>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 31: Vancouver, Segovia, Beijing, Campos Do Jordao, Trani

Status
Zamknięty.
F 67

figo88

Użytkownik
Donskoy - Mahut
Donskoy -&gt; 3.40 (bet365) ✅✅ 7-6 6-4
Suma gemów Powyżej 21.5 -&gt; 1.90 ✅
Ćwierćfinały challengera w Segovii, świetny kurs można złapać na młodego Rosjanina. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać zupełnie bezsensu, bo Mahut to ograny gracz z mocnym serwisem, a Donskoy jest praktycznie zielony na tej nawierzchni, jednak widziałem Rosjanina w meczu z Bemelmansem. Donskoy świetnie utrzymywał swój serwis, dominował w wymianach i wyraźnie przeważał w tym meczu. Mahut zaś w wymianach jak i returnie od Bemelmansa raczej lepszy nie będzie, na pewno trzymać go będzie serwis w tym meczu, który może być kluczowy w końcowym zwycięstwie. Jednak Mahut w poprzednim meczu dał się 2 razy przełamać słabemu, młodszemu z braci Granoellersowi, którego widziałem w akcji w 1 meczu w tym turnieju i grał naprawdę fatalnie. Dlatego uważam, że przy takiej dyspozycji Francuza Donskoy ma spore szanse go pokonać, a na pewno nie przegra tutaj szybko w 2 setach, spodziewam się tutaj przynajmniej 1 Tie Breaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ungur Adrian vs. Darcis Steve 1,52✅

Krótko. Darcis po słabszym okresie odzyskał swoją dawną formę. Ostatnio startował raczej w ATP z róznymi skutkami, ale pokazał dobru tenis, jak przegrywał to po walce. Tutaj bez starty seta, no ale teraz na pewno najtrudniejszy rywal. Wiec co za tym idzie dobry kurs, Adrian tutaj się strasznie męczy same 3 setówki. Ostatnio porażki z dużo słabszymi rywalami, mógł odpaść już wczesniej, ale teraz juz nie widzę dla niego większych szans....
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Burquier Gregoire vs. Donskoy Evgeny 1,60⛔
Jak dla mnie kurs marzenie. Rosjanin w ostatnich tygodniach świetne wyniki, jak dla mnie jedno z odkryć tego sezonu, jak na razie bardziej na poziomie challi ale powoli w ATP tez powoli próbuje. Moim zdaniem ma sporę szanse aby ten turniej wygrać, Francuz nie powinien mu w tym przeszkodzić. Burquier około 300 miejsce jak na razie wykorzystuje słabiutką obsadę turnieju. Wczoraj pokonał Martina, który wygrał tydzień temu chall, jeszcze kilka dni temu plasował się na 500 miejscu w rankingu. Widziałem ich mecz wczoraj i Francuz niczym mi nie zainponował, po prostu przebijał piłkę na drugą stronę i czekał na błędy, nie ma mocnego serwisu ani kończącego uderzenia. Donskoy pokonał wczoraj Mahuta, który był zdecydowanym faworytem, po takim meczu nie może przegrać z kolesiem tego formatu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Francuz akurat serwis niewygodny posiada, wczoraj coś w granicach 200km pierwszy.
Fakt faktem Martin nic nie grał, do tego kontuzja nogi , Gregor ładnie go mijał , w wymianach był o 1 uderzenie lepszy ;)
Nie powinnien zagrozic ruskiemu, ktory wczoraj nie wiem czy kilkanascie moze ue miał.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Beck Karol vs. Burquier Gregoire 1,43✅
Kurs marzenie, spodziewałem się coś w granicach 1,25. Beck gra tutaj pewnie i przyjechał tutaj po tytuł. Moim zdaniem największą przeszkodę pokonał wczoraj w osobie Chiudinelliniego, którego pokonał w dwóch setach. Francuz niespodziewanie pokonał wczoraj Donskoyego, ale On zagrał słaby mecz dużo błędów... Dzisiaj Beck zdominuje rywala od pierwszej piłki, spodziewam się dwóch szybkich setów.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
widziales w ogole jak gra Francuz ? Wczoraj tez kurs marzenie i wtopa kompletna dlatego nie wiem po co tak pisac... po statystykach nie ma co typowac ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tak widziałem go w meczu z Martinem i wczoraj go tez widziałem(ale nie cały mecz). Wiec wiem raczej co pisze. Co wczoraj typ nie był 10/10 kurs nie był 1,15 tylko 1,60 i mój typ przegrał po 3 wyrównanych setach. Równie dobrze to wczoraj Rusek mógł wygrać. Dzisiaj spodziewam się już jednostronnego widowiska.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak Francuz to wygra to ten turniej już całkiem będzie żenujący ????
Donskoyowi wczoraj coś serwis nie siedział. Beck pokonał Henriego który serwował w okolicach 220 km/h, return ma lepszy niz rusek moim zdaniem. Do tego francuz nie jest regularniejszy od Karola a to jedyna droga by go dziś pokonać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom