>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 29: Poznań, Orbetello, Lexington, Penza, Manta

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Poznań

Location: Poznań, Polska
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.poznanporscheopen.pl/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/786/mds.pdf


Orbetello

Location: Orbetello, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €64,000 +H
Tournament website: http://www.atporbetello.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/6001/mds.pdf


Lexington

Location: Lexington, KY, U.S.A.
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.lexingtonchallenger.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/586/mds.pdf


Penza

Location: Penza, Russia
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/3468/mds.pdf


Manta

Location: Manta, Ecuador
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.mantaopen.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/2121/mds.pdf
 
duo 303

duo

Użytkownik
Za wiele niema co tu pisać nawet kursy jeszcze nie są wystawione, jednakże myślę że jutro spokojnie można pograć:
Dustin Brown - Tomasz Bednarek @1.15 ✅✅✅
Yuri Schukin - Bartosz Sawicki @1.07 ✅✅✅
Polacy według mnie polecą gładko na wstępie podobnie jak było to w Sopocie. Bednarek jest chyba nie klasyfikowany w rankingu ATP zaś Sawicki ma miejsce coś koło 1300. Obaj rywale polaków zajmują miejsca w drugiej setce rankingu. Jak dla mnie w obu przypadkach będzie gładkie 2:0 i wyniki około 6:2 6:1. Zobaczymy jakie buki wystawią kursy.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Teraz mam masę wolnego czasu, wcale się z tego nie cieszę, ale pokażę, lub jedynie spróbuję pokazać (nie wiem czy się uda, jak wzbogacić się na challengrach, kursy będę brał z jednego naziemnego buka FORTUNA. Typy grałbym singlami lub losowo dwójkami za np. dyszkę.

Challenger Lexington
18.7. 21:20 Ward J.-Rodrigues M. 1 1.40 ✅ 6:2 6:3
James Ward jest rozstawiony n numerem 1 w turnieju. W ostatnich turniejach na trawie wypadł nieźle. Mathieu Rodrigues słabiutko w challach, 3:6 3:6 z Clementem w Granby (13.07.2011), 4:6 3:6 z Lojdą w Scheveningen (5.07.2011).

Challenger Lexington
18.7. 21:20 Delic A.-Chvojka 1 1.22 ⛔ 5:7 6:7
Amer Delic zdecydowanie lepszy pod względem sportowy, masa czasu przerwy, teraz ostatnio 2 wtopy w pierwszej rundzie, nie ma lepszego momentu, jak dzisejsza wygrana z Erikiem Chvojką, którym popisuję się np. meczykiem 1:6 1:6 z Ito (14.97.2011), czy 4:6 1:6 z Niemcem Jean&#39;em Zietsman&#39;em (1287ATP).

Challenger Penza
18.7. 12:35 Rufin-Reshetnikov 1 1.20 ✅ 6:2 6:1
Pewniaczek, że Rufin wygra, zdecydwanie najwyższy kurs, w porównaniu do kunkurencji, tam po 1.12. Rusek z dziką kartą, 665 w ATP, bez więszych szans na wygraną z Francuzem, który jechał tak daleko, nie dlatego, żeby przegrać z jakimś drewaniakiem (nie obrażając Pinokia) w pierwszej rundzie. Co lepsze Vitalijek kreczuje często, na ostatnie 3 mecze, aż dwa kreczował, a ten co nie skreczował to wtopił 4:6 0:6 z Ruskiem Krotiouk, co jest 739 w ATP.

Challenger Penza
19.7. 08:05 Kukushkin-Zaytsev 1 1.04 ✅ 6:2 6:1
Anton Zaytsev jest 1590 w ATP, przbrnął kwale dzięki kreczowi w finałowej rundzie, zawodnik z jednym punkcikiem ma zerowe szanse, by wygrać z triumfatorem tego challengera w 2010 roku, ale też i 2009 roku, i półfinalistą Penzy w 2008 roku.

Challenger Poznań
18.7. 13:35 Schukin-Sawicki 1 1.05 ✅ 6:1 6:0
Mecz troszeczkę się opóźni, wo wiem, że w Poznaniu pada deszcz, chociaż u mnie parno i bezchmurnie, ale e tam, mecz się przecież odbędzie. Młodzian Bartosz (1381-ATP) nie przeszedł kwali w Sopocie, przegrał tam z Maciejem Smołą, więc co tu mówić o wygraniu mecz w turnieju głównym z Schukinem... No nic, Kazach wygra.

Challenger Orbetello
19.7. 12:05 Roger Vasselin-Balazs A. 1 1.41 ✅ 3:6 6:2 6:2
Roger Vasselin wygrał chall w Granby w ostatnim tygodniu, co pokazuje, że w dołku nie jest jak jest to z polskimi zawodnikami niemalże co chwilę. Tylko, że wg mnie w ich przypadku, to oni nie mają dołku, czy słabego dnia, a są słabi poprostu. Węgier może lepszy od naszych Polaków, co się pokazali w Sopocie, ale za słaby na Francuza, który jest w 100 w ATP. (Jest setny :p)

Jeszcze bez analizy, myślę, że poradziliby:
18.7. 23:05; Yani-El Mihdawy 1 1.28 Lexington 6:2 6:4✅
18.7. 23:05; Venus-Sock 1 1.60 Lexington 7:6 6:1✅
19.7. 17:05; Monroe-Musialek 1 1.11 Lexington 6:4 7:6✅
19.7. 17:05; Ball-Cox D. 1 1.22 h2h 1:0 Lexington 6:3 6:2✅
19.7. 12:05; Jouan-Eysseric 1 1.80 h2h 0:3 Orbetello 6:3 6:2✅
19.7. 12:05; De Bakker-Fischer M. 1 1.42 Orbetello 4:6 6:3 6:4✅
19.7. 08:05; Lacko-Lobkov 1 1.16 Penza 6:2 6:2✅
19.7. 10:35; Hajek-Gadomski 1 1.07 Poznań 6:4 6:4✅
19.7. 10:35; Robert S.-Phau 1 1.65 Poznań 4:6 6:1 7:5✅
19.7. 10:35; Gensse-Brzezicki 1 1.65 Poznań 6:4 7:5✅
19.7. 10:35; Janowicz-Molteni 2 2.15 Poznań 6:1 6:4⛔
19.7. 10:35; Greul-Lojda 1 1.45 Poznań 3:6 2:6⛔
19.7. 10:35; Prodon-Gawron 1 1.37 Poznań 2:6 6:1 6:0✅

Statysyki w tym tygodniu w challengerach na forum: 16/19 = 84.21%
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Orbetello​

19.7. 11:05 Matteo Trevisan - Marco Cecchinato 1 1.40 ✅ 4:6 6:1 7:5 ✅
Kurs całkiem wysoki, wzięty z mego internetowego buka, czyli BETSSON. Naziemne buki oferują niższy kurs, że wygra Trevisan. Cecchinato jest dopiero 759 w rankingu ATP. Wiele mam argumentów, że Cecchinato dzisiaj nie da rady krajanowi. 12 lipca tego roku, czyli tydzień tenu Marco Cecchinato skreczował swój pojedynek w Modenie z Marco Speronello (1473ATP!) przy stanie...3:6 2:5,... Ewidentnie coś nie tak. Nienawidzę tenisistów, którzy kreczują na sam koniec meczu, gdy oststni punkt brakuje do meczu. To mnie tak denerwuje, że takich tenisistów wogóle bym odsuwał. Jak wiemy, teraz krecz to możliwość zwrotu kasy w bukach, więc jak coś nie wypali to zawsze skreczować można, grając na jakiegoś amatora. A później Cecchinato nagle ozdrowiał i znowu gra, lecz z takim nastawieniem a w szczególności umiejętnościami nie daję mu szans, by wygrywał mecze w Challengerach. A zresztą i Cecchinato nie wygrał jeszcze meczyku w challengerze, zanotował porażki z Aldim i Hernychem po 0:2 w 2010 roku, oczywiście we Włoszech. Cecchinato jest moim rocznikiem (1992), ale miesiącami on jest młodszy, więc doświadczenia też mu dużego nie daje, ale nawet gdyby je miał to i tak przegra bo to cienias w moim mniemaniu.

Statysyki w tym tygodniu w challengerach na forum: 17/20 = 85%
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Jonathan Eysseric - Romain Jouan 2 1.80 3/10 Bet365 14:45 ✅ 2-6 2-6
Dwa Francuzy jeden maly drugi duzy :p.
Eysseric ostatnimi czasy fatalne pogrywa.Zupelnie zagubiony jest ten zawodnik.Tak patrze na jego ostatnie wyniki i np.z przecietniakiem Naso 4-6 2-6,w futursie we Francji z Australijczykiem Ebelthite 1-6 0-6
.Jouan to takze wirtuoz nie jest ale w mojej ocenie to zawodnik o wiele lepszy.Mialem okazje go ogladac z Viola(6-4 0-6 6-7)ostatnio.Dobry pierwszy serwis,mocny fh,agresywnie grajacy zawodnik.Na przelomie maja i czewrwca Roman bardzo przyzwoite wyniki osiagal na clayu i mysle ze dzis takze odprawi Eysserica.
GL
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Federico del Bonis - Paolo Lorenzi @ 1.83 ⛔
Eric Prodon - Marcin Gawron @ 1.33 ✅
Del Bonis po świetnym występie w Stuttgarcie wydaje się być w formie wystarczająco dobrej aby pokonać dzisiaj doświadczonego Włocha i zrewanżować się za zeszłoroczną porażkę w finale challa w Rimini. Lorenziego ostatnio nie widziałem, wyniki raczej bez szału, tak więc typ opieram głównie na obecnej formie Argentyńczyka. Natomiast 86. gracz w rankingu ATP Eric Prodon jest zdecydowanym faworytem w starciu z Marcinem Gawronem i jakiekolwiek argumenty są tu zbędne, wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki obu Panów i wyciągnąć wnioski. Na dzień dzisiejszy doświadczony Francuz to za wysokie progi dla naszego zawodnika grającego do tej pory głównie w futuresach. Gram grubo.
Bonis x Prodon @ 2.44 (bet365)
 
duo 303

duo

Użytkownik
Nicolas Renavand - Jaroslav Pospisil @1.40✅✅✅
Kurs 1.40 na Pospisila? Nie powiem jestem lekko zaskoczony gdyż spodziewałem się w najlepszym wypadku 1.30. Zacznijmy od pozycji w rankingu ATP obu panów. Renavand - 371, Pospisil - 130. To już daje nieco do myślenia. No ale rankingi nie grają, tak więc dlaczego taki typ? Renavand to zawodnik, który musiał przebrnąć kwalifikacje. Męczył się tam niemiłosiernie z jednym z naszych asów (476 ATP) - Grzegorzem Panfilem. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 (4:6 6:4 7:6) i awansem Francuza. Renavand grał wcześniej w Nicei gdzie odpadł ze swoim rodakiem Guillaume Rufinem (227 ATP) po bardzo jednostronnym meczu (2:6 1:6). Pospisil ostatnio na turnieju w Stuttgarcie potrafił napsuć krwi Stakhovskiemu (46 ATP). Mecz z Ukraińcem zakończył się porażką 1:2 (6:4 2:6 6:7). Tak więc Czech napewno jest w formie. Dziś nie powinien mieć najmniejszego kłopotu z rozprawieniem się ze słabiutkim Francuzem.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja popieram typ w 100%, nie pisałem analizy bo sam zagrałem 15 min przez zamknieciem zakładów u buka. Będzie łatwe 2:0 dla Czecha.
A co do Ciebie Duo, super że piszesz analizy tenisowe, ale jeżeli mogę coś powiedzieć to nie polegaj tylko na statach i suchych wynikach. To może każdy sprawdzić przeciez. Domyslam się, ż interesujesz sie tenisem od nie dawna i nie możesz za dużo napisać na temat danego zawodnika... Proponuje oglądac mecze i własne spostrzeżenia itp wpisywać w analzy, One są wtedy najbardziej wartościowe, pozdro!
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ROMBOL+ENDARA+ESTRELLA

Twarde korty w Ekwadorze pierwszy mecz Romboli gra z rodakiem Danielem Dutra Da Silva. Nie wiem skad taki kurs na Silve(taki mały) który ostatnio rombie na cegle przegrywa jak leci ostatnio z jakims ogórkiem MAKIGUCHI z Boliwi(kto to wogóle jest)
w całej karierze(przygodzie z tenisem) Silva rozegrał na betonie tylko 17 meczy(Romboli podobna liczba) na poziomie chalangerów z czego 12 w czoło w tym roku 1:3 na poziomie futuresów 13:2 do przodu
Jego rodak bilans w chelach 2:7 w futuresach 17:7
Za Silva nie przemawia nic ranking po tronie Romboliego forma też a i warunki na beton lepsze ma Romboli

Endara-Schwartzman

Kurs piękny reprezentant gospodarzy po przejsciu przez kwale jak burza zagra w 1 rundzie z argentynczykiem Schwartzmanem kurs 1,8 na Ivana.
Argentynczuk zagrał tylko 3 mecze na hardzie w całej swojej przygodzie z tenisem cały czas gra na maczce jak wiekszosc jego rodaków wyniki nie powalaja zwłaszcza nazwiska tych zawodników co ich ogrywał.
Endara gra o wiele wiecej na hardzie w sumie około 100 meczy na hardzie w tym duza wiekszowsc na poziomie futuresów(58-35)
Wszystko przemawia za Endara oprócz rankingu
554 był juz w 3 setce
gra u siebie to duży plus

Trzeci mecz Estrella-Guillermo Rivera-Aranguiz

Kurs na starego wyge 1,55 bardzo dobry jego przeciwnik o wiele mniej doswiadczony zaledwie 3 mecze na hardzie i to na poziomie futuresów stary wyga z Dominikany bilans na hardzie na poziomie futuresów 106-28 ( szesc wygranych)
na poziomie cheli 15:23 w tym roku 4:2 do przodu
W tym roku potrafił ograc na hardzie min: Lammera .Cabala,Struvaya. Może to dziwne ale warunki fizyczne w tym meczu po stronie Estrelli 1,73 wzrostu jego rywal zaledwie 1,68

3 mecze daja kurs około 5,8 spora szansa na wygrana zobaczymy jak bedzie naprawde ;)





9
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Za Silva nie przemawia nic ranking po tronie Romboliego forma też a i warunki na beton lepsze ma Romboli
Chlopie co Ty za glupoty wypisujesz...

Ranking o 100 miejsc lepszy Dutry.

H2H 2-0 dla Dutry Silvy

Ostatnie mecze Brazylijczyka to 0-2 z Gonzalezem, 2 winnery w Davis Cupie Felder i Cuevas. Romboli 06 46 z Cabalem, 26 26 z Danielem Silva to jest dopiero padaka.

Warunki fizyczne? Moze i Romboli lepiej zbudowany ale nie przesadzjamy to karakan 178 cm wzrostu. Dutra wyzszy.

Kurs na Dutre nieco spada nie dziwie sie.
 
F 67

figo88

Użytkownik
Brown - Lojda @ 2.12 unibet ✅✅
Bardzo fajny kurs na Lojdę, dla mnie to jeden z pewniaków na dziś. Browna już w Poznaniu nic nie trzyma, opadł w 1 rundzie w grze podwójnej, do tego zaszedł już dalej jak rok temu. W 1 rundzie singli zaś męczył się z polskim deblistą, który jakoś przebrnął kwale. Brown jest bardzo zależny od serwisu, jak on nie gra to potrafi przegrać z każdym i mimo, że został przełamany tylko raz to jego pierwszy serwis był na poziomie 50%. Lojda to dobry grajek na mączce, potrafi długo trzymać piłę w grze, do tego ostatnio jest w dobrej formie, półfinał challengera w Scheveningen i wygrany Futures właśnie na mączce. W 1 rundzie ograł łatwo Greula 2:0, który na mączce jest lepszym graczem jak Brown, warto dodać też, że Czech rok temu tutaj osiągnął półfinał.

Gremelmayr
???? - Millot @ 1.46 unibet ⛔⛔
Niemiec broni z tytułu z przed roku, więc ma o co walczyć. W 1 rundzie pokonał po 3 setowym pojedynku Minara, gdzie stracił własne podanie tylko raz. Millot zaś gra ostatnio tragicznie, odpada wszędzie i z każdym kto mu stanie na drodze i nie sądzę by nagle dostał formy z Gremelmayrem.

Viola - Brands???? @ 1.44 bet365 ⛔⛔
Nie lubię grać przeciw Włochom we Włoszech i do tego niezbyt lubię Brandsa, lecz tym razem zrobię wyjątek.(BŁĄD !????) Viola niby gładko ograł w 1 rundzie Donskoya, niby bo oglądałem spotkanie i wyraźnie Rusek odpuścił spotkanie. Metrowe auty i piłka w siatce to były jego zagrania dnia. Viola w tamtym spotkaniu nic nie pokazał, wystarczyło przebijać na 2 stronę, lecz i z tym czasami miał kłopoty... Brands jest w dobrej dyspozycji, ostatnio wygrał challengera w Oberstfausen na mączce i w pierwszej rundzie pokonał będącego również w dobrej dyspozycji Junqueire dając się przełamać raz. Jego średnia pierwszego serwisu wynosiła 77% co jest bardzo ważne, bo dużo u Niemca od niego zależy. Początkowo uważałem, że odpuści ten turniej, jednak nie sądzę teraz by wygrywał z mocnym Junqueirą by teraz odpaść z Viola...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Kursy brałem z totolotek.pl:

Challenger Lexington
20.07.19:45 Monroe-Chvojka 2 2.00 ✅ 3:6 3:6
Minimalny faworytem jest Nick Monroe, lecz myślę, że wygra Erik Chvojka z Kanady. Amerykanin Monroe męczył się w pierwszej rundzie z Musialkiem, a Chvojka niespodziewanie pokonał Amera Delica 2:0, więc jak sobie poradził z Bośniakiem, to wydaje mi się, że powinni być dobrze z Monroe, który spektakularnych wyników nie osiąga np. 4:6 1:6 z Janem Mertlem w Guadalajarze czy 6:7 6:0 5:7 Lucasem Renardem (959-ATP) w Delhi.

Challenger Orbetello
20.07. 14:00 Trevisan-Paire 2 1.35 ✅ 6:7 2:6
Myślę, że to najpewniejszy dzisiejszy typ z challengerów. Matteo Trevisan wygrał co prawda, ale męczył się z Cecchinato 2:1. Jego mecz trwał 2 godziny i 20 minut. Matteo zanotował 3 asy i 4 double faulty. Benoit Paire pokonał znacznie lepszego zawodnika, bowiem rozprawił się z Leonardo Mayerem 2:6 7:6 6:1. Francuz zanotował 6 asów i 1 double fault. W 3 secie ze swych wszystkich serwisów oddał tylko jeden mały punkt rywali. Zresztą Trevisan grał już z Pairem i to w tym roku, było to 3 maja 2011 w Rzymie, a wygrał Benoit Paire 6:4 6:4. Teraz nie może być inaczej. 2:0 dla Francuza i tyle.

Przeglądając statystyki, swoją wiedzę, intuicję typuję jeszcze następujące mecze w challengerach:
20.07 19:45 Sitak-Odesnik 2 1.15 Lexington ✅ 2:6 1:6
20.07 23:55 J.Ward-R.Williams 1 1.35 Lexington ✅ 6:4 7:5
20.07 23:55 Barrientos-Klaasen 2 1.25 Manta ✅ 6:2 6:4
20.07 19:20 Serra-Naso 1 1.32 Orbetello ✅ 7:6(7) 2:6 7:5

Challenger Manta
20.07 23:20 Ghedin-T.Fernandes 1 1.55 ✅ 7:6(3) 7:6(2)
Szczególnie warto na Ghedina, wygrał 6:1 6:1 z Van Der Merwe, Riccardo Ghedin miał 24/30 z pierwszego serwisu. Tiago Fernandes cieniutko, 4:6 6:1 6:2 z jakimś Juanem Sebastianem Gomezem z Kolumbii. Statystyki 18-letniego Brazola też niezbyt niezbyt, 61% z pierwszego serwisu i 41% z drugiego serwisu.

Statysyki w tym tygodniu w challengerach na forum: 24/27 = 88.89%
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gremelmayr - Millot @ 1.45 8/10 ⛔ 36 46
Gargamel ma dużo punktów do obrony, raczej tytułu nie obroni ale będzie starał się przynajmniej stracić jak najmniej oczek.
Vince na mączcze jest do ogrania przez Niemca, gorzej byłoby mu na jakiś szybszych nawierzchniach ale tutaj nie powinno być większych zgrzytów przy graczu który jednak woli szybciej kończyć wymiany z większą siłą.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Vince na mączcze jest do ogrania przez Niemca, gorzej byłoby mu na jakiś szybszych nawierzchniach ale tutaj nie powinno być większych zgrzytów przy graczu który jednak woli szybciej kończyć wymiany z większą siłą.
Nie, Millot na mączce jest bardziej defensywnym graczem, kontrującym, ale długimi fragmentami grającym bardziej pasywnie, czekającym na błędy rywala.
 
D 0

devsiok

Użytkownik
ja ze swojej strony proponuje zagrac progresja na wtope kubota jego dzisiejwszy wynik byl jedynie podkladka do przyszlej porazki ze niby bez formy wygral po ciezkim boju ledwo co ale w nastepnej rundzie juz sie nie udalo ... podobnie zrobil w szczecinie na challengerze w zeszlym roku takze niemilosiernie meczyl sie z jakims ogorkiem zeby pozniej gladko przegrac (nie pamietam czy w 2 czy w 3 rundzie) akurat mieszkam w szczecinie i ogladalem jego mecz jego gra po dobrym wystepie w us open wygladala katastrofalnie
 
F 67

figo88

Użytkownik
Kubot - Crugnola @ 4.00 bet365 ZWROT:zoltakartka:
To nie typ na Crugnole, ani przeciwko Kubotowi tylko na to, że Łukasz odpuści to spotkanie... Jest pierwszy na liście alternatywnych do ATP w Umag i uważam, że będzie chciał odpocząć trochę przed tym turniejem i dziś przegra. W swoim pierwszym meczu dał się 8 razy przełamać graczowi, który jest 413 w rankingu i do tego mało brakowało by już w pierwszym meczu przegrał. Jego przeciwnikiem dziś będzie Włoch Crugnola, który na mączce grać potrafi i w 1 meczu odprawił Przysieznego nie dając mu nawet szansy na przełamanie. Dlatego uważam, że dziś dobry moment by Kubot sobie &#39;wypracował&#39; kilka dni wolnego.

Janowicz - Pospisil @ 1.72 bet365 ✅✅ 6-3 6-4
Tak samo jak Kubotowi, mało brakowało by Pospisil odpadł w 1 rundzie z 371 rankingiem. Czech dał aż 18 szans na przełamanie swojego serwisu, jego serwis słabiutki poniżej 50% w całym meczu. Jaroslav słabiutko przędzie w tym roku, o ile rok temu zagrał bym na niego to teraz nie sądzę by ograł Jurka. Serwis nie gra u niego totalnie, robi masę błędów tylko z przejawami swoich potencjalnych umiejętności... Janowicz zaś pewnie przeszedł 1 runde, gdzie bardzo pewnie czuł się przy swoim serwisie, aż ponad 80% piłek wygranych po pierwszym mówi samo za siebie. Myślę, że dziś będzie podobnie i Janowicz grając pewnie na serwisie przejdzie dalej.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie możesz się sugerować głownie tym, że Czech i Polak powinni odpaść w poprzedniej rundzie. Mecz meczowi nie równy. Kubot gra tutaj przy wypełnionych trybunach, nie wierze aby odpuścił i z takim grajkiem spokojnie może wygrać grając na 70%. Nie radzę grać przeciwko niemu.
Janowicz na cegle to zupełnie inny grajek, tutaj mączka na pewno jest wolna ponieważ jest wilgotna a to działa przeciw Jurkowi, który polega na świetnym podaniu i mocnemu FH. Pospisyl miał okresy dobrej i złej gry, jeżeli dzisiaj utrzyma ten dobry poziom to może spokojnie pokonać Janowicza.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lorenzi &amp; Janowicz @ 2.20 8/10 ✅ 76(1) 75, 63 64
Włoch ma dosyć słabą drabinke i trzeba to wykorzystywać. Makaroniarz dobrze się porusza gra tenis baloniasty jak jego kumple Vagnozzi i Di Mauro ale też potrafi uderzyć płasko z góry na dół jak i czucie przy siatce też godne podziwu.
Przeciwko Paolo zagra Cervantes-Huegun młody gracz który dopiero wchodzi do większego grania choć parę lat temu wygrał już jeden challenger, patrząc na jego grę nie jest siłowa i żadnych nowości jeśli chodzi o styl gry Hiszpan będzie próbował grać w polu lecz nie jest to jeszcze taki kaliber który może wyeliminować Włocha.
Jurek zaś widać że chcę się odkuć za porażkę z Gawronem w Sopocie w meczu z Moltenim było widać że chcę wyjść, wygrać szybko i czekać na kolejne spotkania i tak właśnie było regularność, serwis i celność w wymianach były na bardzo dobrym poziomie.
Jarek miał straszne problemy z Renavandem, Francuzem którego kojarzę bardziej z debla niż z spotkań singlowych uległ dopiero w trzecim secie i dopiero w trzynastym gemie, szkoda że nie było żadnej relacji do spotkania byśmy byli na lepszym gruncie.
Czech który potrafi grać na mączce miał problemy z Francuzem którego atut to serwis w singlu prawdopodobnie stara się szybko kończyć i Pospisil nie potrafił dobrać się do niego przez długi okres, a podobnie Molteni próbował rzeźbić, trzymać piłke w korcie i na nic to się zdało dzisiaj może być podobnie jeśli Jurek wyjdzie po swoje powinien ograć Czecha.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kukushkin Mikhail vs. Brugues-Davi Arnau 1,33
Kurs może nie zachwyca, ale wygrać ten turniej mogła tylko jedna osoba. Kukushin jest zdecydowanie najlepszym grajkiem od reszty zawodników która brała tutaj udział. W finale zmierzy się z Hiszpanem, który po prostu wykorzystał słabiutką obsadę tej imprezy i zaliczył finał. Jednak dzisiaj różnica klas na pewno bedzie widoczna na korcie...
Gram dzisiaj jeszcze na Janowicza 1,45. Jednak nie dodam już analizy nie mam czasu. Sorrki ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom