrianem Mecenasem z którym notabene Dudi Sela dwa razy przegrał w swojej karierze (raz bodajże jakoś niedawno), doświadczenie, spokój po stronie Beckera który na hardzie czuje się jak ryba w wodzie, od trawiastych kortów forma Niemca zaczęła rosnąc, wyrównane mecze z Murrayem też można zaliczyć na duży plus, Sela mnie nie przekonuje fatalny sezon trawiasty (nie przebrnął kwali porażka z RObertem,wcześniej w Queens powalczył z Dimitrovem i baty od Reynoldsa w Nothingam) przypomina mi się mecz obu panów z przed roku w Memphis gdzie gładko wygrał Niemiec,moim zdaniem jego styl gry nie odpowiada Izraelczykowi poza tym bardziej cenie oburęczny Bh Beckera niż jednoręczny Dudiego,serwis tez dużo lepszy niż serwis Seli, h2h 2-0 na korzyść Beckera i mam nadzieje że wygra i tym razem

Tak jeszcze na sucho Joao Sousa-Andrej Martin 1,40 eFortuna
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Becker B.- Sela D. 2.25 Bet365
Jak dla mnie Sela w tym meczu jest faworytem. Niemiec w ostatnim czasie grał bardzo słabo az do turnieju w Istambule. Zaliczył serie 7 porażek z rzedu na kortach twardych. Moim zdaniem Sela bardzo dobrze czuje sie na kortach twardych, ostatnie 9 meczów wygrał, grał na tej nawierzchni w tym roku bardzo duzo. Przekonało mnie aby na niego postawic jego ostatnie spotkanie z Gabashvili gdzie pokonał rosjanina gładko 6;0 6;2. Jego bilans w tym roku na hardzie to 38 meczy i tylko 10 przegranych.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Andriej Martin 2.75 bet365✅✅
No kurs przesadzony, kusi oj kusi, przecież to finał, obaj zawodnicy w wysokiej formie, niby Sousa wydaję się być w lepszej dyspozycji, ale rywal również dobrze poczyna sobie w tym sezonie. Martin ma naprawdę świetny sezon, to jego trzeci finał, a drugi na clayu. Sousa wygrał chalanger w furthe, gdzie pokonał w 1/16 właśnie Martina, mecz był zacięty 6-4,2-6,7-5, tutaj również narazie bez problemowo wygrywał swoje mecze. Ale dziś mamy finał, dla mnie obaj panowie są na podobnym poziomie,a Martina napewno stać na zwycięstwo taki kurs biorę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom